Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:24:19

LOGOUT.hu


Az összefoglaló átalakul, fontosabb infók a hajtás alatt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32401) Snip3r_HUN válasza Bjørgersson (#32398) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

5 millió és nem a bankban tartod ? Itt az idő rádküldeni a zsebmetszőket. ;]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32402) #81556480 válasza Snip3r_HUN (#32401) üzenetére


#81556480
törölt tag

Hát az mi ha nem bank? a felső a zsebpénz, alsó a bankszámla , nem ?

(#32403) Snip3r_HUN válasza #81556480 (#32402) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Lehet,nekem fordítva rémlett a dolog.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32404) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Szép kerek szám

Hogy repül az idő?!:D Azért social club-on nincs ennyi:)

(#32405) CactuS válasza Bjørgersson (#32398) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Azok a szép magyar nicknevek. Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy milyen szép a magyar nyelv, meg az is, hogy miért nem használok magyar nicknevet. :DDD

Mondjuk egy dragrace-t megnéznék ilyen gépekkel.

RoMix85: Social szerintem csak akkor számol, ha belépsz és online vagy, steam meg akkor, amikor elindítod magát a játékot. A lényegen nem változtat, kocka vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32406) cyberkind válasza RoMix85 (#32404) üzenetére


cyberkind
félisten

Nálam is jó sok lenne, kár hogy nem Steam-es. :D

Paranormal Cocktivity

(#32407) cyberkind


cyberkind
félisten

Tavaly augusztusig 54millát adtak el a játékból, de az online változatlanul hulladék.

Paranormal Cocktivity

(#32408) digo00


digo00
tag

Sziasztok.Megoldható lenne az hogy ha újra a karom húzni a gépet akkor a letöltött DLC-ket kimentsem hogy ne kelljen újra letölteni?Előre is THX.

(#32409) negyven2


negyven2
veterán

GTA 5 Reaches 60 Million Copies Shipped

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32410) Puma K válasza cyberkind (#32407) üzenetére


Puma K
veterán

Én már nem tudom mit gondoljak...

Vagy rájöttek mekkora kincsesbánya ez a játék és csöndben bármi reklám nélkül csinálják a kiegészítéseket és valami komplexebb frissítést fognak kiadni... valamikor.

Vagy ők is azt csinálják mint az a napokban kiderült az Ant simulator esetén, hogy a készítők a játék fejlesztésére befolyt pénzt elkurvázták és elpiáltak...

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32411) cyberkind válasza Puma K (#32410) üzenetére


cyberkind
félisten

Szerintem az első, és San Fierro illetve Las Venturas lesznek benne mint két tartalmas DLC.

Paranormal Cocktivity

(#32412) CactuS válasza Puma K (#32410) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Kincsesbánya, már ha azt számolod, hogy akciósan vette volna mindenki 35 euróért és felszorzod, kiderül, hogy bőven megérte az összes reklámot és ráfordított centet.

Alapvetően szerintem nagy átalakítások nem lesznek online téren, maximum valaki kiegészítővel. Ha eddig nem volt, akkor ezután se nagyon lesz. Pedig mondjuk egy rohadt fegyverszekrény jól jönne, hogy a nem használt fegyvereket le lehessen tenni. Szerintem egy pár órás meló ezt leprogramozni, de nem foglalkoznak vele. Vagy elég lenne, ha megjegyezné a fegyverek sorrendjét a körön. Az a baj, hogy hiába adnak ki jó dolgokat, meg néha újakat (pl: VIP update), ha van pár alapvető dolog, ami szar. Pl: Crew rendszer (mármint, hogy nincs), chat, stb... Pedig ezek alapdolgok egy online communityre építő játéknál.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#32413) digo00


digo00
tag

Sziasztok.Használja valaki a játékot sapphire r9 390 es videókártyával?Mert nekem az lenne a gondom hogy kikapcsol a monitor ha játszok a gta V el.Valaki már tapasztalt ilyesmit?

(#32414) Plata válasza cyberkind (#32411) üzenetére


Plata
félisten

Bárcsak igazad lenne,San Fierro és Las Venturas isteni lenne,nekem a mai napig a GTA SAn Andreas a második legjobb GTA,az első az 5 de utána ott a San Andreas,igaz SA-ban sztori sokkal hosszabb volt és hatalmas terület volt,falvakkal városokkal hatalmas bejárható területtel.
Ha most valaki bedobna a SA világába simán eltalálnék akárhova,mert még mindig emlékszem az egész világra.

[ Szerkesztve ]

(#32415) cyberkind válasza Plata (#32414) üzenetére


cyberkind
félisten

Az a vicc hogy beletoltam több 100 órát de fogalmam sincs az egészről, ennyire rühellem ezt "hey nigga" stílust, az 5-ben amikor lehet csak kerülöm Franklin-t.
Egyébként azt tudjátok hogy ha jönni fog ez a két nagyobb DLC, ami szinte biztos, akkor 2020 előtt nem kapunk új Gta-t, ami jó, mert a Ps5-re új grafmotort írhatnak, vagy ezt a csúcsra járathatják. :)

Paranormal Cocktivity

(#32416) Puma K válasza digo00 (#32413) üzenetére


Puma K
veterán

Eredeti a GTA V?
Más játéknál is csinál ilyet?

A tévédben az energiamenedzsment vagy energia takarékossággal kapcsolatos funkciók be vannak kapcsolva?

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32417) Puma K válasza cyberkind (#32415) üzenetére


Puma K
veterán

Nahát... én sem bírom az SA-t :U
Hiába nagy a pálya és komplex a játék.

Bármelyik másik GTA-val órákat tudtam és tudok játszani, de az SA-t nem vittem végig soha mindig csak bele-bele kezdtem...
Pedig meg van dobozosan is és anno gombokért megvettem Steam-re is.

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32418) cyberkind válasza Puma K (#32417) üzenetére


cyberkind
félisten

Én se vittem ki, meg manapság, öregebben már nagyon nem köt le és pont a stílusa miatt, ennek ellenére egyszer ráveszem magam és kitolom mert azért érdekelne a story, de az összes 3D-s Gta, főleg a VC előbbre való.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32419) digo00 válasza Puma K (#32416) üzenetére


digo00
tag

Igen eredeti a játék.Más játékot még nem próbáltam.TV-nél nem csinálja csak monitornál.Ez az érdekes az egészben.Hama HDMI to VGA convertert használok.De ha feltolom a kkártya ventiét fullra akkor nem kapcsol ki. A monitor samsung syncmaster sa300

[ Szerkesztve ]

(#32420) watador600 válasza digo00 (#32419) üzenetére


watador600
senior tag

Driver melyik van fennt?
Az első crimson csinált ilyet, hogy nem vezérelte a ventiket, aztán lekapcsolt a kártya, mert túlmelegedett. Frissíts vagy állj vissza CCC-re.

De ez már másik topik témája, kérdezz rá a driveres topikban is.

:R

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#32421) VGNGR válasza digo00 (#32419) üzenetére


VGNGR
senior tag

Full ventinél nem kapcsol ki, akkor melegedési gondja lehet. Monitorozod a hőmérsékletet?

(#32422) digo00 válasza VGNGR (#32421) üzenetére


digo00
tag

Igen olyan 55 fokot mértem amikor kikapcsolt.A driverekkel a ccc vel is csinálta és a crimsonnal is.Jelenleg a crimson legfrisseb verziója van fent.

(#32423) Plata válasza cyberkind (#32415) üzenetére


Plata
félisten

Hát nem is a "hey nigga" stílus fogott meg,hanem a világ amiben játszódik.
Szinte mindig a KDST rádiót hallgattam,imádtam a sivatagban kocsikázni vagy a hegyekben,megvettem az összes házat a játékban.GTA 5-ben M a kedvencem.
Röhej de a GTA 5-ben nem tudok normálisan repülni sem,SA-ban meg olyan ász voltam repülővel mint a fene,sőt még GTA SA multiban is nagyon jó voltam repülésben,GTA Online-ban meg úgy repülök mint egy idióta kamikaze. :D

[ Szerkesztve ]

(#32424) cyberkind válasza Plata (#32423) üzenetére


cyberkind
félisten

Engem se, csak eltaszított a játéktól. :DDD
Én meg utálok repülni minden részben mindennel, itt(5) ha muszáj tudok, de nem szokásom. :D

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#32425) Plata válasza cyberkind (#32424) üzenetére


Plata
félisten

Vicces én a 4-el voltam így,egyrészt ott volt az a szerb gyökér,másrészt szutyok térkép,na meg a buzis kieg is taszított. :D
Remélem az 5-höz nem valami homáros dlc jön.Inkább rakjanak be egy női karit,mondjuk egy San fierrói hippit.San Andreasban az a hippi mekkora arc volt,jézus a hülye összeesküvés elméleteitől,meg a süket dumáitól olyan jókat röhögtem. :D

(#32426) #81556480 válasza Plata (#32423) üzenetére


#81556480
törölt tag

kontrollerrel nagggyon jó repülni. a 4 hez képest sokkal finomabb lett a repülős irányítás

(#32427) cyberkind válasza Plata (#32425) üzenetére


cyberkind
félisten

Ez is hülyén hangzik de a 4-et én alig toltam, mert egyszerűen akármi volt a gépemben mindig csak szoptam, most tartok ott hogy talán már jó lenne, viszont itt az 5 és a multija meg más játékok, úgyhogy majd egyszer. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#32428) Plata válasza #81556480 (#32426) üzenetére


Plata
félisten

Jó én a 4-ben asszem nem jutottam el a repülésig,elég gyorsan el döntöttem hogy a játék SA után egy rakás szar és kösz de kösz nem. :D

(#32429) Mike válasza htc07 (#32397) üzenetére


Mike
veterán

:(

(#32430) Mike válasza Plata (#32414) üzenetére


Mike
veterán

ennyi negatív vélemény után meg kell valljam, hogy nekem is a nagy kedvenc az SA, és én nagyon bírtam CJ-t, meg a vak jakuza hapit is

én 7 év alatt játszottam végig, sokszor csak autókáztam benne

[ Szerkesztve ]

(#32431) hegti


hegti
aktív tag

[Bónusz hét]

Mikor majd meghalok azt akarom,hogy a sírkövem körül ingyenes legyen a WIFI. Így legalább biztos lenne minden nap valaki aki meglátogat..!:)

(#32432) K1nG HuNp


K1nG HuNp
őstag

Pc-n onlinen letezik valami phs klan?

(raw_item.get("pk").unwrap().as_s().unwrap().to_string()).split("#").collect::<Vec<&str>>()[1].to_string()

(#32433) Rison77 válasza Plata (#32395) üzenetére


Rison77
senior tag

Megoldottam a dolgot annyival, hogy borderlessre raktam a képernyőt. Viszont itt meg előjött az, hogy az átvezetők után fogja magát és 30 fps-en marad, néha az segít ha nagy sebességgel ütközök valaminek, de most már azt se akar működni.. csak ha visszaállítom full screenre, akkor instant felugrik 60 fps-re. Full screen al+tabnál viszont, kb úgy megöli a gépet mintha 100%-on pörgetne mindent, és 3-4 mp-es reakcióideje van pl a bill leütésnek is.

(#32434) htc07 válasza K1nG HuNp (#32432) üzenetére


htc07
addikt

van, nem tudom belinkelni most, keress rá itt a topikban vagy a szoci klubban (PHHU a rövidítése)

(#32435) Snip3r_HUN válasza K1nG HuNp (#32432) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Játékon belül social club megnyit,find crew,beírod hogy prohardver és be is hozza.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32436) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

Remélem nektek is szokott ilyet. :D Természetesen ilyenkor engem dob át, csak egyszerűbb kiírni egyesével, hogy az egész session lelépett. :o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#32437) Wiz Khalifa válasza Bjørgersson (#32436) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Mindig ez van velem szóval nekem már a faszom kivan vele... :W :W

Smoke some weed nigga!

(#32438) negyven2 válasza Bjørgersson (#32436) üzenetére


negyven2
veterán

Vagy a hostoloval vagy neked volt valami net hiba

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#32439) Puma K válasza Bjørgersson (#32436) üzenetére


Puma K
veterán

Haver emiatt hanyagolja a játékot... :(((

Zavarja, hogy játszik és ezt látja kb óránként egyszer. Pedig a netkapcsolatával nincs baj.

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#32440) cyberkind válasza Bjørgersson (#32436) üzenetére


cyberkind
félisten

Dehogyis, én is csak azért panaszkodok az online-re mert olyan tökéletes hogy szavak sincsenek erre.

Paranormal Cocktivity

(#32441) Plata


Plata
félisten

Találtam egy vidit a köv dlc cuccairól.
[link]

(#32442) Wiz Khalifa válasza Plata (#32441) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

A Roosevelt mikor lesz elérhető? Pont 14-én?

Illetve a többi cucc.

Smoke some weed nigga!

(#32443) Plata válasza Wiz Khalifa (#32442) üzenetére


Plata
félisten

Fogalmam sincs.Csak találtam ezt a vidit és gondoltam meg mutatom.

(#32444) Wiz Khalifa válasza Plata (#32443) üzenetére


Wiz Khalifa
addikt

Okés. :)

Smoke some weed nigga!

(#32445) cyberkind válasza Plata (#32441) üzenetére


cyberkind
félisten

Miért nem női karakterrel kezdtem is itt a multit. :W :DDD

Paranormal Cocktivity

(#32446) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Pár járgányt "leakcióztak"

[link]

[link]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32447) jonnyjoker01 válasza Mike (#32430) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A vak jakuza srác és a hippi voltak a legnagyobb arcok az egész játékban :D Na meg CJ... Olyan hülye volt hogy beszarás :D

Üdv. Johnny

(#32448) 4264adam válasza Snip3r_HUN (#32446) üzenetére


4264adam
veterán

Ez az igazi akció. Ha megnézed valós 25%. Nekem kivételesen nagyon bejön ez a lassú pénzszerzési lehetőség, drágaságok, folytonos kiadások "javítás, ruha, töltényel". Mindig elérsz valamit ami miatt a másik dologra újra gyűjteni kell. Nem csak az ölünkbe csöppen.

(#32449) Snip3r_HUN válasza 4264adam (#32448) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Nyílván jó dolog,főleg hogy rákényszerít hogy csak azt vedd meg amire (esetleg) szükséged lesz. Nemrég vettem meg egy insurgent pick-upot 1.3 millióért,közel le is nulláztam magam vele. Aztán a héten csak heisteket toltam és bejött 1.5 millió. Öröm és bódottá. :D

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#32450) Bjørgersson válasza Snip3r_HUN (#32449) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Annyira azért nem jó, amikor hosszú heteken keresztül yachtra gyűjt az ember. :D

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  GTA V
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.