Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34338) CactuS válasza Puma K (#34337) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát, tényleg egy kicsit lassúak, én életemben nem vártam ennyit, meg lövöldöztem ilyen óvatosan. Elején Rpg, utána általában minigunnal kocogok, de ha gyorsabban fut a csapat, akkor váltok valami kisebbre, amivel tartani tudom a tempót.

Legutóbb úgy csináltuk, hogy direkt megöltünk egy túszt és jöttek a swatosok. Állítom, hogy így könnyebb volt, a motoros utcában már nem is voltak, egyébként meg lassúak is. Én a helikopternél sem szoktam RPGzni, ha az oldalát mutatja és balra "néz", akkor pár golyóval kiszedhető a farokrotor és jön a látványos "Black hawk down" zuhanás, bónuszként a kötélen ereszkedő rendőrök is tovaszállnak. :D

A végső útvonalból nekem a tengerparti jött be. Kicsit hosszabb és a végén még le kell szedni pár zsarut, de sokkal lazább a terep, majdnem végig 4 sávos aszfalt, kisebb kanyarokkal. Bár ez lehet csak azért, mert én teljesen leültettem a kurumát és high end felni van rajta, így meg pattog a terepen folyamatosan.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.