Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29451) Joccc07


Joccc07
addikt

Erdei kaland! Érdemes kipróbálni.

Share code: 788-392-907

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29452) Menni


Menni
csendes tag

A horizon touron az események nem változnak? Elég rég ugyanazok vannak

(#29453) Hunner válasza parandroid (#29449) üzenetére


Hunner
senior tag

Nem az AI lett gyengébb. B700-ban még mindenki tud vezetni ;] :DDD

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#29454) Win-T válasza Menni (#29452) üzenetére


Win-T
senior tag

Ha már Horizon Tour, az nekem minden héten teljesítődik automatikusan mikor belépek anélkül, hogy akár csak ránéznék az ikonjára. Ez mitől van? (Költői kérdés, nyilván csak a szokásos bogár, de ez legalább pozitív kicsengésű.)

(#29455) floatr válasza Win-T (#29454) üzenetére


floatr
veterán

Gondolom az lehet, hogy folyamatosan játszol vele, aztán valami időlimites hiba miatt teljesítettnek veszi. Ugyanez a gond a Car Pass autókkal is, csak fordítva. Tegnap nem adta oda az aktuálisat, mert az "csak január 6-tól érhető el"

(#29456) GhanBuri Ghan válasza Hunner (#29453) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Á, nem, amikor indult a játék, akkor a verhetetlen az is volt, B700-ban is, ha RWD-vel mentél, már induláskor otthagytak a fenébe, ha AWD-vel, akkor csak az első egyenesben...

(#29457) parandroid válasza Hunner (#29453) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem tudom, akkora különbség nem lehet, egyenesekben, és kanyarokban is jóval lassabb volt az ai, mint tőlünk bárki. Simán belefért egy-egy hiba is, onnét még mindig fel lehetett jönni. Ilyen eddig még a heti bajnokságokban sem volt. Első két versenyen hoztuk az első 5 helyet, a hatodik kolléga egy B601-es porschével jött, elindulni nem tudott, nemhogy haladni, szóval az nem tényező.

Amúgy én olyan A800-ig bízom magamban, S1-en már kell egy jó autó is, ott már nem vezetek el bármit, S2-n meg már szédülök az aszfalton.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29458) floatr válasza parandroid (#29457) üzenetére


floatr
veterán

Akkor próbáld ki a 3 körös góliátot FH4 trialben S2-vel :D
Nagy nehezen felküzdöttem magam elsőnek, aztán az északi szakasznál elszálltam a vérbe. Ha kilépek, bukom a trialt, ami már meg volt nyerve. Fél órán keresztül nyomtam, kifolyt a szemem a végére.

(#29459) Hunner válasza parandroid (#29457) üzenetére


Hunner
senior tag

Mentem most egy trials-t nem rég úgy hogy bennmaradtam a darálóban.
2-ből megnyertük úgyhogy nem tudok nyilatkozni a hamradik pályáról, de az első kettőn az AI össze vissza csúszkál minden nehezebb kanyarban, a tempósakban meg nem tudják tartani a sebességet lecsúsznak az ívekről. Valami tuti lett velük, vagy csak a kategória van rosszul programozva a kis agyukba :))

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#29460) homerhamm


homerhamm
addikt

Arról lehet valamit tudni, várható-e az FH5-be Alfa Romeo és Fiat?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29461) GhanBuri Ghan válasza Hunner (#29459) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Megnézték a számokat, hogy hány próbálkozásból hányan teljesítették a múlt hetit, és ennek megfelelően lettek felkészítve a botok a hetire :)
3,4-ben nem igazán láttam ilyet, de az 5-ben mintha a botok tudása valamilyen mágikus módon az autó képességeit is tudná befolyásolni, azaz például nemcsak hibázás nélkül tudnak végig az ideális íven autózni, hanem az autóik is tudnak a kategóriához képest irreálisan gyorsulni vagy éppen kanyarodni.

(#29462) parandroid válasza GhanBuri Ghan (#29461) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nagyon az a gyanúm, hog minden meglátásod igaz.

floatr: FH4 nekem már kifutott, minden maxon van benne, pénz, autók, nincs már miért tolni. Amúgy is valami 860+ órám an benne, elég is volt. Még az idióta eliminatoros acsiért vissza kell mennem egyszer, az az egy még hiányzik belőle. Trialba Goliathot rakni viszont nettó szopatás, szarjanak sünt!

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29463) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Azt hittem, hogy csak nekem sikerült elsőre Trialt nyerni Forzás pályafutásom alatt, de akkor nem. Pedig az Astonra töltöttem le valami borzasztó tuningot, úgyhogy nem rajtam múlt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29464) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Heti Lexus LFA km gyűjtögető feladat közben gondoltam megcsinálom az Arcade-ot. Utána elfelejtette a kilométereket számolni, egy autócsere oda-vissza orvosolta a problémát.
Feature. :D

(#29465) floatr válasza parandroid (#29462) üzenetére


floatr
veterán

Nekem jobban bejön Skócia, mint a mexikói dzsuva ,meg a zene is, de ez gáz volt.
Odaértem a bot mellé, elkezdett boxolni, majd bekapcsolta a rakétát, és eltűnt hangsebesség feletti tempóban.

#29463 csuvicsuva
A múlt héten sem volt lehetetlen nyerni, de nagyon ismerni kell a pályákat

(#29466) csuvicsuva válasza floatr (#29465) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Rosszul fogalmaztam, úgy értettem, hogy első próbálkozásra.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29467) Win-T


Win-T
senior tag

Van az a Horizon Apex sztori mikor Jeskoval kell minél több near misst teljesíteni, ez anno teljesen rendben volt. Ma újra rámentam a napi miatt és konkrétan egy darab civil jármű nem volt az úton amivel nearmisselni lehetett volna. Most a feladat szempontjából mindegy, de aki frissen állna neki a sztorinak az lehet anyázik :D

(#29468) parandroid válasza Win-T (#29467) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Előtte Horizon Soloba átrakva sem működik? Az szokta megoldani az ilyesmit.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29469) floatr válasza csuvicsuva (#29466) üzenetére


floatr
veterán

Jó én nem olvastam el rendesen, de még most is rángatózik a szemem attól a három körös S2 góliáttól :)

(#29470) Qkackca válasza Win-T (#29454) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem is, a többieknek meg nem :D

Menni : szerintem majd ha bejön az S2 a heti versenyek közé, majd akkor. Eddig még nem volt.

floatr: a carpass az nekem is írt már olyat, az olyan este 6-7-8 körül válthat, korábban még azt írja amit neked.

Jó az 3 körös Góliát a 4-ben, vannak érdekes emberek benne...Tök béna a csapat kétharmada, tök utolsók, aztán a kolléga mire feltartotta őket és az egyik megelőzött minket, egyből nyomta a szöveget milyen penge..., aztán a kövi zászlónál elszállt...De aztán sikerült behozni az első két futamot, így a góliát már tét nélküli volt. A nagyszájú emberke csúnyán utolsó volt az első körben, majd a másodikban kilépett meg másik kettő vele is...két nyert kör után. Ha megáll és elmegy wc-re mire viszajön akkor is megvan neki, de mindegy :N :DDD
De azért vannak benne érdekes erőhatások, közelbe nincs senki, mégis beleviszi a kocsit a kerítésbe magától. Attól tekintsünk el, hogy van 2-3 kanyar amiben béna vagyok és megyek magamtól is az út mellé, de na.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29471) csuvicsuva válasza Win-T (#29467) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem játék újraindítása oldotta meg, amikor frissen álltam neki. Gondolom most sincs ez másként.

#29469 floatr: most már nekem is, elsőre én is elsiklottam felette, hogy 3 körös a Góliát. :Y Remélem ebben a részben is csak akkor lesz ilyen, ha már nem játszom vele.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29472) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Vegre 1x elso vagyok vmiben :C

(#29473) hamizoli válasza HUNgabus (#29472) üzenetére


hamizoli
tag

Már nem! ;] Bocsika. :)

régi név:hammer1

(#29474) M.Úr


M.Úr
tag

Pár napja csatlakoztam a klubhoz, tolom a Rivalsba az időket (MarcibacsiNZ néven). A top 3 Rivalsozóhoz lenne kérdésem, hogy milyen beviteli eszközzel nyomják? Én simán billentyűzetről, ezért elengedhetetlen az ABS + kipörgésgátló sajnos... így is nagyon nehéz néhány kanyart bevenni ahol ugye full gáz vagy nulla helyett csak kicsit kéne nyomni a pedált.

A gepárd nevű pedig valami nagyon pro arc...

[ Szerkesztve ]

(#29475) parandroid válasza M.Úr (#29474) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Xbox kontroller az ideális forzához. Kormánnyal is lehet, de ez nem sim, sokkal több vele a bosszúság, mint amennyit hozzáad.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29476) Reaper válasza M.Úr (#29474) üzenetére


Reaper
őstag

Javaslom ezt a csatornát : [link] Ő is billel nyomja, méghozzá nagyon profin. Vannak saját tuningjai, meg asszem volt olyan videója is, hogy "how I'm playing with keyboard" vagy valami ilyesmi.

(#29477) Ranaguthan válasza M.Úr (#29474) üzenetére


Ranaguthan
újonc

Én is billentyűzettel játszom, nekem a kontrollerre egyszerűen nem áll rá a kezem.

(#29478) csuvicsuva válasza M.Úr (#29474) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha WorthyCheetahra gondolsz, akkor ő itt Kisgépkezelő néven fut és simán feltart neked 10 darab S2 998-as McLarent 100 km/h-val. :C

Ez még az előző részben volt, azóta gondolom tovább evolválódott.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29479) csab991 válasza M.Úr (#29474) üzenetére


csab991
senior tag

Én is klaviatúrán tolom, szerintem teljesen elfogadható, sajnos valóban kell az abs, a kipörgésgátló viszont nem mindig, inkább csak magassabb autóosztályba.

(#29480) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Imádom a játékot, de a multi része a sok baromtól lehangoló.
Jól jönne a multihoz egy GTS szintű szabálykönyv, mert így a multi része inkább vicc, mint autóversenyzés.

(#29481) Wesder válasza ProEvoFan (#29480) üzenetére


Wesder
félisten

A Motorsportban sincs, akkor majd itt pont lesz biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29482) IntelKiller7 válasza Wesder (#29481) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Bár nem derült ki, de valszeg a Motorsportra gondolt.

ProEvoFan én ezért imádkozom, hogy a Motorsport 8 megkapja a GTS szabályrendszerét. Vagy legalább közel hasonlót. De, ha még jobb lenne az lenne maga a tökély.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#29483) ProEvoFan válasza IntelKiller7 (#29482) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Forza Horizon 5 -re gondoltam.

(#29484) IntelKiller7 válasza ProEvoFan (#29483) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

De oda minek pályaversenyes szabályzat? :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#29485) ProEvoFan válasza IntelKiller7 (#29484) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Csak annyit kérnék, hogy ha izomból belém jön, mert csak úgy tudja bevenni a kanyart akkor kapjon 3 sec lassítást.
A pálya szélén a kanyar mellet vannak a palánkok. Rengetegen úgy veszik be a kanyart, hogy neki deiftelnek, lepattannak és mennek tovább, mint ha mi sem történt volna Stb...

(#29486) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Végre [link] ....azt hittem soha nem fogom megnyerni. :D :))
Amúgy ezt megérdemeltem. Gyengébb autókkal három embert kiejtettem és a harmadiknál beadott egy "nyolcas" Lamborghinit.

[ Szerkesztve ]

(#29487) CJ4567


CJ4567
veterán

Nem sokan beszélnek erről az autóról, viszont nekem ez az egyik kedvenc autóm az eddig behozottak közül. Underground 1-2 miatt nosztalgikus, és nagyon jó vezetni B osztályban, és tempója is van rendesen. :))

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29488) homerhamm válasza CJ4567 (#29487) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29489) lastmohican2


lastmohican2
tag

Néha én is előveszem az U2 soundtracket, s jó emlékelkkel hallgatom. Pár szám pedig bekerült róla a kedvencek közé (The celebration song, Give it all, Black Betty). A Forzában is hallgatható számok vannak, de egyik sem annyira kiemelkedő (legalábbis nekem) mint anno az NFS-ekben voltak.

(#29490) CJ4567 válasza homerhamm (#29488) üzenetére


CJ4567
veterán

Természetesen. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29491) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ha valakinek esetleg még nincs meg Forzás Maserati nyerhető a heti Super7-ben.

(#29492) stillmatic válasza CJ4567 (#29487) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Neked az FH5-ben nincsenek nyilvánosan megosztott tuningjaid?

(#29493) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

FH5-ben sem lehet a térképről etüntetni a kész versenyeket?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#29494) parandroid válasza V.Stryker (#29493) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Használj szűrést, ezért van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29495) csuvicsuva válasza stillmatic (#29492) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha jól sejtem, a képen a heti speed zone-os Supra van. Én az ő tuningját töltöttem le (ment is a like), viszont ő nem a mi klubunkban van. Gamertagjét nem adom ki, majd ő megosztja, ha szeretné.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29496) CJ4567 válasza stillmatic (#29492) üzenetére


CJ4567
veterán

Dehogynem vannak, csak FH5-re nevet változtattam, Inayamei név alatt találsz meg. :) A Celicához is pont van fent tuningom, B osztályra.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29497) stillmatic válasza CJ4567 (#29496) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja az te vagy? Be vagy követve, feltűnt hogy a japó hangzású muksónak milyen használható tuningjai vannak. :D

(#29498) csuvicsuva válasza CJ4567 (#29496) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Látszik, hogy beteg vagyok. A Supra teljesen máshogy néz ki. :(((

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29499) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Az ajándékozás is limites az AH-hoz hasonlóan.
Kiszórtam az értékesebb cuccaimat a garázsból ( a filléres szarokat egyből törlöm) és a nyeremény Brokit már nem tudtam odaadni egy új játékosnak sem mert a játék közölte velem hogy túl bőkezű vagyok és próbáljam meg holnap. :)

(#29500) homerhamm válasza stillmatic (#29499) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, én tegnap vettem észre, hogy kaptam, egy Hello Kittys terepjárót. :D

De legalább megtudtam, hogy festéssel együtt megy az autó másnak.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.