Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32851) cyberkind válasza Laraxior (#32850) üzenetére


cyberkind
félisten

Single-ben igen, csak az alap autók maradnak meg.

Paranormal Cocktivity

(#32852) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#32850) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Multiban ha felrobbantják az autódat/motorodat, akkor felhívod a Mors Mutual Insurance-t, és visszakapod.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32853) Laraxior válasza cyberkind (#32851) üzenetére


Laraxior
titán

Online.
Bocs ezt elfelejtettem hozzatenni :))

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32854) Dr. Akula válasza geckowize (#32848) üzenetére


Dr. Akula
nagyúr

Erre így nyilván nem lehet 1 mondatban válaszolni, függ a géped többi alkatrészétől is, azt meg senki nem fogja letesztelni hogy minden patch után minden létező alkatrészkombinációval hogy fog futni. És akkor még ott van az is hogy mi fut a háttérben (víruskergető), vinyóról vagy SSD-ről tölt (az is AHCI vagy NVMe - az exceles festőmester képei NVMe-n állítólag pikpakk megnyílnak, nekünk meg 10 perc), RAM sebesség / késleltetés, stb. Ezt neked kell kitapasztalnod. A cikk amúgy itt található, dikházd meg. Nekem ezelőtt 7970 CF volt, azon még a menü is szaggatott (maga a program már nem annyira), 1 szál 980-on meg teljesen jó, a program által felajánlott alapbeállításokkal, WQHD-ban.

(#32855) Puma K válasza geckowize (#32848) üzenetére


Puma K
veterán

Szerintem gyorsabban kapsz választ a kérdésedre ha magadnak beállítod azt amit ott írnak, majd tesztelsz hogyan fut azokkal a beállításokkal. Menjen valami FPS rögzítő program ami több órányi játék után ad egy "végső" minimum és egy átlag FPS-t.

Aztán ha sokallod az értékeket :D akkor kezdj el feljebb venni ezt-azt ami látványbeli különbséget produkál. De szerintem egyszerre csak egy valamit variálj aztán tesztelgesd. Lehet sok idő, de végül kapsz egy olyan beállítást amit a te géped tud tartani és te is meg vagy elégedve a látottakkal.

Számomra már csak a VRAM mennyisége szab határt, mert most jelenleg bármi van több órányi mérés után maximum 2015MB-ot eszik a játék a 2048MB-ból.

A játék ugye alapból túloz amit a menüben ír.

Nah elkéstem a hsz-el sokáig írtam aztán el sem küldtem rögtön :)

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32856) Puma K válasza Dr. Akula (#32854) üzenetére


Puma K
veterán

"Erre így nyilván nem lehet 1 mondatban válaszolni, függ a géped többi alkatrészétől is, azt meg senki nem fogja letesztelni hogy minden patch után minden létező alkatrészkombinációval hogy fog futni. És akkor még ott van az is hogy mi fut a háttérben (víruskergető), vinyóról vagy SSD-ről tölt (az is AHCI vagy NVMe - az exceles festőmester képei NVMe-n állítólag pikpakk megnyílnak, nekünk meg 10 perc), RAM sebesség / késleltetés, stb. Ezt neked kell kitapasztalnod."

Így-így :K

Ameddig az ember nem tudja rendben tartani a gépét úgy mint feleslegesen futó és települt programoktól megkímélni a rendszert, addig ezekre sajnos oda kell figyelni.
Főleg a GTA-nál vettem ezt észre így lassan 1 év után, hogy kint van a játék PC-re.

Minden PC annyira erős amennyire a tulaja engedi hogy az legyen :D

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32857) jonnyjoker01 válasza Puma K (#32856) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

"Minden PC annyira erős amennyire a tulaja engedi hogy az legyen" meg a pénztárcája ;)

Üdv. Johnny

(#32858) Plata válasza Laraxior (#32850) üzenetére


Plata
félisten

Online-ban semmilyen boltban vett kocsi,heli,motor nem veszik el.Ha összetöröd vagy felrobban,esetleg be ejted a tengerbe,hívod a biztosítót és párszáz dolcsiért visszakapod,ha valami balfék felrobbantja,akkor ingyen.
Sztoriban ha veszel saját kocsit mocit és kimész vele városba és összetöröd akkor bukta.
Na bakker,látom már válaszoltak,de nekem az előbb még ez a Hsz volt az utolsó, a többit nem mutatta. :(((

[ Szerkesztve ]

(#32859) Laraxior válasza Plata (#32858) üzenetére


Laraxior
titán

Talaltam egy Pegassi Zentornot is, még nem multiban, erre hazafele felrobbantam vele, azota se talaltam olyat, néztem multiban meg tök drága. csak siman a parkoloban allt a stadionnal :(

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32860) Puma K válasza jonnyjoker01 (#32857) üzenetére


Puma K
veterán

A szoftveres résszel együtt az is bele tartozik :D

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32861) Mike válasza Laraxior (#32859) üzenetére


Mike
veterán

storyban bármit ellophatsz, csak állj be vele egy garázsba. online azoban egy pár sima és egy pár ritka autón kivül mindent meg kell venni. Ha oylan kocist találsz amit éppen Simeon keres, azokkal is be tudsz állni a garázsodba.

Többiek:
az mitől ven, hogy megvettem egy garázst, és van amikor mutatja a térképen, de inkább nem. ez a vasút melletti MOD Shop túloldalán lévő, a főútra nyiló 10-es garázs
szerencsére minden alkalommal ott van, csak kicsit idegesít, hogy nem jelzi a térkép

(#32862) Giii


Giii
senior tag

Feltelepítettem az utolsó Catalystot (15.11.1 beta) és az GTA Onle-ban amikor kapom az üzeneteket a betűk elvannak "kicsit" mosódva.Mitől lehet ez vajon? Morfológiai szűrés kivan kapcsolva,először azt gondoltam az a ludas de nem igazán.Minden normál beállításon.Ötlet?

[ Szerkesztve ]

AMD Ryzen 5800x, Patriot Viper Steel 2*8Gb 3733Mhz RAM,Red Devil 6900xt, Gigabyte b550m s2h

(#32863) Ghard


Ghard
őstag

(#32864) Mike válasza Ghard (#32863) üzenetére


Mike
veterán

már volt. ennek hatására vettem meg a full gta IV-et, 2100 forintért a steamen
de a neten van olyan videó is, hogy gta V better than gta IV

[ Szerkesztve ]

(#32865) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Be lehet valahogy allitani, hogy mindig egy fix pontra spawnoljon a jacht?

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32866) Plata válasza Bjørgersson (#32865) üzenetére


Plata
félisten

Nem,mindig oda tesz ahol épp van hely.Ha beállítasz valamit és már foglalt,akkor azzal mit csinálna?

(#32867) Ghard válasza Plata (#32866) üzenetére


Ghard
őstag

Csak a R* szerint lehet foglalt a végtelen óceán.
:D

(#32868) Plata válasza Ghard (#32867) üzenetére


Plata
félisten

De itt nem végtelen az óceán csak pár hely van ahova lehet állni.

(#32869) CactuS válasza Puma K (#32833) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem akarok belemenni a piros-zöld flamebe, mert egyrészt engem nem érint, nem vagyok hívő, az aktuális jobb vétel hozta úgy, hogy Ati mellett kötöttem ki, másrészt offtopik, de szerintem kicsit hanyagolni kéne ezt a részrehajlást mindenkinek. Te is folyamatosan fújsz az AMD/ATI kártyákra, minden kérdésnél, ahol felmerül a márka egyből jössz egy frappáns válasszal, holott ha körbenézel a neten, akkor találni bőven elégedetlen nvidia tulajt is GTAV kapcsán. Az oké, hogy te vagy bárki más a zöldeket pártolja, ezzel nincs is semmi gond, de nem kéne átesni a ló túloldalára.

Nagyon off: Azt is bírtam, amikor valaki benyögte, hogy el kell adni az AMD kártyát és vegyen helyette nvidiát, mert jobb vétel. Aha, csak mondjuk akkor monitort sem árt cserélni, de szőrén nem lehet GSync-es típust kapni... :U

Windows 10-et viszont adom, ez egy isten átka oprendszer: a driver pakolászás még a kisebbik gond. Cégnél most sikerült úgy automatán frissítenie magát az egyik W10 gépnek, hogy gyakorlatilag eltűnt az áruház, nem indultak az appok és az office alkalmazások sem. És nem volt választható a frissítés. MS support szerint egy hibás leállítás miatt lehet, hogy sérültek a helyi fileok. (a világért sem ők b*szták el...) Ehhez képest az, hogy néha valamit tököl a driverrel már igazán apróságnak tűnik. :(

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32870) Bjørgersson válasza Plata (#32866) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Altalam inditott invite only sessionben aligha foglalt a hely.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32871) Plata válasza Bjørgersson (#32870) üzenetére


Plata
félisten

Na látod ez érdekes,én minden nap mikor felmegyek,akkor invite only sessionban kezdek,mégis összevissza rakja a hajót,tegnap este valahol Paleto Bay környékére kerültem.

(#32872) Midway


Midway
senior tag

Hello

Új gépre telpítettem a játékot. BOX (7 dvd) verzió.
A maradék kb 5gb frissítést kéne letöltenie , de ezt kapom:

A rockstar oldalára be tudunk lépni. A játék meg így nem indul el.
Írtam a supportnak, de nem válaszoltak még.
Van vakinek ötlete? :F

[ Szerkesztve ]

(#32873) Bjørgersson válasza Plata (#32871) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Pont ezert kerdezem.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32874) Plata válasza Midway (#32872) üzenetére


Plata
félisten

Pár naponta nekem is csinálja,no nem feltelepítésnél hanem ha játszanék,újra indítom az egész játékot akkor megoldódik.

(#32875) geckowize válasza Dr. Akula (#32854) üzenetére


geckowize
őstag

Átfogalmazom a kérdésem: Más 3 GB-os R9 280X-szel milyen beállításokat használ?

A cikk szerint állítottam be, de mivel ott nincs konkrétabb dolog leírva annál, hogy az egyik beállítás very high-ra állítása a magas pixel fillrate-ű kártyán javasolt, ezért nyilván feltettem mindent maxra, de nem lett valami jó eredménye. Arra voltam még kíváncsi, hogy a cikkben voltak olyan beállítások említve, amelyeknél azt írták, hogy jelenleg nincs előnye, csak hátránya, azok közül van-e olyan már ami javítva lett?

(#32876) Wiz Khalifa válasza geckowize (#32875) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ha hazaértem leírom nekem hogy van velőve fix 60fps-re. Még online-ba is megvan a fix 60fps vele.

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#32877) geckowize válasza Wiz Khalifa (#32876) üzenetére


geckowize
őstag

Azt megköszönném. :)

(#32878) Grafirka


Grafirka
őstag

Ismerosom erdeklodik, offline jatekmodban miyen kuldetesekkel lehet sok penzt keresni ?

(#32879) Plata válasza Grafirka (#32878) üzenetére


Plata
félisten

A sok pénz csináláshoz kell hogy eredeti legyen,úgy tudom,mert ahhoz kell mindkét tőzsde,és az egyik csak akkor működik ha be vagy jelentkezve social klubba.

(#32880) Midway válasza Plata (#32874) üzenetére


Midway
senior tag

Az a baj, hogy nem lehet játszani offline módban sem , mert hiányzik az ~ 5gb frissítés .

(#32881) Plata válasza Midway (#32880) üzenetére


Plata
félisten

Ó az nem 5 gb ám, :N
Először 5.5 giga,majd még egy rakás,öszvissz vagy 12-13 giga patch települ. :Y
Nekem az 5.5 giga patch 1 nap alatt jött le,rockszar szervereiről.Irtó lassan jött,és állandóan megszakadt a kapcsolat.

(#32882) geckowize válasza Midway (#32872) üzenetére


geckowize
őstag

Nincs ismerősöd aki ugyanúgy megvette és feltelepültek a frissítései? Mert mi úgy csináltuk, hogy aki megvette, az megkapta a kódot, de ugye le kellett volna szednie az egész játékot rockstar szerveiről, amiről gyorsan le is beszéltem, így megkapta az én dvd-imet, felrakta, majd az én telepítési mappámat bemásolta a telepítés helyére, felülírva mindent, tehát egyből a legfrissebb verziója lett.

(#32883) Wiz Khalifa válasza geckowize (#32882) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Van egy oldal amit egy fórumtárs osztott meg. A gyári hivatalos GTA V-t tudod leszedni vele meg külön a Patch-ek is fent vannak torrent fájl ként.

Én megjelenéskor így szedtem le őket hogy tudjak hamarabb játszani vele.

Smoke some weed nigga!

(#32884) Gyula84 válasza Wiz Khalifa (#32883) üzenetére


Gyula84
veterán

szerintem nem megy már az :(

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32885) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

A Rockstar igazán kezdhetne már valamit a szerverparkjával mert kritikán aluli, a bugokra csak rátesz egy lapáttal. :W

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32886) Laraxior


Laraxior
titán

Nem lehet valahogy gyorsabban penzt csinalni? Nem kell millio, de bolt kifosztassal, meg a egykerekezős, max sebesseges challegekkel, sosem tudom megvenni azt a páncélozott Mitsu Lancert :D

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32887) Midway válasza geckowize (#32882) üzenetére


Midway
senior tag

A régi gépen rajta volt az egész játék.
Tegnap töröltem le. :W
Ha tudtam volna.....

(#32888) geckowize válasza Midway (#32887) üzenetére


geckowize
őstag

Szerintem neked akarta írni, próbáld meg ezt.
(#32883) Syd2012:
Van egy oldal amit egy fórumtárs osztott meg. A gyári hivatalos GTA V-t tudod leszedni vele meg külön a Patch-ek is fent vannak torrent fájl ként.
Én megjelenéskor így szedtem le őket hogy tudjak hamarabb játszani vele.

(#32889) #92888064 válasza Laraxior (#32886) üzenetére


#92888064
törölt tag

solo versenyekkel farmoltam ki a zentorno-t (csak bal kézzel tudtam játszani, a main hand az offon volt), szóval ez is lehet egy alternatíva. open sessiont kerültem mindig a csíterek miatt. solo küldetésekkel is lehet pénzt szerezni, csak figyelni kell az időt, hogy jó pénzt adjon. ez a versenyre is igaz, ott 8 perc után kell beérni a célba, és akkor kapod a legtöbb lóvét.

[ Szerkesztve ]

(#32890) Snip3r_HUN válasza Laraxior (#32886) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Kezd el csinálni a heist-eket. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32891) geckowize válasza #92888064 (#32889) üzenetére


geckowize
őstag

A solo verseny az milyen, egyedül mész és időre kell teljesíteni? Csak mert ki akarom maxolni a tuningot az Armored Kurumámra csak amilyen tapasztalataim vannak eddig a race-ekről, elég esélytelen annyi wint szerezni, mert általában nem non-contactra állítja a host és tele van aberrált vérpistikékkel, akiknek az egyetlen célja az, hogy kilökjön és felidegesítsen.

(#32892) Laraxior


Laraxior
titán

És a set of Bounty micsoda? Mert latom mindig kirja hogy ennek annak a nevére...

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#32893) CactuS válasza Laraxior (#32886) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én sima contanct mission-öket tolok telefonból. Nincs kötött jármű, ha hülyék a társak az se baj, ha meghalnak az sem. Esetleg néha VIP, ha vannak fent páran, amúgy már publicba sem járok.

Bolti rablás, race nagyon keveset ad, DM/TDM nekem nem fekszik, marad a contact mission. A heist elvileg jobb lehet, ha jó a csapat és pörög a dolog. Értsd: véletlen csapatból 1000:1 kb az esély.

Bounty: vagy azért kapja, mert ellopott egy autót egy NPCtől, vagy egy másik playertől kapta. Van ilyen napi, hogy collect a bounty from a player.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32894) #92888064 válasza geckowize (#32891) üzenetére


#92888064
törölt tag

ugyanolyan verseny, mint a többi, csak egyedül mész. szóval te leszel az első, így értelemszerűen az első helyezésért járó pénzt kapod. csak arra kell figyelni, hogy 8 perc után érj a célba, és legalább 2 körösre állítsd.
úgy csináltam, hogy gyorsan végigmentem a pályán, a cél előtt kiakasztottam a "W" és "S" gombot, aztán mentem a dolgomra. 8 perc körül visszamentem a géphez, és bementem a célba. kb 10 perc egy kör újraindítással együtt, és kb 8000 pénzt lehet összeszedni, szóval egy óra alatt ~50000. egy kézzel gyorsabban nem tudtam pénzt csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#32895) Puma K válasza CactuS (#32869) üzenetére


Puma K
veterán

Én sem vagyok hívő. Nálam a tapasztalataim a mérvadóak.

Volt AMD procim utoljára egy 3200+ Venice Soc939, VGA-ból is volt tőlük (ATI HD4850, AMD Mobility HD5470).

De inkább írok privát üzenetet ezzel a témával kapcsolatban miért jutottam erre a véleményre az évek és a cserélt alkatrészek során.

Nvidia kártyához miért kéne GSync monitor?

"eliminating screen tearing and minimizing display stutter and input lag. The result: scenes appear instantly, objects look sharper, and gameplay is super smooth"

Az csak egy szolgáltatás amit használhatsz ha akadásmentes játékélményt szeretnél, de nem kötelező ezt a funkciót használni így nem kötelező GSync monitor sem.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32896) geckowize válasza #92888064 (#32894) üzenetére


geckowize
őstag

Hogyan akasztottad ki a W és az S gombot? :D
Nem elég ha a cél előtt valamennyivel megállsz és kész? Vagy akkor inaktívnak vesz és kidob?

(#32897) #92888064 válasza geckowize (#32896) üzenetére


#92888064
törölt tag

ha 15 percnél tovább vagy afk, akkor ledob a szerver, és ezt akadályozta meg egy pendrive egérrel a hátán :)
kontrollert könnyebb kiakasztani, linkeltek ebbe a topikba is pár képet.

[ Szerkesztve ]

(#32898) Plata válasza #92888064 (#32894) üzenetére


Plata
félisten

Egy snipers vs stunters 40-50k pénz.
És az még vicces is. :D
Bár ha túl könnyen nyerünk akkor kevesebb pénz.Akkor csak olyan 36-38k.

(#32899) Grafirka válasza Plata (#32879) üzenetére


Grafirka
őstag

Eredeti a jatek de csak offline jatszik az illeto.

(#32900) Wiz Khalifa


Wiz Khalifa
addikt

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.