Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32051) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Hali

Kezd hiányozni az Audi-m....

Egy jó ideje volt egy küldetés Michael-el,mikor Jimmy-t kellett elvinnem a Mcdonald-s ba,aztán beszívtunk vagy gombáztunk már nem tudom,elrepültem az űrlényekkel,ilyenkor Jimmy beült a kocsimba amire ráköltöttem egy vagyont és azóta sem láttam.

Már jó régóta egy ilyen sz@r Daewoo féle autó áll rendelkezésemre,gyerek nem is érdekel :DDD ,de az Audi kocsimnak búcsút inthetek végleg? :F

(#32052) SRII


SRII
őstag

Sziasztok!
Egy nagyon alap kérdést tennék fel, nemrég kezdtem így nagyon láma vagyok..

Az online módban elkészítettem egy karaktert(tudjátok, arc, orr, bőrszín, ruha stb stb) most szeretnék változtatni a bőrén és a egyéb arcfelépítésén, ez melyik menüpontban tudom megtenni?
(kerestem de nem találtam)

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#32053) 4264adam válasza TechN7ne (#32051) üzenetére


4264adam
veterán

Az úgy van, hogy Ugye az elején össze tört Franklin rablása miatt jimmy autója így rá volt kényszerítve a bicajra. Te megpróbáltál barátkozni vele "apa fia kapcsolat" és itatott a drogos italból. Miután haza értél az asszony hagyott üzenetet hogy Jimmy elmondta neki drogosan vezették és kezdesz megőrülni kezd kicsúszni a talaj a lábad alól szóval fogták magukat és leléptek valahova egy időre míg te változtatsz a viselkedéseden. Majd később jimmy vissza jön hogy nem tetszik a muterja viselkedése és kezdjél vele valamit na majd akkor vissza kapod az autód de addig használd a "daewoo" asszony autóját :D :D

(#32054) RoMix85 válasza SRII (#32052) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Azt már utólag nem lehet módosítani, csak haj forma/szín/smink ami bármikor módosítható.

(#32055) TechN7ne válasza 4264adam (#32053) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Király vagy,most már értem,köszönömm! :DD

(#32056) Landon


Landon
őstag

Sziasztok,

Egy kis segitseget szeretnek kerni. 56%-nal jarok a jateklban es nem tudok tovabb haladni kuldetes hianyaban. Probaltam mind harom karakterrel ide oda maszkalni, taxizni. Telefonlani egymast. Barmelyik main charactert felhivom azt mondjak, hogy jelenmleg elfoglaltak valami nagy bizniszre valo felkeszulessel. Nem tudom mit tudnek meg csinlalni, vagy hogy ez game bug e. Ha jol sejtem akkor az utolso nagy kuldetes elott jarhatok valamerre. Barkinek volt hasonlo problemaja?

Koszonom!

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#32057) 4264adam válasza Landon (#32056) üzenetére


4264adam
veterán

Beállításoknál mutasd melyik "mission"-nál vagy %-ra nem lehet megmondani hol jársz.

(#32058) TechN7ne


TechN7ne
nagyúr

Belső nézet nekem hiányzik,vagy nem a kameraváltás gomb lenne az?

(#32059) 4264adam válasza TechN7ne (#32058) üzenetére


4264adam
veterán

De a "V"-t nyomogatod

(#32060) TechN7ne válasza 4264adam (#32059) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Na ez mind szép és jó és köszönöm is mert sikerült.
Viszont,én Microsoft Xbox 360 controllerrel játszok szinte mindenen és ott nem sikerül rá találnom eme remek belső nézetre. :F

(#32061) htc07 válasza TechN7ne (#32060) üzenetére


htc07
addikt

a kameraváltó gombbal kellene, hogy belső nézetre váltson (back gomb).

(#32062) Redneck válasza TechN7ne (#32060) üzenetére


Redneck
veterán

Az Xbox gomb mellett balra váltogass nézeteket. Én is azzal tolom.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#32063) Landon válasza 4264adam (#32057) üzenetére


Landon
őstag

Koszonom kozbe megtalaltam a helyes folytatast. :) Lamar Down mission-hoz be kellett mennem Franklin hazaba. Kb minden mast probaltam...

There are no traffic jams along the extra mile.//\\Never argue with stupid people. They will drag you down to their level and beat you with experience.//

(#32064) SRII válasza RoMix85 (#32054) üzenetére


SRII
őstag

köszönöm szépen :R

és abban tudnál segíteni hol tudom előhozni a jobb oldalon lévő kilométerórát??

[ Szerkesztve ]

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#32065) Mike


Mike
veterán

Sziasztok

Kellene nekem valaki, vagy valakik, akik álatalában este vagy éjjel, éjfél után fent vannak online, és segítenének nekem megcsinálni azokat a napi feladatokat amiket nem lehet egyedül. Cserében én is segítek neki. Vagy ha nem a napiban akkor másban.

köszi szépen

(#32066) Mike válasza Bjørgersson (#32030) üzenetére


Mike
veterán

köszi, és a SweetFx Graphics Enhancer bevált?

(#32067) Mike válasza SRII (#32052) üzenetére


Mike
veterán

SRII (#32052)

6-os szinten lehet aztán többet nem. Írnak a népek , hogy lehessen de nem lehet. ezért érdemes sokat elszöszmötöli vele, mert később nem tudod megváltoztatni, max úk karit létrehozni

(#32042) Telda
Singleben be tudod tenni, online nem.

[ Szerkesztve ]

(#32068) CactuS válasza Mike (#32067) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

A karakterek súlya miatt is rinya van. Vannak testesebb karakter modellek a játékban, mégis minden játékos vézna. Bár volt olyan csaj, aki azért reklamált, mert szerinte kövér a karaktere, de mondjuk az szimplán csak anorexiás IRL.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32069) Plata válasza CactuS (#32068) üzenetére


Plata
félisten

Karaktered súlya szerintem változik ahogy erősebb lesz,legalább is mintha a karim karcsúbb lenne.Elég sokat golfozok vele hogy maxoljam az erejét,már 8/10.
De megéri mert sokkal jobban tud esni.Például pacific standard heist-nél mikor menekülünk a bankból és leugrunk magasról a karakterem már egyáltalán nem sérül,hanem szépen talpra esik vagy esésnél gurul egyet és így is sérülés nélkül érkezik.De akinek kicsi vagy egyáltalán nincs fejlesztve az jól le sérül.
Beast vs slasher módban felmásztam háztetőre,be kapcsoltam éjjel látót és sikerült le esni a tetőről,de nem halt meg a kari,négy emeletes ház tetejéről estem le úgy hogy rá estem a második emelet magasságában valami szar mellék épületre és onnan tovább a földre.

(#32070) Plata válasza Mike (#32067) üzenetére


Plata
félisten

Sajna PC-n nem túl jó a karakter készítő,konzolon sokkal több opció és lehetőség van.

(#32071) watador600


watador600
senior tag

Futhat attól rosszabbul a GTA, hogy már több rendszer telepítés óta, nem telepítettem újra?
Ugyan azokkal a beállításokkal nem tudom bekapcsolni a v-syncet, mert egyfolytában 30-on van, és most igaza is van, mert kb mindenhol 54 fps-em van, és semmi korlátozás nincsen bekapcsolva.

Másik kérdés, ha a hosszadalmas újratelepítést megejteném, jobb lenne a helyzet?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#32072) 4264adam válasza watador600 (#32071) üzenetére


4264adam
veterán

Ezt hogy érted, hogy több renszer telepítés óta?

Azért 30FPS a V-sync mert a V-sync-et nem "ON"-on használod hanem "HALF"-on tehát értelem szerűen 60/30FPS-t állíthatsz be.

(#32073) TechN7ne válasza Redneck (#32062) üzenetére


TechN7ne
nagyúr

Iggen valóban, köszöntem! :R

(#32074) rup1u5


rup1u5
nagyúr

Ez most új. Indítanám, letölt egy 54MB-os frissítést aztán elszáll.

Más is tapasztalt ilyet?

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#32075) watador600 válasza 4264adam (#32072) üzenetére


watador600
senior tag

Úgy hogy csak lementettem a feltelepített gta-t, egy az egybe és ennyi. Tehát nem telepítettem, meg nem is töltöttem le, csak vissza másoltam ahova kell.

Ezzel tisztában vagyok... Természetesen ON-ra van állítva.

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#32076) ittakary


ittakary
nagyúr

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de nekem néha azért hiányzik ez a törésmodell.. Jó volt kicsit nosztalgiázni tegnap a IV-gyel :) jó kis terepjárós vezetés, ahogy dőlőngélt :D szinte érezni hogy több mint két tonna...

[ Szerkesztve ]

(#32077) Tibe válasza rup1u5 (#32074) üzenetére


Tibe
aktív tag

Tedd fel külön a social klubot, és nem lesz ez. Nálam is volt ilyen miután újratelepítettem a windowst.

(#32078) cyberkind válasza ittakary (#32076) üzenetére


cyberkind
félisten

Ehhez nincs valami segítség ahogy a Gta 5-nél hogy betudjam állítani vsync 60 fps-re?
Fullon esélytelen minden törekvés.

Paranormal Cocktivity

(#32079) Ghard válasza ittakary (#32076) üzenetére


Ghard
őstag

Ez a törésmodell megvan az 5ben is. Még fele ennyi sem szokott maradni a kocsikból online, ha mászkálok insurgent-el egy kicsit :)
Az más kérdés, hogy saját autók nem törnek így, csak amit npck használnak vagy parkolnak.

(#32080) Ghard válasza ittakary (#32076) üzenetére


Ghard
őstag




[ Szerkesztve ]

(#32081) cyberkind válasza Ghard (#32080) üzenetére


cyberkind
félisten

Első kerék nélkül tud menni a kocsi? :Y

Paranormal Cocktivity

(#32082) rup1u5 válasza Tibe (#32077) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Nem segített a social club reinstall. :(

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#32083) ScomComputer válasza rup1u5 (#32082) üzenetére


ScomComputer
veterán

Nézd meg,hogy a játék és a soc.club mentés és egyéb beállítási fájljai a megfelelő helyen vannak e,nálam így van:

Nálam ez okozott gondot anno a win,reinstall után..... :R

Más:járműveket,hajót, esetleg tankot hol lehet venni az online-ban? :B :R

(#32084) csabi0805 válasza ScomComputer (#32083) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Telefonon tudol interneten rendelni.

[ Szerkesztve ]

(#32085) ScomComputer válasza csabi0805 (#32084) üzenetére


ScomComputer
veterán

:R

(#32086) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Valakinek nincs kedve megcsinálni a Human Labs Raid finálét ? Ma kétszer álltam neki, mind a 2 alkalommal sikerült kifogni 1 gy*keret, aki a misszió végén lépett ki. :W

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32087) rup1u5 válasza ScomComputer (#32083) üzenetére


rup1u5
nagyúr

Minden teljesen megfelelő. A napokban telepítettem újra a játékot, mentéseimhez hozzá sem nyúltam és működtek. Többször játszottam vele az elmúlt napokban, semmit nem buheráltam sem a rendszeren, sem a játék filejain. Tegnap akartam indtani, szedi a frissítést és bumm elszáll. Minden egyes alkalommal.

.....most gondoltam megpróbálom újra, hátha és továbbment. Update feltelepült. Ki érti ezt....

[ Szerkesztve ]

Why don't you knock it off with them negative waves!

(#32088) Plata válasza Snip3r_HUN (#32086) üzenetére


Plata
félisten

Este lehet róla szó,szeretem a fináléját,de ground teamben szeretnék lenni.

(#32089) Snip3r_HUN válasza Plata (#32088) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Esténként sajnos a héten nem jó, éjjeles műszak miatt. :(

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32090) SRII


SRII
őstag

Hi.
Lehet valahogy viszonylag könnyen pénzt farmolni, vagy rangot lépegetni? (online módban)

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#32091) Mike válasza SRII (#32090) üzenetére


Mike
veterán

hányas szintű a karid?

kicsit korábban írtam a sandman xl farmolásról.
plusz minden nap megcsinálod a napikat, ha már lvl 15 vagy
lépegetni meg úgy lehet, hogy csinálsz missionokat
ha egyedül vagy akkor meg a versenyeket nyomod

[ Szerkesztve ]

(#32092) Plata válasza SRII (#32090) üzenetére


Plata
félisten

Én azt gondolom még mindig legjobb pénz csinálás ha heistre mész barátokkal,óra másfél óra és 1.25 milla a bevétel.Amit négy felé kell osztani.Ha van hozzá kedvünk egy este 2-3 pacific is lemehet.De általában egy pacific meg sok hülyéskedés.

[ Szerkesztve ]

(#32093) Mike válasza Plata (#32092) üzenetére


Mike
veterán

naja, ha vagytok négyen, és van benne rutinod
nekem sokszor még a napihoz sincs senki

[ Szerkesztve ]

(#32094) SRII


SRII
őstag

Sajna nincs senkim.. :(((

Másik, online módban barangoltam, egyszer csak vezetés közben fáklyarakás lett a derekam körül és elégtem, majd nem tudtam elővenni egyetlen fegyvert sem, mások persze igen, és ez most is tart! EZ MI?

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#32095) Mr. Erikszon


Mr. Erikszon
senior tag

Na végre sikerült kitolnom a játékot, 62% -os mentésem lett.
Megmondom őszintén valami eszméletlenül tetszettek a missziók meg úgy az egész,a gta san andreas után ez a kedvenc. :C

(#32096) Plata válasza Mr. Erikszon (#32095) üzenetére


Plata
félisten

Hát igen GTA San Andreas után végre van újra egy jó GTA.
GTA 4 helyett is inkább San Andreas-al játszottam.

(#32097) ScomComputer


ScomComputer
veterán

Sziasztok,gyakran előfordul,hogy a GTA5-ben random leesik az fps 30-ra,ilyenkor úgy javul meg,hogy vsync...off.....on és megint minden f@sza,ezt mi okozhatja?
Köszi!
(GTX980)
:R

(#32098) 4264adam válasza ScomComputer (#32097) üzenetére


4264adam
veterán

Ram, táp, proci, windows, eredeti?

(#32099) #92888064 válasza ScomComputer (#32097) üzenetére


#92888064
törölt tag

ha huzamosabb ideig leesik 40-50 alá az fps, akkor a vsync miatt 30-ra limitálja a képkockát számát. szóval egy kicsit vedd vissza a grafikát úgy, hogy lehetőleg ne essen be 60 alá hosszabb távon, és akkor folyamatos lesz a kép. nagyon zavaró amikor a fix 60 fps-ről akár 55-re leesik.
szerk.: az valami bug lesz.

[ Szerkesztve ]

(#32100) CactuS válasza Mike (#32093) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Néha dettó, főleg azért ciki, mert ez a dög 2 hete capture-t ad folyamatosan...

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.