Hirdetés

2019. szeptember 17., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-04-11 14:40:23

LOGOUT.hu

Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#34751) #92888064 válasza Mike (#34750) üzenetére

(törölt tag)

ez alapján idézem elő a kocsikat, és már csak az eladással szenvedek, mert gyorsabban töltődik a garázs, mint ahogy el tudnám adni. amúgy itt is köszi az első dubstát.
szóval time to get away küldetést ebből a garázsból indítom, és csak fel-alá megyek ezen az útvonalon (garázs-fegyverbolt-következő nagyobb kereszteződés-és vissza). néha nem adja, de általában 2db idézek, aztán befejezem a küldetés buzzard-dal. így kb 60000 lóvé jön össze egy kör alatt (küldetés+2 kocsi).
viszont itt jön nekem is egy kérdésem:
hogyan lehet eladni leggyorsabban a kocsikat?
már elvileg megvan a lóvé t20-ra, csak dubstákban van a maradék (~200k).
a küldetés mindig délben indul, szóval itt egy fél napot tudok ugrani jó esetben, és ha indítok utána egy random küldetést, akkor sem szokott lejárni az egy nap, hogy el tudjam adni a kocsit.

(#34752) Laraxior
azt hittem, hogy van valami bevált küldetéssorozat, amivel pont lejárt az egy nap vagy esetleg valamilyen bug/glitch.

[ Szerkesztve ]

(#34752) Laraxior válasza #92888064 (#34751) üzenetére

Laraxior
(titán)

Irod az idot papirra. En is azt csinalom. 48 percenkent beviszel egy autot eladni... A maradek idoben pont van 1-2 missionre idő. Ha gyorsan kell a penz.
De most nagy leertekeles van az autokert is kevesebbet adnak. Sentineleket adok el mindig, de most vagy 2000-el kevesebbet ernek.
Vagy cserelj le egy ingatlant, nagyobbat kisebbre, ott kapsz penzt :))

Mike: segitek én... Csak fel kell hogy keljen a csalad, ma nagyon lustak... :Y

[ Szerkesztve ]

Honda CBR 600 RR - OPEL INSIGNIA - "...nem jó, de nem is tragikus..."

(#34753) pokers válasza Mike (#34750) üzenetére

pokers
(senior tag)

Írj rám nyugottan, ha kell a race segítség.
Mostanában csak friends only sessionbe vagyok fent a sok degenerált miatt, de jobb is így :D
Így ha rám joinolsz, nyomhatjuk a versenyt.

(#34754) Mike válasza #92888064 (#34751) üzenetére

Mike
(őstag)

szia

a lényeg 2 földi perc 1 GTA óra. Ebből ki tudod számolni azt, hogy mennyi idő múlva kell felmenned online megint. Én azt csináltam, hogy az online-t és a story-t váltogattam, a gta egész nap futott, és 48 percenként vsszaléptem online-ba. De így is csak kb 10-12 kocsit tudsz eladni egy nap, közben nyomni kell 1-2 jobot, és hamar megvan a 200k

Köszi mindekettőtöknek a felajánlott segítséget, élni fogok vele :)

Szerintetek, ha a pl. a gyorsulási csík egy autónál maxon van, akkor számít a további tuning? Mert érzésre olyan mintha számítana, de lehet, hogy csak beleképzelem

[ Szerkesztve ]

(#34755) INMOTEP válasza Mike (#34750) üzenetére

INMOTEP
(senior tag)

Most ráérek egy kicsit ,tudok egy nagyon rövid versenyt erre

(#34756) Mike

Mike
(őstag)

véresen :)

lejöttem vele a hegyről :)

ez meg mi az ősharag?

(#34757) drachoHUN válasza Mike (#34754) üzenetére

drachoHUN
(aktív tag)

Igen számít, az a csíkok egyébként sem pontosak...

Forza JUVE!!!

(#34758) Puma K válasza Mike (#34756) üzenetére

Puma K
(veterán)

Ha a harmadik kepen az erdekel miert van a kocsi hatuljan az a 2 seged kerek:
Dragster (azthiszem igy irjak) gyorsulasi kocsikra rakjak amiknek akkora a teljesitmrnye es igy a hatso kerekekre juto ero amitol 2 kerelre all a kocsi elindulasnal. Az a 2 segedkerek azert van hogy ne olyan magasra vagy egyaltalan ne emelledjen fel a kocsi eleje es minel levesebb ideig maradjon iranyithatattlan az auto: megindul a verda felemelkedik 2 hatsokerekre majd lecsapodik kis ido mulva.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34759) RoMix85 válasza Puma K (#34758) üzenetére

RoMix85
(aktív tag)

Van amikor azzal se sokra mennek:D [link] Itt pedig még elég hosszúnak is bizonyul, mégis bukta van [link]

[ Szerkesztve ]

(#34760) Mike válasza Puma K (#34758) üzenetére

Mike
(őstag)

köszi!

(#34761) Atish19

Atish19
(senior tag)

Hogy lehet ilyen modokkal játszani, mint ebben a videóban 1:52-nél?

(#34762) Dogengar válasza Atish19 (#34761) üzenetére

Dogengar
(aktív tag)

Van pályaszerkesztő, próbáld ki. Itt tudsz böngészni a már elkészültek között.

(#34763) LaciCRM válasza Atish19 (#34761) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Ezek nem modok. a creatorban készítettek ilyen stunters vs snipers/rpg/akármi. elég népszerűek ( én utálom ) elüthetetlen helyen vagy, ők meg armored kurumával és egymást kell tdm rendszerben kinyírni.

Telefonon tudsz hozzá csatlakozni, vagy itt keresel ilyet: [link] bookmarkolod, majd a játékban a bookmarkoltak közül elindítod.

találtam is neked egyet:

[link]

A madár az ász.

(#34764) Laraxior

Laraxior
(titán)

Hol lehet megnezni az ingatlan nevet? Mert van vagy 6 egyet kiuritettem azt beszamittatnam :))

(#34765) Plata válasza LaciCRM (#34763) üzenetére

Plata
(veterán)

Stunters vs snipers sok pénzt hoz.A reptéri 40-50 ezret ad.

(#34766) Atish19

Atish19
(senior tag)

Köszi mindenkinek rá is nézek :D

(#34767) Mike válasza Atish19 (#34761) üzenetére

Mike
(őstag)

insurgent vs rpg-t játszottam, az jópofa

(#34764) Laraxior
beleteszel egy darab kocsit, és amikor a szerelőt hívod, felsorolja

[ Szerkesztve ]

(#34768) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#34764) üzenetére

Snip3r_HUN
(addikt)

Ha “M”-et nyomsz is kiírja a gps az ingatlanok neveit.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#34769) Jani18

Jani18
(aktív tag)

Egy drága orosz hack-er gyermeknek sikerült feltörnie az accountomat.Vissza tudtam állítani,de törölte az egész barát listámat. :((( Ha valakinek barátlistán voltam esetleg az írjon,vagy csak vegyen fel.Küldtem kérelmet is a PH csoport-ba.Valaki illetékes fogadja el ha van rá lehetőség. xEsdeathx néven megtaláltok.

"Valaminek a fele is több mint a semmiből az egész" | Rock, metal topic: http://tinyurl.hu/XUsr/ https://www.twitch.tv/mazodox

(#34770) pendre54 válasza LaciCRM (#34763) üzenetére

pendre54
(őstag)

Annyi segítség kellene, hogy mit is kell bekapcsolni a beállításoknál, hogy a térképen megjelenjenek a már kiválasztott játékmódok, meg úgy összességében minden megjelenjen újra? Nálam jelenleg csak a csupasz térkép látható, mert korábban kilőttem ezt a funkciót, mert zavart a rengeteg jel, de most meg kellene, csak már az istennek se jut eszembe, hogy miként kell visszakapcsolni. ;]
Köszi az infót.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#34771) Deftyyy válasza pendre54 (#34770) üzenetére

Deftyyy
(csendes tag)

M-betű nél van egy Hide options ott kell álligatni

(#34772) Omis

Omis
(tag)

:D

(#34773) brodarics

brodarics
(csendes tag)

A természetfotós küldetést nem csináltam meg, mielőtt kinyírtam Beverleyt, tudok valamit csinálni, hogy utólag teljesíthessem? Nem is zavarna ha nem számítana a teljes játékhoz. Azt az e-mailt se látom a telefonba amit küldenek az állatokról... Valaki tud segíteni?

(#34774) LaciCRM válasza Plata (#34765) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

De attól még nem tetszik :( . én nem a pénzért játszom

A madár az ász.

(#34775) Ryder62

Ryder62
(őstag)

Hali

Szerintetek a GTA V kap nagyobb (50%) leárazást nyáron Steamen?

(#34776) yozsee11

yozsee11
(aktív tag)

Vajon mit ehetett? :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#34777) Puma K válasza Ryder62 (#34775) üzenetére

Puma K
(veterán)

Hello!

Nem hiszem, max par ev mulva.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#34778) .:Secur:.

.:Secur:.
(tag)

Hello!
Valaki tudna segíteni?
Lemezre lenne muszáj kiírnom a játékot, de nem találtam egyetlen olyan verziót sem ami elindul telepítés után és ráfér több kétrétegű vagy egyrétegű lemezre.
A probléma tehát adott, megoldás egyelőre nincs rá... szét lehet hasogatni valahogyan a ISO-t, hogy azután is működőképes legyen? (lehessen telepíteni probléma nélkül)
Köszönöm előre is, üdv.

(#34779) 4264adam válasza .:Secur:. (#34778) üzenetére

4264adam
(addikt)

Ez eléggé warez szagúan hangzik.

nincs szükség semmi lemez írásra, meg kell venni digitálisan és kész. Steam-en most van leárazva.

Szakmai kérdésre privátban nem válaszolok | cuccaim az adatlapomon | COD4

(#34780) CactuS válasza Ryder62 (#34775) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Ahogy lentebb is írták, nem valószínű. A mostani steam leárazás kb. az a szint, ahol mozogni fog az ár még elég sokáig. Szerintem csak az első fizetős DLC után fognak rá 50%, vagy nagyobb akciót tenni, esetleg alapárat csökkenteni. Annak meg még az időpontja sem ismert, sőt! Igazából csak pletykálnak a story DLCről. Egyszerűen túl jól megy a szekér, így nincs szükségük nagyobb leárazásra.

Secur: Ha eredeti, akkor nem értem, hogy milyen verzióról beszélsz. A fizikai változat eleve DVDn van, a többit pedig le tudod simán tölteni. Esetleg a fileokat át lehet másolni, ha nem akarod újra letölteni, de azt meg nem kell telepíteni.

Yozsee: Hát igen, ilyenek a vidéki lányok. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34781) Gyula84 válasza 4264adam (#34779) üzenetére

Gyula84
(veterán)

viszont ha lemez kell neki akkor ott a dobozos :D lehet vele szívni is tök jó

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34782) Omis válasza CactuS (#34780) üzenetére

Omis
(tag)

lesz fizetős dlc?
mit tartalmaz majd?

(#34783) Mike válasza .:Secur:. (#34778) üzenetére

Mike
(őstag)

veszel 1 terás noti vinyót 12-15k-ért, meg hozzá usb3-as adaptert 3k, és átmásolod. olcsóbb mint lemezezni és gyorsabb is

egyébként simán lehet másolni a fájlokat, szerintem visszamásolva el is tudod indítani telepítés nélkül

minek akarod lemásolni?

[ Szerkesztve ]

(#34784) CactuS válasza Omis (#34782) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Csak pletyka volt róla, de időpont semmi, ez az amit mindenki story DLC-nek hív. Kb. olyasmi lehet gondolom, mint az Episodes from liberty city a IV esetében. Az más kérdés, hogy szerintem baromi ráérősen tolják a dolgok, ha tényleg az online részt akarják helyretenni és ez az ütem, amit tartanak, akkor az hosszú hónapokig, de inkább évekig fog nekik tartani.

Ezért is írtam, hogy szerintem nem fog beesni az ár 35-40 Eur alá mostanában. Oké volt 28 Eur is a Gamesplanetet, de az nem steames.

Mike: Szerintem nem olvasta el a 3. sort az összefoglalóban. A probléma ott lehet, hogy a virágboltiból PC-ra csak egy release jött ki anno és az egy darabban van. (A link nem warez, még mielőtt valaki szívrohamot kapna, ez csak egy scene gyűjtőoldal. Az oldalról semmilyen formában nem tölthető le semmilyen jogvédett szoftver.)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34785) Omis válasza CactuS (#34784) üzenetére

Omis
(tag)

akkor ez csak szóbeszéd de remélem az is marad mert ettől az online rész nem lesz jobb
:D :)

(#34786) Mike válasza Omis (#34782) üzenetére

Mike
(őstag)

igen lesz. mivel én vagyok itt a Rockstar supportos, 5000 USD havi bérért, tudom hogy lesz

szerinted honnét tudjuk?

[ Szerkesztve ]

(#34787) .:Secur:. válasza Mike (#34783) üzenetére

.:Secur:.
(tag)

Lemezre kellene... nem nekem, nekem eredetiben van meg.
Egyik havernak kellene offline játékhoz, akkor a feltelepített kipörkölése is működősképes megoldás?
Köszi, üdv.

(#34788) Omis

Omis
(tag)

ha ha haaaa

(#34789) CactuS válasza .:Secur:. (#34787) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Igen, ha neki is megvan eredetiben, különben nem fog működni ezzel a módszerrel és az eredeti friss verzióval.

Amúgy ha jól látom ncore-on már kaptál választ a kérdésedre az eredeti *khm* verzióhoz, bár azzal sem vagy beljebb ;]

(#34790) Atish19 válasza Plata (#34765) üzenetére

Atish19
(senior tag)

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy be lehet csatlakozni egy már más által elindított játékba? Rendkívül körülményes saját magamnak elindítani. Alig jön pár ember és aki jön is lelép.

(#34791) CactuS válasza Atish19 (#34790) üzenetére

CactuS
(Arcképgyáros)

Persze, telefont előveszed és ott a menüben ki tudod választani, hogy mit akarsz játszani (talán középső sor bal oldalon), missions -> LTS, ha sniper vs stunners, vagy RPG vs insuregent-et akarsz játszani. Ha nem talál, akkor ajánlja fel, hogy hostolhatsz egyet, vagy keresel tovább. Sajnos részletesebb join lehetőség nincsen, ez a rész is fejlesztésre szorul.

(#34792) Plata válasza Atish19 (#34790) üzenetére

Plata
(veterán)

Engem mindig meghívtak.

(#34793) Mike válasza Atish19 (#34790) üzenetére

Mike
(őstag)

a jobokra gondolsz?

gyere hozzánk, mi nem lépünk ki :)

ennek menete, hogy az esc menüben elfogadod a invite-ot, majd a telefonon a jobot
a hoe alatt a fogaskeréknél találod a neked küldött üzeeteket, amig nem vagy a sessionben, utána meg T-vel tudsz írni

[ Szerkesztve ]

(#34794) -Faceless-

-Faceless-
(őstag)

Sziasztok!

Az utóbbi pár napban egyszerűen nem tudok job-ot indítani. A hétvégén volt, hogy 20 percig ment az auto matchmaking vagy mi, de senkit nem hívott meg. Tegnap pedig "services unavailable" üzenetet dobott mindenre...

Amikor ez előjön, akkor függ attól, hogy milyen lobby-ban vagyok, vagy ilyenkor mindenkinek ilyen?

(#34795) Atish19 válasza CactuS (#34791) üzenetére

Atish19
(senior tag)

Így valóban jó, de sajnos nem hibátlan. Nem engedi kiválasztani, hogy hova szeretnék menni csak bedob valahova. Első 2 alkalommal szerencsém volt és pont oda dobott ahova menni szerettem volna. Nagyon bejönnek ezek a ''pályák'' :D

(#34796) drachoHUN válasza -Faceless- (#34794) üzenetére

drachoHUN
(aktív tag)

Mondjuk úgy, hogy talán az utolsó update-tel eltört valami nálam is. Előtte ha hostoltam versenyt 99%-ban jöttek a Quick/Random Jobos emberek. Azóta egyszerűen siralmas a helyzet. Nem jönnek. Emiatt eléggé hanyagolom is most a játékot. Próbálkozom néha a hostolással, de katasztrófa... Barátok, crew tagok jönnek, de ez így létszámban nagyon kevés tud lenni.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#34797) LaciCRM válasza drachoHUN (#34796) üzenetére

LaciCRM
(veterán)

Nekem nem nagyon van bajom ezzel a részével, mert általában bejutok arra amit szeretnék csinálni.

Viszont azt hozzáteszem, hogy 2013-as konzolos október elsejei megjelenés óta folyamatosan változik ez is. van amikor jobb, van amikor rosszabb. mindig belenyúlnak valahogy. Vannak olyan játékmódok amiket az achievement miatt megcsináltam de azóta se. a tenisz/golf/darts/szkander négyesre a legnehezebb bejutni, vagy társat találni.

nem szeretem az "ez kéne meg az kéne a játékba" jellegű dolgokat, nekem csak annyi kéne hogy a rockstar created és a player created jobokat szét lehetne választani random csatlakozáskor. mert a creator óta tele van 1000000$ +100000RP jobokkal,amik felhígítják az egészet, és persze csak a készítőnek nyerő. Ha meg ki lépsz akkor bad sportot kapsz félbe hagyott jobért.

Szerintem jobb versenyekre és deathmatchekre akár mikor lehet csatlakozni és a létszám is megfelelő. Utánna meg általában még ugyan az a csapat lenyom két 3 kört. Heist meghívás meg folyamatos. Igaz nem jó azt idegenekkel tolni, de ma már nem lehetetlen, mert sok a régi játékos, kevés aki tényleg balfék és csak most kezdte az onlinet

A madár az ász.

(#34798) -Faceless- válasza drachoHUN (#34796) üzenetére

-Faceless-
(őstag)

Nemrég nyúltam hozzá én is újra, egy darabig nagyon jól ment, majdnem újra megszerettem a játékot, erre az elmúlt napokban ezt vágja a képembe. Szóval most itt is pihi van...

(#34799) Laraxior

Laraxior
(titán)

Oroszok...Heist közben... :W

(#34800) LaciCRM

LaciCRM
(veterán)

Van az az achievement hogy költs 8 millió heists pénzt. Most ott a heistből érkező pénz aq lényeg, hogy az legyen 8 millió, vagy az hogy a heistses járművekre kell költeni ??

Live a Little (50)
GTA Online: Spend a total of $8,000,000 purchasing vehicles included as part of The Heists Update.

A madár az ász.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.