Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) Plata válasza TechN7ne (#33298) üzenetére


Plata
félisten

Join social club,a játék kulcsával regelhetsz.
Vagy ha van accod akkor hozzá adod a Gta 5-öt.

[ Szerkesztve ]

(#33302) doktordevil válasza TechN7ne (#33298) üzenetére


doktordevil
tag

Ja hogy még nincs accountod? Akkor előtte regisztrálj és írd be a kódot a profilodba

Fölül Join Social Club

[ Szerkesztve ]

(#33303) TechN7ne válasza gali777 (#33300) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Sikerült regisztrálnom,beírtam a kódot,most vlmi GTA Tool-t tölt le a gépemre. :U

(#33304) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Szakadó esőbe is jó a fürdőzés. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33305) McSico válasza Wiz Khalifa (#33304) üzenetére


McSico
senior tag

Nem véletlen. :D

"Ha bármi rossz dolog ér az életben, gondolj arra, hogy egy elkényeztetett kurvának mindig rosszabb!"

(#33306) Plata válasza Wiz Khalifa (#33304) üzenetére


Plata
félisten

Ajajaj ez a topic kezd túl meleg lenni. :P

(#33307) JoolsNOS válasza Plata (#33299) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Mit bántál meg a half life-on?

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33308) Plata válasza JoolsNOS (#33307) üzenetére


Plata
félisten

Hogy pénzt adtam érte.

(#33309) JoolsNOS válasza Plata (#33308) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Akkor te vagy az 1 az 1000ből. Szerintem nem sok ember van akinek az nem tetszett. Bár ha agyatlan hentelést vártál akkor nem a te játékod az biztos. Életem legjobb játékai közé tartozik az összes rész. Nade vége az offnak.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33310) Plata válasza JoolsNOS (#33309) üzenetére


Plata
félisten

Nem nemszeretem az agyatlan hentelést.

(#33311) CactuS válasza spanglee001 (#33258) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Elolvastad, hogy mire válaszolsz? 4 napi játék alatt biztos nem szedtél az új adversary mode-ból (pénteken indult), főleg, hogy tényleg szarul adja a pénzt. Amiről te beszélsz az maximum a dupla contact mission-ös event, ami előtte volt. Azzal nem is volt nagy baj, leszámítva, hogy nem hétvégére esett. :)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33312) ot93 válasza TechN7ne (#33303) üzenetére


ot93
senior tag

a gta online 500.000-et én is megkaptam meg single-ben is de nem volt semmi kód sem a dobozban, tehát szerintem valami szám alapján adja meg,

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#33313) Grafirka


Grafirka
őstag

Valakinek van arrol tapasztalata , hogy mi tortenik ha a grafikai beallitasoknal az " ignore sugested limits" on ra allitja ? Laggol a jatek, kifut memoriabol es toredezik, vagy egyeb hiba adodik ?

(#33314) JoolsNOS válasza Grafirka (#33313) üzenetére


JoolsNOS
veterán

Ki fogsz tudni futni a videomemóriából. Ugyanaz lesz mint a 4nél. Semmi.

I5 9400F, Asrock B365M Pro4, Asus RTX4070 Super Dual EVO 12GB, 16Gb DDR4, Seasonic Focus 650 Platinum TV: 65A7GQ

(#33315) Bib


Bib
őstag

Sziasztok !
Lenne egy elég láma kérdésem. Ritkán gta-zok, régebben online-ban tele volt a térkép kék ikonokkal, amik jelölték a versenyeket stb... Nos ezek most nem látszanak, én kapcsoltam ki vagy valami update?

(#33316) Dogengar válasza Bib (#33315) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Te kapcsoltad ki, az interakció menüben valahol vissza tudod kapcsolni (M).

(#33317) Plata válasza Bib (#33315) üzenetére


Plata
félisten

Ki kapcsoltad hogy látszódjanak.
Hide optionsnál vissza állíthatod.

(#33318) Bib válasza Plata (#33317) üzenetére


Bib
őstag

Köszi mindkettőtöknek, megtaláltam. Az a jó hogy ott néztem is :)

(#33319) Wiz Khalifa válasza Plata (#33306) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Csak utánad. :P

Smoke some weed nigga!

(#33320) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Social Club-ba hol tudok játék kódot aktiválni? Szóval ha én más R*-os kódot akarok aktiválni azt hol lelem? Mert én nem találtam. :(

Smoke some weed nigga!

(#33321) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#33320) üzenetére


Gyula84
veterán

azt ott kell? 4et biztos nem ott aktiváltam meg a max paynet se

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33322) Wiz Khalifa válasza Gyula84 (#33321) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Azért kérdem mert a Social Club fiókom szerint csak a GTA V-tel rendelkezem holott megvan nekem a GTA IV, EFLC is Steam-be és azzal a Social Club fiókkal használom őket amivel a GTA V-öt. És hogy akkor miért hiszi azt hogy nekem nincs meg...

Nem értem. Kész vicc. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#33323) TechN7ne válasza TechN7ne (#33303) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

4x szakadt meg a letoltes, errol a szerverrol nem igen fogok letolteni jatekot, meg kell varnom a lemez cseret.

(#33324) cyberkind válasza TechN7ne (#33323) üzenetére


cyberkind
félisten

Mondanám hogy próbálgasd, de felesleges, ennyit tudnak a Cockstar szerverek, és ez már kb turbó üzemmód.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33325) gabi182 válasza TechN7ne (#33323) üzenetére


gabi182
tag

Csak 4x? én a múlt hétvégén töltöttem le, péntek délután elindítottam a letöltést, és vasárnap este 6kor jött le.
Közben folyamatosan indítgatnom kellett el, mert kb fél óránként megállt a letöltés.
30Megás netem van btw.

(#33326) Grafirka válasza JoolsNOS (#33314) üzenetére


Grafirka
őstag

Kosz a valaszt :) Nem en jatszom, ismerosom fia kerdezte. 2Gb kartyan jatszik es bizonyos beallitasokat nem engedelyezett a jatek mert tulhaladta az ajanlott memoriamennyiseget.

(#33327) TechN7ne válasza gabi182 (#33325) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

De ha megszakad az elejetol kezdi....
Raadasul tölt és telepít egyszerre borzaszto!

Legalabb a jatekot engedne leszedni egybe, ugy mindig meglenne es akkor telepitenem amikor csak akarnam.

(#33328) gabi182 válasza TechN7ne (#33327) üzenetére


gabi182
tag

Dehogy kezdi, én még éjszakára is kikapcsoltam a gépet, és reggel onnan kezdte, ahol abbahagyta!

[ Szerkesztve ]

(#33329) Źşë' válasza TechN7ne (#33290) üzenetére


Źşë'
addikt

nem tudom elképzelni hogy a lemezzel lenne valami, nem lehet h a dvd olvasód kezd bedögleni, ha LG-d van akkor nem lepődök meg a dolgon

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33330) Plata válasza Źşë' (#33329) üzenetére


Plata
félisten

Nekem is gond nélkül és gyorsan le jött DVD-ről a játék,csak a frissítések leszedésével volt gond.

(#33331) TechN7ne válasza Źşë' (#33329) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Mindegyik lemezt beolvassa gyorsan, csak az elsőt nem, pont 54% nal all meg mindig es kiprobaltam mashol is.....
Szoval eleg valoszinu hogy lemez problema.
Am Pioneer meghajtóm van, adatlapomon minden szerepel.

[ Szerkesztve ]

(#33332) 4264adam válasza TechN7ne (#33331) üzenetére


4264adam
veterán

Akkor csináld a következő képpen:

1. Készíts a lemezekről ISO formátumot (Power ISO). Ezeket általában jól megcsinálja
2. Telepítsd a lemezképfáljokból

(#33333) TechN7ne válasza 4264adam (#33332) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Király vagy! :DDD

Elmondanád nekem hogy készítsek egy hibás lemezből ISO képfáljt? :)

Szerk.: Holnap kapok új lemezt, addig már kibírom. :R

[ Szerkesztve ]

(#33334) Viper26


Viper26
nagyúr

Online csak csapatban lehet munkákat csinálni, vagy van lehetőség szólóra is?

Pixel 7 | FR955

(#33335) cyberkind válasza Viper26 (#33334) üzenetére


cyberkind
félisten

Ha mission-re gondolsz az mehet egyedül is.

Paranormal Cocktivity

(#33336) 4264adam válasza TechN7ne (#33333) üzenetére


4264adam
veterán

Bocsi, nem olvastam teljesen végig

(#33337) Viper26 válasza cyberkind (#33335) üzenetére


Viper26
nagyúr

Igen.

Pixel 7 | FR955

(#33338) Ghard


Ghard
őstag

Most már tényleg kezd bedőlni az online, vagy csak nekem szar?
Transaction pending pörög fél óráig, fegyverboltban mire megveszek 10 mellényt egy órába telik.
Pegasus is hol leteszi amit kérek, hogy visszaugat hogy már letette, de a térképen sehol semmi.

(#33339) Źşë' válasza Viper26 (#33337) üzenetére


Źşë'
addikt

nem mindegyik mission megy egyedül, van ami min 2 emberes, de viszonylag sok van amit egyedül is tudsz pörgetni, nekem (is) ez a bajom mert egyedül játszom, és sokszor nincs türelmem várni idegenekre

+ a játék maga is elég töketlen módon van megcsinálva szvsz (online), ez a lobby-zós nyavaja sokszor ki idegel... mire betölt, akkor lelép valaki, bukik a pénz mert valaki türelmetlen, vagy épp elcsesz valaki valamit
betelik a lobby miközben csatlakozom, vagy szimplán kiír egy "failed to join session" hibát, erre megint loading, persze single playerbe, utána megint online-ba loading, megint nem jön össze - gta5nél rosszabbul felépített online részt még soha nem láttam egyébként, nálam már sokszor kiverte a biztosítékot, amúgy szeretem magát az online részt, csak sokszor agy*aszt lehet tőle kapni

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33340) CactuS válasza Źşë' (#33339) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Főleg ha azt nézzük, hogy milyen bevétele van a játéknak. Ennyi pénzből akár utólag is írhattak volna valami értelmes online felületet.

Vasárnapi lazulás egymagamban: valami hasonló óceános látképet, homokos tengerparttal és oldtimer mercivel IRL is elfogadnék. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33341) Mike válasza Źşë' (#33339) üzenetére


Mike
veterán

ja, főleg Martin
tegnap is elmentem egyre, de hogy a széfet is kinyissam, közben meg lőjem azokat akik feljönnek a lépcsőn, na az úgy nem ment :)

(#33342) Mike válasza CactuS (#33340) üzenetére


Mike
veterán

:R

(#33343) Malibutomi


Malibutomi
nagyúr

A Gerardosok nagy resze mehet egyedul, meg Simeon is.

(#33344) #92888064 válasza Mike (#33341) üzenetére


#92888064
törölt tag

a széfnyitóssal én is szenvedtem, de itt leírtam a solo megoldást rá. esetleg egy dobozos kocsival jobb lenne, csak ott meg a lépcső lenne para. szóval nem lehetetlen, bár nekem sem hardon kellett volna próbálkozni. lester-es küldetésbe futottam még bele, ami nehéz volt egyedül, ott hack-elni kell egy ajtót valamilyen merryweather épületnél, és utána széfet is kell nyitni. már ott voltam, hogy kettéfejelem a klavit, de csak az enter esett le :DDD szóval ne hardon és ne egyedül tesztelj számodra új küldetést.

(#33345) Mike
akkor kurumával állj be a széf mellé úgy, hogy az orra közelebb legyen a széfhez, a hátulja meg az ajtóhoz legyen közelebb, szóval ferdén áll oda a kocsival. az utastérnél magasabb a kocsi, és az a rész fog védeni a lövésektől. megállnak az ajtóban a zsoldosok, és onnan fognak lőni. pár lövést kaptam így is, de a széfet ki tudtam nyitni.

[ Szerkesztve ]

(#33345) Mike válasza #92888064 (#33344) üzenetére


Mike
veterán

jaja, hard az alap nálam is
86 katonát lőttem le :)
igaz Kurumával mentem

(#33346) Viper26 válasza Źşë' (#33339) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pont most akartam mondani...

Két órán át próbáltam összehozni valamit, de esélytelen, pedig szeretnék fejlődni benne. :B

Pixel 7 | FR955

(#33347) CactuS válasza Viper26 (#33346) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Amúgy szerintem annyi bőven belefér a topikba, hogyha valaki keres csapatot és van pár szabad órája, akkor beírja, hogy Mission vagy heist, RSC tag aztán hajrá, had szóljon a buli közösen. #1 hsz.-ben ezer éves a taglista, az úgysem frissül.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33348) Mike válasza #92888064 (#33344) üzenetére


Mike
veterán

ügyes, de meg sem próbáltam a kocsival az emeletre felmenni :)

(#33349) pokers válasza Mike (#33348) üzenetére


pokers
senior tag

Pont ezt a küldit próbáltam én is tegnap, nagy nehezen bejutottam a széfig, ott már csak egyet kellett volna "rezegnie" erre vagy 6-7 meriveteres berontott és fejbe lőttek :W

(#33350) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A 10 milliót sajnos elbuktuk két halál miatt ( :W ), de azért jó kis pénz 3 millió egy nap alatt. :D

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.