Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33701) Laraxior


Laraxior
titán

Valaki nem ér rá most a Kurumás küldetést megcsinálni? :D
Amíg a csajok nőnapoznak itthon ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33702) Plata válasza ProgenXL (#33700) üzenetére


Plata
félisten

Ha szereted a TDM-et akkor snipers vs stuntert 40-50 ezret ad.

(#33703) ProgenXL válasza Plata (#33702) üzenetére


ProgenXL
őstag

értem :) és hogyan tudok pont arra menni?

Gunner for life

(#33704) WASPZotya válasza Laraxior (#33701) üzenetére


WASPZotya
tag

Nemsokára lépek be, mehetek ha kell.
Ugyanezen a néven vagyok

Zotya

(#33705) Gyula84 válasza techpor (#33688) üzenetére


Gyula84
veterán

úgy bedob egy sesssionba vagy mi

ProgenXL
:D

(#33690) Snip3r_HUN
kösz :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33706) ProgenXL válasza Plata (#33702) üzenetére


ProgenXL
őstag

áhhá a weboldalon találtam ilyen játékot. kipróbálom :D

Gunner for life

(#33707) Laraxior válasza WASPZotya (#33704) üzenetére


Laraxior
titán

Megvagy :)

Ramentem erre a jobra, pikkpakk osszejott 70ezer penz :D

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33708) CactuS válasza Laraxior (#33701) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sikerült megcsinálni? Vagy kell még help? (bár én lassan fürdetek, de utána vagyok).

Nincs is szebb, mikor belépsz publicba és látod az ékes magyar jókívánságokat. :DDD (volt folytatása is, de az már nem szalonképes, még ehhez képest sem)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33709) Gyula84 válasza CactuS (#33708) üzenetére


Gyula84
veterán

kösz a helpet :R

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33710) Laraxior válasza CactuS (#33708) üzenetére


Laraxior
titán

Huhúúú.. naná, holnap meg is tudom venni, mára befejeztem, 447ezer dollárom van :C

WASPZotya kollega segített, meg mutatott még pár könnyebb pénzszerzési lehetőséget mint a boltfosztogatás :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33711) WASPZotya válasza Laraxior (#33710) üzenetére


WASPZotya
tag

Amit tudtam megmutattam, de én elég keveset tudok a többiekhez képest.
Dubstához majd kérek segítséget, mert nekem nem jön sehogy.

Zotya

(#33712) ProgenXL válasza WASPZotya (#33711) üzenetére


ProgenXL
őstag

delete hülyeséget írtam. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33713) techpor válasza Gyula84 (#33705) üzenetére


techpor
tag

Eleve closed sessionbe kezd el és akkor oda dob vissza egyedül :D (kivéve ha voltak fent haverok)

(#33714) Plata


Plata
félisten

Van most fent valaki,aki tudna nekem egy dubsta-t spawnoltatni?
Eladásra lehet beszereznék párat.

(#33715) ProgenXL válasza Plata (#33714) üzenetére


ProgenXL
őstag

tele van velük a város. simán találsz párat nem? :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33716) Plata


Plata
félisten

Próbáljatok meg golfozni tűsarkú cipőben,irtó vicces.Ütéskor és helyezkedéskor a sarok eltűnik és a kari lába furán kifordul. :D

(#33717) Plata válasza ProgenXL (#33715) üzenetére


Plata
félisten

Fogalmam sincs,elvileg kell hozzá egy dubsta.

(#33718) ProgenXL válasza Plata (#33717) üzenetére


ProgenXL
őstag

A krómozottra gondolsz?
Arról csak videókat találtam de még sose próbáltam. :)
Sima festésűek sokszor jönnek szembe de gondolom az kevesebbet is ér.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33719) Plata válasza ProgenXL (#33718) üzenetére


Plata
félisten

Ott néztem ahol a wiki írja,de semmi,se sima se krómozott,és közben még az eső is elkezdett esni.
De egy lopott terepjáróval sikerült keresgélés közben felrepülni egy ház tetejére. :DD

Nem jó a print screen ezért steammel csináltam a képet.

[ Szerkesztve ]

(#33720) ProgenXL válasza Plata (#33719) üzenetére


ProgenXL
őstag

mostmár engem is érdekel :D
holnap délután meglátom mire jutok :)

kép készítéshez én fraps-et használok. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33721) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

A rare dubstat csak rare dubsta tudja spawolni mostanában, ha jól tudom. Ezek króm vagy arany színűek és kb. 24k-t érnek. Azt hiszem, hogy csak mission közben spawnol, bár lehet csak azért ajánlják a Time to get awayt, mert fixen 12:00-re fagyasztja az időt és bármeddig tarthat a küldetés. Ha fent vagyok, akkor segítek szívesen, RSC-m; Nyrdian. Általában 18:00-23:00 között vagyok online, függ a gyerkőctől, az asszonytól és a fáradtságtól.

Edit: Válasz akart lenni, csak még reggel van. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33722) Plata válasza CactuS (#33721) üzenetére


Plata
félisten

Köszi,én kb este 9-től érek rá.Bár az este is csak 10 körül tudtam felmenni,mert a gyereknek segítettem minecraftozni. :D

(#33723) Plata válasza ProgenXL (#33720) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is volt fent Fraps régebben de valamivel össze akadt,vagy vírusírtó vagy mit tudom én már mi,de a játék vacakabb lett tőle,kevesebb fps meg akadozások.Inkább le töröltem.Mondjuk lehet maga a játék volt a hibás,a STO most sem fut úgy mint a GTA5 a gépemen,pedig vagy 6 évvel régebbi játék. :D
Na meg rohadt optimalizálatlan.
Nekem jelenleg ez a kedvenc kocsim,csak már nem fért el sehol csak a bankrablós házban.

(#33724) CactuS válasza Plata (#33723) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én tegnap cseréltem be a bankrablós garázsomat, mert kellett a hely. Egyszerűen rákattantam, hogy sima hétköznapi olcsóbb járgányokat is tárolni akarok és így kevés a hely (még így is, hogy most már minden garázsom tízes). Fix 4 emberem nincsen heistre, publicban be szoktam csatlakozni Pacificre és talán tegnap volt először, hogy valakinek nem volt ott garázsa, de nem is ismerték a Kurumás trükköt (lvl 50 alattiak voltak).

Pofás darab a banshee, az nálam még nem fért be a keretbe, helyette a Sultan RS lett (közrejátszott, hogy a legtöbb banshee-nek olyan hülyén 45 fokban áll a kipufogója). A háttérben az egy szolid F620?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33725) Gyula84 válasza techpor (#33713) üzenetére


Gyula84
veterán

haverral voltunk na mindegy :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33726) Plata válasza CactuS (#33724) üzenetére


Plata
félisten

Hú a háttérben egy lopott kocsi van.Pont a ház előtt ment el,és kikaptam belőle a tulajt. :D
Nagyon csinos kis kocsi,de nem emlékszem mi a neve.

(#33727) CactuS válasza Plata (#33726) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ebből a szögből arra hasonlít az F620-ra. A maserati nekem élőben is olyan, hogy szokni kell a formáját, ha tehetném se biztos, hogy azt választanám (mondjuk játékban jobban sikerült emészthető formát hozni), viszont a hangja ennek is elég kellemes, csak hely nincs, ahova tegyem. Bár ha feladnám az eredeti felosztásomat, hogy V8/muscle, Terepjátók, classic, sportkocsik, páncélozottak + motorok, akkor még lenne néhány szabad hely, de az hogy néz már ki, hogy egy kuruma mellett parkol pl.: egy Comet? :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33728) Plata válasza CactuS (#33727) üzenetére


Plata
félisten

Szerintem ez az,csak fekete.És alapból tuningolt volt.

(#33729) ProgenXL válasza CactuS (#33724) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az első lámpa alapján az 100%ra az :)

Gunner for life

(#33730) pendre54


pendre54
addikt

Üdv!
Olvasgattam itt ötleteket, hogy akik épp pénzhiányban szenvednek, miként juthatnak gyorsan pénzhez.
Akkor én is leírnék egyet, korábban ezzel a módszerrel kb. 1 óra alatt 120 e dodót kerestem egyedül, tiszta ügy, és nem macerás.
A Jobs-ok közül kiválasztani a Survivals módot, ott a Sandy Survival pályát, és a képen látható poziciót kell elfoglalni végig a kör alatt. Itt gyakorlatilag minden oldalról védve az ember, csak elölről jöhetnek a támadók, így meg könnyen levadászhatók. Egy kör kb. 15 perc alatt lefut, és 30 ezret csenget. Igaz, hogy a harmadik kör után már kicsit unalmas volt, de valamit valamiért. ;]

[/L]

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#33731) Plata válasza CactuS (#33727) üzenetére


Plata
félisten

Nekem ebben a garázsban még egy Mini is áll,vagyis olyan mint a Mini,nem tudom játékban mi a neve,atom strapabíró kocsi,szinte elpusztíthatatlan.Egyszer kipróbáltam mit bír ki,kb 8 alkalommal csapta el vonat leugrattam vele hídról,és még 3 kerékkel is haza tudtam vele vánszorogni.

[ Szerkesztve ]

(#33732) ProgenXL válasza Plata (#33731) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha egyre gondolunk akkor "issi" a neve :)

Gunner for life

(#33733) Plata válasza Plata (#33731) üzenetére


Plata
félisten

Fura úgy emlékeztem van egy mini a garázsban,de nincs. :F
Igen ez egy F620.

Felmentem egy kicsit hogy megnézzem a kocsit,de megint kirakott a világ végére,pedig privát session.

Háttérben látszik az otthonom.

(#33734) Plata válasza ProgenXL (#33732) üzenetére


Plata
félisten

Tényleg az,de most valami Dinka Blista parkol a helyén,ugyanolyan a szine,de nem az.

(#33735) Mike válasza WASPZotya (#33711) üzenetére


Mike
veterán

Nekme mostanában azt csinálja, hogy 2-t ad session-önként, aztán többet nem

CactuS révén nekem is van arany/króm Dubstam, ha valalinek kell, vegyen fel barátnak

[ Szerkesztve ]

(#33736) Plata válasza ProgenXL (#33732) üzenetére


Plata
félisten

Weeny Issi épp most loptam egy szürkét.
A lopott kocsik közt pont volt 1 helyem neki.

(#33737) ProgenXL válasza Plata (#33736) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én inkább veszem a kocsikat :D egy lopott van csak. A legelső autó amivel bementem a garázsba még tavaly áprilisban.
Egy schwarzer :D

Gunner for life

(#33738) Plata


Plata
félisten

Nekem majd kéne egy arany Dubsta.A külvárosi házamban nem tárolok semmit,asszem,túl messze van mindentől.
Eclipse toronyban vannak a piros nyitott kocsik és terepjárók.


Másik apartmanban csupa lopott kocsi van asszem.


Bár úgy rémlik a külvárosiban valami tuningolt taliga van.

(#33739) ProgenXL válasza Plata (#33738) üzenetére


ProgenXL
őstag

délután és is bemutatom majd a garázsaim :)

Gunner for life

(#33740) Plata válasza ProgenXL (#33739) üzenetére


Plata
félisten

Basszus,invite only sessionban tekerek a kertvárosi házam felé,,erre bejön két tök ismeretlen játékos,na nem vártam meg mi lesz azonnal átváltottam Michael-re,inkább szingli mód mint hogy valami hackerek szarakodjanak velem.De hogy jön be privátba?

(#33741) CactuS válasza Plata (#33738) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A kis 3 ajtós kemény tetős Cognoscenti Cabrio-val (Bently) én is szemeztem, gusztusos darab, de végül a "terepjáró" jött abból a márkából. Cabrionak ott a Mamba, meg a Carbonizarre. Minit az életben nem gondoltam, hogy elrakok, de látom akad új Prius is, ha éppen zöld nap van. :D

Azt sajnálom, hogy a Vapid Chino teteje még akkor sem mozgatható, ha lowriderré alakítod. Van ugyan belőle vászontetős és cabrio, de ha jól tudom, akkor nem mozog, hanem fix.

Dubsta random spawnol, tehát mindkettő rare mindkettőt spawnolhatja. Én már csak a krómot tartom, de szerintem eddig a goldot adta be többször, így nem lesz gond. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33742) ProgenXL válasza Plata (#33740) üzenetére


ProgenXL
őstag

abba a sessioba nem tudnak bemenni. valahogy átkeveredhettél másikba szerintem. passz

én closed crew sessioba vagyok mindig :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33743) Plata válasza ProgenXL (#33742) üzenetére


Plata
félisten

Bakker az lehet,beugrottam egy golfozásra út közben,akkor tuti át rakott nyilvánosba.
Szeretek golfozni,és miközben bringáztam a kertvárosi ház felé pont útban volt a golf pálya. :D

[ Szerkesztve ]

(#33744) Plata válasza CactuS (#33741) üzenetére


Plata
félisten

Tudod mi a fura, a karakterem adatlapján az van hogy a legnagyobb sebességet terepjáróval értem el,pedig a Banshee gyorsabb,és van benne nitro is.És azzal már száguldoztam is az autópályán.Még is a Brawler-el mentem a leggyorsabban.
Amíg csináltam képeket steam-el meg írogattam fórumra a karit bent hagytam a kocsiban,tök jól el van magával ha unatkozik.Eddig nem is figyeltem meg. :D

[ Szerkesztve ]

(#33745) ProgenXL válasza Plata (#33744) üzenetére


ProgenXL
őstag

és tudsz is nitrozni ? :D
az én végsebességem Bati801 motorral 243MPH. lehet valami nagy lejtön mehettem esetleg hegyről le :D

Gunner for life

(#33746) Plata válasza ProgenXL (#33745) üzenetére


Plata
félisten

Nem,szerintem nincs nitro gomb,gondolom magától bekapcsol,vagy a fene tudja.

(#33747) ProgenXL válasza Plata (#33746) üzenetére


ProgenXL
őstag

Az csak disz egyébként :) nem lehet nitrozni a játékban :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33748) techpor válasza ProgenXL (#33747) üzenetére


techpor
tag

Az egyik motorban van KERS rendszer, fékezésnél töltődik.

(#33749) Plata válasza techpor (#33748) üzenetére


Plata
félisten

Utálom a motorokat,szegény csajszi mindig fejre áll vele,vagy matrica lesz ház falon. :K

(#33750) ProgenXL válasza techpor (#33748) üzenetére


ProgenXL
őstag

igen tudom de az az egyetlen :)

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.