Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) Snip3r_HUN válasza Dogengar (#33050) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Akkor elég rosszul volt védve aki vitte a pénzt, 350k mínusz, a 1.25 millióhoz képest.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33052) Wiz Khalifa válasza Dogengar (#33050) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mi is Hardon csináltuk mindig. De még 50k-nál többet nem vesztettünk sosem. Főleg hogy nem motorozni szoktunk. :P

Smoke some weed nigga!

(#33053) Snip3r_HUN válasza Wiz Khalifa (#33052) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kuruma a motorok melletti házban, úgy túl könnyű. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33054) Mike válasza Snip3r_HUN (#33051) üzenetére


Mike
veterán

mégis lett belőle az a szép sárga kocsi. igaz inkább a bonusokból.

(#33055) a46 válasza Wiz Khalifa (#33052) üzenetére


a46
csendes újonc

Van aki játszik is, nem csak a kurumával élvezkedik ;]

(#33056) Wiz Khalifa válasza Snip3r_HUN (#33053) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Már nem lehetséges az a Kurumás trükk. Cyberkind direkt ezért megvette azt a házat. :DDD

Mi úgy csináltuk hogy loptuk egy verdát a közelből. És amúgy C4-et dobtunk a mocikra így mikor elkezd számolni hogy elhagytad a területet és olyan 5mp van már csak hátra felrobbantottuk. Így nyertünk időt. Méghozzá annyit hogy a scriptelt zsaruk még a helyükön se voltak mikor mi már elmentünk a helyszínről. Tök fasza ez a scriptelt dolog, ki lehet könnyen játszani őket. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33057) Bjørgersson válasza Dogengar (#33050) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem érted, hogy csicska szar bénák vagyunk? :D Nem csoda, hogy letörölted. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33058) Snip3r_HUN válasza Wiz Khalifa (#33056) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Méghogy nem ? 3 napja próbáltuk akkor jó volt. Annyi hogy várni kell ott egy kicsit.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33059) Outblast


Outblast
tag

Valaki tudna segiteni hogyan lehet Trevornak Contact missiont csinalni? (ma az o meloira van dupla rp és pénz)
ty

(#33060) Dogengar válasza Bjørgersson (#33057) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Ja, mindjárt elbújok szégyenemben, és viszem magammal a nem létező r* szervereket/supportot. :DDD

(#33061) Plata válasza Dogengar (#33050) üzenetére


Plata
félisten

Szent isten,Hardon volt és elvesztettétek a pénz harmadát. :Y
Nem szoktunk pénzt veszteni max olyan 7-10k.Mivel a pénzes csapattagnak ki sem szabad mozdulni a bankból,vagy érte megyünk kurumával vagy trükközünk és egyből a garázshoz repítjük.Jah és nem csalással,csak trükkel.

(#33062) Snip3r_HUN válasza Outblast (#33059) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Online -> Play job -> Rockstar created -> Missions, és itt a listát végigböngészve meglátod melyikre van dupla RP/$. Eddig én 3-t találtam a listában Trevorhoz : Method in Madness, Chop Chop, Crystal Clear Out.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33063) Dogengar válasza Plata (#33061) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Nem mindegy, mennyit vesztettünk? :U Mi meg nem trükköztünk, hanem játszottunk a játékkal szevasz.
#Kov: Jóvanakkó. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#33064) Bjørgersson válasza Dogengar (#33063) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Nem, nem mindegy, 7-10k-nál nem szabad többet veszíteni, még mindig nem érted? Meg mindent azzal a szar kurumával kell csinálni, mert erről a két dologról szól az egész kurva játék. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33065) Mike válasza Bjørgersson (#33057) üzenetére


Mike
veterán

jaja, oda lett 350k, én veletek többet nem is játszok. csak ha rá gondolok nem tudom eldönteni hogy sírjak vagy tomboljak. úgyis kell vennem egy új monitort, mert amikor megláttam, hogy 1 milla alatt van, belebesztam az egeret

:DD

Ricsi, nem akarok kötözködni, de még az ejtőernyőzést is kihagytuk, és nem végig az úton mentünk. Úgyhogy a trökközéshez is bénák vagyunk.

:DD

Egyébként engem nem zavart, sikerült megcsinálni, jó volt, senki nem fagyott le közben és ez a lényeg.
-350k meg simán túlélhető, kit érdekel

kovy, én meg nem ültem bele a kék csotrogányodba tegnap, pedig érdekelt volna milyen lett a belseje. most jutott csak eszembe

[ Szerkesztve ]

(#33066) Dogengar válasza Mike (#33065) üzenetére


Dogengar
aktív tag

:D :DD :DDD
#Mike ejtőernyőzés?

[ Szerkesztve ]

(#33067) Bjørgersson válasza Mike (#33065) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ne is mondd, még mindig itt van a fülemben a reccsenés. Borzalmas volt. :DDD

Mi köszönjük egyébként a közreműködésed! :)

[ Szerkesztve ]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33068) Wiz Khalifa válasza Snip3r_HUN (#33058) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekünk nem megy sajna. Pedig vártunk ott 5percet is meg többet is. :DDD

Amúgy csak azért megyünk most kocsival hogy tuti a 10 millát ne basszuk el megint. :DDD

De én amikor FPS-be toljuk majd motorral megyek. :)

MÁS:
Nálam még a RON-os küldik is elérhetőek. Nektek is? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33069) Snip3r_HUN válasza Wiz Khalifa (#33068) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Reggel még az volt azóta már van kb. 5 Trevoros.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33070) Mike válasza Dogengar (#33066) üzenetére


Mike
veterán

egy videón láttam, hogy a csapattagok szépen végigmentek a sárgán, a végén ugrattak egy nagyot, és ejtőernyővel mentek a csónakhoz.

(#33071) Plata válasza Bjørgersson (#33064) üzenetére


Plata
félisten

Hát ha én elvesztenék egy százast akkor szerintem le lennék baszva rendesen. :DD
Pacificra nem szórakozni megyünk hanem pénzt farmolni,szórakozni ott vannak a bankrablást megelőző küldik.

(#33072) Bjørgersson válasza Plata (#33071) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ha azt leszarom, hogy mi 300-at vesztettünk, akkor azt szerinted nem szarnám le, hogy te mennyit vesztesz? Azt meg majd mi eldöntjük, hogy hova megyünk szórakozni, meg hova farmolni, úgyhogy a szakértéssel leállhatnál végre, mert senki nem kíváncsi rá. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33073) mtotesz


mtotesz
csendes tag

Srácok, mit lehet tenni az ellen, hogy megint bannoltak...? Most a semmire, az elmúlt két hónapban kb. 5x játszottam a játékkal, kb 600ezer dollart spóroltam, össze ma megint akartam játszani erre marcius 1.ig bannoltak... Ha csak simán néhány faszkalap reportolja szórakozásból az embert már is bannolják? Tudtok erről valamit, esetleg lehet írni a rockstarnak, hogy vizsgálják felül? Még anno decemberben használtam vmi trainert online, azt megértettem és jogos volt a bann, de kitöröltem és azóta se.

[ Szerkesztve ]

(#33074) a46 válasza Plata (#33071) üzenetére


a46
csendes újonc

Jó felfogtuk, nagyon ügyesek vagytok azzal a szar kurumával, nagyon élvezetes lehet..

(#33075) Plata válasza mtotesz (#33073) üzenetére


Plata
félisten

Nam használtál valami modot?
Ha van mod a játékodon és felmész Online-ba már azért is bannolhatnak,nekem ezért nincs fent a peca mod.
Pedig érdekelne.Ha nem modoltad a játékot meg nem is csaltál akkor mond nekik hogy vegyék le vagy orrba vágod őket. :D

(#33076) Dogengar válasza mtotesz (#33073) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Nem hiszem, hogy a supportot érdekelni fogja sajnos. :( Most egy kicsit aktívabban megy a bannhammer, mint eddig, próbálj meg nem pub. session-ökben játszani.

(#33077) mtotesz válasza Plata (#33075) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Nekem full szűz, se magyarosítás se semmi. Nagyon sok contact mission-t nyomtam, hogy majd tudjak vmi nagyobbat venni a játékban, erre most nem tudtam belépni és kiírta ,hogy március 1. ig bannolva vagyok. Gondolom a 2 havi ezer contact missionnel összeszedett pénzt és megint elveszik...
Rohadt jó, hogy kb minden 2 session-ben tele van cheaterekkel a játék és engem bannolnak...

[ Szerkesztve ]

(#33078) Wiz Khalifa válasza a46 (#33074) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Amúgy szerintem se olyan jó buli Kuruma-val menni mert kajak nagyon könnyű úgy. :)

De amíg nincs meg a 10 milla és a para az emberbe van addig a könnyebb utat választja. Bár mi akkor se Kurumázunk. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33079) mtotesz


mtotesz
csendes tag

Amúgy egyáltalán hova lehet nekik írni, nem találok ilyne GtaV panaszos email lehetőséget.

(#33080) Dogengar válasza mtotesz (#33079) üzenetére


Dogengar
aktív tag

(#33081) mtotesz válasza Dogengar (#33080) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Köszönöm! :)

(#33082) Plata válasza mtotesz (#33077) üzenetére


Plata
félisten

Állítólag van akit azért bannoltak mert cseten csúnyán beszélt,nem tudom nem-e esetleg ilyen történt.

(#33083) mtotesz válasza Plata (#33082) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Ez sem áll fenn. Szerintem volt egy két nyomi, akinek valami nem tetszett és report másra nem tudok gondolni, csak ezzel meg az a probléma (és ezt szeretném a rockstartól megkérdezni,) hogy nézzék meg engem miért bannoltak, és legyen vmi ígéret, hogy legközelebb esetleg nem lesz ez így. Ez elég gáz, randomra majd ilyenre számíthatok és akkor majd örüljek, hogy tudtam játszani ameddig tudtam?!

(#33084) Plata válasza mtotesz (#33083) üzenetére


Plata
félisten

Elvileg engem is reportoltak már mert passzív voltam. :D
És hackelésért is,mivel a hajóm légvédelme leszedett egy csapat barmot aki ott akart elrepülni.Szerintük hackel öltem meg őket. :DDD

(#33085) CactuS válasza mtotesz (#33083) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elég kicsi az esélye, hogy válaszolnak. Akik előtted bant kaptak szintén nem kaptak választ a miértre. Szerintem nem is tudják.

De ha minden igaz, akkor a 3. ban már hosszú évekre szól, így utána már el lehet felejteni az onlinet és a hozzá tartozó csodálatos supportot. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33086) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

Mi kell ahhoz hogy a Drug_Shootout mission hetente respawnoljon? (Offline természetesen.) Nekem 1nél többször sose jött elő, pedig állítólag kéne.

(#33087) Rison77


Rison77
senior tag

Valaki találkozott már olyannal, hogy a ron féle crank up the volume mission-nél amkor el kell lopni 1 db autót, mindenkit kitesz oda a sivatagba a járműtől 100 méterre, viszont engem akárhányszor ezt a missiont adja be, 8-10km-re rak tőlük, de kizárólag engem. Kirak a vinewood felirat alá, a velem lévő playerek autóival, többiek küldinél, valamikor berak a leader házának garázsába.. Mire kiérek a városból meg is csinálták. Fogalmam sincs mitől csinálja ezt.

(#33088) geckowize válasza Plata (#33061) üzenetére


geckowize
őstag

Tegnap csinaltuk mi is, de 1,25 misibol 675,000 maradt meg... Le tudnad irni a trukkoket? Penzestaskas embereknek bent kell maradni bankban? Aztan a masik ketto kiirtja a 100.000 rendort? Nem folyamatosan jonnek a rendorok? Aztan a kurumat hogy lehet megoldani h ott legyen a motoros haznal? Request personal vehicle senkinek sem volt aktiv kozulunk. 3an voltunk ismerosok, a 4. Egy random gyerek volt, o mondta, hogy aki demolition az az apartmanjaba el tud menni a kurumaert, de elfelejtettem h ki az, meg nem is jelezte apartmant senkinek a terkepen..

(#33089) mtotesz válasza CactuS (#33085) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Ettől félek Én is! Amikor decemberben kaptam a Bannolást, teljesen megértettem töröltem is a trainert, hogy véletlenül se történjen még egy ilyen. Azóta szorgosan játszottam és erre ugyanazt kapom a semmire. Nagyon
jó lesz megint 20.000 Dollárról indulva játszani, hogy majd megint egyszer csak kitiltanak és akkor már baszhatom örökre. Ha elkövetek valamit vállalom a felelősséget, de így rohadt igazságtalannak tartom és ha tényleg nincs semmi biztosíték, hogy nem fognak majd megint bannolni, úgy hogy nem követtem el semmi, akkor a tököm fog ennyi időt elcseszni vele.
Ami bosszantó, hogy közben tényleg az össze session tele van ilyen csalós nyomorékokkal, akiknek tényleg csak annyi a szórakozása, hogy 10 hajót dobáljon a fejedre stb...

[ Szerkesztve ]

(#33090) Snip3r_HUN válasza geckowize (#33088) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

A legjobb megoldás ha demolition vagy a hacker közül csak egy veszi fel az összes pénzt. Ezután a 2 crown control tag elkezdi kipucolni a rendőröket az első “chechpointig”,ezután mehet a hacker/demolition. A kuramahoz a motorok mögötti házat kell megvenni free modban (0604 Las Lagunas Boulevard, Apartment 4,$126,000),majd bejárni a garázsba. Mi ha kurumaval mentünk nem felmentünk a hegyre hanem a városon át ki a főútra. Ezután már lehet egyből menni a csónakhoz.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33091) demmer123


demmer123
őstag

Más is van úgy hogy megvette a játékot de megbánta?Én kb 3-4 órát játszottam a single-val és azóta is áll a gépen fél éve kb.Multiplayer abszolút nem jött be.Mit csináljak vele?

(#33092) Plata válasza Snip3r_HUN (#33090) üzenetére


Plata
félisten

Hacker szedi az összes pénzt,vagy demo,amelyik akarja,ő bent marad a bankban a 3 palimadár meg elrohan a motorokig,nem ül rájuk csak felrobbantja őket,ha felrobbantak és kiírta hogy húzzatok a büdös francba akkor valamelyik palimadár meg öngyilkolja magát.És az egész csapat a motoroknál kezdi újra 1.25 misivel.A motorokat újra felrobbantjuk,és a motorok melletti házból elővesszük a kurumát és tipli,ha gyenge a csapat akkor a rendes úton és lerázzuk a zsarukat,ha biztosabb a csapat akkor egyből a csónakhoz megyünk az autópályán.És tojunk a zsarukra.A kurumában a pénzes pasi végig nyomja az X gombot amitől nem kap be lövést véletlen sem.A bankrablás előtt meg kell venni a motoros ház melletti kérót,és a garázsába betenni egy kurumát.A ház pont a mocik mellett van,és asszem 6 kocsi fér bele.

(#33093) Plata válasza demmer123 (#33091) üzenetére


Plata
félisten

Nem,nem bántam meg,már sokadjára játszom a szinglit,de ha megjön a magyarítás akkor is kitolom,multiban rengeteget játszottam.

(#33094) Snip3r_HUN válasza Plata (#33092) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kb. ugyan ezt írtam le én is.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33095) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

EZ megfelel online játékra?

(#33096) geckowize válasza Plata (#33092) üzenetére


geckowize
őstag

"akkor valamelyik palimadár meg öngyilkolja magát."

Ez miért szükséges, hogy quick restart legyen?

(#33095) TechN7ne
Igen, ha bontatlan, akkor aktiválni se aktiválták még, szerintem jó. De ha biztosra akarsz menni, hunbaly hirdetését ajánlom, nála már 2 haverom vette meg és minden úgy zajlott ahogy annak kell, megbízhatóan, gyorsan.

[ Szerkesztve ]

(#33097) Plata válasza geckowize (#33096) üzenetére


Plata
félisten

Ha három ember elfut a motorokig, a pénzes pedig a bankban marad,akkor bukta lesz és lehet kezdeni a banktól.De ha 3 ember elfut a motorokig,felrobbantja őket és kiírja a játék hogy menjünk a csónakhoz és valamelyik öngyilkos lesz,akkor full pénzel,1.25 milla mind a négyen egyből a motorokhoz kerülünk,ahonnan beszállunk a kurumába és elhúzunk a búsba.

[ Szerkesztve ]

(#33098) TechN7ne válasza geckowize (#33096) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Van benne ilyen Play lemez is,ami nélkül nem indul a játék,csak akkor ha benne van a meghajtóban,az eléggé idegesítene?

(#33099) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Na, mi van a képen? Nehéz szülés volt, de végre megvan. :)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33100) Dogengar válasza CactuS (#33099) üzenetére


Dogengar
aktív tag

21:9-nél nem lehet amúgy a HUD-ot a szélére állítani a deadzone opcióval?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.