Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34801) drachoHUN válasza #81556480 (#34797) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én is bejutok ahova kell, mert megnyitom a bookmarkolt jobot. Csak itt jön a problem, hogy nem jönnek a random emberek úgy, ahogy szoktak... Emiatt pedig most az utóbbi időben ha jön 1 vagy 2 friend akkor vagyunk 3-an oszt annyi.. Ha friend sem jön, akkor meg max 1 random becsatlakozik és kész... Patch előtt nem így volt. Akkor hostolhattam a bookmarkjaim, jöttek rá az emberek.
Elsősorban versenyekről van szó. Normális pályákról, nem Rockstar Created bullshitekről...

Alattam lévő hozzászólásodra válaszolva:
Heist updattel érkezett járműveket kell vásárolni 8 milla értékben.

Forza JUVE!!!

(#34802) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Vesztemre kipróbáltam egy csaj karaktert is és sokkal jobban bejön (vagyis kevésbé idegesít), mint a férfi, így lehet kinéz egy reroll. Szóval, valakinek van kedve esetleg letolni egy halom prison-os versenyt az unlockokért? (1 körös prison verseny, de kb. kéne vagy 50) :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34803) .:Secur:. válasza CactuS (#34789) üzenetére


.:Secur:.
tag

Megoldottam az "eredeti" feltelepített játékot kiírtam DL-DVD lemezre és a lemezeket összemásolva egy mappába megkaptam a működőképes játékot. ;)

(#34804) #81556480


#81556480
törölt tag

GTA V - Nightride FM nem akarok pletykálni, hogy kamu e vagy sem mert még a nevében is azt írják fake,( viszont valahol azt írják elég korán kivették a készülő játékból ) de ez a rádió még így rockot kedvelő emberként is valahogy nagyon bejön. Éjszakai krúzoláshoz nagyon ütött volna.

[ Szerkesztve ]

(#34805) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Már több hónapja játszok a játékkal, majd összedob versenybe két frigurával az egyik 1952-es szintű a másik 9??, és még custom verdákkal együtt is elverem őket. Szépen szenvedem össze a pénzt az insurgent-re, ez meg 3-ból 3. helyezet nyereményéért tudna egyett venni.

Egyáltalán, hogy a bánatba lesz valaki 6-700+-os szintű?...
Én vagyok, ilyen béna, vagy valamilyen buggal szerezték ezek?

(#34806) Ryder62 válasza CactuS (#34780) üzenetére


Ryder62
őstag

Rendben, köszi, akkor várok még. :K

(#34807) CactuS válasza #81556480 (#34804) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez brutál jó, tényleg jó lenne éjszakai csapatáshoz, pedig nekem se a napi zenei felhozatalom.

Muffman01: 5-800 akár összejöhet, ha nagyon kocka és régi konzolról jött. 1000 felett szinte biztos, hogy cheater és jelenleg biztos, hogy igen gyorsan ki is teszik a fenébe. Engem ma a publicban a nyomorékok vonzanak (már elnézést). Lvl 20, próbál kinyírni, kap 2 stickyt, még a kocsija sem robban fel, aztán fel van háborodva, ha írom neki, hogy esetleg kikapcsolhatná a cheatet, vagy elhúzhatna a fr*ncba...

.:Secur:.: 7 DVD DL lemez. Hazai bolti árakon kb a játék árának 1/4-e. No comment...?

Ryder62: Pedig megéri az árát szerintem, de a te döntésed. Én így utólag kicsit már bánom, hogy nem induláskor vettem meg teljes áron.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34808) Mike válasza CactuS (#34802) üzenetére


Mike
veterán

nekem a slipek miatt kellene, de nem ma

(#34809) CactuS válasza Mike (#34808) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az még a réginek is kell, csinálhatjuk majd. Az új miatt meg még vívódom, azért ennek már szint szerint minden ki van szedve, baromi sok cucca van, csak hát a p*na nagy úr és hát jobb a segge a karakternek. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34810) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ismét gépközelben és mehet a játék :D

Gunner for life

(#34811) .:Secur:. válasza CactuS (#34807) üzenetére


.:Secur:.
tag

Tudom... Nem nekem kell :DD hülye azért nem vagyok.
Mindenesetre működik a dolog, tehát ha neki megérte akkor :R

(#34812) Laraxior válasza ProgenXL (#34810) üzenetére


Laraxior
titán

Delutan vagy?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34813) V.Dave


V.Dave
senior tag

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni, a visual c++ ból letöröltem valamit és most nem tudom megcsinálni úgy hogy ne fagyjon le a játék azonnal karrierbe, szóval szeretnék kérni valakitől egy screenshot-ot az ő gépén hogyan néz ki a dolog. Nálam most ez van fennt, rockstar azt írja elég a visual c++ 2008 x86

Xiaomi mi 8 6/128

(#34814) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

"criminal master mindra keresek 2 embert aki tud minimum 2-3 órát lenni 4-5 után minden nap minimum 60 as legyél és hesiteket vágjad"

Ha érdekel valakit a dolog, akkor jelezzen. Én csak közvetítő vagyok. Már csak 1 hely kiadó.

Forza JUVE!!!

(#34815) Laraxior válasza drachoHUN (#34814) üzenetére


Laraxior
titán

Este 7-8 ig nekem is oke a dolog...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34816) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Valaki tervez esetleg humane raid labs-ot a mai este folyamán? (vagy bármilyen másik heistet fleeca-n kívül, ahova beférnék egy kisebb karakterrel? :B )

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34817) Laraxior


Laraxior
titán

Azt be lehet allitani heist inditasakor h fegyver nelkul legyunk? Már masodszor jatssza el ugyanazt...
Berongyoltam autoval a tomegbe, erre nem tudok lőni, mert nincs mivel...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34818) debrecenikri válasza CactuS (#34816) üzenetére


debrecenikri
tag

Ha épp online leszel és havernak sem lesz más dolga, a Human finale még mára maradt.

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#34819) drachoHUN válasza Laraxior (#34817) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Publicban egy cheater leszedte rólad a fegyvereket...

Forza JUVE!!!

(#34820) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Már nem is tudom, hányadik értesítést kapom játékon kívülről, hogy menjek ilyen-olyan modded lobby-kba, ahol egy ponton zsákokkal szórják a pénzt.
Ez úgy konkrétan mi a bánat akar lenni?
Úgy értem, most ez valami glitch szeretne lenni, vagy konkrétan csinálnak valamit a szerverrel?

Csak most is ebben a pillanatban is youtube-on közvetítik, hogy a subokat friend only-ba meghívják, és már 20 órája megállás nélkül megy, 35 ezer feliratkozóval.

#drachoHUN Velem is volt már 2-szer. Rohadt vicces volt, amikor PC-n a teljes kezdőpénzem értékű készletet levették.

#CactuS Már megnyitottam a Humane heist-et ma/holnap idő függvényébe akarom elkezdeni.

[ Szerkesztve ]

(#34821) Puma K válasza -Faceless- (#34820) üzenetére


Puma K
veterán

Külső programot futtat az adott emberke aminek van a játékon belül egy menüje. Abból a menüből sok mindent ki lehet választani amik nem feltétlen lennének olyan rossz dolgok ha egymagadnak akarnád módosítani a játékot, de sajnos a többség ezt Online is megteszi.

A Rockstar nem is engedi a játékot módosítani és ezért is már önmagában bannolhatnak (nem használhatsz egyedi járműveket, skin-eket, épületeket stb-t azaz semmit nem változtathatsz a játékon).
Ebben a programban van egy olyan opciója is amivel tudsz pénzt szórni zsákok formájában. Ilyen zsákot lehet szerezni ha feltörsz egy pénzszállító autót vagy a pénzeszsákot hozó embertől szeded el mielőtt még berakná az páncélozott furgonba.

Az így szerzett pénzt ha a Rockstar megtalálja nálad akkor kapod a 3 lépcsős ban-t, az első pár napig tart aztán jöhetsz vissza és így tovább. A második pár hétig tart aztán a legutolsó 35 év ha minden igaz.

Ha neked nem fontos a játék akkor csinálj azt amit szeretnél ilyen esetben, de ha fontos és inkább hosszútávon játszanál akkor ne szedjél fel ilyen zsákokat. Lépj ki az adott küldetésből és jegyezd meg az illető nevét aztán ha legközelebb is invitál ilyen küldire akkor ne foglalkozz vele azaz hagyd figyelmen kívül.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34822) Plata válasza CactuS (#34816) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap inveltelek Pacificra de nem jöttél. :D

(#34823) CactuS válasza Plata (#34822) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tegnap csak gép előtt vegetáltam, félafk-ban, így kimaradt. Most igazából a 2. karaktert nevelgetném, azért kellenének újra a heistek (a pénzt leszámítva) most megint unlockolnának dolgokat, így izgibb. Azért is írtam, hogy kiskarakter. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34824) Plata válasza CactuS (#34823) üzenetére


Plata
félisten

Láttam,azt hiszem 16 vagy 19 voltál és csaj kari,tegnap nyomtunk egy pacific-ot amit én hostoltam.

(#34825) -Faceless- válasza Puma K (#34821) üzenetére


-Faceless-
őstag

Nem terveztem csatlakozni hozzá, elveszi a játék értelmét szerintem. Csak kíváncsi voltam, hogy mi lesz azzal a pár ezer emberrel, aki közvetítés alatt csinálta.

(#34826) CactuS válasza Plata (#34824) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja, akörül van. Baszi ez a humane raid labs - deliver EMP még mindig mumus publicban. Ráment az egész estém, de nem sikerült megcsinálni, mindig valakinek muszáj volt valamibe belenyúlnia/elrontania. :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34827) Puma K válasza CactuS (#34826) üzenetére


Puma K
veterán

Megy public-ban is az.

Ha elsőre nem jön össze akkor írni kell nekik, hogy használjanak hangtompítós fegyvert, abból is lehetőleg olyat ami egyet lő és nem sorozatlövő így csökkentve a bukás esélyét: pl pisztoly hangtompítóval és egy lövés egy halál legyen.

Azt is érdemes megemlíteni, hogy ha két célpont áll egymás mellet akkor még véletlenül se lőjék meg a közelükben a földet vagy falat mert elrohannak riasztani... persze amíg fut és nem riasztja a többi likvidálandó személyt addig le lehet kapni, de gyorsan kell reagálni és akkor is csak egyszerre egy ember lőjön ne mind a négyen, mert akkor megint bukta.

Ha nem sikerül pár próbálkozásból akkor mondani kell nekik, ne csináljanak semmit csak figyeljenek vagy igyanak meg egy teát addig... és te megcsinálod egyedül.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34828) CactuS válasza Puma K (#34827) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az lett volna a cél, de valahogy valaki mindig belenyúlt, elkolbászolt, leesett a tetőről (minek ment fel oda egyáltalán?) stb, így elment az este. Hát ez van, nagyon ki akartam szedni az insurgentet. :B Az sem segít a dolgon, hogy lvl 20 környékén egyből megy a hőbörgés, hogy mit akarok én, mert ugye nem látszik a másik karakterem.

Illetve előtte meg prison break stationnél találtunk egy trollt (vagy csak bénát). Mi csináltuk a hajót, ők meg folyamatosan meghaltak előbb utóbb, majd irogatta, hogy leave the game... Nem értettem, vagy nem látta, hogy kiírja, hogy ő rontja el vagy nem tudom, végül vagy 10 próbálkozás után a másik társam kilépett... Ha tényleg troll, akkor nem is értem, hogy ez neki miért volt jó. Erre veri a f*szát, hogy sikerült másik 2-3 embert feltartania 30 percen keresztül? :U

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34829) Laraxior válasza CactuS (#34828) üzenetére


Laraxior
titán

Tegnap en is igy jartam két német gyokerrel...
Pacific standard, vagy 20. Próbálkozásra odajott a kurumaval a srac a bank ele, max penz.. Erre a hegyekbe autozasnal kilepett mind a ketto...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34830) pokers válasza CactuS (#34828) üzenetére


pokers
senior tag

Ezért nem járok én open heistekre, csak ha ismik hívnak.
Bár épp azon gondolkodtam, hogy végig kellene nekem is hostolni az összeset, hogy bármelyiket tudjam indítani a későbbiekben.

(#34831) Omis


Omis
senior tag

áthelyezném egy másik mappába, de amikor indítom akkor elkezdi letölteni oda ahonnét kiszedtem hogyan tudnám ezt orvosolni?
reg editben átírtam a helyét de úgy sem jó.

[ Szerkesztve ]

(#34832) brodarics


brodarics
tag

Amikor egy küldetés után a továbbhaladáshoz vissza kell jönni a városba, hogy Madrazzo ki akarjon nyírni és jönnek az emberei terepjáróval, ott mi a fenét kell csinálni azon kívül, hogy megölöm őket? Meddig jönnek? Mert 40 percig csak ölöm őket, közben lerázom a zsarukat és kezdődik előröl. Van valami trükk?

(#34833) Omis


Omis
senior tag

meg hogy írja ki valaki a feltelepített játékot dvd dl lemezekre?

[ Szerkesztve ]

(#34834) Mike válasza -Faceless- (#34820) üzenetére


Mike
veterán

És akkor eljöve a Nagy Ban Napja

(#34835) Mike válasza CactuS (#34828) üzenetére


Mike
veterán

ezért kell friends-ekkel játszani és ezért kell TS

(#34836) ung.mario


ung.mario
tag

Sziasztok! Lehet, hogy volt már téma, akkor elnézést :)
Adott ez a jó kis játék, de hiányolom belőle a tankokat 6-os körözésnél, és néhol látom, hogy helyben felszálló Hydra vadászgéppel is játszanak. Egyik ismerősömnek ezek megvannak, nekem meg eredeti pc-s változattal nincs. Nálam van a hiba, vagy neki van valami mókolt pc-s változata?

(#34837) CactuS válasza Mike (#34835) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ts, mumble nekem nem gond, viszont mit csináljak, ha van vagy 70 ismerősöm és senki nem online, vagy nem akar Heistelni? :B Plusz kicsi gyerkőc mellett elég kiszámíthatatlan, hogy meddig tudok lenni, én sem akarok 3 másik embert összecsődíteni, aztán meg lelépni, mert sír a gyerek.(Ezért is lenne jó, ha végre frissítve lenne a TIR az aktív játékosok neveivel).

ung.mario: Hydrat a Humane raid labs Heist unlockolja, tank talán lvl 100-as követelményű. Mármint GTAO-ban.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34838) ung.mario válasza CactuS (#34837) üzenetére


ung.mario
tag

Akkor, ha jól értem single playerban nincs egyik sem. Köszönöm a választ!

(#34839) yozsee11 válasza ung.mario (#34838) üzenetére


yozsee11
aktív tag

De van single-be is, telefonon böngészőből ha jól emlékszem a Warstocknál vásárolhatóak meg.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#34840) ung.mario válasza yozsee11 (#34839) üzenetére


ung.mario
tag

Maga a tank megvan, csak körözésnél nem jön elő.

(#34841) doktordevil válasza ung.mario (#34840) üzenetére


doktordevil
tag

Ha nagyon szeretnél látni akkor menj a katonai bázisra. Ott élmény lesz ahogy egyszerre 5 tank lő beléd :D Ha nagyon hiányzik a Hydra esetleg mod menükkel varázsolhatsz single-be is

(#34842) ung.mario válasza doktordevil (#34841) üzenetére


ung.mario
tag

Köszi, ott volt már szerencsém hozzájuk. Valahogy meg kellett szerezni egy p996 Lazer gépet ;)
Gondolkoztam modoláson is, de attól tartok, hogy a multiba belezavar, esetleg letiltanak.

(#34843) Plata válasza ung.mario (#34836) üzenetére


Plata
félisten

Csak 5 csillagos körözés van.
Sztoriban tanknak semmi értelme.Hydra az csa onlineban van.Sok munkànàl nagyon hasznos ha van.

(#34844) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Ma késő d.u. este valaki Humane Raid Labs? :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34845) Plata válasza CactuS (#34844) üzenetére


Plata
félisten

Melyik részénél tartasz?
Én csak 9 körül tudok lenni.
Előre szólok hogy nem vezetek repülőt,mert én született kamikaze vagyok. :C

(#34846) Omis válasza CactuS (#34844) üzenetére


Omis
senior tag

mit jelent az a késő délután?

(#34847) INMOTEP válasza CactuS (#34844) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én ráérek ,irj rám de kb neked mikor jó ?

[ Szerkesztve ]

(#34848) Laraxior válasza CactuS (#34844) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is oke, ha még kell ember :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34849) Mike válasza ung.mario (#34836) üzenetére


Mike
veterán

A rendőrség sosem fog rád tankokkal jönni. Szerezz 5 csillagot a katonaságnál, máris jönnek a tankokkal

Cactus, miért, én sem tudok megszervezi +2 embert úgy, hogy éppen akkor ráérjen, legyen TS-e, és vmennyi rutinja, hogy haverom is végig tudja játszani a heist sort. Ja és persze, hogy éppen ő is árérjen.

Összeteszem a kezem, hogy nekem kovy, ricsi, és vassal épp szerencsém volt

[ Szerkesztve ]

(#34850) CactuS válasza INMOTEP (#34847) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát nálunk lassan fürdetés, utána kajál a gyerkőc, így lesz egy kis nyugodalom, akkor tolhatnánk. Azaz szerintem 20:00 körül. Ha esetleg valaki tudja indítani a heistet azt megköszönöm, cserébe a végén részt sem kérek, ha úgy szimpibb a dolog. :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.