Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33801) INMOTEP válasza Laraxior (#33779) üzenetére


INMOTEP
őstag

Tudod nehéz ügy az online része a játéknak , az online játékosok publikon kb 70 % -a legalább troll bárhova mész .Megöl ,pénzt tesz rád ,cheater és még sorolhatnám .... .Ezek nem nyugszanak amig kinek tombolják magukat ,ha meg bosszút akarsz állni kilépnek és kész -Velem sorozatosan ez történt eddig ,.Ha meg nagyon nem hagynak békén akkor berakhatod magad passiv módba,de ennek meg egy olyan kockázata van hogy megteszik hogy jelentik a rockstartnak hogy a játékosoknak rontod a játékélményét vagy azt írják zaklattad őket stb stb és jön a ban , mint nálam és sok más itteni játékosnál ekkor kb 2 hetes bant kapsz elsőnek.Nagyon oda kell figyelni ha szembeszálsz valakivel meddig mész el ,mert ha ő felkurja magát akkor simán irhat egy reportot és várhatod mi lesz a vége .Érdemes inkább nem foglalkozni vele ,nem ér anyit az egész .Ha megöl megölt ,legyen boldog .Én jelen pillanatban anyira megutáltam magát a játékot is hogy alig van kedvem felmenni ,most kb hetente 1x fél órát ha szánok rá

[ Szerkesztve ]

(#33802) Plata válasza INMOTEP (#33801) üzenetére


Plata
félisten

Elmentem Heist-re de leader lelépett,így eclipse toronyhoz kerültem,és public sessionba.A kocsim ott állt ház előtt,de egy gyökér volt ott kocsival,asszem valami kezdő lehetett,mert le akart lőni passzívban,mikor nem sikerült a kocsimat vette célba,de pechje volt,pár lövést tudott rá leadni és bele ültem,a lövéseknek semmi nyoma nem volt rajta.Kiröhögtem és nyomtam egy kört körülötte,erre meg behisztizett. :C
Próbált utánam jönni,de lehagytam a francba.Csak írkált.Birom az ilyen barmokat.

(#33803) Gyula84 válasza Plata (#33800) üzenetére


Gyula84
veterán

de ez nem a sima?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33804) ProgenXL válasza Gyula84 (#33803) üzenetére


ProgenXL
őstag

de igen és írja is a kép felett :)

Gunner for life

(#33805) Plata válasza Gyula84 (#33803) üzenetére


Plata
félisten

Csak simát találtam,egyszerre kettőt,a másik épp elment mögöttem mikor az elsőt loptam.
Mellesleg épp hatalmas vihar van privátban.A Hajóm alól ki ment a víz.

(#33806) CactuS válasza Plata (#33802) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Lehet kilőhette volna a kocsit. Aztán majd legörbül a szája, amikor meglátja a számlát. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33807) Plata válasza Plata (#33805) üzenetére


Plata
félisten

Közben mentem egy kört a hatalmas hullámok közt,visszamegyek hajómhoz,az meg már nem kint van a vízből,hanem víz alatt. :C

(#33808) Plata válasza CactuS (#33806) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mennyi a bünti fullos Banshee kilövéséért.

(#33809) techpor válasza Plata (#33800) üzenetére


techpor
tag

Akkor már csak 1 lépés és milliomos vagy.

Ja várj.

(#33810) Plata válasza techpor (#33809) üzenetére


Plata
félisten

Inkább ez.Random heist.

(#33811) techpor válasza Plata (#33810) üzenetére


techpor
tag

Remélem érezhető volt számodra a szarkazmus, hogy azzal a sima dubstaval semmire nem fogsz menni..

(#33812) Plata válasza techpor (#33811) üzenetére


Plata
félisten

Jah,de az csak gyűjteménybe kellett.

(#33813) Dogengar válasza Plata (#33810) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Jajj Úr Isten csak Gold lettél. :s

(#33814) CactuS válasza Plata (#33810) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na végre! Lelepleződött az account neved! Majd jól rádjoinolunk. ;] Publicban én inkább a -100k körüli csapatokat fogom ki, de nem szólok bele, hogy hogyan csinálják, csak ha nagyon nem okés, pl: motorral akar menekülni. Az elején még azt is irogattam, hogy RPG mellett nem kell lövöldöznie a túszoknál, aztán már azt is rájuk hagyom.

A vihar jól néz ki, nem is értem, hogy a yachtok miért nem mozognak. Illetve sejtem, csak ez így béna, főleg, hogy rohadt drága dolog. És milyen buli lenne viharban hullámzó yachtra landolni. A vitorlással még csapattam egy darabig, azt teljesen jól dobálja a hullám. Tényleg kár, hogy nem vitorlázik rendesen, csak motorozik. Mondhatni egész kedvet kaptam hozzá IRL is, mert rám tört a nosztalgia.

Más: Hétvégén lenne valakinek kedve az összes heisten végigmenni? Szombat délután, este vagy vasárnap? Kisebb megszakítások beeshetnek, ha kellek a gyerkőcnek. Criminal mastermind nem feltétlenül cél, de egyszer már vegigmennék időrendben is az összes Heisten.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33815) Plata válasza CactuS (#33814) üzenetére


Plata
félisten

Te,már rég be raktam az account nevem,csak nem figyeltél. :K
Nekem a hétvége mindig necces,olyankor tuti hogy csak este érek rá rendesen,mert napközben sosem vagyok egyedül és valaki mindig megtalál valamivel.
A vihar hatalmas volt,igaz a yachtnál ebből nem lehetett érezni semmit,yacht-nak saját kis területe van amire nem hatnak az elemek.De egy 50 méterre már 5-6 méteres hullámok is voltak,akkorákat repültem kis lélekvesztővel mint a fene.Jah meg karimmal a yach mögött búvárkodtam,és találtam a tenger alatt egy tengeralattjáró roncs féleséget,közelebb akartam menni megnézni,erre levágott GTA Online.Na persze mikor visszamentem a hajómat a világ másik végére pakolta.Karimnak már fullos a tüdőkapacitása,szeretek vele búvárkodni,van is nálam mindig legalább 5-6 légzőkészülék.

[ Szerkesztve ]

(#33816) Laraxior


Laraxior
titán

A Sentineles lelohelynel ami kaphato kecok olyan 200ezer dollar alatt, az hany auto férőhellyel rendelkezik? Mert azt már csak utolag tudom meg :(

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33817) ProgenXL válasza Laraxior (#33816) üzenetére


ProgenXL
őstag

Telefonon minden háznak megtudod nézni hogy hány autót tudsz tárolni benne. :)

Gunner for life

(#33818) Mike válasza pokers (#33769) üzenetére


Mike
veterán

Én az Alta streeten lakom. A kilátás nem túl nagy extra (korábban fenn laktam a hegyen, onnan tényleg szép a város) de cserében minden nagyon közel van, helipad, kikötő, mod és fegyver shop. a parkoló bejárata védett, szemben pedig ott a metrólejárat.

(#33816) Laraxior
nézd meg a neten, ott miden ingatlannál ott va, mekkora garázs jár hozzá

(#33814) CactuS
Lenne, esténként. (úgy 9-10-től éjfélig) Mert egy délután-este végig nem megyünk az összes heisten. Ha eked belefér a napi egy, akkor én szívesen

[ Szerkesztve ]

(#33819) Plata válasza Laraxior (#33816) üzenetére


Plata
félisten

Nem érdemes olcsó házakat venni,olyat vegyél ami minimum 205 ezer,abból már indíthatsz Heist-et.De inkább 400-500 ezres lakást nézz,vagy drágábbat.Megéri.
Csak High-end apartmant éri meg venni,na meg egy bankos apartmant.

[ Szerkesztve ]

(#33820) Mike válasza Plata (#33819) üzenetére


Mike
veterán

Szerintem meg nem kell 400-500-as. És nyugodtan vehet akár low lakást is, annak is megvan a feelingje. Majd ha megunta, vesz ásikat, nagyobbat. Nem kell mindenkinek megalománnak lennie. heistet is csak valakikkel tud jétszani, egyedül nem. meg alacsony szintű karival minek indítania heistet?

[ Szerkesztve ]

(#33821) Plata válasza Mike (#33820) üzenetére


Plata
félisten

Volt alamo sea mellett valami irtó olcsó lakásom egyszer,volt vagy 60 ezer.De nagyon pocsékul nézett ki belül,viszont szép helyen volt.
A nagy lakás nagy garázzsal meg praktikus,10 kocsi is belefér.

(#33822) Mike válasza Plata (#33802) üzenetére


Mike
veterán

aztán amikor jelent, lesz majd sírás :)

(#33821) Plata
Csóró kiskariak vettem egy lakást a tengerpart közelében, low volt, de vagy 80k
Annyira passzolt hozzá. Erre élősködve a főkarimon vettem neki egy másikat, szintén azon a környéken 200 körül. Ami annyira személytelen. És nem is illik hozzá. De most már mindegy.
A low teljesen jó ház, főleg a háló tetszik, hifi, gép, ágyikó, simán passzol a baseball sapis, sportdzsekis karakterhez. a high nem.

[ Szerkesztve ]

(#33823) Plata válasza Mike (#33822) üzenetére


Plata
félisten

Nem hinném hogy egy hisztis hülye gyerek miatt kapnék büntit. :C
Én jót mulattam rajta,röhejes volt a hisztije.
De az alamo sea-nál az a ház nem olyan,hanem olyan tipikus falusi tapló kéró,kb olyan mint trevor háza belülről.A bankrablós ház is low,még is szép.sőt volt a kikötőben egy házam régen,de sajnos nulla kilátással ezért eladtam.

[ Szerkesztve ]

(#33824) Mike válasza Laraxior (#33791) üzenetére


Mike
veterán

Meg tudom neked mutatni mi hol van. A legkényelmesebb a sandking. abból 9-16 között midneig ott áll egy. nem kell potyára kőrözgetni, em csak 2-öt ad sessiononként, hanem ott van. Már eladtam belőle vagy 100-at. Csak venni kell ott egy garázst. És mehet egész nap. Ki sem kell lépni a programból csak váltogatno online és story között.

(#33823) Plata
nekem olyan ház kellene fent a hegyen, aminek van normális méretű medencéje, és a kilátás a városra is szép.

[ Szerkesztve ]

(#33825) pokers válasza INMOTEP (#33799) üzenetére


pokers
senior tag

Ennél már csak az a jobb, ha vannak fent ismik, de ha meghívod őket, nem jönnek. Pedig látom a térképen és a TV-n, hogy mindenki csak "kóbászol".
Tegnap egy 1 körös rally race-t nem sikerült összehozni a börtön körül, ami kb 2 perc lett volna betöltéssel-kilépéssel együtt :U
Pedig oda-vissza unlockolhattuk volna a színeket egymásnak.

(#33826) Plata válasza Mike (#33824) üzenetére


Plata
félisten

Nézd meg az új házakat,biztos van ilyen.Bár a medencét nem értem.Minek medence?Ott a tenger és úszkálhatsz benne.A Yacht-nak szép a kilátása és van medencéje is hatalmas. :D

(#33827) Mike válasza Plata (#33826) üzenetére


Mike
veterán

Mert érted, ha már menő gazdag csávó vagyok, aki kurvadrága sportkocsival feszít a városban, és fennt lakik a hegyen, akkor legyen már ott medence, feszített víztükörrel, ahogy azt kell. Pl. Franklin háza ilyen.

Yachtom nem hiszem, hogy valaha lesz, éppen most basztam el a millióm savage-re

7 millió meg nagyon messze van, és nem akarok addig gyűjtögetni
inkább veszek tankot, repcsit

[ Szerkesztve ]

(#33828) Gyula84 válasza ProgenXL (#33804) üzenetére


Gyula84
veterán

és Plata

de ilyen annyi van mint a franc legalábbis mikor én mászkálok

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33829) Mike válasza pokers (#33825) üzenetére


Mike
veterán

ha csak unlockolni akarsz, szólj, mert az nekem is kéne. Még nyernem kéne néhány versenyt, meg sliptream is kell még vagy 50, szal ha felváltva akarsz nyerni verenyeket, én benne vagyok akár egy egész estisbe is.

[ Szerkesztve ]

(#33830) Plata válasza Gyula84 (#33828) üzenetére


Plata
félisten

Nekem az arany kellene,az illik a karimhoz. :D

(#33831) Reinkz


Reinkz
senior tag

Sziasztok van egy origi dobozos gtaV-m és elakarom adni, egyrészt erre van esély? másrészt ugye van social klub-om ami az emailomhoz van rendelve.

hogy tudnám úgy eladni hogy én megkapjam pénzt a vevő meg a játékot mindennel együtt?

[ Szerkesztve ]

(#33832) Plata válasza Reinkz (#33831) üzenetére


Plata
félisten

El kell adnod neki a scoial club accod is,mert anélkül szart sem ér.Max Dísznek jó.

(#33833) Reinkz válasza Plata (#33832) üzenetére


Reinkz
senior tag

nyilván csak gondoltam az email címet átírom az övére de onnantól meg én szívhatom meg azzal hogy nem kapok pénzt, nehéz ez, na mindegy lehet az a legjobb ha beülök a taggal valahova azt ott közbe megejtjük ezt az email átírást is.

(#33834) Laraxior válasza Mike (#33824) üzenetére


Laraxior
titán

Hhh, koszi :) Akkor a Sentinelnek nem veszek garazst, majd ott ahol a Sandking van.
Delutan olyan 3 utan leszek mar online, szivesen veszem a helpet :))
LRXRGTX750Ti néven leszek, majd felveszlek vagy forditva...
Még egy nicknev modositas elkelne, mert rohadtul foglalt volt a LaraXioR barmilyen formaja... Hihetetlen...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33835) Plata válasza Laraxior (#33834) üzenetére


Plata
félisten

Miért nem keresel 1-2 ismerőst és mész velük küldizni?El lehet jól szórakozni küldizéssel és némelyik sok pénzt hoz.Küldetésekre viheted magaddal a járműveidet,harci helit,tankot,egyéb vackot,és némelyik egész jól fizet.vagy ha találsz egy csapatot akivel tudsz menni pacific standard heistre,az is jól fizet,egy jó csapattal 1 pacific finálé fizet 300 ezer felett.Még random csapattal is meg lehet jól csinálni.ha én csinálom akkor 25-25-25-25%-ot kap mindenki.

(#33836) ProgenXL


ProgenXL
őstag

nem kell félni a sok hülyegyerektől :D hiába reportolgat ha semmi bizonyítéka. naponta több ezer játékos jelentést kapnak. aligha nézik át mindet részletesen. nekem is volt már rengeteg összetűzésem másokkal még sem lett soha semmi belőle. a csalókat nehezen bannolják nem hogy azokat akik csak ölik egymást. :D

Gunner for life

(#33837) Plata válasza ProgenXL (#33836) üzenetére


Plata
félisten

Én még ölni sem szoktam másokat,mert passzív vagyok mindig.
Viszont az nagyon poén ha a yacht a város előtti strandnál áll,és valami repülős event van.Olyankor haza megyek a hajóra,kiülök a fedélzetre és figyelem hogy szedi le a játékosokat a légvédelmem. :C

(#33838) Laraxior válasza Plata (#33835) üzenetére


Laraxior
titán

Elmondom megegyszer, mert latom nagyon nehez felfogasu ember vagy.
Se ismerős, se tudas, se penz, se heli, se tank nincsen a birtokomban a jatekban.
En elhiszem h neked megvan mindened, de van olyan akinek nincs pl nekem. De ahogy lattam masnak is jol jott itt h leirtak ezt azt a jatekrol..

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33839) ProgenXL válasza Laraxior (#33838) üzenetére


ProgenXL
őstag

senki sem úgy kezdte hogy már mindent tud és mindene megvan :) idővel belejössz sok sikert :)

Gunner for life

(#33840) Plata válasza Laraxior (#33838) üzenetére


Plata
félisten

Ha elolvastad volna azt írtam hogy miért nem keresel 1-2 ismerőst akivel el szórakozhatnál,akár innen is.

(#33841) Plata válasza ProgenXL (#33839) üzenetére


Plata
félisten

Hááát én először megvettem a játékot,aztán hónapokig fel sem tettem,aztán feltettem ki játszottam sztorit,elolvastam egy rakás mindent online-ról,magyar és angol oldalakon is utánanéztem,így nagyjából képben voltam.
De még tegnap is tanultam egy új trükköt.

[ Szerkesztve ]

(#33842) cyberkind válasza Plata (#33841) üzenetére


cyberkind
félisten

Király, és ezt miért nem lehetett beleírni az előző hsz-ba, nem 88 hozzászólással kell rangokat lépkedni ha 5 percen belül tudsz szerkeszteni. :U

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33843) Plata válasza cyberkind (#33842) üzenetére


Plata
félisten

Mobilról nem tudok szerkeszteni.

(#33844) cyberkind válasza Plata (#33843) üzenetére


cyberkind
félisten

Én is tudok ha most írok, ne legyél hsz vadász, erre harapnak a modik és idegesítö is.

Paranormal Cocktivity

(#33845) #92888064 válasza cyberkind (#33844) üzenetére


#92888064
törölt tag

de már csak 118 hsz kell avatarig ;]

(#33846) Plata válasza #92888064 (#33845) üzenetére


Plata
félisten

Mi a franc?Jár avatar Hsz után?
Bár nem igazán érdekel.De ezt sem tudtam.

(#33847) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,
Nagyreszt read onlyban vagyok itt, es egy kerdes megfogalmazodott bennem a sentinel/dubsta/nemtommegmiadraga farmolassal kapcsolatban:
A mod shop nem csak egy bizonyos limitig enged kocsit eladni egy meghatarozott idon belul? Vagy amit loptok azt berakjatok garazsba es addig all ott, amig letelik az az ido es viszitek eladni?

En ma este raernek jatszani, valaki lenne kedves segiteni dubstat farmolni? Vagy nekem az is jo ha vki jonne versenyezni velem es felvaltva unlockolnank pl armored kurumamra cuccokat, mert az is tervben van, hogy kimaxolom ra a tuningot.

(#33848) rup1u5 válasza Mike (#33824) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ide is betehetnéd egy térkép screenshot-al megtámogatva. ;)

(#33843) Plata:
Ez egy nagy büdös bullshit! Ezt is most mobilról szerkesztettem be.
Fejezd be a hsz vadászatot és szokj rá a szerkesztés gombra! Másodszor (és utoljára) kérlek erre.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33849) Plata válasza rup1u5 (#33848) üzenetére


Plata
félisten

Nem izgat a Hsz vadászat,de a vacak samsung mobilomon nem jó a szerkesztés,van szerkesztés gomb,de olyankor a billentyűzet alsó két sora el van csúszva,és iszonyat írni vele,inkább dobom ki a telót az ablakon minthogy szerkesszek vele,mert 1 betű beírása is kész szenvedés szerkesztés módban.Én szeretek írogatni,de nem a hsz száma izgat,csak lusta vagyok szerkeszteni,sajnálom.Azt sem tudtam eddig hogy vanavatar hsz szám után.

(#33850) CactuS válasza pokers (#33825) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én azt hiszem láttam az inviteot, de éppen benne voltam az autó pakolgatásban. Pedig általában belépek, ha látom, hogy ismerős indít valami elb*szott jobot, pl GTA,rally, versus, stb. mert tudom, hogy az a napija. :)

Ha dobsz esetleg pm-et RSCn, akkor biztosan szakítok időt erre - és nem csak azért, mert még nekem is vannak hiányzó színeim -.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.