Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33101) Gyula84 válasza Dogengar (#33036) üzenetére


Gyula84
veterán

kovy miatt én is törölném :D

(#33035) CactuS
:D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33102) CactuS válasza Dogengar (#33100) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Sok mindent nem kezel jól 21:9-nél, így nem is erőltettem, engem különösebben nem zavar, hogy ilyen, az, hogy a 16:9 sávjában a név feliratok eltűnnek már inkább.

Dubsta: 24k még mindig, ha jól láttam az ára eladáskor, de nagyságrendekkel szopóbb spawnoltatni, mint egy mezei Sentinel XSt.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33103) Gyula84


Gyula84
veterán

solo sessionba ki rak rám bounty-t?

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33104) R3laX


R3laX
addikt

Törölve, sorr

[ Szerkesztve ]

(#33105) Bjørgersson válasza Gyula84 (#33103) üzenetére


Bjørgersson
félisten

NPC

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33106) FST200


FST200
tag

hirtelen körbe nézéseknél van egy érdekes grafikai problémám, hogy mintha az épületeket/tárgyakat újratextúrázna, hirtelen végigmegy rajtuk egy csík, nem tudom mennyire érthető :)
ilyenkor mit érdemes állítani?

(#33107) geckowize válasza TechN7ne (#33098) üzenetére


geckowize
őstag

Ha a dobozos verzió mellett döntesz, nincsen play lemez szerencsére. :)

(#33108) Plata válasza Gyula84 (#33103) üzenetére


Plata
félisten

Látom már kovy is írta,de NPC rak rád bountyt ha ellopod a kocsiját,néha fel is hív és mond pár keresetlen szót.Privát sessionban játszottunk VIP-es kocsi rablást.Kaptunk egy csomó bountyt,és egymást nyírtuk ki hogy lejöjjön. :DDD

(#33109) rup1u5 válasza FST200 (#33106) üzenetére


rup1u5
nagyúr

VSYNC: ON

Most olvasom még egyszer mit írsz. Ha "újratextúrázza" akkor nem screen tearing mint ahogy elöször gondoltam. Azon vsync nem segít. Kevés ram-ra gyanakodnék. Esetleg megnézném lejjebb vett texturákkal is csinálja e.

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#33110) Szajo válasza Dogengar (#33033) üzenetére


Szajo
őstag

Véletlenül nem "ment el a net" a heist végén? :D Mindenkinek "elmegy a net" aki hasonló dolgokat csinál!

Szerk: Ja bocs, akkor nem tudtad volna lefotózni sem hülye vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#33111) FST200 válasza rup1u5 (#33109) üzenetére


FST200
tag

kipróbálom a vync on -t, nem biztos hogy ez a jó szó rá, ilyen csík indul meg a képernyő közepétől a tetejéig. hirtelen kameraforgatásnál gyalog, és pl az épület textúrája nem változik ,csak kicsit elcsúszik a csík miatt, ami úgymond követi a kameramozgást
huh nem tudom mennyire érthető

(#33112) INMOTEP válasza mtotesz (#33083) üzenetére


INMOTEP
őstag

Én jártam igy ,ne reménykedj semmi jóban mert többször is irtam nekik hogy indokolják meg részletesen ha lehet miért bannolták a karaktert .Kaptam egy szokásos sablon szöveget hogy a tilalom fellebezését felülvizsgálják meg a bizonyítékokat .Ernyi kész .....1 hete semmi válasz nincs

(#33113) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Dől a lé. :D
[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33114) Dr. Akula


Dr. Akula
nagyúr

#33086-ra valaki?

[ Szerkesztve ]

(#33115) FST200 válasza rup1u5 (#33109) üzenetére


FST200
tag

köszi, megoldotta a dolgot ;)!

(#33116) 4264adam válasza Snip3r_HUN (#33113) üzenetére


4264adam
veterán

melyik mission?

(#33117) Snip3r_HUN válasza 4264adam (#33116) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Chop Chop

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33118) Gyula84 válasza Bjørgersson (#33105) üzenetére


Gyula84
veterán

:R Plata neked is

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33119) kocsisdavid5


kocsisdavid5
aktív tag

Sziasztok!
Jelenleg az amd catalyst 15.201-es verzióját használom. Megéri frissíteni? Már nem bugos?

(#33120) Mike válasza CactuS (#33099) üzenetére


Mike
veterán

ez respawnolt vagy te festetted aranyra?

(#33121) Dogengar válasza kocsisdavid5 (#33119) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Üdv!
Ha a hibás HUD-ra gondolsz, nekem a legújabbal is bugos volt.

(#33122) CactuS válasza Mike (#33120) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez már spawnolt, biza, végre elértem az ausztrál srácot. :) Azóta bekerült mellé a 6x6os dubsta is, így már teljes a garázs paletta. :DDD

kocsisdavid5: R3xx szériával még mindig bugos, a régebbieknek eddig se volt vele gondjuk, ha jól tudom. De ha jól működik, akkor én nem variálnék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33123) Chapel


Chapel
addikt

Mivel csak ámulok milyen szépen elkészített autó mod-ok vannak, gondoltam elkezdem lecserélni a játékbelieket valódiakra (ami van és érdekel persze).
Nem tudom itt ki mennyire mélyedt el a témában; nincs valami egyszerűebb (igen, lusta vok) teljes carpack csere?
Jelenleg itt nézelődöm. Bolti lemezes verzió, ami persze frissíti magát automatikusan.

:R

szerk: látom megy a téma :)

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#33124) mtotesz válasza INMOTEP (#33112) üzenetére


mtotesz
csendes tag

Neked ez hanyadik ban? Es mennyi idore szol?

(#33125) CactuS válasza Mike (#33120) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Így már jobb a Merci csapat. :) Esténként szívesen segítek, ha éppen kell valakinek, bár elég szarul spawnol.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33126) Szajo válasza FST200 (#33111) üzenetére


Szajo
őstag

Nem tudom nem néztem az előzményeket, hogy Nv vagy Ati de az NV driverben érdemes bekapcsolni a függőleges szinkron opciót, alapból adaptívon van

(#33127) kocsisdavid5 válasza Dogengar (#33121) üzenetére


kocsisdavid5
aktív tag

Én az fps bugra gondolok, hogy egyszer frissítettem a drivert, és kevesebb fpsem lett.

(#33128) Plata válasza Chapel (#33123) üzenetére


Plata
félisten

Ha nem gond hogy bannolhatnak online-ból a mod miatt akkor nyugodtan rakj fel bármit,de ha Online is akarsz játszani akkor semmit se.

(#33129) cyberkind


cyberkind
félisten

Na lassan meglesz nekem másodszorra is a halál nélküli heist sorozat, a többieknek először és végre megkapják a pízt és mehetünk az FPS módra. :))

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33130) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#33129) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Hátt. :)

Smoke some weed nigga!

(#33131) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#33130) üzenetére


cyberkind
félisten

Nincs hát, így lesz. :P ;)

Paranormal Cocktivity

(#33132) Chapel válasza Plata (#33128) üzenetére


Chapel
addikt

Multi hiánya nem gond, csak a single legyen bugmentes.

Ha van bevált letöltő oldal akkor az jöhet; amit linkeltem az elég összefogottnak tűnik.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#33133) Plata válasza Chapel (#33132) üzenetére


Plata
félisten

Mint mondtam én multizok főleg,mert abban van az igazi élvezet,így modok kilőve.
Nem tudok neked semmi mod linket adni.
Vagyis ez nem igaz,mert az American truck simulatorhoz tudok modokat. :DDD
De asszem nem az kell.

[ Szerkesztve ]

(#33134) mtotesz


mtotesz
csendes tag

Reagáltak Ban ügyben, de semmi érdemleges nem derült ki.

Én írtam:
Dear Rockstar support!

I am writing to you to ask about banned me until 3/1/2016. Why did you bann me?
That is true, i tried a trainer on December and you banned me for 10 days. From that time I don’t use trainer or modification!! That’s why i am very upset, because you banned me for nothing.
In the last 2 months i did a lot missions to get money, because after the first ban is had 20.000$ only in the game. Until now i collected 500.000$ at least. So is this money all lost too? This is very unfair! There are a lot of other players who really use cheats and hard to find a good game session where i can play without cheaters.
So I would like to know the reason of the ban and ask to unban me and don’t take away my money, because i worked so much to collect.

Is there any guarantee that you won't ban me again for nothing?

válaszuk:
Austin K. Today at 02:11
Hello mtotesz1988,

GTA Online bans are the result of automated analysis related to modding in GTA Online, exploiting or abusing game mechanics, or otherwise interfering with other players' gameplay experience. If you are banned from GTA Online, your ban expiration date is shown in the lower-left corner after being returned to Story Mode following an attempt to play online.

We generally do not overturn temporary bans nor can we guarantee individual responses to any temporary or permanent ban appeals; however, we will review the evidence you submitted and take it into consideration. No further information is required from you at this time, and this ticket will close on its own.

Best regards,

Austin K.
Rockstar Support

(#33135) Dogengar válasza mtotesz (#33134) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Nem is fognak érdemlegesen reagálni a kérésedre, meg kell várnod, míg lejár a ban.

(#33136) Dogengar válasza kocsisdavid5 (#33127) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Ilyet nem tapasztaltam, nekem csak a gps út a térképen bugos.

(#33137) a46


a46
csendes újonc

Csak nekem érdekes, hogy akiket "random" bannolnak azoknak ez már második? :U
Akarom mondani... szemét R*

Rics tanulj már meg szerkeszteni, mert Kovi meg... :D

(#33138) CactuS válasza mtotesz (#33134) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

We generally do not overturn temporary bans nor can we guarantee individual responses to any temporary or permanent ban appeals; however, we will review the evidence you submitted and take it into consideration. No further information is required from you at this time, and this ticket will close on its own.

De szépen megfogalmazták a nagy semmit. Nem tudom eldönteni, hogy szánalmas, vagy zseniális a levél. Azon túl, hogy akár azért is bannolhatnak, mert randomok reportolnak (ha valakinek beleteszel a gaming experience-ébe, vagy még az se kell, hiszen automatikus a rendszer) De a vége a gyöngyszem, azaz általában nem változtatunk a temp / perma banokon, még csak nem is válaszolunk rá, azonban, most majd jól megnézzük a bizonyítékokat, amiket küldtél nekik (miket is?). További információ nem szükséges részedről, mehetsz is, a ticket (és az ajtó), majd bezárul magától. Köszi-puszi Austin K...

Ezek után csodálom, hogy valaki még kimegy public sessionbe.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33139) Omis válasza a46 (#33137) üzenetére


Omis
senior tag

Nem,nekem is érdekes képzeld még Mr Holms-t is felhívtam
az elsőt azért kaptam mert adtam magamnak egy kis lét(tudod ki a tököm fog heistezni amivel alig lehet keresni)
aztán letöröltem a mod menüt stb stb.
rá két hónapra egy barom a nevemmel teleportált valakit és bejelentett.
Na akkor mi érdekes?(a buták gyülekezete néhány sessionban)

(#33140) Mike válasza CactuS (#33125) üzenetére


Mike
veterán

:C

(#33141) Mike válasza mtotesz (#33134) üzenetére


Mike
veterán

ez automata levélnek tűnik

ba ezért jó a closed session, főleg ahol csak én vagyok :D

[ Szerkesztve ]

(#33142) Dogengar válasza Omis (#33139) üzenetére


Dogengar
aktív tag

De ha egyszer már csaltál, akkor miért csodálkozol, hogy esetleg másodjára is kapsz bann-t (még ha szerinted jogtalanul is)? Csaltál, akkor viseld a következményeit. Ha annyira keveset lehet keresni a Heist-ekkel, akkor még mindig ott vannak a contact mission-ök.

(#33143) a46 válasza Omis (#33139) üzenetére


a46
csendes újonc

"az elsőt azért kaptam mert adtam magamnak egy kis lét(tudod ki a tököm fog heistezni amivel alig lehet keresni)"
Köszönöm, nincs több kérdésem :K

(#33144) Omis válasza Dogengar (#33142) üzenetére


Omis
senior tag

Átmész a piroson(gyalog)
megkapod a büntit kifizeted
átmész a zöld lámpán ugyan úgy megbüntetnek
viseled a következményeit?

(#33145) Bjørgersson válasza Omis (#33144) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Magyarázhatod akármeddig, egyszer már csaltál, így a következő gyanús esetben ne csodálkozz, ha egyből kapod a bant. :U

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#33146) techpor válasza Omis (#33144) üzenetére


techpor
tag

Legalább normális érveket hoznál fel arra, hogy miért csalsz.. de sajnos nem jött össze. :(
Ameddig mások "vért izzadnak" (mert baromi nehéz heistelni ez tény és való /ja várj nem/) addig te 3 kattintással összeszedsz annyi pénzt és még neked áll feljebb :D ha rajtam múlna és pl. steames a gta V az egész accod ugrana, mert ugye csalsz ;) aki itt vagy ott csal "csak ezért meg csak azért" mert nekem most nincs kedvem megtanulni célozni, inkább aimozok egyet az minek akar játszani akkor? Rakj ki egy puzzlet, vagy nézegess róla képeket a gugliban hogyan néz ki kirakva, mert neked nincs kedved kirakni, kész. Nem kell más játékát "elbaszni" ;) (idézőjelesen)

[ Szerkesztve ]

(#33147) Dogengar válasza Omis (#33144) üzenetére


Dogengar
aktív tag

Ez egy tökéletes hasonlat volt.
janem

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.