Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34951) Plata válasza Wiz Khalifa (#34950) üzenetére


Plata
félisten

Ez az új kocsi?
Vigyázz a sok képpel mert le leszel tolva miattuk.

(#34952) Wiz Khalifa válasza Plata (#34951) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez nem új verda. Ez egy Glendale. :)

Tojom le hogy le leszek oltva. Akkor a topikom linkelem legközelebb ugyanis aki csak azt nézi annak oda is felteszem mindig. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#34953) CactuS válasza Wiz Khalifa (#34952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Engem nem zavar, ha nem direktbe van belinkelve a 3 megás kép, és szerintem mást se. Ez a külön topik nem tudom kinek volt az ötlete (meg a hardveres külön topik is), de nem túl szerencsés. Egy játék, mégis 3 topik, ráadásul, ahogy írod is, eleve 2x teszel be mindent...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34954) CactuS válasza Wiz Khalifa (#34952) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az kimaradt, hogy én egy kicsivel a szolidabb változatot használom. :DDD

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34955) Laraxior


Laraxior
titán

Tobb mint egy órát baszakodtam ma de egy jobot nem inditott el,mindenhol keves player, low lvl balfaszok... Allando loading...
Egy fillert se sikerült keresni..

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34956) #21346560 válasza Laraxior (#34955) üzenetére


#21346560
törölt tag

Miért nem szóltál, hogy kell társ? :) Nekem sem ártana némi pénzmag... :))

(#34957) Laraxior válasza #21346560 (#34956) üzenetére


Laraxior
titán

Most már elpukkant az agyam :D Mára elég volt, kikapcsoltam a gépet... Elotte gyorsan vettem valami olcsó autot h ne teljen el haszontalanul a nap :DD

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34958) Gyula84 válasza Laraxior (#34957) üzenetére


Gyula84
veterán

csak szólok jó ám az idő ;] legalábbis erre Zala :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34959) Laraxior válasza Gyula84 (#34958) üzenetére


Laraxior
titán

Nekem nem kell mondani, en már kimotoroztam magam :)) utana ültem be jatszani :P

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34960) CactuS válasza Laraxior (#34957) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Látta az invet, csak pont benne voltam valami hosszabban, bocs. Ha nagyon nincs ember, akkor legközelebb dobj egy privatot RSCn.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34961) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nekem se ment ma a a pénz szedés. Rendre kis szintűekkel dobott össze akik nem sok vizet zavarnak a missiokba. Mennek össze vissza aztán meghalnak :U Heists-be is vagy kis szintűek ismerkednek a játékkal, vagy nagyok de csapatban és kick :U Ilyen nap is kell amikor senki sem akarja hogy játssz :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34962) Omis


Omis
senior tag

én meg újra telepítek:D szóval ja :P

(#34963) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Hello!

Lenne valakinek kedve egy-két heisthez?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#34964) CactuS válasza ProgenXL (#34961) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én is bírom, amikor úgy rúgnak ki Heistből, hogy azt nincs időm leírni, hogy nem kezdő vagyok és a mainem magasabb szintű akkor is, ha a hármójuk szintjét összeadjuk. ;] De hát ez van, szombaton viszont találtam egy csapatot PS-re, akik nem raktak ki és mentünk vagy 4-5 teljes kört. Voltak új trükkjeik (pl.: pacific signal rendőrségi helivel), és tényleg baromi gyorsan pörögtek a dolgok, fel is vettük egymást ismerősnek.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34965) Laraxior válasza CactuS (#34964) üzenetére


Laraxior
titán

Van amikor en is csak figyelek, direkt nem csinalok semmit. Ott a signalos, szigetes kuldetesnel is lattam a helis megoldast, de autoval ismegtalaltam a legjobb utat. (vegig a sarga vonalon, alagut utan fel a hegyre jobbra azon át, pont a haznal jutok ki, oda begurulok, es ott megvarom amig lemegy a körözési szint)
De az utolsonal is jobb a sarga vonal menten menni, a roviditesekkel, sokkal nyugodtabb a csonaknal a dolog körözés nélkül.

Ez tetszik a legjobban a heistek közül. Jol el lett talalva. Mondjuk a tobbit nem csinaltam meg ilyen sokszor. :D

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34966) Mike válasza Wiz Khalifa (#34952) üzenetére


Mike
veterán

engem nem zavar a sok kép, én is szoktam betenni ide. ám ez a kocsi khm... csúnya

Cactus, egyetértek tök felesleges külön kép topik, úgyse néz senki
ám ez a kocsi szolidabb verzióban is rettentő csúnya :)

(#34961) ProgenXL
milyen lehet kis szintüekkel egy mission? ki kell próbáljam
te mész csinálod, aztán ők vagy jönnek vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#34967) ProgenXL válasza Mike (#34966) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha rövid és könnyű akkor nincs gond megcsinálom akár egyedül is. De vannak olyan hosszúak amiket egyedül nem lehet vagy inkább nem éri meg megcsinálni mert sok idő lenne. Persze vannak olyan kicsik akikkel ellehet boldogulni. De amikor nagyon kezdőket ad be nos.. próbálnak segíteni de előfordul hogy elcseszik.. vagy meg se moccannak várják hogy majd megoldod te.. :D

Gunner for life

(#34968) Plata válasza CactuS (#34964) üzenetére


Plata
félisten

Bazz múltkor azt a helis dolgot beszoptam.
A létra eltűnt amivel fel lehet menni a tetőre,hiába kerestem nem volt ott,én a mentő helit szoktam lopni,na mi a fenét csináljak,hát felmászok a másik házra és átugrok.Naja másodjára sikerült elsőre zakó és meghaltam. :C

(#34969) Ra's al Ghul


Ra's al Ghul
senior tag

Sziasztok!

Van kedve valakinek egy-két heist -hez?

Theatricality and deception are powerful agents to the uninitiated.

(#34970) Gyula84 válasza Laraxior (#34959) üzenetére


Gyula84
veterán

ma is hallottam jó párat "repkednek" egy ideje :D

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34971) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Egy újabb lelkes játékos :U

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34972) geckowize válasza CactuS (#34964) üzenetére


geckowize
őstag

A Prison Break után a Human Labs jon ugye? Annak az elso kuldetese mikor ranktornek a parkolobna az FIB-sok? Csak mert el is felejtettem, hogy van ez a kuldetes, aztan Criminal Masterminds challenge kb emiatt van szerintem legnagyobb veszelyben... Van valami otleted, vagy otlete valakinek, hogy hogyan lehetne biztosra menni, hogy ne legyen halal?

Heavy combat ruhaban szokott mindenki lenni, aztan meg szoktuk beszelni, hogy indulaskor ki hova homing launcherezik, aztan akik lent vannak (buyer es seller), azok felfutnak a letras lookout helyre, de ez a felfutas eleg necces... Kb ez lesz a legnehezebb ugy, hogy nem szabad meghalni, mert ugye trash masterest meg pacific standard finale-t kurumaval gyerekjatek.

Bar az utobbinal felmerult bennem a kerdes, hogy amit itt leirt valaki, hogy kurumaval hogy kell megcsinalni, abban ugye benne van az is, hogy meg kell halni a motoroknal, hogy a bankban levo odaspawnoljon, de azt nem lehet, hogy kurumaval ertemenni a bankba halal nelkul?

(#34973) CactuS válasza geckowize (#34972) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mi úgy csináltuk eddig,hogy akik lent voltak, azok befutottak a garázsba jobbra és a fentiek RPG/Minigunnal adták az ívet az FIB-nak. Lent ugye kb. minden irányból kaphatod az ívet, de ha a garázsban vagy, akkor azért szűkül a kör. Itt talán látszik, hogy a tetővel szemben futnak be a garázsba.

Pacificnál annyi, hogy 3-an mennek a kurumáért. Nem kell meghalni, 1 beviszi az embereket a garázsba (itt néha szokott tökölni, hogy nem enged be), utána felvesszük a bankos embert és teszünk egy kört (mintha a motorokhoz futnánk, hogy meglegyen neki is a checkpoint, különben restart lesz), aztán irány a motorcsónak. Kicsit szűkös az idő reset nélkül, de megoldható.

Én kicsit fosok folyamatosan, hogy ez a karakter egyszer elborul, olyan rohadt kevés HPja van kis szinten. Ha más elrontja az nem zavar, csak én nem akarom más játékát. :DDD TS vagy mumble vagy valami jól jönne, mert így süketen nem az igaz.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34974) Plata válasza CactuS (#34973) üzenetére


Plata
félisten

Tegnap úgy csináltuk meg hogy vagy 3 perc még maradt.A vezető állati jól tolta,mindenféle rövidebb utakat ismert,nem kerültük meg a hegyet hanem az egész hegykerülős dolgot lerövidítette,vannak azok a homár pucér pasik városa,ott átugrotta sziklán simán és vagy percnyi autókázást megspórolt,de előtte is,ahogy kijöttünk a városból ott is olyan rövidítéseket csinált mint a fene.
Elrohantunk a bankból kurumáért vissza a bankhoz felvettük a pénzest vele is megcsináltuk a checkpointokat és utána a hosszabb út,de baromi nagy rövidítésekkel.Asszem 6 ezret vesztettünk.
De az egész PS volt kb másfél óra,de szerintem annyi sem.

(#34975) Laraxior


Laraxior
titán

Ez az? :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34976) zsolti72837


zsolti72837
őstag

Sziasztok!

Ez a topick csak PC-s GTA-val foglalkozik?

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34977) Plata válasza CactuS (#34973) üzenetére


Plata
félisten

A PS szerintem úgy is végigvihető ha van a csapatban egy kis szintű.
Az első setup-ban szinte semmit nem kell csinálni,csak autókázni fotózni,ott ki tudja kerülni a harcot,a másodiknál szintén ki maradhat a harcból,ha akar a rendőrök kinyiffantásáig akár a városban is maradhat,ha jön a videó úgyis a szigetre teleportálódik.onnan meg helivel menekülünk,és nincs gond.
A hack setupnál ő a sofőr aki elmegy a fehér furgonért,harcolnia nem kell,ha megvan a cuccos a fekete furgonba a 3 nagy be és elpucolnak a fehér furgonnal a kis szintű simán és gond nélkül autókázhat.
A Convoy-nál kurumában bent marad és azzal követi a csapatot,és lő ahogy tud,kurumában semmi baja nem lesz.
A bikes setup a gubanc,de ott is van megoldás,nem az útra megy ki,hanem le a metró alagútban és az alagútban megy el egészen a cél közeléig,ott kijön,a többiek lepucolják neki a területet és kész.
A fináléban megint bejöhet akár milyen szintű,ő lesz a pénzszállító,nincs semmi dolga csak meg hackelni a trezort pénzt felvenni a seggén maradni,utána többiek elmennek kurumáért és kész.

(#34976) zsolti72837
Igen

[ Szerkesztve ]

(#34978) ProgenXL válasza Plata (#34977) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha van megfelelő kommunikáció kis szintűekkel is csinálható bármi :) De amikor egy random külföldi jön azzal már nehézkes. :D

Gunner for life

(#34979) geckowize válasza CactuS (#34973) üzenetére


geckowize
őstag

Ja de a garazsba nem teljesen enged be, nem? En meg nem probaltam, csak haverom mondta.

PS Finale: Mivel megy el ilyenkor a legtobb ido egyebkent?

Mi TS-en szoktunk beszelni, majd ha game-ben vagyunk megirom, hogy hol lett csinalva channel, altalaban Magyar Gaming Ts3 szerveren szoktam temporary channelt csinalni.

(#34980) Plata válasza geckowize (#34979) üzenetére


Plata
félisten

Meg kell venni azt a házat ami a motoroknál van,a garázsában elhelyezni egy kurumát,és be enged.
De nem szabad felülni a motorokra,akkor bebugolhat.
Egyből felrobbantod a motorokat felülés nélkül és átugrasz a falon a házhoz ott meg az ajtón be.Beinvitálod a többieket vagy beülsz kocsiba és felszeded őket.

(#34981) ProgenXL válasza geckowize (#34979) üzenetére


ProgenXL
őstag

előttem szóló jól írta. Ha így sem engedne be akkor le kell lőni a helikoptereket is.

Gunner for life

(#34982) INMOTEP


INMOTEP
őstag

Ha leszeretném cserélni az egyik garázsomat / házamat másikra,azt ugye beszámítja az újba ? Továbbá ami inkább érdekelne az az hogy a régi garázsomban lévő kocsikat a rendszer át fogja rakni az új garázsba ?

(#34983) Plata válasza INMOTEP (#34982) üzenetére


Plata
félisten

Féláron beszámítja,a kocsikat szerintem át rakja.De ha 10 autós garázsról váltasz 6 autós garázsra akkor nem tudom.

(#34984) zsolti72837 válasza Plata (#34977) üzenetére


zsolti72837
őstag

Rendben. :R
Akkor más platformmal nem.

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34985) Cetli


Cetli
tag

Hello.

Tudna nekem is segíteni valaki a turbo megszerzésében ? egy laza 17 kör lenne :DDD
Celi00.

Előre is köszönöm!

(#34986) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Szerintetek miért írja ezt? nem tudok versenyben rácsatlakozni, ha meg én invelem "blocked"

Gunner for life

(#34987) CactuS válasza geckowize (#34979) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Humanre Raidnél ott felnyílik az ajtó és vagy 10 méter mély a garázs, azzal nincsen gond, csak ugye az is idő, amíg felnyílik. Legalábbis 4-5 napja csináltam utoljára, akkor felnyílt.

PS: az, ha nem enged be a kurumás garázsba, hiába lövöd le a helikoptereket. Nekünk volt, hogy 2-3 percig tökölt, mire sikerült bemenni. Hiába nem láttak minket a rendőrök.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34988) ProgenXL válasza ProgenXL (#34986) üzenetére


ProgenXL
őstag

***hiba megoldva. solo sessioba voltunk emiatt nem engedte.

Gunner for life

(#34989) Plata válasza zsolti72837 (#34984) üzenetére


Plata
félisten

Biztos van itt aki igen,de én csak Pc.És asszem ez a Pc-s GTA 5 topic.
De biztos van valaki aki segít ha gondod van.

(#34990) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Találtam egy autót aminek a dísz festése króm :D Bár így is csak 3500$ ér
Képet spoilerbe rakom csak hogy ne az én képeimmel legyen itt tele egymás után :)

Gunner for life

(#34991) Laraxior


Laraxior
titán

Na ez hogy a f*szomba került ide? :W
Az még hagyján, de használni sem tudom.... :W

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34992) Plata válasza ProgenXL (#34990) üzenetére


Plata
félisten

Átkozott heist közben láttam közlekedni egy olyan gyönyörű Banshee-t,gyönyörű feltuningolt járgány volt,kár hogy heist közben voltam.Bár asszem úgysem lehetne hazavinni.

(#34993) zsolti72837 válasza ProgenXL (#34990) üzenetére


zsolti72837
őstag

Az autókat el lehet adni? :)

ELADÓ KONTROLLER JOYSTICK VÉDŐ KUPAKOK!! Zsolt XBOX ONE GAMERTAG: TenthCentaur291 ツ 223 pozitív értékelése van és 0 negatív értékelése ELADÓ termékek http://hardverapro.hu/tag/zsolti72837

(#34994) ProgenXL válasza zsolti72837 (#34993) üzenetére


ProgenXL
őstag

Persze a los santos costums-ba bemész a kocsival és sell

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#34995) Gyula84 válasza Laraxior (#34991) üzenetére


Gyula84
veterán

az igen :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#34996) INMOTEP válasza Plata (#34983) üzenetére


INMOTEP
őstag

Az nem gond ha féláron ,csak leszeretném cserélni az egyik 6 férőhelyes garázsomat 10 esre .És nem lenne jó ha elvesznének a járművek amik benne vannak :D (( bár kétlem hogy ilyen előfordulna )) Csak abban a gondban vagyok hogy a sivatagban vagy a környékén nincs 10 garázsos sehol ,legalább is én nem találtam .Ott lenne jó ha lenne mert eleve úgy a legjobb szerintem ha elszórva a játékban van a közelben egy garázs ház bárhol jársz

(#34997) INMOTEP válasza Laraxior (#34991) üzenetére


INMOTEP
őstag

Hackerek müvészkednek ... persze ilyenkor a tankot is feltuningolják full krómra :D Tegnap egy liberátort találtam ,full króm és baszott nagy tuning alufelnivel

Más kérdés ,nagyon bassza a csőröm hogy nem tudok képet készíteni a játékban ! Telefonnal hiába készítek nem tölti fel a social-ra sem .Mit kellene beállítani ?

(#34998) Laraxior válasza INMOTEP (#34997) üzenetére


Laraxior
titán

MSi Afterburnert hasznalom :))

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#34999) Cetli


Cetli
tag

Köszönöm a segítséget ProgenXL! :R

(#35000) ProgenXL válasza Cetli (#34999) üzenetére


ProgenXL
őstag

ugyan nincs mit. :) Szívesen segítek ha fent tudok lenni. :U Mostanában igaz nem túl sokat vagyok fent de egy kis pénzt mindig próbálok összeszedni :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.