Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28501) csuvicsuva válasza .LnB (#28499) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ja, hát úgy nem muszáj. Én lassan, öregesen, majd meglesz egyszer minden stílusban haladok, de akkor a te esetedben tényleg a befektetés miatt, hogy mihamarabb kiakaszd a kredit számlálót, aztán megveheted 20 millióért a mi autóinkat. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28502) nincsnév007


nincsnév007
őstag

ilyen szezonális versenynél írja hogy legyek első és nyerek egy szuper pörgetést. Azt csak akkor adja be ha elsőnek megnyerem a versenyt, újrainditom akkor már nem adja be?

(#28503) Qkackca válasza nincsnév007 (#28502) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerinted?
Olyan már volt, hogy koopba megcsináltam, majd soloban is (sorrend mindegy), akkor megadta a pörgetést ismét.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28504) nincsnév007 válasza Qkackca (#28503) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem tudom ezért kérdeztem. de néztem nem adja már be akkor

(#28505) GalaHU válasza .LnB (#28459) üzenetére


GalaHU
őstag

Bakker, most adtam el egy Sesto-t fillérekért, miután a múlt héten rádöbbentem hogy nem lehet barátnak küldeni… Erre meg most olvasom hogy hamarosan lehet. :(

Az empátia kifogyott, szimpátia nem is volt!

(#28506) homerhamm válasza GalaHU (#28505) üzenetére


homerhamm
addikt

Az lehet, hogy eladtad fillérekért, de valakinek jobbá tetted a napját. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28507) Nuada herceg válasza NoMagix (#28356) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Ha lesz esetleg holnap ilyen konvoly, légyszíves jelezzetek már rám. Nagyon szívesen mennék 1-2 jó versenyt. Béna vagyok, de legalább nem dodgememezek. Elkullogok hátul, nekem az is nagy élmény. :R

Értem a csíziót.

(#28508) CrabRave válasza homerhamm (#28506) üzenetére


CrabRave
junior tag

Jó hozzáállás! :) Sajnos ritka

Üdv.: Ádám

(#28509) NoMagix válasza Nuada herceg (#28507) üzenetére


NoMagix
addikt

Nagyon szívesen, de nem biztos hogy ma sikerül összeállnunk!
Ma este érek haza, talán 7végén konvojozunk!
Jelölj be valamelyikünket barátnak, úgy könnyebben rádtalálunk!
Lépj be a PH! klubba!
Mi a gamer neved?

(#28510) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ezeket a pionírokat de utálom! Van valakinek tippje hogy mivel érdemes nekiállni?

(#28511) HUNgabus válasza stillmatic (#28510) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Ford Bronco s2 mindenre IS jo, en azzal nyomtam vegig sokat szinte 3*

(#28512) rdt89


rdt89
addikt

Nekem tegnap délután óta minden versenyen a kocsik a levegőbe lebegnek és nincs pálya alattunk, el se lehet indulni csak nézzük egymást, mint Noé és a harmadik teve. S ilyen PS1-es grafika körbe mindenhol, szép easter egg :C

(#28513) gentlelynx


gentlelynx
tag

Kicsit irigykedve olvasom a hozzászólásokat, nekem dec 3-i frissítés óta nem indul el a Steam-en keresztül vásárolt PC-s játék, mert nem jut tovább azon a fekete-fehér epilepsziás figyelmeztető képernyőn, hanem kilép desktop-ra.
Már ellenőriztem a játék fájljait, eltávolítottam a játékot és újratelepítettem, de semmi.
Adtam fel tick-etet a microsoft-nak, amiben az volt a legszebb, hogy ahogy submitáltam a bejelentést egyből "solved" lett, úgyhogy ez a legjobb módszer, hogy ne kelljen foglalkozni a témával... :(
Persze nyomtam egy olyan bejelentést is, hogy nyissák fel a hibásan lezárt jegyeimet, szerencsére az legalább most open állapotban van 2 napja...

Nem tudom mit tegyek, játszanék, de nem tudok. 91-es szint után nem gondolom, hogy a pénzvisszafizetés kérése reális követelés lenne, de nem örülök, hogy ennyi pénzt kidobtam az ablakon.
Abban sem reménykedhetek, hogy itt esetleg lehet valaki, aki tudja, mit lehet ezzel kezdeni, mert szemmel láthatóan csak olyanok vannak, akiknek megy és játszanak.
Hát ez van. Csak gondoltam kiírom magamból!
Jó játékot nektek!

(#28514) zsiz válasza gentlelynx (#28513) üzenetére


zsiz
őstag

Futtatás rendszergazdaként volt már? Nekem az segített az elején.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28515) Joccc07 válasza gentlelynx (#28513) üzenetére


Joccc07
addikt

Az előző verzió hajlamos volt megmakacsolni magát ha nem épp a legfrissebb GPU driver volt fent. Ha van újabb tedd fel azt. Közben ellenőrizheted azt is, hogy van-e Windows Update. Ha egyik sem segít akkor a reinstall megoldja. :K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28516) .LnB válasza stillmatic (#28510) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Accolade-ek között van egy nehezebb, amikor kettőt kell lenyomni egymás után. Azt én Sesto-val csináltam. :D Sesto-val a mocsárban, aztán ki az aszfaltra, aztán go fel a hegyre, és megcsinálni a másikat. Az alap Pionírokat szinte bármivel teljesíteni lehet. Én Defender-rel csináltam meg őket ha jól emlékszem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28517) Joccc07 válasza stillmatic (#28510) üzenetére


Joccc07
addikt

S2 Taycan:))

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28518) gentlelynx válasza zsiz (#28514) üzenetére


gentlelynx
tag

Köszi, igen, olvastam valahol és próbáltam, de nem hozott eredményt.

(#28519) stillmatic válasza Joccc07 (#28517) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ez annyira furán hangzik hogy megpróbálom. :D

Köszi a tippeket.

(#28520) gentlelynx válasza Joccc07 (#28515) üzenetére


gentlelynx
tag

Futott windows update, videokártya driver frissítés, eltávolítottam a játékot és újra telepítettem (még vártam is a kettő között egy napot), ellenőriztem a játékfájlokat, az sem talált hibát.

(#28521) floatr


floatr
veterán

Újabb tünet PC-n: egy órányi játék után elkezd az egész belaggolni az élvezhetetlenségig. Ilyenkor egy simán pozíciókat veszít az ember online versenyeken, ami csak a célban derül ki.

Kezd kicsit bosszantó lenni a dolog

(#28522) AsakuraDave válasza gentlelynx (#28520) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nálam simán megy a Steames verzió.
Steam overlay-t próbáltad kikapcsolni/engedélyezni hogy úgy tovább megy e? Más monitorozo progid van mint MSI Afterburner mert még esetleg az akadhat össze.
Drivert DDU-val, windows safe módba törölted? Windows disk cleaner-rel directx, shader cachet törölted?
Más ötletem nincs :(

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28523) gentlelynx válasza AsakuraDave (#28522) üzenetére


gentlelynx
tag

Nincs monitorozó bekapcsolva, a játékot a steam-ből távolítottam el és telepítettem újra.
Ezt a shader cache-t kifejtenéd?
Egyébként az az érdekes, hogy ügye megjeleníti azt a szöveget az elején, hogy sötét szobába ne játszál, meg fáradtan, meg epilepszia, stb... ott még a karakterek élsimitása sem történik meg, kicsit szögletesek a betűk és máris kidob desktop-ra (a "karikából" egy negyed animáció fut le kb.) Semmi hibaüzenet, csak újra asztal. Megnézem még este az event log-ot, de az a furcsa, hogy a frissítés előtt csont nélkül ment minden. (i7-9700K, RTX 2060, 16GB RAM)

[ Szerkesztve ]

(#28524) Nuada herceg válasza NoMagix (#28509) üzenetére


Nuada herceg
őstag

Köszönöm előre is a kedvességet. Ha nem is ma, majd a következő alkalommal. :)
NuadaSilver , gondolom ennyi elég.
Közben sikerült is belépni a klubba, szuper! Köszi az infót! :)

[ Szerkesztve ]

Értem a csíziót.

(#28525) AsakuraDave válasza gentlelynx (#28523) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem win10-em van angol, a keresőbe "disk clean-up" -> meghajtó amin a windows van -> OK -> DirectX Shader Cache+Delivery Optmisiation Files-t szoktam törölni mielött csinálok egy driver uninstall-t általában DDU-val windows safe modban

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28526) gentlelynx válasza AsakuraDave (#28525) üzenetére


gentlelynx
tag

Köszi, megnézem majd.
Más játékom is van steam-ről, azzal egyébként semmi ilyen jellegű probléma nem volt eddig (kop-kop-kop), de ez most kifogott rajtam...
Gyereknek se ment 1 napig a frissítés után, aztán egyszercsak elindult neki. Mondjuk, ezt sem értem...

(#28527) AsakuraDave válasza gentlelynx (#28526) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem a 4. rész MSI afterburner-t nem szerette akkor kidobott a fekete képernyő után engem is. Ennél viszont megy minden eddig rendesen (kopp-kopp)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28528) gentlelynx válasza AsakuraDave (#28527) üzenetére


gentlelynx
tag

Lehet, egyébként valahogy windowed módban indítani a játékot, vagy csak fullscreen van benne?

(#28529) floatr válasza gentlelynx (#28528) üzenetére


floatr
veterán

Ha nvidia kártyád van, az experience izében tudsz neki profilt állítani. Talán ott van erre is lehetőség, egyébként meg csak a játékon belül.

(#28530) Win-T válasza floatr (#28529) üzenetére


Win-T
senior tag

Nekem úgy rémlik egy alt+enter minden teketória nélkül ablakba rakja a játékot.

(#28531) gentlelynx válasza Win-T (#28530) üzenetére


gentlelynx
tag

Köszi, mindkettőtöknek, ha egyszer elindul kipróbálom :B

(#28532) Kaci84


Kaci84
őstag

Üdv én most úgy far mozgatok hogy kb. három percenként tudod kiszedni 10 trükkpontot abból pedig az autós kiválóság menüben tudok egy szerencse kereket pörgetni. Így ebből van pénz & + autó nyeremény is. Tudtok valami jó módszert mást?

[ Szerkesztve ]

(#28533) floatr válasza Kaci84 (#28532) üzenetére


floatr
veterán

Szintén zenész, drift arcade vagy futam + Pontiac. Egy idő után marhára unalmas, és hamar kiégeted szvsz. Amúgy az ilyen pörgetéseknél nem valami bőkezű a játék, mert determinisztkusan kicsi a valószínűsége, hogy jobb dolgokat fogsz ki.

(#28534) Kaci84 válasza floatr (#28533) üzenetére


Kaci84
őstag

Teljesen egyetértek. Nálam most annyi ami eltérő hogy én főleg YouTube csatornám ra szeretnék egy két videót feltenni egy két népszerűbb autóból vagy Farmolás i lehetőség ből vagy ötletből haggyá talán lesz belőle valami. Másrészt nem megvettem a játékot hanem előfizetésem valami nem lesz végig így nincs időm arra hogy majd hónapok múlva pl. megkapom a LaFerrari és akkor kipróbálhatom. Egyelőre bejön ez a módszer nekem mert azért elég sok pénzt össze tudtam szedni egy két nap alatt meg elég sok autót is. Nyilván ha már sok autó van akkor egy idő után már meglévő ket vagy nem Releváns sokat fogadni akkor már majd lehet hogy nem éri meg.

(#28535) homerhamm


homerhamm
addikt

Nálam bugos jégpálya, és semmi karácsonyi dísz nincs, vagyis inkább láthatatlanok... :((( No komment.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28536) floatr válasza homerhamm (#28535) üzenetére


floatr
veterán

Elvitte a Grincs :)

(#28537) homerhamm válasza floatr (#28536) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, ez ilyen Grincs dlc? :((( És hol a kocsija?

Szerk: újraindítás megoldotta. :DDD

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28538) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi ez a nyomj le gyönyörű hármast feladat? Mi angolul a kincses lád@s feladat?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28539) Kaci84


Kaci84
őstag

Alapból kormánnyal megyek (Trustmatser T300), de néha mennék kontrolerrel is. (Xbox PC). Rátettem a kontrollert most előszőr, de valami nem jó. Kormányozok jobbra, de ha elengedem visszafordul a kerék és túlmegy a másik irányba. Ha egyenest megyek akkor jó, szóval nem arról van szó, hogy egyik irányba húz. Mindkét iránynál csinálja. Tudtok megoldást? Menüben kontroller van kiválasztva, nem látok semmi furcsát.

(#28540) parandroid válasza .LnB (#28538) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Még nem voltam gép előtt, de szerintem Triple Pass (hármas előzés. :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28541) Bazunga válasza .LnB (#28538) üzenetére


Bazunga
tag

jó kérdés mire gondolt a költő :DDD

(#28542) .LnB válasza Kaci84 (#28532) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hunner pályája + Chevy FE. 20 perc 80-90 pont. Bővebben írtunk már sokszor róla, olvass vissza.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28543) rdt89


rdt89
addikt

Autót nekem továbbra se enged ajándékozni barátnak 😢

(#28544) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A Kincsvadászat teljesítéséhez a Canyon Run Pionírt kell megcsinálni. Állítólag.

(#28545) Bazunga válasza stillmatic (#28544) üzenetére


Bazunga
tag

Nem adta be, de a 3 csillagok szerzése sem működik.

[ Szerkesztve ]

(#28546) .LnB válasza Bazunga (#28545) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bugos. Azoknak akiknek mindegyik Trailblaze/Pionír teljesítve van, azok nem fogják tudni megcsinálni. :W

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28547) homerhamm válasza .LnB (#28546) üzenetére


homerhamm
addikt

Na neeeeeeeeeeeeeee... :W Kapják be.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28548) Bazunga válasza .LnB (#28546) üzenetére


Bazunga
tag

hát fogalmam sincs-. megcsináltam most kettőt még, ami még új volt, de semmi.
kenguruzni is próbáltam már, hátha valami 3-as ugratás ...
Sztrádán is is végig száguldottam mindenfélét csinálva...

[ Szerkesztve ]

(#28549) stillmatic válasza .LnB (#28546) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Mikor akarnak már elmenni a retkes kurva anyjukba?
Bármelyikünk ilyen szart hozna össze a meló helyén úgy basznák ki mint macskát szarni, ezek meg gennyesre keresik magukat. Úgy a huszadik szériában leesik a kreténeknek hogy esetleg van aki már végigjátszotta a játékot és ehhez mérik a heti feladatokat?

Fun fact: ma csináltam meg az összes Pionírt. Dögöljenek meg.

(#28550) homerhamm válasza stillmatic (#28549) üzenetére


homerhamm
addikt

Lehet tényleg meg kéne nézni a Cyberpunkot. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.