Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33551) TazLeacher válasza ot93 (#33550) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Köszi a tipped. De akkor sem értem, hogy a maradék micsoda. (Ha 2 zöld területet küldetésnek veszi, akkor is van 1-1 Trevornál és Franklinnél, amit semmilyen formában nem látok...próbáltam keresni a menüben, de azt írja, hogy nincs aktív küldetésem... :F

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33552) ot93 válasza TazLeacher (#33551) üzenetére


ot93
senior tag

Hát ezt én sem tudom, mert igazából nekem nem volt ilyen gondom, de másnak is van ilyen problémája, de a megoldást nem tom pontosan. Annyi biztos, hogy a küldetéseket, amik vannak azokat meg kell csinálni, és akkor nagy eséllyel a többi küldetés is elérhetővé válik. Egyedül az assasination küldetéseket, amiket lester ad, azt nem ajánlott a story végéig, mert majd amikor a végén sok pénzed lesz mindegyik karakterrel, akkor majd ezekkel a küldikkel lehet nagyon sok pénzt keresni tőzsde segítségével... :-) ha rámész a küldetés ikonjára, akkor látod, mi a küldetés neve.

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#33553) TazLeacher válasza ot93 (#33552) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Ohh...pedig már egy párat megcsináltam. :(((

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33554) ot93 válasza TazLeacher (#33553) üzenetére


ot93
senior tag

Még akkor sincs annyira késő... ezen a linken megatalálod a további assasination küldetésekhez az infót: [link]

[ Szerkesztve ]

Eladó: Sony HDR-AS20 akciókamera - 10k

(#33555) TazLeacher válasza ot93 (#33554) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

:R

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#33556) Laraxior


Laraxior
titán

Ezt a pancelozott kurumat nem lehet konnyebben megszerezni mint felmillio dollarert?

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33557) gali777 válasza Laraxior (#33556) üzenetére


gali777
őstag

Nem.

(#33558) CactuS válasza Laraxior (#33556) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mivel általában az az első autó, amit az ember megvesz, így az tűnik a legtávolabbinak/leghosszabbnak. Én is az első 500k-t abba öltem. Kb armort se vettem, meg lőszert se annyira kellett és még így is baromi soknak tűnt, mire összejött. A többinél már csak csinálod és szépen lassan összejön a pénz.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33559) Laraxior válasza CactuS (#33558) üzenetére


Laraxior
titán

Hát.. Én két motort vettem magamnak :DDD
Akkor azért nem gyűlik a lóvé... szuper.
Hol tudom megvenni majd? Mert telefonban a neten nem találtam meg...

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33560) CactuS válasza Laraxior (#33559) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Bizonyos járművek a Heistek végigjátszása után lesznek elérhetően. A Kuruma is ilyen. Az elsőt kell megcsinálni, a The Fleeca Job-ot. Ez még nem 4 fős, hanem csak 2 és viszonylag gyorsan megvan. Ha te akarod indítani, akkor kell egy drágább apartman, de ha más indítja, akkor is megadja neked.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33561) Ghard


Ghard
őstag

Ilyen gyorsan még nem kerestem sok pénzt mint ma :D
Nyertem egy (gondolom csaló ellen) impromptu versenyt, erre kaptam érte +5millát.
Good job rockstar :DDD

(#33562) techpor válasza Ghard (#33561) üzenetére


techpor
tag

Assziszem akkor pár nap múlva majd jön az "ártatlanul bannolt a Rockszar micsináljak" .. :U

(#33563) Ghard válasza techpor (#33562) üzenetére


Ghard
őstag

Az eddig begyűjtött összeghez képest ez aprópénz :)
Egyszer már kaptam bannt, akkor se állítottam, hogy ártatlan lettem volna.

(#33564) Dogengar válasza techpor (#33562) üzenetére


Dogengar
aktív tag

:DDD :DDD

(#33565) CactuS válasza Ghard (#33561) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Legalább a nevét megjegyezted? :D

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33566) Ghard válasza CactuS (#33565) üzenetére


Ghard
őstag

Valami B vagy P betűs volt, már nem tudom :D
Nem is figyeltem, csak már sokadszor ugrott fel az impromptu inv, mondom elverem gyorsan.
Még utána se néztem, hogy mi van, csak mentem fegyvert venni. Akkor láttam, hogy kicsivel több pénzem van, mint előtte :)
Így már tiszta volt, hogy csalt a gyerek, mert verseny közben villogott is ahogy a csaló szemetek szoktak. :)

(#33567) Gyula84 válasza Ghard (#33566) üzenetére


Gyula84
veterán

Így már tiszta volt, hogy csalt a gyerek, mert verseny közben villogott is ahogy a csaló szemetek szoktak.
ahha én is toltam pár kört, de egyik villogott, majd kisodródott és nyert pedig mellettem nem ment el az biztos..

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#33568) Puma K válasza Ghard (#33561) üzenetére


Puma K
veterán

Lehet már írtad korábban, de hogy fixálod nagyra a térképet?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33569) Wiz Khalifa válasza Puma K (#33568) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Sehogy. Megnyomta az Y-ont kétszer. :)

Smoke some weed nigga!

(#33570) Puma K válasza Wiz Khalifa (#33569) üzenetére


Puma K
veterán

Azt vágom, de korábban azt is írta, hogy nagy térképpel szokta vadászni az embereket aztán most, hogy megint látom nála a nagy térképet eszembe jutott, hogy megkérdem mit állított át.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33571) Ghard válasza Puma K (#33568) üzenetére


Ghard
őstag

(#33572) Puma K válasza Ghard (#33571) üzenetére


Puma K
veterán

Csak a beállításokat kellett volna vizslatnom a játékban... :DDD

Köszönöm!

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33573) Ghard


Ghard
őstag

:))
Ez már sok volt, nem adta be a pénzt relog után sem.
Ma már a második ilyen emberbe futottam, aki hekkelt impromptukat hosztol.

[ Szerkesztve ]

(#33574) CactuS válasza Ghard (#33573) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Vissza kell térnem publicba. ;]

Más: Van akinek bejön ez a versus dupla? Én nem érzem úgy, hogy pénzben több, mint a sima contact mission.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33575) gali777 válasza Ghard (#33573) üzenetére


gali777
őstag

Valahogy mindig belefutsz az ilyenekbe. Régebben is véletlenül mindig belefutottál a pénzeszsákesőbe.

(#33576) Puma K válasza gali777 (#33575) üzenetére


Puma K
veterán

Ez kb olyan mint anno én véletlenül találtam játszani tudó embereket akikkel együtt játszva dőlt a lé.
Sőt!
Felvettük egymást barát listára, mert ők látták, hogy képben vagyok a játékot tekintve, nekik meg akkor kellett egy állandó 4. ember. Aztán ez a csapat is ráunt a játékra és később ismeretlenekkel játszva megint találtam játszani tudó, összeszokott embereket.

Ha tetszik ez a pénzszerzési lehetőség amit Ghard talált, akkor menj és te is csatlakozz impromptuhoz. Ebben pedig senki nem gátol meg, hogy így tegyél.
Puffogni meg értelmetlen mert csak annyi jön le, hogy irigykedsz a pénzmennyiségre amit így szerez.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33577) Laraxior


Laraxior
titán

Kaptam egy arctól pár fegyvert, azok megmaradnak kilépés után?
Felvitt a hajójára, majd ott voltak szétszórva a szobákban :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#33578) gali777 válasza Puma K (#33576) üzenetére


gali777
őstag

Fú nagyon irigy vagyok :D, én bannolnám őt is ugyanúgy mint a többi hackert. Egyszer, nagyon max 2x el tudom hinni, hogy valakire rászórják véletlenül a pénzt a hackerek, de hogy ő folyamatosan hackerek "áldozatává" válik az már kicsit érdekes. Én is szoktam public sessionben játszani, és érdekes én el tudom kerülni. Ott is állandóan a chat arról szól, hogy "hacker give me money". Szerencséjük az ilyen majmoknak, hogy nem rajtam múlik, hogy kit bannolnak :D Már az ilyen beírásért is járna :D Amúgy a hasonlatod meg nagyon gyenge. Hol ugyanaz az, hogy ti játszotok és kiérdemlitek a pénzt, minthogy ő megy egy kilométert egy autóval és kap több milliót? :D

(#33579) 4264adam válasza gali777 (#33578) üzenetére


4264adam
veterán

Valóban elég érdekes, hogy mindig össze fut ennyire szerethető cheater-el :D

Eddig én egyszer lettem kicsi áldozat "1M$ és egy csészealj belsejében találtam magamat Mission kilépés után" Fura is volt, hogy olyan sokáig tölt. Azóta találkoztam cheater-el, de az annyiból állt ki hogy, konfettis robbanásokkal mindenkit a magasba lőtt.

Laraxior: Sajnos nem marad meg a kapott fegyver. És sajnos eladni sem lehet a megvett, de használhatatlanokat. Ami elég nagy kár mert bármely mission előtt véletlenül rá lehet lépni a "all buy weapon..." Aztán -100k$-al kezded a játékot

[ Szerkesztve ]

(#33580) Plata válasza Laraxior (#33577) üzenetére


Plata
félisten

Az alap,minden Yacht tele van szórva fegyverrel,az enyém is.

(#33581) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

De jó, hogy 25% kedvezmény van tegnaptól egy hétig a fegyveres helikre.
Múlt héten vettem ...:(

(#33582) #92888064 válasza Gawamatsu (#33581) üzenetére


#92888064
törölt tag

előző péntektől is akciós volt az a helikopter (buzzard attack chopper), és én is 25% kedvezménnyel vettem. tankot akartam, de ennek még értelme is lehet küldetéseknél.

[ Szerkesztve ]

(#33583) Ghard válasza gali777 (#33575) üzenetére


Ghard
őstag

Talán azért, mert az idő 90%ában free sessionben szórakozok. Amint látod az meg nem kevés.
Tölts el te is ennyit freemódban, aztán másképp látod az egészet.

Egyébként meg magasról teszek rá, ki mit gondol a pénzszerzés ilyen módjáról. Nem én cseszem szét milliók játékát a szar injectált scriptekkel, és nem is az én dolgom, hogy ezt megakadályozzam. Egy ekkora fejlesztőcég mind a R* képtelen normális online felületet biztosítani. Innentől kezdve úgy játszok, ahogy jól esik.
A játék elején valóban kerestem a pénzdobálókat, de már nincs semmi, ami kellene. Hogy mostanában is belefutok, az már csak azt mutatja, hogy mennyire leszarják a fejlesztők is az egészet.

(#33584) CactuS válasza gali777 (#33578) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kicsit talán egyoldalúan látod ezt a dolgot, így még szerencse, hogy nem rajtad múlik. ;]

Ha nem lenne az egész árazás arra kihegyezve, hogy a játék árának több tízszeresét beleverd sharcardokba, akkor eleve nem is lennének ilyen dolgok (pl: storyban baromira felesleges az ilyen). Eleve nem sírna érte a játékosok kb. 80%-a public chaten. Hidd el, szerintem, hogy ez erről szól publicban senkinek nem tetszik. Aki pedig sokat jár publicba az önkéntelenül is talál ilyeneket, nézz szét a GTAs reddit csatornákon, hogy mi folyik még ma is az online részén a játéknak.

Az pedig, hogy ez így van, a rockstar szégyene, ahogy az egész P2P kapcsolatos, crew chat és anti-cheat védelem nélküli online felület is.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33585) CactuS válasza CactuS (#33584) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Még mielőtt flame lesz: én nem támogatom a hacker/moddereket semmilyen formában. Viszont tudok különbséget tenni aközött, hogy ki az, aki a közösségre ártalmasan hackel és ki az aki nem. Aki nem akar sokat online játszani és ilyen formában keres gyorsan, rendszeresen, ám tegye, azzal engem nem károsít meg, sőt még csak nem is idegesít. Ellenben azzal, aki mindenkit felrobbant instant egy public VIPes küldetésnél.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33586) Mike


Mike
veterán

Meddig lesz még akciós a helikopter? kellene még hozzá 300 ezer

(#33587) Mike válasza CactuS (#33558) üzenetére


Mike
veterán

nem az az első. Én pl. Coquette-t vettem. Aztán egy Buzzardot. És hosszas gondolkodás után, amikor azt mondtátok inkább azt vegyek mint az akciós péncélozott autókat, vettem Kurumát

(#33588) #92888064 válasza Mike (#33586) üzenetére


#92888064
törölt tag

március 4-10-ig akciós a harci helikopter, de szerintem a simára nem vonatkozik.
amúgy szoktam küldeni invite-ot, zárt friend sessiont indítok mostanában, amióta felvettem pár ph-st a listára.

(#33590) Mike
késő este szoktam lenni főleg.

[ Szerkesztve ]

(#33589) Mike válasza Puma K (#33576) üzenetére


Mike
veterán

senki nem kap legalálisan ilyen versenyért 5 milliót-. ezt ő is pontosan tudja.
aztán majd jön ide sírni, hogy bant kapott.

nem, ne utánozza senki, nem kell csalni

(#33583) Ghard
21 ezer játékost öltél meg? Nem nagyon szeretnélek megismerni a valóságban, de inkább itt éld ki magad, mint a valóságban állj neki gyilkolászni. Szerintem tönkreteszed mások játékát, de ez az én véleményem, nem kell vele törődnöd, de az ilyen alakok miatt mint te, kerülönm a publicot.

[ Szerkesztve ]

(#33590) Mike válasza #92888064 (#33588) üzenetére


Mike
veterán

köszi
én még téged nem láttalak online

[ Szerkesztve ]

(#33591) Mike válasza #92888064 (#33588) üzenetére


Mike
veterán

én is. olyan 10 és 2 között

(#33592) laceszgamer válasza Mike (#33589) üzenetére


laceszgamer
addikt

Most ez olyan dolog mint WoW esetében mikor PvP szerveren sírnak, hogy megölték őket valahol a másik frakció tagjai. :D

Itt is a lehetőség adott, innentől kezdve a Privát vagy a Passive mode a megoldás csak, vagy ha lenne olyan szerver ahola PvP alapból off, de olyan meg nem elsz.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33593) CactuS válasza laceszgamer (#33592) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ja, csak itt fel tudnak jelenteni azért, ha megölsz valakit, van rá külön ticket. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#33594) Snip3r_HUN válasza CactuS (#33593) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Előre félek, 20 játékos megölése volt a daily objective része. :DDD ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#33595) Puma K válasza Mike (#33589) üzenetére


Puma K
veterán

Ez csak egy jaték még mindig... mindenki azt csinál amit csak akar
Azért nem kell ennyire komolyan venni szerintem.

Erre alapozni meg nevetséges. Nem tudom te hogy szoltad játszami az Online-t, de vannak akik szintén sokat ölnek... és vannak akik szabályosan küzdenek azért, hogy hidegre tegyék őket :D

Ha meg nem vagy passzívban és úgy mászkálsz a pályán publikus szerveren valaki úgy is megpróbál leszedni. GTA IV-ben is voltak ilyenek. Sőt vannak ilyen játékok amik arra mennek, hogy sokat ölj benne pl: CS, HL2: DM, stb. Nem meglepő, de a GTA Online-ban is vannak ilyen lehetőségek.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#33596) cyberkind válasza Puma K (#33595) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az mindenkinek logikus hogy ha már egyszer bannoltak, akkor minden gyanús dolgot kerülök és meghúzom magam, de láthatjuk hogy valakinek ez nem pálya. :)

(#33597) techpor
Szerintem több mint logikus.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#33597) techpor válasza cyberkind (#33596) üzenetére


techpor
tag

Majd jön sírni, hogy ok nélkül.. hagyjuk már. Valami ott szerintem a fejekben sem stimmel teljesen. Legalábbis épp ésszel nézve én másképpen gondolkozok ilyen témákban.

(#33598) Mike válasza Puma K (#33595) üzenetére


Mike
veterán

ok, csak a 20k elsőre brutál sok. nem is megyek publicra egyébként, nem ok nélkül :)
nekem nem jön be a mindenre lövök ami mozog stílus :)

de mondjuk VIPezni jó lenne, csak a gyilkos vérpistik :) miatt nem lehet

[ Szerkesztve ]

(#33599) Ghard válasza Mike (#33589) üzenetére


Ghard
őstag

Hát igen, ilyen szemét alak vagyok. Nappal játékokban gyilkolok, este meg kint az utcákon.

(#33597) techpor + (#33596) cyberkind

3x voltam kitiltva bad sport miatt, 1x meg tényleges csalásért.
Hányszor sírtam itt ezek miatt, mutassátok már meg. :)
Amikor letöltöttem egy online modmenu-t, akkor is tisztában voltam, hogy bannolni fognak. Meguntam a sok féreg 8 évest (vagy agyilag ezen a szinten ragadt embert), aki kifagyaszt meg dobál/robbant online. Ezek ellen használtam a csalást is, nem azért, mert szellemileg csak ennyire vagyok képes.

Gondolom vannak páran, akiknek szintén tele van a tökük azzal, hogy fair módon nem lehet vip vagy free session eventet csinálni. Ezért írtam le régebben a zsákokkal kapcsolatban a dolgokat, meg most az impro versenyt is. Legalább ennyi kárpótlás legyen, hogy könnyen jussatok pénzhez...
Ha lenne normális anticheat supportja a játéknak, én sem így állnék hozzá ehhez az egészhez.

(#33600) Mike válasza Ghard (#33599) üzenetére


Mike
veterán

"Hát igen, ilyen szemét alak vagyok. Nappal játékokban gyilkolok, este meg kint az utcákon." :DD

ehyébként amit írsz az igaz
tényleg ritkán lehet normális eventet vipet csinálni publicban

egyszer-kétszer kifogtam, de inkább mindeki csak lő mindenre

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.