Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32151) cyberkind


cyberkind
félisten

Ismét csillognak a szerverek a minőség és a stabilitás terén, kurva nehéz egy normális szerverparkot fenntartani abból a szaros pár milliárdból. :U :o

#qrvarockszar#

Paranormal Cocktivity

(#32152) Bjørgersson válasza cyberkind (#32151) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Crew sessionbe az utóbbi pár napban egyáltalán nem tudunk csatlakozni, invite onlyba meg bedob egyből... A másik kedvenc még amikor valami mission vagy verseny után crew sessionből invite onlyba rak, invite onlyból publicba, esetleg ezek kombinációja és még szét is dobál minket. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32153) Szajo


Szajo
őstag

Engem legjobban még mindig a cheaterek idegesítenek... Halhatatlanság,instant killek ,robbantgatások, kocsidat átmodolják HÁT MI FOLYIK ITT? Nem hiszem el, hogy ennyi pénzből ami befolyt nekik nem bírják már végre megcsinálni... Heistekből is csak ennyi van betesznek mindenféle otromba patchet (no azért némelyik jó) ami körülbelül ilyen nesze semmi fogd meg jól szerű dolog...

(#32154) Mike válasza RoMix85 (#32140) üzenetére


Mike
veterán

(#32138) Snip3r_HUN és (#32140) RoMix85

hehe, én a PC-s megjelenés után egy hónappal vettem meg, és nem kaptam egy büdös vasat se :)

Többiek
Jó ez a buzzard, az olyan missionoknél, ahol csak öldökölni kell, vagy robbantani, a többieknek csak meg kell várni, hogy megérkezzek a helikopterrel :)
persze jobb az, ha a társnak is kell csinálni valamit, pl. az FBI ölelő keblőből kiszabadítani a csávókámat, sokkal egyszerűbb volt helikopteres támogatással mint a földön szaladgávla, lövöldözve
az a mission kifejezetten tetszett
megérte azt az 1,7 milliót, még ha idegesítő is ez a lerakosgatósdni, meg mire odaérek felrobbantosdi

[ Szerkesztve ]

(#32155) ohcard válasza Szajo (#32153) üzenetére


ohcard
tag

Kocsit átmodolnak? Na ilyennel még nem találkoztam, pedig nem vagyok mai gyerek...:D

(#32156) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Mit tölt a steam 450mb -t? Volt bejelentve valami? És még csak kedd sincs.

(#32157) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Indítok egy invite only sessiont, majd kickel belőle ez a szar, mert 2 perci afk voltam. :))))))))))))))))))))))))))))

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32158) Szajo válasza ohcard (#32155) üzenetére


Szajo
őstag

Olyan értelemben hogy feltesznek rá másik tuningot :D

(#32159) watador600 válasza watador600 (#32144) üzenetére


watador600
senior tag

Valaki esetleg? :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#32160) Plata válasza RoMix85 (#32156) üzenetére


Plata
félisten

Steamen már fent van a köv DLC.aszondják,annak a dolgait tölti előre le.lehet hogy story dlc lesz.

(#32161) Plata válasza Plata (#32160) üzenetére


Plata
félisten

Nah tévedtem,ma egy frissítés jött,valami lamar-os frissítés,új kocsikat lehet nála tuningolni,feltéve ha van pár misid. :DD

(#32162) #02119936 válasza Omis (#32147) üzenetére


#02119936
törölt tag

Remélem egy kis zsetont is tolnak mellé, mert ellégé legégtem. :D

(#32163) Plata válasza #02119936 (#32162) üzenetére


Plata
félisten

Sosem adnak dlc-hez pénzt,max dupla pénz event.

(#32164) Tibe válasza Plata (#32161) üzenetére


Tibe
aktív tag

Offline nem lehet letölteni ezt az új patch-et? Nekem kiírja hogy nem találja a gamét és nem települ :P Újratelepítettem a windowst, de a GTA-t nem telepítettem újra megy így is.

(#32165) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Fasza lett a patch, nem tudok heistot indítani. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32166) Plata válasza Bjørgersson (#32165) üzenetére


Plata
félisten

Válts karit,megoldja.
Át logolsz a másik online karidra,majd vissza.

(#32167) Plata válasza Tibe (#32164) üzenetére


Plata
félisten

Ahhoz kapcsolódni kell a social clubhoz,vagy rokszár szerverhez.

(#32168) Bjørgersson válasza Plata (#32166) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Mert ugye mindenkinek kettő van.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32169) Tibe válasza Plata (#32167) üzenetére


Tibe
aktív tag

Ezen már túlvagyok, le is tölti csak a telepítésnél kiírja hogy nem találja a gamét :P

(#32170) Bjørgersson válasza Tibe (#32169) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Visszamásolás előtt futtatni kellett volna a telepítőt, így előbb ki kell másolnod az egészt, telepítő, majd amikor kezdené letölteni, kinyomod, vissza az egész, és jó lesz.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32171) Tibe válasza Bjørgersson (#32170) üzenetére


Tibe
aktív tag

:W ja ettől féltem pedig ez csak egy regisztrációs adatbázis hiba, még kutakodok kicsit a neten, nekem a dvd-s verzió van meg újratepelíteni 3 óra kb. :D

(#32172) Bjørgersson válasza Tibe (#32171) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tibe, ne életképtelenkedj már. :D Letöltöd ezt, majd megcsinálod, amit az előbb írtam. A telepítés kb. 2 perc, a két másolás meg a gépedtől függ. Ennyi idő alatt már rég kész lennél... :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32173) RoMix85


RoMix85
aktív tag

(#32174) vsfszkrd válasza RoMix85 (#32173) üzenetére


vsfszkrd
újonc

yay, best update ever, rockstar>all.
/szarkazmus off

(#32175) Tibe válasza Bjørgersson (#32172) üzenetére


Tibe
aktív tag

:R :D

(#32176) TechN7ne válasza RoMix85 (#32173) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Annyi update halmozódik már össze a telepített mappába,hogy a végén élvezhetetlen roncshalmaz lesz az egészt.

(#32177) 4264adam válasza TechN7ne (#32176) üzenetére


4264adam
veterán

Nem éppen lesz az. Nagyon is jók az állandó updateek és kellenek is.

(#32178) TechN7ne válasza 4264adam (#32177) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Jah olvasom,micro lagok,fps leesések,király.

(#32179) 4264adam válasza TechN7ne (#32178) üzenetére


4264adam
veterán

Nem mindenkinél jelentkeznek. jobb mint a virágboltis mókolásos

(#32180) CactuS válasza TechN7ne (#32178) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Az online rész alapból ilyen betegségekkel küzdött, az "offline" verziós érthető okokból nem. Mint írtam, megjelenéstől én is a virágboltit toltam, de karácsonykor beruháztam az eredetire. Ég és föld, megéri az online és a content az "alaphoz" képest.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32181) yozsee11 válasza CactuS (#32180) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A sok közös játék és a kapott "áldások" nagyban megdobják a játékélményt :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#32182) CactuS válasza yozsee11 (#32181) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Na látod, például hulló műf*szok sincsenek a reloaded verzióban. És még mondják, hogy nem éri meg eredeti játékot venni. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32183) TechN7ne válasza CactuS (#32182) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Muszáj lesz az online miatt,de amúgy meg nem éri meg.... :)

Huu most kapok a fejemre :D :R

(#32184) laci12234


laci12234
tag

sziasztok van egy olyan problémám hogy mindig kidob a játék most frissült se storyba se onlinba nem engedbe kidob hiba üzenetbe tegnap is elkezdet szorakozni elölröl akarta mindig kezdeni a toryt onliba be se engedet jelentkezni
ez csak nekem van vagy van valakinek is ?? :O

(#32185) CactuS válasza TechN7ne (#32183) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Best buy topikban valaki 22 Eurért linkelt dobozost nemrég. Annyiért, ha nem kell steames, ajándék.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32186) TechN7ne válasza CactuS (#32185) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Steam-os nem jobb?
Arra pályázok 10k körül már kapok kódot az aprón.... :U

(#32187) Plata válasza TechN7ne (#32178) üzenetére


Plata
félisten

Nem tom mért,de nekem még ilyen gondjaim nem voltak,hála istennek,pedig egy ezeréves videókártyám van,sok sok éves driverrel. :D

(#32188) Plata válasza TechN7ne (#32186) üzenetére


Plata
félisten

Ne az aprón vegyél,az már valszeg használt,ha nincs hozzá social club fiók is akkor max dísznek lesz jó.

(#32189) Gyula84 válasza Bjørgersson (#32172) üzenetére


Gyula84
veterán

én leszedtem egy regedites alap vackot majd megadtam benne a játék elérési útját és már ment is fel az update

[ Szerkesztve ]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#32190) Puma K válasza TechN7ne (#32178) üzenetére


Puma K
veterán

Ha az AMD VGA kártyák driverbugjai helyett user error-ra lehet hivatkozni... akkor GTA esetén is ezt meg lehet tenni ;] :DDD

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32191) CactuS válasza Plata (#32187) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azért, amiért már párszor leírtuk. :U A régi 7xxx széria szinte nem is érintett, ellenben az újabb r3xx szériával, plusz a crimson driver. Amd fronton.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32192) RoMix85 válasza CactuS (#32191) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Sokan panaszkodnak a 2xx szériánál is, de sokat befolyásol a hardver és softver környezet.
Nálam hál'istennek jól dorombol a cirmos driver:)

[ Szerkesztve ]

(#32193) Plata válasza Bjørgersson (#32168) üzenetére


Plata
félisten

Meddig tart kreálni egyet?
A második kari is meg kapja az első végig vitt heistek után a bónusz lóvét.

(#32194) Bjørgersson válasza Plata (#32193) üzenetére


Bjørgersson
félisten

k

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32195) Mike válasza Plata (#32193) üzenetére


Mike
veterán

ezt leírnád részletesen hogy is van?

(#32196) Plata válasza Mike (#32195) üzenetére


Plata
félisten

Minden karid mikor először tol végig egy Heist-et kap rá bónuszt.De meg kell csinálni az összes Heist összes részét.

(#32197) RoMix85 válasza Plata (#32196) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Te most valami heist guru lennél, vagy csak szimplán a topik okostojása?! ;]

(#32198) Bjørgersson válasza RoMix85 (#32197) üzenetére


Bjørgersson
félisten

2in1

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32199) Plata válasza RoMix85 (#32197) üzenetére


Plata
félisten

Nem tudom mi a gondod,de én így szedtem össze sok pénzt.És én főleg csak Heist-re járok,mostanában megvan a fix csapat,pacific standard hard-on gyorsan lenyomjuk,és általában 0 pénz veszteséggel.Na meg néha pár órát ökörködünk is,főleg mert szoktak a srácok küldetéseket készíteni,azokat is szoktuk tesztelni.
Régebben a prison break volt a kedvencem,de mostanában inkább humane labs vagy series a és pacific,bár pacific csak a pénz miatt.De a Trevor féle heist-ek jók,és a humane labs is,kivéve a repülőst.A Humane Labs végét hardon egyedül megcsinálom,a ground team részt,mert azt szeretem.

(#32200) Snip3r_HUN válasza Plata (#32199) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

"A Humane Labs végét hardon egyedül megcsinálom,a ground team részt,mert azt szeretem."

Na várjunk, a teremebe való belépéshez mind a 2 kulcskártya szükséges nem ? Ergo két ember kell.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.