Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32251) Źşë'


Źşë'
addikt

azt nem tudja valaki h steames gta5ön ha új rendszert rakok kell revokolni keyt?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#32252) Snip3r_HUN válasza Źşë' (#32251) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Szimplán csak bejelenkezel és kész, miután a fiókodon van a GTA V az első belépéskor megkérdezi hogy összekapcsolja-e a social clubot a steam fiókoddal.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32253) Mike válasza MichaelRosen (#32242) üzenetére


Mike
veterán

GTA SA. Ugyan nem mai grafika, de attól még nagyon jó játék, és élvezetes a történet

(#32254) Mike válasza Sz_Imre (#32248) üzenetére


Mike
veterán

azért felhasználó gond, mert nem xbox one-on játszik :)

egem sokkal jobban idegesít a Chrome kurva manózása

[ Szerkesztve ]

(#32255) Szajo


Szajo
őstag

Így válaszolva itt a "patch-akadások" dologra: IGEN, van ilyen elég sok embernél.
Konkrétan a környezetemben 3ember is van rajtam kívül aki ezzel küzd egy bizonyos patch óta!
A játék megjelenésekor végigvittem a SinglePlayert majd multiban is nyugottan játszogattam haverokkal (Heist,Session,Mission stb) és High beállításokon játszottam de mostanában már kb egy 2hónapos patch óta vannak mikro akadások és FPS dropok... Próbáltam millió Nvidia Drivert, dolgokat törölni vagy épp nem fel rakni, állítgatni a driveren belül dolgokat, bekapcsolni a V-Sync-et stb stb stb semmi sem segített!
Egy vagy két olyan driver volt, aminek telepítése után megszűnt a probléma... 1napig aztán megint előjött és maradt... (most ez mi?)
Na mindegy nem is értem... Utolsó reményem, hogy a féléves Win 8.1ről áttérek Win10 re hátha mert hallom mennyire jót tesz a GTA V-nek...

Apropó: Tud valaki valamit arról, hogy bugok kihasználásáért jár bann? Tehát vannak ilyen bugok mái napig, hogy autó duplikálás majd eladás (végtelen pénz) stb... (Nem én nem csináltam még ilyet nem ezért kérdezem)

[ Szerkesztve ]

(#32256) CactuS válasza Szajo (#32255) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Szerintem az autó glitch már régóta nem működik, de lehet tévedek.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32257) Plata válasza CactuS (#32256) üzenetére


Plata
félisten

Én nem tudom működik-e vagy sem,de egy ilyen jó kis pénz glitch nem ártana.
Kéne vagy 20 milla mindenféle hülyeségekre.Főleg kocsik.

(#32258) INMOTEP válasza Bjørgersson (#32234) üzenetére


INMOTEP
őstag

Nekem ezt tegnap óta csinálja ,el sem indul a játék .Olvastam valamit a Facebook-on hogy leálltak a Rockstar szerverek .Igaz ez ? Mert nekem nem indul el sehogy :(

(#32259) Omis válasza INMOTEP (#32258) üzenetére


Omis
senior tag

Mennek a szerverek!
https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200426246-GTA-Online-Server-Status-Latest-Updates :)

(#32260) watador600 válasza Omis (#32259) üzenetére


watador600
senior tag

Akkor a letöltésekkel is csinálhatnának valamit, reggel óta próbálok letölteni egy 8gigás patchet (újra telepítettem a játékot) és nem is az hogy fél sebességgel jön, mert azt kivárom, hanem egyfolytában megszakad. Mostanra 2.8 gb-ot sikerült leszednem. Ráadásul nem tudom a gépet magára hagyni, mert néha úgy szakad meg, hogy csak a retry megnyomásával csinál valamit újra.

És jelen pillanatban is nulla sebességgel jön, majd elveszti a kapcsolatot....

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#32261) Bjørgersson válasza INMOTEP (#32258) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ó, nekem ma is dobott vagy két ilyet. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32262) CactuS válasza Plata (#32257) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát ha lenne ilyen, akkor szerintem kb a fél YT tele lenne ilyen videókkal, de ami van, az mind baromi régi.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32263) cyberkind válasza CactuS (#32262) üzenetére


cyberkind
félisten

Semelyik glitch nem megy azokból, a Cockstar mind javította, de tökmind1, mert pc-n könnyű pénzt szerezni.

Paranormal Cocktivity

(#32264) #81556480


#81556480
törölt tag

Bezzeg a textúra mögé a kezdetektől be lehet menni :D Onnét szoktam szopatni népet ;]

(#32265) cyberkind


cyberkind
félisten

Grand Theft Auto V felhívás

Na akkor vót' egy magyarításunk. :U

Paranormal Cocktivity

(#32266) CactuS válasza cyberkind (#32265) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tekintve, hogy ingyen és bérmentve csinálják, így már az is szép, hogy idáig eljutottak. Mindenki előtt ott a lehetőség, hogy a szabadidejéből, ingyen áldozzon erre a célra. :U

#32263: Könnyen? Hogyan?

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32267) cyberkind válasza CactuS (#32266) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, mindenki előtt ott van ha akar, de ők akarták és mégse tudják befejezni, akkor minek is kezd bele valaki?
Ennél rosszabb nincs amikor más azért nem kezd bele mert már egy másik csapat csinálja, és így senki se halad, vagy csinálják vagy ne, qrva egyszerű, Tom Evin lassan kész lesz a Tomb Raider-rel meg a Metal Gear 5-tel, és nem 2 és fél éve csinálja. :U
Ugyanez a bajom a Batman-nél is, a töknek kezd bele valaki ha nem tudja megcsinálni.

Megy privát. :D

Apropó Batman, később jött mint a Gta, de kevesebb tartalommal: Sokáig nem volt hír, de megéri várakozni. A mai nap 95%-ra frissült a fordítás mérője és 70%-ra a lektorálás állapota, ami azt jelenti, hogy mindjárt készen vagyunk vele!
Na ezért nem kezd bele más ha már egyszer állítólag megy valami, és ez volt 23-án.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32268) Plata válasza cyberkind (#32263) üzenetére


Plata
félisten

Könnyű?
Elmondanád mi az a könnyű mód?

(#32269) #81556480 válasza Plata (#32268) üzenetére


#81556480
törölt tag

vársz míg betalál egy hacker modder akárminek nevezett pénzeszsákszóró ember

(#32270) cyberkind válasza #81556480 (#32269) üzenetére


cyberkind
félisten

Várni se kell, ugrálni session-ről session-re aztán majd meglesz, csak egy kicsit kreatívabbnak lenni. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#32271) Mike válasza cyberkind (#32270) üzenetére


Mike
veterán

hát akkor már inkább eladok 20 db sandmant, mint hogy cheateljek
mert onnantól az a játék halott

(#32272) Snip3r_HUN válasza Mike (#32271) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Mire eladsz 20 sandmant, lenyomsz 20 mission-t hard-on vagy pár heist setup-ot és ugyan ott vagy...

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32273) Mike válasza Snip3r_HUN (#32272) üzenetére


Mike
veterán

közben lehet azokat is :)

(#32274) Plata válasza #81556480 (#32269) üzenetére


Plata
félisten

Hacker ha megdob 8 millával akkor a vége ez. :D

(#32275) Mike válasza Plata (#32274) üzenetére


Mike
veterán

ja, olvastam. nem szólt, hanem jachtot vett belőle

20 év, az szép

[ Szerkesztve ]

(#32276) Szajo válasza Plata (#32274) üzenetére


Szajo
őstag

Ez valaki itteni srác vagy ki ez akit így bannoltak?

(#32277) CactuS válasza Plata (#32274) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Nem akarom megkérdőjelezni a dolgot, de vagy 40k-s zsákokat halmozott, vagy más vaj is volt a föle mögött. Pénzt miatt eddig csak akkor bannoltak, ha 40ks zsákokat kapott, de akkor sem ennyi időre...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32278) Snip3r_HUN válasza Mike (#32273) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Reggel toltuk végig újra Human Labs Raid-et hard-on,a setup-ok hoztak 25k-t,a finálé meg (hála a jófej host srácnak) még 200k. 2 óra alatt némi hülyüléssel egyben összejött 350k.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32279) negyven2


negyven2
veterán

Grand Theft Auto: South Park

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32280) #81556480 válasza negyven2 (#32279) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát ez a játék mindig messzebbre megy :DDD

(#32281) S1M0N válasza negyven2 (#32279) üzenetére


S1M0N
senior tag

Ez nagyon jó! :C

(#32282) Wiz Khalifa válasza negyven2 (#32279) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Öcsém... :DDD

Smoke some weed nigga!

(#32283) yozsee11


yozsee11
aktív tag

Tombol a party :DD

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#32284) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Jól jönne egy kis segítség.
Kb. 22% környékén járok és nem nagyon látok küldetést egyik emberrel sem,tudnátok segíteni hogy mit kell csinálnom?


Helikopteres és egy repülős küldetést látok a térképen (ikon színe alapján gondolom hogy küldetés),repülős helyre megyek ott egy üres garázs van,szóval nem sokat tudok csinálni,viszont mellette van egy helikopter ami az ikon alapján egy küldetés lenne.

Oda megyek,rá nyomok hogy induljon a küldetés,aztán kiírja hogy nyomjam meg az A-gombot a gamepad-on vagy esetleg a billentyűzeten az entert,de még sem csinál semmit, csak ott áll és kész.

(#32285) Wiz Khalifa válasza TechN7ne (#32284) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A sok kérdőjel meg a Hs szerinted dísznek van ott? :DDD

Smoke some weed nigga!

(#32286) #81556480 válasza TechN7ne (#32284) üzenetére


#81556480
törölt tag

Vagy telefonon kell indítanod a küldetést, vagy el kell rejtened egy 4 személyes kocsit valami eldugott helyen egy bankrabláshoz. Több lehetőség is lehet, általában 10-ből 9 ember azt hiszi hogy bug, pedig csak a történet ilyen. ( esetleg várni kell lester hívására ) Nem tudom pontosan, pár hónapja nem játszottam a story moddal.

Az pedig a képen a helikopter választó, ha lenne másik helid azok között tudnál váltani, azért van ott a zöld meg az ok. ha nincs másik , nincs mik közül választani. Nincs köze a missionokhoz, ez csak helipad.Bár ha jobban megnézem ebben nem vagyok 100%-ig biztos, pc-n még nem maxoltam ki a játékot, xboxon meg nem volt ilyen.

(#32285) Syd2012 A kérdőjel az strange and freaks, nincs köze a történet szálhoz, akár nélkülük is végig lehet játszani a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#32287) doktordevil válasza TechN7ne (#32284) üzenetére


doktordevil
tag

Ott az a HS ikon a katonai bázisról el kell csórni egy Cargobobot és elvinni Trevor repterére

(#32288) TechN7ne válasza doktordevil (#32287) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Igen,de ha oda beteszem a lában,4 csillagos körözés rögtön,akár sport kocsival is behatolhatok de félútig sem jutok tankokkal ki is lőnek!

Repülővel kell oda bemenjek vagy lopjak egy katonai autót leplezve hogy bejussak,vagy hogyan oldjam meg?

(#32286) LaciCRM :R

[ Szerkesztve ]

(#32289) Wiz Khalifa válasza TechN7ne (#32288) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

És a kérdőjeleket miért nem nézed meg? Azok is feladatok.

Smoke some weed nigga!

(#32290) 4264adam válasza TechN7ne (#32288) üzenetére


4264adam
veterán

Autóval kell ügyeskedned, de ha már itt jársz akkor tetszik a gamma ideje támogatni is őket :K

[ Szerkesztve ]

(#32291) CactuS válasza 4264adam (#32290) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az a durva, hogy megfogadtam, hogy amint meglesz az eredeti végigtolom 5. alkalommal is, de az online annyira beszippantott, hogy azóta is kb. 2 küldetést csináltam csak meg. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32292) nonsen5e válasza CactuS (#32291) üzenetére


nonsen5e
addikt

Dettó.
Mondjuk nálam a tört kemény 2 órát volt fent amíg megállapítottam, hogy "ez biza jól fut". :D
5 hónapomba tellett kijátszani a sztori módot (main küldiket, nem 100%-ot), mert akárhányszor beléptem a játékba, elcsábított az online.
Singleben meg lehet többet ökörködtem grafikai modokkal mint játszottam a játékkal.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#32293) Mike válasza Snip3r_HUN (#32278) üzenetére


Mike
veterán

ennyit én is kerestem most a versenyzéssel, plusz pár autó eladással 2 nap + 1 reggel alatt
igaz duplázva volt most a race

(#32294) Mike válasza nonsen5e (#32292) üzenetére


Mike
veterán

én a GTA SA-t 7 év alatt fejeztem be. És igen, megvettem az elején rögtön, az más kérdés hogy a végén töréssel kellett játszanom, mert a lemezt nem volt hajlandó felismerni

(#32295) TechN7ne válasza Mike (#32294) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

:D

(#32296) Gawamatsu


Gawamatsu
senior tag

Hali,

3ik napja nem frissül a napi job.
Ugrik ilyenkor a heti/havi bónusz?

(#32297) RoMix85 válasza Gawamatsu (#32296) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Nem, csak annyival később lesz meg.

[ Szerkesztve ]

(#32298) Highground


Highground
aktív tag

Sziasztok!
Ebben akkor most van angol nyelv? Mert azt írja: "Russian version of the game..." De a nyelveknél meg van angol... :F

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Highground

(#32299) 4264adam


4264adam
veterán

Délutáni órákban esetleg este valakinek nincs kedve heist teljesíteni?

(#32300) Plata válasza Highground (#32298) üzenetére


Plata
félisten

Ez ruszki,és ruszkiknál lehet aktiválni,vagy szerzel be egy ruszki VPN-t.
Oda is van írva.
This is the Russian version of the game and VPN service is required to activate and play the game.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.