Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32351) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#32348) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

dupla.

[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32352) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#32350) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Van viszont nem egy, hanem kettő pótkerék. ;]

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32353) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#32352) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Tyűű,akkor minek a golyóálló gumik ? :DDD

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32354) cyberkind válasza TechN7ne (#32349) üzenetére


cyberkind
félisten

Na de ott akárhova és akármerre mehetsz, de itt nem ám. :N

Paranormal Cocktivity

(#32355) cyberkind válasza Omis (#32346) üzenetére


cyberkind
félisten

Olyan vontatósra gondoltam mint a single-ben van, amivel Freanklin-ként melózhatunk, van olyan? :)

Paranormal Cocktivity

(#32356) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Köszönöm mindenkinek. Baba és mama is jól vannak, ha minden igaz, akkor pénteken már birtokba is veheti az új szobáját itthon. :)

On: valaki korábban írta, hogy megvan neki valamelyik dubsta (chrome vagy gold már nem tudom) és segítene spawnolni egyet nekem is. Most megint rám jött, hogy beszerezzek egye, így újra megkérdezném, hogy van esetleg valaki, akinek megvan és rám szánná majd valamikor azt a 10 percet, amíg előhozunk egyet? (Esetleg a vörös sabre GT is érdekel még, azt se sikerült előhoznom online)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32357) Bjørgersson válasza CactuS (#32356) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Zöld / lila Sentinel nem jó? :D Ha jól emlékszem, a piros Sabre-ért olyan 10.000 $-t kapsz a Pay'n'Sprayben, a Sentinelekért viszont 15.000-et vagy 17.500-at.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32358) CactuS válasza Bjørgersson (#32357) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azokat szoktam felszedni, ha éppen arra járok és este van. Ezeket igazából eltenném, nem eladásra kéne. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32359) Bjørgersson válasza CactuS (#32358) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Ja értem. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32360) Wiz Khalifa válasza CactuS (#32356) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A dubsta engem is érdekelne. :) HA valaki engem is megszánna akkor é egy halottas kocsit tudok neki lespawnolni. :DDD

(#32357) kovy29:
Milyen zöld/lila sentinel? :)

[ Szerkesztve ]

Smoke some weed nigga!

(#32361) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#32360) üzenetére


Bjørgersson
félisten

zöld, lila

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32362) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#32361) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Zöldet még életembe nem láttam csak Story-ba. :) Lila már van a garázsomba. Akkor ha ezekkel kocsikázok spwnol le még? :DDD

Amúgy a Dubsta amit le lehet spawnolni az milyen? A Chrome/Gold? Olyan mint amit megveszel a 6x6-os vagy melyik?

Smoke some weed nigga!

(#32363) Bjørgersson válasza Wiz Khalifa (#32362) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Tökmindegy miben ülsz, 23:00 és 4:00 között spawnolnak, majd megmutatom hol, most megyek el itthonról. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32364) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#32363) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Okés. :R

Smoke some weed nigga!

(#32365) CactuS válasza Bjørgersson (#32363) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Jaja, sentineleket könnyű előhozni azzal nincs gond. :)

Syd2012: Rockfort hills környékén van a térképen egy olyan kereszteződés, ahol a bal alsó sarka le van kerekítve (csak egy ilyen van a környéken ott), na abba a kereszteződésbe kell délről megérkezni és balra fordulni. Éjjel, általában elsőre beadja, ha nem, akkor a háztömb körül megyek egy kört és ott van. Vagy a lila vagy a sárgás-zöld változat jön elő. A lila az olyan 17k környékén megy el.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32366) cyberkind válasza Bjørgersson (#32361) üzenetére


cyberkind
félisten

Ezek jobb verdák valamivel mint a simák?

Paranormal Cocktivity

(#32367) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#32366) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Alapból tuningosabbak. De hát a multkor láttad az én lilám. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#32368) cyberkind válasza Wiz Khalifa (#32367) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem is emlékszem ilyenre. :DDD

Ezt neked is küldöm meg a többieknek akikkel heist-elünk.

Mostantól minden heist-ben ahol vezetni kell én fogok vezetni, ide kihozni ezt a szart több mint művészet. :DD :))

Paranormal Cocktivity

(#32369) Puma K válasza cyberkind (#32368) üzenetére


Puma K
veterán

Azaz!

Először nyomd el a bénákat hagy lássák, hogy is kell ezt csinálni aztán próbálgassák... másokkal ;]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32370) htc07 válasza cyberkind (#32368) üzenetére


htc07
addikt

A kampós helivel vidd fel oda a buszt, akkor majd kiérdemled az elismerésem. :DDD

(#32371) Wiz Khalifa válasza cyberkind (#32368) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Ez pite. :) Nyerges vontatóval is voltam már fent amin volt épp rakomány is. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#32372) cyberkind válasza htc07 (#32370) üzenetére


cyberkind
félisten

Oké, majd ha sokan leszünk akkor beültetem őket, te meg menj ki hagyományosan ezzel a busszal ami mindenhol fölakad, kész szopás az egész, de főleg a vége előtt egy kicsivel. :D
Melyik gombbal kell akasztani a kampót?

(#32371) Syd2012
Ez a legkönnyebb, ezzel kezdtem ma, olyan könnyű és jó volt, egyszer se állt meg vagy akadt fel, ellenben a busszal vagy a kukással. :DDD

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32373) htc07 válasza cyberkind (#32372) üzenetére


htc07
addikt

na majd megnézzük melyikünk ér fel hamarabb. ;]

majd csinálok egy race-t, hegyreföl busszal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#32374) Plata válasza cyberkind (#32372) üzenetére


Plata
félisten

A heliben ülve E gomb és előjön a kampó,ugyanazzal elereszteni.

[ Szerkesztve ]

(#32375) RoMix85 válasza htc07 (#32373) üzenetére


RoMix85
aktív tag

A kis faggio-val is jó móka, de a végén már csak hátramenetbe ment:D

(#32376) CactuS válasza htc07 (#32370) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azzal kicsit karcos lesz, sajnos nem bírja megemelni egy cargobob, már próbáltuk. :D

Bár lehet csak Romix volt nehéz a buszban és azért nem. ;]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32377) Mike válasza CactuS (#32356) üzenetére


Mike
veterán

Dubsta engem is érdekelne. Ugyan van egy dubstam, azzal keringtem egy sort ott a mod shop és a vasút mellett, de nem igazán adott semmit. pedig visszaköltöznék már a börtön mellől, vidékrűl

ellenben akinek kell annak tudok spawnloni sandmant, játékbeli 10-18h között 17,5-18,5k-t adnak érte 10 méterre, szemközt

(#32373) htc07
ha csináltál buszos race-t mindeképpen linkeld be ide

[ Szerkesztve ]

(#32378) CactuS válasza Mike (#32377) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Hát én kb 1 hétvégét rászántam a Dubstaval való kocsikázásra, de nem adta be sajnos, kell hozzá egy eredeti gold/chrome. Valaki itt ígérte a fórumon, de elég sok privát átmegy rajtam, így nem találtam meg, hogy anno ki jelentkezett. :B

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32379) Mike válasza CactuS (#32378) üzenetére


Mike
veterán

és ő honnan szerezte az elsőt, ha csak gold/chrome-ra spawnol?

(#32380) #81556480


#81556480
törölt tag

Mi ez a dubsta spawnolásos móka? pénzt lehet vele csinálni? vagy mi ?

(#32381) Wiz Khalifa válasza Mike (#32377) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Sandman spawnolás is érdekelne. :DDD

Smoke some weed nigga!

(#32382) htc07 válasza Mike (#32377) üzenetére


htc07
addikt

Este megcsinálom, van pár perverz bus race ötletem. ;]

(#32383) A_ScHuLcZ válasza Plata (#31571) üzenetére


A_ScHuLcZ
addikt

Elfelejtettem reagálni, természetesen eredeti bolti verzióm van, de valaki, aki digitálisan vette meg igényt tartott a lemezekre, neki adtam el.

Tehát a kérdésem továbbra is: letölthetőek valahonnan az eredeti iso-k telepítéshez, vagy a rockstar szervereit kell használni?

"I'd tell you a joke about UDP, but you probably wouldn't get it."

(#32384) Laraxior


Laraxior
titán

Van a városban 1-2 autó amit nem tudok sem javítani, sem a garázsba sem engedi eltenni. Ezekkel mit tudok kezdeni? Főleg a miller negyedbe levő autókból vinnék a garázsba, amíg nem lesz elég pénzem, hogy legyen épített.
Illetőleg ezeket hol tudom megjavítani?
Csak bohóckodom a játékkal, fogalmam sincsen semmiről, telefont sem nagyon használom, úgyhogy szakszavakat mellőzzük ha lehet :D
Bár annyit láttam, ha felhívom az egyik spant akkor ő 100$-ért ad a kikötőbe egy katonai ponyvás autót, de kb ennyi... :B

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#32385) CactuS válasza Mike (#32379) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Úgy, hogy korábban nem így volt, ahogy gondolom anno a halottas kocsi sem. Ezeket néha megváltoztatják. Most pl: elvileg úgy spawnoltatható, hogy küldetés közben kell keresni, amikor befagy az idő 12:00-re, pl: Denial of service.

Sentinel keresés képekben: Térkép, délről közelítés, balra fordulás, de már látszik a cél, és itt is az olcsóbbik darab. Ha esetleg nem, akkor simán balra-balra, balra kell egy kört tenni a ház körül és ott lesz.

LaciCRM: Semmi extra, csak egy ritkább autó spawnoltatás, ami egyébként ~ 24k-t ér.

Laraxior: Online garázsba magasabb tieres autókat nem lehet betenni, ahogy shopban sem lehet eladni.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32386) yozsee11 válasza htc07 (#32382) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Akkor hétvégén le is tesztelhetjük majd. Úgyis találtam egy jónak tűnő snipers vs boats pályát is. :D

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#32387) #81556480 válasza CactuS (#32385) üzenetére


#81556480
törölt tag

Multimonitorral játszol, vagy miért nincs középen a hud ?

(értem a spawnolást így már, köszi.)

[ Szerkesztve ]

(#32388) htc07 válasza yozsee11 (#32386) üzenetére


htc07
addikt

Talán esténként, hétvégén melózok. :(

(#32389) CactuS válasza #81556480 (#32387) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Egy darab 29" monitor, 21:9, 2560x1080. Így rajzolja ki az eredeti 16:9 képarányban. De még a karakterek nevét is levágja az emberek feje felől, ha kiér a szélső csíkba. Amikor meg animáció van, akkor is látom, hogy meddig ér a 16:9, mert addig húzza be a fekete csíkot, azon túl nem sötétíti el. :DDD

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32390) Mike válasza htc07 (#32382) üzenetére


Mike
veterán

az szuper!

(#32384) Laraxior
ezeket nem tudod a garázsba bevinni, sem eladni, sem tuingolni
Ha Simeon küld sms-t, hogy milyen kocsikat szeretne, akkor azzal nem csak a MOD Shopba tudsz bemenni, hanem a saját garázsodba is be tudsz állni. (sokkal ige, de van amivel alapból nem, pl. ocelot F620)

egyébként a kocsikat a neten tudod megvenni

[ Szerkesztve ]

(#32391) Mike


Mike
veterán

A T20-ast igazán adhatnák valamikor 50% kedvezménnyel :)
egyből vennék
a stock is nagyon tetszik

[ Szerkesztve ]

(#32392) CactuS válasza Mike (#32390) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

De a Simeon-os keresett autókat ha berakod a garázsba, akkor utána saját zsebre is el tudom adni? :F

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32393) Mike válasza CactuS (#32392) üzenetére


Mike
veterán

bizony. de simeonnak leszállítani már nem

(#32394) Rison77


Rison77
senior tag

Sziasztok!
Van egy olyan problémám online-ban, hogy kb fél perc afk után kitesz a session-ből, mert túl sokáig voltam afk. Ez elég nevetséges, mert akár lobby-ban vagyok akár csak a házamban ez van. Többi ismerősömnél írja a játék hogy összesen 13 percük van afkolni utána kickel.. WC-re nincs időm kimenni, mert kidob a lobbyból is... kezd kicsit frusztrálni a dolog. Settings-be csak a pause game-et találtam, amikor lerakom a tálcára, de azt is kikapcsoltam. Valakinek van ötlete mi lehet ez?

(#32395) Plata válasza Rison77 (#32394) üzenetére


Plata
félisten

Csak akkor dob ki ha alt+tab.ot nyomsz és úgy afkolsz,ha csak ott hagyod a karid nincs gond.De ha alt+tab-ot használsz akkor másfél perc után is kivághat.Ha a karid leül a tévé elé és elmész a boltba,akkor sem vág ki.
Próbáltam, a yacht-on a karimat leültettem tévé elé bekapcsoltam a tévét és elugrottam a boltba,mikor vissza jöttem még mindig nézte.És kaptam 2000 dolcsit is mert jó kislány volt a karim. :D

(#32396) Bjørgersson válasza CactuS (#32392) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Persze, csak kevesebbért, Simeontól másfélszer annyit kapsz, mint a Pay'n'Spraytől.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32397) htc07


htc07
addikt

Sajnos nem sikerült buszos versenyt csinálni, mert nem lehet a buszt kiválasztani járműnek. :(

Jobb híján liberatorral csináltam meg, majd publikálom ha elkészült. :D

(#32398) Bjørgersson válasza htc07 (#32397) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Lehet viszont fűnyírót. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32399) htc07 válasza Bjørgersson (#32398) üzenetére


htc07
addikt

ja,csak az nem megy fel a hegyen, próbáltam. :DDD

(#32400) Bjørgersson válasza htc07 (#32399) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Szomorú. :( :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.