Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33451) Ghard válasza TechN7ne (#33450) üzenetére


Ghard
őstag

Az intro az lesz, amikor rádragasztanak fenyőfát, meg járműveket. Meg kapsz ufót is a fejedre, hogy véletlenül se láss semmit.
A tutorial rész az lesz, amikor folyamatosan felrobbansz, repülsz és végül kifagy a játék.
:D

(#33452) CactuS válasza TechN7ne (#33450) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a kezdés, meg az intro, amikor lekreálod a karaktert (~kezdő zsebesként jössz a városba). Innentől kezdve Sandbox, nincs fix story. Kb a heistek mesélik a történetet, de ahhoz majd high apartman kell és talán lvl 15.

Ghard: Az finálé meg az, amikor ártatlanul bannolnak 10+ napra? ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33453) TechN7ne válasza CactuS (#33452) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Akkor mi az a történet az összefoglalóban?

(#33454) CactuS válasza TechN7ne (#33453) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az látnod kellett volna az online karakter elkészítése után. Ha kimaradt, akkor akár itt is megnézheted. Az online rész annyira nem story orientált.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33455) Plata válasza TechN7ne (#33450) üzenetére


Plata
félisten

Kari generálás után egyből oda dob,ha kilépsz közben akkor buktad.

(#33456) TechN7ne válasza CactuS (#33454) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Magyar videokba latom hogy Lamar jott volna ki értem a repuloterre es vitt volna autov versenyre stb.
:K

(#33457) CactuS válasza TechN7ne (#33456) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk pont Lamar. A legszerencsétlenebb karakter az egész játékban, akar a franc az ismerőse lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33458) TechN7ne válasza CactuS (#33457) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na jah, a story végefele volt egy feladat mikor a fekete seggét kellet kimenteni kint mucsaröcsögén ami nem volt konnyu, aztan annyit sem mondott ,hogy kossz. :DDD

(#33459) Mike válasza TechN7ne (#33450) üzenetére


Mike
veterán

történet a story módban van, online-ban nincs
ott csak lehet mászkálni, autókázni, feladatok csinálni egyedül, többiekkel

(#33460) Puma K válasza Laraxior (#33436) üzenetére


Puma K
veterán

A jobb gyorsulás érdekében érdemes behajolni a plexi mögé azt hiszem billen shift gombot kell nyomni. Fékezni meg jobban lehet ha kiállsz azt hiszem ctrl-al.

Kontrollerrel meg jobban lehet lavírozni a finomabb irányítás miatt, de holtjátéktól ami van az X360 kontrollernél attól hülyét kapok :(((

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33461) Gee_-


Gee_-
tag

Sziasztok

Az a problémám hogy újra kellet raknom a gta5 és a mentéseim lementetem ami a dokumentumok rockstargames mappába van. Most újra raktam a játékot vissza másoltam a fájlokat a mappába de amikor elindítom a játékot elölről kezdi és nem a régi mentéseim tölti vissza. Mi lehet a baj és hogy tudom orvosolni a problémát? Nincsen kedvem újra elölről kezdeni.

Köszönöm a válaszokat.

(#33462) Omis válasza Gee_- (#33461) üzenetére


Omis
senior tag

Szerintem csináld meg az intro küldetést aztán másold be a cuccokat.

(#33463) Bib válasza Gee_- (#33461) üzenetére


Bib
őstag

Pedig a Rockstar Games mappa elég hozzá,mert én sokszor visszaállítottam. Eredeti játéknál így megy legalábbis lemezesnél.

(#33464) Plata válasza Mike (#33459) üzenetére


Plata
félisten

De mikor meg kreálod a karidat van egy bevezető küldetés,autóversenyzés,autólopás,satubbi.

(#33465) Mike válasza Plata (#33464) üzenetére


Mike
veterán

ja tényleg
csak kiskarinál simán átléptem azt

(#33466) 4264adam válasza TechN7ne (#33450) üzenetére


4264adam
veterán

Hát az igazából nem nagyon van, angol tudás nélkül. Telefon hívásokkal magyaráznak el sok dolgot. Illetve a bal felső sarokban szövegek , utóbbi nem éppen a legegyszerűbb szövegekkel.

(#33467) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Újabb boldog Dubsta tulaj ezúttal Gyula személyében :D , bár azt tegyük hozzá nem volt egy sétagalopp. Az első króm kb. 6-7 kör után spawnolt, aztán kb. 10 körön át semmi, majd még egy króm, és ezután egy körrel egy gold.

[link]

Más tészta:

Király hogy ezek az npc túrázók lehetetlen helyeken is fel illetve le mennek. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33468) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33467) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :R :D

most néztem a sentinel xsért meg 17ezret adnak kevesebb rémlett

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33469) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Annyi mindent nem értek még..... :(

Pl. vannak bent most Online ismerősök,hogy tudok oda jutni vagy arra a szerverre ahol ők vannak.....? :U

Alkalmanként ezek az FPS leesések mindig jelen voltak az eredeti játéknál,ahogyan észre vettem Story módban is csinálja,hmm :U

(#33470) Plata válasza TechN7ne (#33469) üzenetére


Plata
félisten

Join friend session vagy mi a túró.

(#33471) TechN7ne válasza Plata (#33470) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Oda léptem de nincs bent magyar,közben meg Online van 3 ismerős is....

(#33472) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33468) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Abból is van 2 féle a kék ill. a sárga,mindkettő tuningolt,aztán sabre turboból is szokott ott spawolni tuningolt piros színben az 15000-ért megy el.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33473) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#33467) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Advanced distance scaling fel van tolva?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33474) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#33473) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Őszíntén szólva fogalmam sincs :DDD de holnap megnézem ha gépközelben leszek.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33475) 4264adam válasza TechN7ne (#33471) üzenetére


4264adam
veterán

Attól, hogy van 3 ismerősöd online, lehet mindenki különböző session-ba van vagy éppen private-ban.

Nyrdian melett azét nem a szint van hanem a "V" mert private-ban van.

[ Szerkesztve ]

(#33476) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33472) üzenetére


Gyula84
veterán

igen van mind a kettő kék meg sárga

ezt a missiont miért kellett benyomni hozzá? ez kell nekem is egyedül?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33477) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33476) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Azért kell ez, mivel ennél a mission-nél kerek 12 óránál áll az idő és annyin is marad közben. Ha egyedül tolod is érdemes ezt indítani. Ha megvan a dubsta és bejártál vele a garázsodba utána nem kötelező végigtolni a küldetést,rámész a find new session-re és menti a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33478) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33477) üzenetére


Gyula84
veterán

rohadtul nem találom ezt a mission-t vagy nem is tudok ilyent indítani?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33479) Mike válasza Snip3r_HUN (#33477) üzenetére


Mike
veterán

az se kell, a telefonodon simán lemondod

(#33480) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33478) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Megvan miért nem találod, lv20 után fogod csak feloldani ezt a küldetést.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33481) Gyula84 válasza Snip3r_HUN (#33480) üzenetére


Gyula84
veterán

köszi :)

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33482) CactuS válasza TechN7ne (#33469) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Online karakterek, de akinek a neve mellett V-ös van az privát/invite only/story sessionben van, arra nem tudsz joinolni.

Ez milyen szín, meg tudja valaki mondani? Chorme meg valamilyen kék?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33483) Mike


Mike
veterán

Egy fontos info.

Home gomb, és fent a fogaskerék ikon alatt van a messages. Ott lehet irogatni egymásnak, még ha azok különböző sessionökben is vannak

Cactus, valamilyen kék
és mi a targeting mode?

[ Szerkesztve ]

(#33484) CactuS válasza Mike (#33483) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Targeting mode? Az attól függ, hogy ki mivel játszik. Én néha controllerrel vezetek, de egérrel célzok, így free aimon van, nincs rásegítés.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33485) Mike válasza CactuS (#33484) üzenetére


Mike
veterán

mert azt írja, hogy ha belépek, akkor átváltok arra. és ugye a multkor még nem kérdezett tőlem ilyet amikor beléptem a sessionödbe

(#33486) wolf13 válasza CactuS (#33482) üzenetére


wolf13
őstag

Nem lehet , hogy ez a Crew színük ? Nem emlékszem, hogy ez választható lenne.

Vagy a garázsba másképp néz ki , mint fénynél.

[ Szerkesztve ]

(#33487) CactuS válasza wolf13 (#33486) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Valami hasonlót tudtam keverni carbon black + gyöngyház keveréssel, de az sötétebb lett. Ez lehet valami silver + kék lesz.

Közben találtam egy új kedvencet: Albany Virgo. Csak 2 személyes, nem túl gyors, de olyan hangja van, hogy besz*rsz, ha bírod a V8as dögöket. :DDD Csodás egy hajó. :B

Mike: Lehet azért, mert épp controllerrel voltam. De ezzel nincsen gond. Random public joboknál is folyamatosan ezt dobálja fel.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33488) wolf13 válasza CactuS (#33487) üzenetére


wolf13
őstag

Most nézem, rengeteg van y-n , mit mivel párosít.
Lehet ott előbb megtalálnám, mint kikeverném, elfogyna a pénzem :D

(#33489) Mike válasza TechN7ne (#33469) üzenetére


Mike
veterán

Teljesen jó hely, ott kell elfogadni amikor küldök game invite-ot :)

(#33490) TechN7ne válasza Mike (#33489) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen,már tanultam pár dolgot,Ad-m tanítványa lettem. :)

:R

(#33491) pokers válasza Snip3r_HUN (#33467) üzenetére


pokers
senior tag

Ne idegesítsetek már ezzel a Dubstával :O
Már a 3 LSC-t járom körbe-körbe, de semmi :W :W
Asszem feladom, amennyi időt elb@sztam már rá, rengeteg küldit megcsináltam volna, meg közben szedegettem volna a sentinel xs-eket :U

(#33492) Plata válasza pokers (#33491) üzenetére


Plata
félisten

Nem értem hogy tudod magad egy ilyen marhaságon felhúzni.
Kérj meg valakit hogy segítsen,bár még mindig nem értem mi ez a felhajtás ezért a kocsiért.
Sosem tökölnék azzal hogy autókat lopkodjak 20-30 ezerért. :B

(#33493) janesart


janesart
tag

sziasztok
Pár napja telepítettem fel a játékot a gépre és tök jól ment nem szaggatott de most belassul, beszaggat akkor is ha simán megyek csak a kocsival.
A gépem: I5 ös 2400 as proci
a videókártya Nvidia GTX 750 2 gb ram
a memória 8 gb Kingston

A textúra átlagoson van, a többi fullon. és a játékban a beállításoknál azt mutatja hoy a 2 gb bol 1785 mb ot használ fel a játék a videókártya rambol.
Mitől lehet van ötletetek?

(#33494) #92888064 válasza janesart (#33493) üzenetére


#92888064
törölt tag

neked és TechN7ne kollégának is javasolnám, hogy feladatkezelőből adjatok prioritást a játéknak.
illetve ha városban kocsikázol nagyobb sebességgel, akkor a proci szokott elfogyni. a napokban húztam 4500-ról 4800-ra az i5-2500k-t, és nagyon ritkán így is előfordul, hogy száguldás közben esik pár fps-t a játék, de már közel van a fix 60 fps-hez. mivel a procid 1:1-ben ugyanaz kisebb órajelen, így a városi fps esést ennek a számlájára írnám. viszont vga limited is van, mert még r9 290x vga-n is vettem le a grafikából (2x aa, növényzet high, post process normal), és a leírásod alapján maxra állítottad a grafikát a textúrán kívül, így ezen a részen érdemes volna faragni. szóval grafikai beállításokkal gördülékenyebbé lehet tenni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#33495) pokers válasza Plata (#33492) üzenetére


pokers
senior tag

Tudod, az a jó ebben a játékban, hogy sokan sokféleképpen játszhatják egyéni vérmérséklettől függően.
Nekem a krúzolós, küldis, pár jófej haverral ökörködős rész jobban bejön, mint az öljük halomra robbantsuk fel egymást stílus.
Ehhez hozzátartozik a különlegességek felkutatása is, ha már egyszer berakta ezt a fícsört a R*. De ha elmarad a sikerélmény, egy idő után elkezd frusztrálni, főleg látva azt, hogy másoknak azért spawnol egy-két darabot.

(#33496) TechN7ne válasza #92888064 (#33494) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Vettél észre tegnap online-n vlmi lemaradást részemről? :U
3.6GHz-nél többet nem tudok kifacsarni a procimból,vagy legalábbis ehhez buta vagyok,lapom lehetséges egy pici tuningra képes lenne,csak nem tudom hogyan kell.

(#33497) CactuS válasza pokers (#33495) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem ígérem 100%-ra, de este akár csaphatunk még egy kört, hátha jobban adja együtt.

Amúgy, ha Plata hozzáállását nézzük, akkor gyakorlatilag kell az embernek egy kuruma, meg talán egy heli, plusz a heist armor és kész is. De akkor minek pénzt gyűjteni? :) De ezzel nincsen gond, csak mindenkinek meg kell érteni, hogy van aki máshogy játszik egy sandbox játékot.

Én is most pakolom tele a garázst haszontalanabbnál haszontalanabb autókkal, mivel kb. minden megvan, amit el akartam érni és gyakorlatban használnám is mission/heist alatt. De pl.: Supersportban pl.: T20-on kívül minek van értelme? Mégis még egy Tesla/Maserati keveréket is vettem, mert egész pofás és jó vele csapatni. Na nem annyira, mint egy carbonizzare-vel vagy egy virgo-val. Még terepjáróból hiányzik 1-2 darab, supersportból talán a bugatti kéne, de abban nem vagyok biztos, így nem vettem meg. A classic sport rész már neccesebb abban van pár milliónyi autó ami még kéne, a sima sedan/utcaira viszont nem marad garázshely.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33498) TechN7ne válasza CactuS (#33497) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

11 es színten vagyok de még mindig nem kérhetek küldetést senkitől telefonon,le vannak lakatolva ha rá kattintanék. :U

(#33499) CactuS válasza TechN7ne (#33498) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Itt egy táblázat, hogy mikor mit unlockolsz ki. 11 környékén már kéne pár elérhetőnek lennie. Ha máshogy nem, akkor menüből Jobs -> Rockstar created ->Contact Missions. Rank 15-től már lesznek Dailyk is, azokat szerintem érdemes csinálni, néha igazán geci küldetéseket ad és a napi 25k sem túl sok, azonban a heti 100k, hó végi 500k jól tud jönni.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33500) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Nem engedi......

Lamar-nal is ugyan ez a helyzett

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.