Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33651) Wiz Khalifa válasza Plata (#33649) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

De lehet.

Ha eléri a 6-os szintet bemegy a karakter választóba, kiválasztja a karakterét és akkor felajánlja a game hogy ha akarod változtathatsz rajta.

Nekem is felajánlotta.

Smoke some weed nigga!

(#33652) Plata válasza rup1u5 (#33643) üzenetére


Plata
félisten

Az én statom:
Cops killed2,860
NOOSE killed310
Times Wanted1,058
Wanted stars attained3,822
Wanted stars evaded3,464
Time spent with a Wanted Level1d 2h 9m 53s
Last Wanted Level duration0d 0h 1m 0s
Longest Wanted Level duration0d 0h 14m 4s
Time spent with a 5 star Wanted Level0d 11h 53m 37s
Drive-by kills as driver1,486
Drive-by kills as passenger1,362
Tires shot out11.1K
Vehicular kills225
Cars stolen268
Motorcycles stolen10
Helicopters stolen88
Planes stolen42
Boats stolen36
ATVs stolen3
Bicycles stolen1
Cop vehicles stolen41
Store Hold Ups8

Pistol kills51
Combat Pistol kills2
AP Pistol kills1,632
Pistol .50 kills1
Marksman Pistol kills5
Heavy Revolver kills1
Flare Gun kills3
Micro SMG kills508
SMG kills44
Assault SMG kills10
Gusenberg Sweeper kills1
Combat PDW kills13
Machine Pistol kills7
Assault Rifle kills12
Carbine Rifle kills13
Advanced Rifle kills343
Special Carbine kills412
Marksman Rifle kills21
MG kills131
Combat MG kills237
Pump Shotgun kills7
Sawed-Off Shotgun kills3
Assault Shotgun kills440
Bullpup Shotgun kills0
Heavy Shotgun kills18
Sniper Rifle kills607
Heavy Sniper kills77
Grenade Launcher kills597
RPG kills691
Firework Launcher kills1
Homing Launcher kills276
Minigun kills64
Grenade kills1
Tear Gas kills5
Sticky Bomb kills247
Proximity Mine kills38
Molotov kills7
Knife kills5
Nightstick kills0
Crowbar kills15
Baseball Bat kills6
Golf Club kills0
Unarmed kills21
Rhino Gun kills1
Buzzard Minigun kills0
Buzzard Rocket kills98
Lazer Cannon kills1
Lazer Missile kills17
Annihilator Minigun kills3
Hydra Missile kills3
Insurgent Machine Gun kills138
Savage Missile kills21
Technical Machine Gun kills613
Valkyrie Cannon kills78
Valkyrie Machine Gun kills19

Na nemár hogy valakit megöltem tűzijáték rakétával. :DD
Na meg ezen is behalok,5 kill könnygázzal. :D

[ Szerkesztve ]

(#33653) Plata válasza Wiz Khalifa (#33651) üzenetére


Plata
félisten

Nekem nem volt egyiknél sem.

(#33654) ProgenXL válasza Plata (#33652) üzenetére


ProgenXL
őstag

Mivel nem csak valódi játékosokat számláz így van rá esély hogy eltaláltál egy sima emberkét :D

Nekem könnygázzal 114 ölésem van, tűzijátékkal meg 35 :D De ebből jó ha 1-2 online player szerintem :C
lvl264

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33655) SRII


SRII
őstag

Hi!

Találtam egy jó autót, elvittem tuningolni , ráköltöttem majd 60.000 $ erre a műhelybe tuningolás közben valaki felrobbantott, autó sehol pénz sehol......ez mi?

kezd undorító lenni ez a játék.. :(((

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33656) Snip3r_HUN válasza SRII (#33655) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Biztosítást kötöttél rá ? Mivel akkor a mors mutual insurance-t hívva visszakapod.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33657) SRII válasza Snip3r_HUN (#33656) üzenetére


SRII
őstag

nem kötöttem semmit, de az a ciki hogy az összes fegyverem eltűnt.(12db) semmim nincs....folyton leágyúznak, meg isten tudja mi a fasz, de máglyarakás lesz a kocsimon és elégek....folyton ez van...áhh mindegy...hiába megyünk el többen, mindig ez van.

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33658) ProgenXL válasza SRII (#33657) üzenetére


ProgenXL
őstag

A sima online sessio ilyen. Tele sok hülyével akik egymás ölésével érzik jól magukat. Vannak kivételek de jobb óvatosnak lenni. Érdemes privátba menni vagy pedig passzívba váltani. A kocsiról annyit hogy amíg nincs rajta biztosítás addig bármi történik vele megy a kukába. :) Ez nem a játék hibája ez direkt így van megcsinálva. Kivéve a csalókat..

Gunner for life

(#33659) Snip3r_HUN válasza SRII (#33657) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Indítsd el invite only session-ben. Lépj be story módba,aztán online -> play gta online -> invite only session,így nem lesz ott más csak az akit esetleg meghívsz.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33660) SRII válasza Snip3r_HUN (#33659) üzenetére


SRII
őstag

köszönöm szépen a segítségetek...biztosítást meg megnézem hol és nem lesz több gond..

esetleg leírnátok hogy, hol kell biztosítást kötni? nagy segítség lenne!

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33661) Snip3r_HUN válasza SRII (#33660) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Biztosítást szintén a mod shopban (los santos custom) lehet kötni,a Loss/Theft Prevention opció alatt. Ezen belül két opció van az egyik a tracker ami jelzi a járművet a térképen,a másik a full coverage ami akkor jön jól ha felrobban a járgányod (lényegében ez a biztosítás).

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33662) ProgenXL válasza SRII (#33660) üzenetére


ProgenXL
őstag

De ha csak simán beviszed a garázsodba már akkor is tesz rá egy biztosítást. Ami megsemmisüléstől ugyan nem véd de ha elhagyod nem veszik el. Egyébként a szervizben ahogy előttem is írták.

Gunner for life

(#33663) SRII válasza Snip3r_HUN (#33661) üzenetére


SRII
őstag

full coverage lakat van! faxa....

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#33664) ProgenXL válasza SRII (#33663) üzenetére


ProgenXL
őstag

Elvileg írja mit kell teljesíteni annak feloldásához :)

Gunner for life

(#33665) Laraxior


Laraxior
titán

Tehát így lehet megszerezni a páncélozott Lancert :C

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#33666) Plata válasza SRII (#33663) üzenetére


Plata
félisten

Vegyél boltban kocsit,arra alapból van minden.

(#33667) Snip3r_HUN válasza Plata (#33666) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

De nem mindegy hogy mennyiért... Ellopni és biztosítani jóval kevesebb pénzből lehet.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33668) robertosz91


robertosz91
tag

Srácok, még mindig annyi a csaló, hogy "játszhatatlan" az online?

Az élet jó, csak meg kell tanulni lebegni a sz@rban.

(#33669) ProgenXL válasza robertosz91 (#33668) üzenetére


ProgenXL
őstag

A sima online sessioba lehet hogy van bár mostanában nem láttam. Én ott keveset vagyok. :D Missiokat nyomom ezerrel. ott nincs

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33670) robertosz91 válasza ProgenXL (#33669) üzenetére


robertosz91
tag

Akkor jó, mert eddig csak a csalók tartottak vissza. Nem bírom a gyökereket :)

Az élet jó, csak meg kell tanulni lebegni a sz@rban.

(#33671) Ghard válasza robertosz91 (#33670) üzenetére


Ghard
őstag

Akkor van egy rossz hírem. A napokban megint szezon van csaló férgekből online session-ökben.
Csak ma 12 lobbyból 7-8 volt, amiben robbantgattak, vagy csaló játszott benne.
Lőttem egy két képet amikor eszembe jutott: (mind ma volt néhány óra alatt)
[link]
Annak a paulnak a profilját meg se tudtam nézni, mert ahogy odamentem, a nevemmel robbantott mindenkit, 5 másodperc múlva meg kifagyasztotta a játékot.

(#33672) pokers válasza robertosz91 (#33668) üzenetére


pokers
senior tag

7végén rajzottak a csalók. Többször sessiont kellett váltanom miattuk, mindig megtaláltak a karifájukkal, rőzséjükkel, meg ki tudja még miket dobáltak rám. A másikban meg állandóan mindenkit felrobbantott :W

(#33673) ProgenXL


ProgenXL
őstag

az szép :Y én azért nem találkozhatok akkor velük mert nem járnak missiokba :D és privát sessioba vagyok inkább :D

Gunner for life

(#33674) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Olyat már csinált valakinek az online, hogy megcserélte két kocsi kinézetét? Gyakorlatilag a Ruineremtől átvette a mamba a színt, a felnit és helyet is cseréltek a két garázs között. Ez mi a franc?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33675) Puma K válasza CactuS (#33674) üzenetére


Puma K
veterán

Nekem 2db "7-es BMW" parkolt a garazsomban. Az egyik a regebbi a masik az ujabb verzio volt. Kileptem a jatekbol majd masnap vissza es azt vettem eszre az ujabb Bömös atvaltozott a regire. Tuningelemek, szin es felni minden megmaradt csak a kasztni es igy a kocsi neve valtozott meg.

Utana eladtam mind a ketto kocsit. A helyukre a garazsban raktam mas kocsikat, amiket random loptam, de meg eltehetoek a garazsodba. Utana kileptem-beleptem es az elozoleg a 7-es Bímerek helyere parkolt kocsik kozul az egyik atvaltozott ugyan arra mi elozoleg a helyen allt azaz egy tuningolt, atfestett es masik felnis 7-es Bömösre.

Ezeket eladtam, es videot csinaltam arrol hogy az a 2 hely ures. Raktam megint egy-egy regebbi es ujabb Bömöst a helyukre, utana kileptem-beleptem es az ujabb verzio atvaltozott a regire.

Ez is ilyen tipikus GTA bug.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33676) Ghard


Ghard
őstag

Mai online 1 percben. [link]

(#33674) CactuS
Nálam a dudák keverednek, vagy törlődnek.

(#33677) WASPZotya válasza Ghard (#33676) üzenetére


WASPZotya
tag

Nekem olyan problémám van, hogy vettem egy garázst a másik mellett és nincs meg.
Ha a telón rácsörgök a szerelőre akkor felhozza hogy üres a garázs.
2 házam van és 2 garázsom, ezzel lenne 3 garázs.
Kiléptem vissza de így se lett jó.
Mit tegyek? Eladni lehet vhogy?
A többi garázs tele van csak az üres.

[ Szerkesztve ]

Zotya

(#33678) WASPZotya


WASPZotya
tag

Megtaláltam végre. Nem jelzi a térképen mert közel van egymáshoz, meg kellett keresni hol van a kék kör az ajtónál. 2 sarokkal lentebb. :)

Zotya

(#33679) ProgenXL válasza WASPZotya (#33678) üzenetére


ProgenXL
őstag

Egyébként eladni nem lehet a házakat/garázst. Csak átcserélni másikra némi kedvezménnyel :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33680) Mike


Mike
veterán

És megint alig maradt valamim. A fekete pilótaruhát már meg sem bírtam venni :)

(#33657) SRII
Ne public sessionben játssz

(#33671) Ghard
Akkor nekem tegnap műzlim volt, mert teljesen normálisakkal játszottam 11 roundos vs-t

[ Szerkesztve ]

(#33681) Mike válasza WASPZotya (#33677) üzenetére


Mike
veterán

megvan az, csak nem jelzi a térkép. de a kék kör ott van. jegyezd meg hol van
nekem sem jelzi egyébként az egyik garázsomat a keleti mod shop mellett (ahol a vasút van)

(#33682) CactuS válasza Puma K (#33675) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az még oké, de ez egy ruiner meg egy mamba, kb annyi a közös bennük, hogy 4 kerekük van. :DDD

Ghard: Remek videó, kb. jól példázza, hogy mennyire foglalkozik a R* a játékkal.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33683) Puma K válasza CactuS (#33682) üzenetére


Puma K
veterán

Az elso mutatvany utan nekem is mas tipusu autok voltak amiket beraktam...

"Utana eladtam mind a ketto kocsit. A helyukre a garazsban raktam mas kocsikat, amiket random loptam, de meg eltehetoek a garazsodba. Utana kileptem-beleptem es az elozoleg a 7-es Bímerek helyere parkolt kocsik kozul az egyik atvaltozott ugyan arra mi elozoleg a helyen allt azaz egy tuningolt, atfestett es masik felnis 7-es Bömösre."

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33684) Wiz Khalifa válasza CactuS (#33674) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Nekem egyszer az armoredes Kuruma helyére az egyik faszán felnyomott furgon került be. A Kuruma eltűnt szőrén szálán. Aztán mikor kiléptem a játékból és vissza a furgon eltűnt helyére az eredetileg is ott lévő Kuruma volt a furgon színével, felnijével. Első körbe. Csak mondjuk második körbe észrevettem hogy a Kuruma két első ülése nem 100-as. A furgon motorblokk textúrája villog benne, az armoreden felül a furgon Armor + páncélja is felkerült (sose tudom a lámpálat pl kitörni belőle míg amíg be nem bugosodott mindig kitörtek és nem világítottak) illetve már nem 4x4-es hanem keverék. Néha úgy viselkedik mint egy 4x4 de néha meg csak hátsókerekesként viselkedik. Szóval jobban veri a seggét, stb... Illetve nagy sebességnél kanyarodva fel-fel borul néha mint ha nagyon magas lenne mint a furgon volt. :DDD

Érdekes jószág lett ez a korcs Kuruma de én megszerettem. :)

Smoke some weed nigga!

(#33685) Gyula84


Gyula84
veterán

hali

ha elindítok egy missiont az meg lehet valahol szakítani?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33686) techpor válasza Laraxior (#33650) üzenetére


techpor
tag

Annyi játékkal azért elég szépen lehet haladni meg fejlődni, sőt elég sok pénzt is szerezhetsz..

(#33685) G4ula84: fogod és kilépsz a picsába :D vagy megöleted magad

(#33687) Gyula84 válasza techpor (#33686) üzenetére


Gyula84
veterán

na jó de ez mekkora sz@r már :W pl egy race-en hiába ölöd meg magad semmi sem lesz bedob vissza és mehetsz :D

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33688) techpor válasza Gyula84 (#33687) üzenetére


techpor
tag

escape-online-quit (vagy leave) és kész :D az a quit nem az a quit amivel kilépsz a játékból. vagy asszem a mobil használatával is ki lehet lépni

(#33689) ProgenXL válasza Gyula84 (#33687) üzenetére


ProgenXL
őstag

megvárod a végét vagy új sessio kereséssel kilépsz :D

Gunner for life

(#33690) Snip3r_HUN válasza Gyula84 (#33685) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Telódon középső gomb,jobs,majd nyomsz egy space-t a mission megszakításához.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33691) ProgenXL válasza Snip3r_HUN (#33690) üzenetére


ProgenXL
őstag

264szint után tudnak újat mutatni :D Köszi :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#33692) CactuS válasza Wiz Khalifa (#33684) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mindent újra beállítottam a két autónál, remélem ezután nyugi lesz, nem akarok mamba/ruiner keveréket. :D Ez a ruiner amúgy is egy problémás darab, LSCben úgy robbantott fel egy modder, hogy meg se találtam többet az autót, pedig volt rajta biztosítás. Aztán kb. 1 órát pörögtünk, mire végre spawnolt egy újat (pedig egyikünk Ruinerrel volt). Szóval "hobby" autóhoz képest kicsit sok vele a gond, de hát ilyen ez a bicikli. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33693) Plata


Plata
félisten

Azt mondják új módszerrel tudják ellopni a pénzünket hackerek.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#33694) CactuS válasza Plata (#33693) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez azért elég nagy probléma. Már csak azért is, mert ugye vehetsz IRL pénzért is játékbeli valutát, amit így el lehet venni. Amúgy rákeresve itt egy leírás róla, sőt még videó is, ahol épp elveszi így a lóvét egy playertől: [link].

Mondjuk a cikkben linkeli, hogy elvileg az 1.29 óta van egy új figyelő rendszer. Ami elméletben mindent figyel: "by “rework” we mean “pump full of the programming equivalent of steroids”. The new system initially seemed like overkill, however looked to have done the job and plugged most of the holes.

The new stats system tracked where you are, where others are in relation to you, what you are doing, how much cash you have, what you spend that cash on, what missions you did, how you interacted with other players, etc. – the list just keeps on going and going. It also saves all this data for future reference, so that it can track your movements and spending to sniff out any foul play."

Hát nem tudom, ha ez tényleg így működne, akkor kb. nem lennének hackerek, nem működne a pénzdobálás/impromtu race, nem lehetne spawnolni. Vagy ha valaki kezdetektől kezdve full retardban tolja hackerként, akkor az lesz a normális és nem tűnik fel a programnak?

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33695) CactuS válasza CactuS (#33694) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért csak, hogy pozitív példát is említsek a sokak által egy kalap alá vett modderek közül:

Hey Guys,

even though I wanted to stop hosting, it has come to my attention that some Modders found a way of draining Money off peoples accounts. As a "Modder" myself and a person with a helper complex I cannot see this go through and feel responsible to fix at least a tiny bit of the damage they have done.

If you have been a victim of these Modders please send me a message on Reddit so I can sort this issue out.
If you have NOT been a victim of this Issue do NOT message me. I will check your account data and see if you have actually been drained so dont be a dick.

I dont want to get back into hosting at least right now but at least I want to help people that have been victims to this stupid thing.

Könnyen meg lehet találni, publikus poszt, de direkt nem linkelem, nehogy itt valaki begőzöljön rajta...

Ami viszont elgondolkodtató, hogy ha ilyen gyorsan híre ment, akkor mennyire komoly a probléma. :F

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33696) Ghard válasza Plata (#33693) üzenetére


Ghard
őstag

A módszer már nagyon régi.
Csak most külön opció is van rá a modmenüben, hogy a takony csíra gyerekek is csinálhassák.
(Úgy lehetett megszívatni az embereket, hogy egy helyre leraktak 10-20 autót, amit privát autóként addolt be a csaló. Aki felrobbantotta annak ennyiszer ment le -27k mert t20al csinálták leginkább.
Ilyet még én sem láttam 3-4 alkalomnál többször, szóval tényleg ritka volt. Eddig...)
A pénzt lehet autókban tárolni, igaz ezután csak veszteséggel jön vissza belőle.
Amúgy nem csak a pénz leszívása a cumi, hanem a bad sport is. Pillanatok alatt odakerülhetsz így, ott meg kb a kutya sem játszik, mindig egyedül vagy. Mert pc-n még ez is el van cseszve. Konzolokon azért vannak bad sport lobbyban is játékosok...

(#33697) CactuS válasza Ghard (#33696) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk én az első ilyen kiírás után nyomok egy screenshotot, aztán húzok a rákba a lobbyból, nem várnám meg, amíg 35x lehúzzák rólam ugyanazt a bőrt.

Pénzt igazából akkor szokták autókban tárolni, ha zsákból esett, mert azt nem veszik el. Viszont ugye ~ 2 millából 1,2-őt legalizál. Nálam mondjuk nem nagyon lenne hely ilyenkre, mert pl.: foglalja a helyet a 9000 dolláros Rancher XL (nekem tetszik :DDD ).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33698) Ghard válasza CactuS (#33697) üzenetére


Ghard
őstag

Aha, tegnap is elég lazán otthagytad magad online, passzív nélkül, amíg ki nem dobott a játék magától. :DDD
Volt ott egy barátod, vele nyomtunk egy kis meccset, miután segbelőtte a szokatlan mód barátságos hydrámat. Rögtön azután egy csaló is arra autózott, akit tankkal kiröpítettem a kocsijából, erre kirúgott a tankból és fel is robbantott engem párszor.
Gondolom erről nem lett volna screenshotod :D

(#33699) CactuS válasza Ghard (#33698) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Arra vonatkozott, ha ott vagyok a gép előtt és tegnap még ezt nem tudtam. Azt konkrétan besz*ptam volna. :DDD

Tegnap gyerkőc süvöltési riadó volt, valami hatalmas gondja lehetett, ami emelésre és kézbe véve egyből elmúlt, így maradt a sétálás vele a lakásban cirka fél órán keresztül. :B

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33700) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Mivel szoktátok a játékban keresni a pénzt? :)
Csak én volnék ennyire ráálva a contact missiokra? :D 100-150ezer olyan könnyen összejön napi szinten. Persze több is hs valaki sokat játszik vele. Hosszú távon szinte ez a legjobb :) Vagy még a final heists ha jó a csapat és nem kell 5x újrakezdeni :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.