Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33851) Exon


Exon
tag

Sziasztok!

Ha valaki heistre keres embert vegyen fel [link]
Nem vagyok már kezdő, ismerem az összes heistet.
Általában este 9-10től vagyok fent.

(#33852) Wiz Khalifa válasza Plata (#33849) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Édekes. Anyám Samsung Galaxy Young-ján is normálisan tud az ember HSZ-t szerkeszteni. Én az i5s-en is normálisan tudok HSZ-t szerkeszteni. Tesóm Galaxy Note2-jén is okés a HSZ szerkesztés és a feleségének az S3 mini-jén is. Haverom Lumia 520-án is. Mindenhol megoldható körülöttem érdekes módon.

Csak Te nem tudod. Nem akarok olyat írni hogy én legyek a szar meg a fo...s és kapjak érte de... ez Userfail...

Smoke some weed nigga!

(#33853) ProgenXL válasza Exon (#33851) üzenetére


ProgenXL
őstag

Hihetetlen hogy a páncélos kuruma mennyire lustávás tesz 1-2 játékost. Mert ugyebár abból nem kell kiszállni hogy szét löjjön mindenkit. De hogy a repülő elől a kamiont is kurumával akarja eltolni ahelyett hogy átülne és elállna onnan vele :Y :F :C

Gunner for life

(#33854) Plata válasza Wiz Khalifa (#33852) üzenetére


Plata
félisten

Az enyém defektes mondom,valamelyik szoftverfrissítés eltolta a billentyűzetét,szerkesztésnél el van csúszva az alsó két sor.Kész rémálom úgy írni.

(#33855) cyberkind válasza Plata (#33854) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez esetben vársz 5 percet, nem halmozod a hozzászólásokat egymás után, mindenre van megoldás.

Paranormal Cocktivity

(#33856) Laraxior


Laraxior
titán

Autót eladni óránként lehet egyet? Már helyi idő szerint nem GTA óra ugye?

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33857) cyberkind válasza Laraxior (#33856) üzenetére


cyberkind
félisten

Elvileg 45 percenként lehetne(rendes 45 perc), vagyis régen így volt, én így adtam el néha néha a drágábbakat.

Paranormal Cocktivity

(#33858) Mike válasza Laraxior (#33834) üzenetére


Mike
veterán

Évente csak egyszer tudsz váltani

Nem találja a social klub ezt a nevet

(#33859) Mike válasza #92888064 (#33845) üzenetére


Mike
veterán

évek után nem jár? tök régen regiztem, csak alig írtam :)

engem nem zavar plata, aki akar szerkesztget, aki akar irogat külön hsz-be, sok fórumon nincs szerkesztés mégis eligazodik mindenki, szerintem többet beszélünk róla, mint amennyit ez a téma érdemel.

#33857) cyberkind
48 perc, és még most is így van

[ Szerkesztve ]

(#33860) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Már nem először spawnolja le így az autómat :W

Gunner for life

(#33861) Mike válasza ProgenXL (#33860) üzenetére


Mike
veterán

és a karid: jááájj istenem!

:D:DD:

még egy dolog, LRXRGTX750Ti
ha a home gombot megnyomod, akkor feljön a social club, és ott a social alatt látod az üzeneteket
ha küldök invite-t a sessionbe akkor azt pedig menu, friends, és ott ráböksz a nevemre, és akkor látod

ha eddig is tudtad ezt sorry, de gondoltam inkább leírom

[ Szerkesztve ]

(#33862) Laraxior válasza Mike (#33858) üzenetére


Laraxior
titán

Sikerult megvaltoztatni. TheLaraXioR :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33863) Plata válasza Mike (#33859) üzenetére


Plata
félisten

Csak cyberkid-et zavarja asszem,de inkàbb csak velem van baja.De engem nem zavar.Jah én is 48 percnek tudom,annyi 1 gta nap.

[ Szerkesztve ]

(#33864) rup1u5 válasza Mike (#33859) üzenetére


rup1u5
nagyúr

"aki akar szerkesztget, aki akar irogat külön hsz-be, sok fórumon nincs szerkesztés.."
Milyen szerencse, hogy ez itt a PH!-n nem így van! Nem egyéni preferencia kérdése. Lásd: alapelvek. 14 év alatt legalább egyszer átfuthattad volna. ;)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33865) pokers


pokers
senior tag

Akkor este mehet a unlock. Sima race-t felőlem mindenki nyerhet, amit unlockolt (turbo+króm) már megvannak.
A slipstreamet próbáltuk 1-2x, de nem jöttünk rá hogy működik.

pokers5 néven megtaláltok.

(#33866) CactuS válasza pokers (#33865) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Króm nekem is kéne, turbo megvan. Slipstream elvileg 5 másodperc után számol, lehet, hogy versenyenként egy bár remélem nem. Slipsteamhez azt mondják pl.: The Commute pálya jó vagy lehet a user készített The Slipstream GP is név alapján. :D

Heist: akár esténként is jó lehet, mondjuk az inkább 20:30-23:00 körül, függ a gyerkőc fürdetéstől. De jó lenne ugyanaz a 4 ember, az +1 millió a végén.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33867) Mike válasza rup1u5 (#33864) üzenetére


Mike
veterán

igazad van, és tény, 14 év alatt sem sikerült elolvasnom :)

pokers
a slipstream lényege, hogy a gorsabb után mész, és akkor fehér csík jelenik meg, olyan mint a kondezcsik, és közben fütyül a szél

[ Szerkesztve ]

(#33868) Mike válasza CactuS (#33866) üzenetére


Mike
veterán

tudtommal ugyanolyan crew is kell

és FPS-ben is végig kéne csinálni

[ Szerkesztve ]

(#33869) Laraxior


Laraxior
titán

Csak jó, hogy vettem a 8GB ram mellé, még 8-at...
9516MB ramhasználat :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33870) Plata válasza Mike (#33868) üzenetére


Plata
félisten

Hú FPS-ben nem menne.FPS nézetben ha vezetni kell kocsit nekem felfordul a gyomrom.

(#33871) rup1u5 válasza Laraxior (#33869) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ha emlékezetem nem csal nálam írt már 11GB-ot is az AB.
W7 az ott vagy csupán valami ügyes skin?

(#33872) cyberkind:
Akkor jól emlékszem. :)

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33872) cyberkind válasza rup1u5 (#33871) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam 11 fölött is volt.

Paranormal Cocktivity

(#33873) Laraxior válasza rup1u5 (#33871) üzenetére


Laraxior
titán

Win7, de nincsen semmifele skin. :)

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33874) rup1u5 válasza Laraxior (#33873) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Ja! :DDD A skin-es dolgot úgy értettem, hogy Win10 valami W7 skin-el. Mert akkor az érdekelt volna.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33875) Dogengar


Dogengar
aktív tag

Kovy és a motor.. :DDD [link]

(#33876) geckowize válasza CactuS (#33866) üzenetére


geckowize
őstag

Koszi megegyszer a dubstat. Utana haverral mentunk a mod shop fele de bem spawnolt. Hol van kep h a terkepen pontosan merre kell menni vagy mit kell csinalni?

(#33877) Plata


Plata
félisten

Na nekem privátban megint hatalmas vihar van,úgy néz ki privátban mostanában csak vacak idő van.

(#33878) techpor válasza Laraxior (#33869) üzenetére


techpor
tag

Még jó, hogy 8gb bőven elég mindenhez.

(#33879) ProgenXL válasza techpor (#33878) üzenetére


ProgenXL
őstag

nekem high - very high keverékkel 6-7Gb közt eszi a ramot GTA V közben. van hogy 6 alá megy ha olyan helyen vagyok. viszont 8Gb szerintem is elég a játékhoz. De az is lehet hogy ha több ram van akkor jobban táplálkozik mivel van miből :D ezt már nemtudom.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33880) Plata


Plata
félisten

Most hogy léptem ki Online-ból jött két Heist inv,mind a kettő Humane Labs-deliver EMP volt,az volt az érdekes hogy dupla rp és pénz ikon volt mellette.Csak nem Heist event kezdődött?
Rájöttem hogy Banshee eszetlen rossz esőben,baromira csúszik.
Meg mászkálás közben eltévedtem vespucci canals területre,nagyon szép az a kerület,kár hogy ott nem lehet kapni házat,aminek még kilátása is van.
Mászkálás közben megint kifogtam egy barmot.Golf pálya mellett találkoztam egy játékossal,onnan egészen végig követett Del perro beach melletti tenger partra.Oda hívtam egy csónakot beszálltam és elhajóztam a yachtomra.Mivel a vízen nem tudott követni visszament a kocsimhoz és felrobbantotta. :D
Szerencsére ingyen lehívhattam újra.
Tudnám az ilyennek mi a baja,most a kocsim nem tetszett neki,vagy hogy passzív voltam,vagy a karim volt túl lengén öltözve. :U

[ Szerkesztve ]

(#33881) techpor válasza Plata (#33880) üzenetére


techpor
tag

De most komolyan.. minek mentek állandóan public sessionbe ha ennyire fáj ha lelőnek? Én vagy nem megyek vagy ha megyek megpróbálok passzívban mozogni. Probléma megoldva. Nem vergődni kell 1 problémán napokat hanem megoldást találni rá. Privát sessionbe is oda tudsz úszni lenge ruhában a yachtodhoz.

(#33882) Laraxior válasza rup1u5 (#33871) üzenetére


Laraxior
titán

Ha siman online játszok akkor megall 8GB alatt, azota kezdett el hizni a ramhasznalat, amiota valaki invite-ol, vagy csatlakozok valakihez..

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33883) Plata válasza techpor (#33881) üzenetére


Plata
félisten

Én passzívban voltam,nem tudott meg lőni,csak követett mindenhova. :D
És a játék dobott át publicba.

[ Szerkesztve ]

(#33884) Puma K válasza techpor (#33878) üzenetére


Puma K
veterán

Jaja eleg... volt.

Tobb ora utan a jatek megeszik 10-12GB-ot ha van 16GB a gepben.

Anno eleg volt jatekra 1GB, 2GB, 4GB, 8GB memoria... most ott tartunk hogy a jatekok belenyalnak 10GB felett a RAM-ba: GTA V, Titanfall, Witcher 3 ami hirtelen eszembejut aminel lattam, hogy 8GB felett evett.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33885) Wiz Khalifa válasza Puma K (#33884) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Érdekes. Nekem nem nyal bele a 8GB fölé? Szinte minden maxon van (kivéve egy két pöcköt a VGA miatt) de simán elvan 8GB-al a kicsike.

Szinte csak online vagyok és megáll 6-7GB-nál. 7GB fölé nagyon kirívó esetben megy fel. Mondjuk ha épp fut a háttérben egy másik játék is. :)

Szóval nem tudom mit csináltok hogy nektek feljebb megy de 8GB-al is tökéletesen elvan az ember.

Smoke some weed nigga!

(#33886) Laraxior válasza Wiz Khalifa (#33885) üzenetére


Laraxior
titán

8 rammal nekem sem evett annyit, tegyél be mellé még nyolcat... :D
Szerintem annyit hasznal amennyi van :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33887) TechN7ne válasza Laraxior (#33886) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Nekem is megvan a 16gb és játék közben kijelezve eddig 6-7GB volt a legtöbb amit megevett több óra játék után is.

(#33888) Wiz Khalifa válasza Laraxior (#33886) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy ez mindig így van. Hogy ha van több akkor "má mé ne ennék többet ha ingyé van még?" elv megy. Csak azt nem értem hogy napról napra látom hogy nagyon sokan írják hogy 8GB ram kevés a játékokhoz. Nem kevés. Csak ha valamit nagyon elcsesznek. :)

Smoke some weed nigga!

(#33889) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ha valaki keveselli a 8Gb-ot vegyen még. :D 10ezerért már kapni 8Gb ramot.
Túl van tárgyalva ez a téma. :D

Gunner for life

(#33890) TechN7ne válasza Wiz Khalifa (#33888) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sokan azt is írják, hogy az i5 procit is megeszi és i7 re váltáskór sokkal jobb lett.
Én még nem láttam az i5 procimat 70%- nál jobban kihasználva online játék alatt.

(#33891) Laraxior válasza TechN7ne (#33890) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem is a 8 szálból csak minden masodik dolgozik, az is fél gőzön :D ennyit az i7-rol...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33892) Gyula84


Gyula84
veterán

nekem 8GB van és semmi gondot nem vettem észre... azért van a ram hogy használja és nem azért hogy betegyek 16ot amiből 8at meg eszik

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33893) pendre54


pendre54
addikt

Tavaly, amikor telepítettem a játékot 8 GB RAM volt a gépben, és majdnem napi rendszerességgel jöttek elő azok a problémák, amiket írogatnak sokan itt a fórumon, mint pl. az "err-gfx-d3d-init"-es xarság, exe hibák, stb.
A memória használat az MSI AB szerint átlagban 6 és 7 GB közötti volt, tehát elvileg elégnek kellett lennie.
Azután tavaly szeptemberben beraktam egy 16 GB-os HyperX Savage-t, és azután mintha elvágták volna, egyetlen kifagyásom se volt azóta, pedig ugyanaz az a Win 10 van, mint előtte volt.
Egy i5-ös proci meg bőven elég a játékhoz, amig a 4 gigás GTX 960 végig maxon izzad a játék alatt, a 4570S-es proci átlag kihasználtsága 75-85 % között mozog.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#33894) pokers


pokers
senior tag

Kösz srácok a tegnapi versenyt :C
Megnéztem, slipstreamből kell még 73 a Lava Red színhez, de pár este alatt meglesz :)

(#33895) mobal


mobal
MODERÁTOR

Tegnap megvettem a játékot. Elég atom :)

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#33896) Dogengar válasza mobal (#33895) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Majd elkezded az Online-t, aztán nem ez lesz a véleményed. :D

(#33897) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#33896) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ne lombozd már le szegény srácot. :)

Nekem semmi bajom vele. Mert nem megyek nyíltra mivel tudom hogy sok a gyér játékos. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33898) SpongyaBob válasza Laraxior (#33891) üzenetére


SpongyaBob
veterán

Nem megbántás, de egy 750ti mellett nem is fogod észre venni az i7-et :)

i11 White 64GB, AirPods 2, Lumix GX7

(#33899) rup1u5 válasza Laraxior (#33891) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nálam azért be-be nézeget 50% fölé a 12 szál.

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33900) McSico válasza Laraxior (#33891) üzenetére


McSico
senior tag

Lehet vga limited erősen.

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.