Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28801) csuvicsuva válasza Mikiller (#28800) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Minél nagyobb legyen a kereke, és legyen sz***á tuningolva.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28802) parandroid válasza Mikiller (#28800) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Local Motors Rally Fighter volt talán a befutó. Amúgy is bírom azt a dögöt, ahol csúnya terepen kell gyorsnak lenni, ott mindig beválik.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28803) NoMagix


NoMagix
addikt

terep versen, sajnos a végére elfogyott 250db cp zászló!

(#28804) PortmanX válasza Mikiller (#28800) üzenetére


PortmanX
csendes tag

Ha nincs kedvem tuninggal és autókkal bajlódni általában ezt az emberkét követem redditen - Saeenu, őt már emlitették itt a topicban is többször, mint jó tunert. Minden héten updateli a táblázatát a szezonális eseményékhez (saját és más userek tuningjaival). Főleg AWD tuningok vannak fent, hogy minél felhasználóbarátabb legyen, de eddig még nem csalódtam benne. Remélem nem ütközik semmilyen szabályba ha megoszom: [link]

[ Szerkesztve ]

(#28805) .LnB válasza PortmanX (#28804) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én a trial-t leszámítva, sehova se keresek külön tuningot a Fesztivál feladatokhoz. A gép elleni versenyeket, alap kocsikkal meg lehet csinálni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28806) PortmanX válasza .LnB (#28805) üzenetére


PortmanX
csendes tag

Egyetértek, sok bajom nekem sem volt a heti feladatokkal, de gondoltam megosztom hátha bárki másnak jól jön. Pl. ha eddig bármikor úgy volt, hogy nem volt időm kitapasztalni mi lenne a legoptimálisabb járgány vagy beállitás, leginkább amiatt hogy én klaviatúrán tolom, inkább megnéztem a linkelt xlst. Sok időt lehet vele spórolni, főleg ha limitát a szabadidőd és csak túl akarsz lenni a heti listán.

[ Szerkesztve ]

(#28807) .LnB válasza PortmanX (#28806) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ammennyit panaszkodnak itt sokan, hogy semmi sem sikerül nekik, jól is tetted. ;] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28808) stillmatic válasza Mikiller (#28800) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Toyota Baja felhúzva. Sima ügy.

(#28809) Erdei88 válasza PortmanX (#28804) üzenetére


Erdei88
veterán

:R

(#28810) rdt89 válasza Kisgépkezelő (#28764) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi, rá fogok lesni! :) Én is csináltam egy fasza pályát, de olyan bugos az event lab, hogy kukázhattam is. :(

(#28811) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A steames vásárlók 75 százaléka elszivárgott az FH5-ből a bugok miatt. :C

(#28812) Wesder válasza stillmatic (#28811) üzenetére


Wesder
félisten

Húha... :U
Üzleti szempontból mivel monetizàció nem nagyon van a jàtékban, ezért őket pont nem érdekli hogy a megvett jàtékoddal te jàtszol e vagy sem.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28813) Wesder válasza Wesder (#28812) üzenetére


Wesder
félisten

Szerk.
Nem mellesleg màr több mint egy hónapja piacon van. Nem mindenki jàtszik egy jàtékkal több hónapon keresztül. Van aki màr "kijàtszotta".
Én sem jàtszom màr vele, csak a hetiket csinàlom meg, és nem feltétlen a bugok miatt, hanem mert ez a 60h nekem bőven elég volt. Nem is értem mit kell ahoz tapsikolni hogy XY jàtékkal most kevesebben jàtszanak, mint megjelenéskor. :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28814) Mikiller


Mikiller
aktív tag

Köszi a tippeket srácok, sikerült végre :R

(#28815) parandroid válasza Wesder (#28812) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Első körben lehet, hogy nem, a gond az, hogy az ilyesminek híre megy, ők meg kétévente kiadnak ilyesmit… Hosszabb távon a sorozat hírneve így is meg lett tépázva, ami nem fog jól jönni, ha esetleg a következő rész az előrendelések alatt nem hozza majd a kívánt számokat, vagy esetleg úgy jelennek meg az első hírek róla, hogy ‘na, jön az új forza, meglátjuk, ez is olyan bugos szar lesz-e, mint az előző volt hónapokig a megjelenés után’.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28816) stillmatic válasza Wesder (#28812) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A mostani ki van fizetve , pénz a kasszában.
A következő már nem biztos hogy ki lesz, ez a nem mindegy.

(#28817) Wesder válasza parandroid (#28815) üzenetére


Wesder
félisten

Előrendelések nem szàmítanak úgy mint rég, a GamePass miatt. Gyanítom a 6. rész is csak 3 év múlva fog jönni. Amúgy most kb úgy csinàlunk, mintha minden jàték tökéletes àllapotban jelenne meg, közben meg nagyon nem.

Szerk.
Bugos? Igen. És? Majd javítjàk. (vagy nem) Pont nem érdekel, mert van ezer màsik jàték amivel lefoglalhatja magàt az ember, amíg ezt rendbeszedik.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28818) Wesder válasza stillmatic (#28816) üzenetére


Wesder
félisten

A következőt megnézed GamePass-szal. A mostanit sem volt kötelező megvenni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28819) stillmatic válasza Wesder (#28813) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Konkrétan a bugok miatt menekülnek, hogy csak offline van élet a játékban, konvojproblémák, végtelen töltések, kifagyások...
Sokan bevallottan elkezdtek Halozni ami nem ugyanaz a kávéház és soha nem akarnak többé az FH5-be visszatérni. Egy online élményekre épülő játékot a rövidke kampány után úgy eldobni mint egy szaros gatyát minden csak nem sikertörténet.

(#28820) stillmatic válasza Wesder (#28818) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem rólam van szó hanem a csalódott steames játékosokról akik nagy része nem kér a Forzából többet.

(#28821) parandroid válasza Wesder (#28817) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azértúgy se csináljunk, mintha ez a bugfest normális lenne, mert nagyon nem az. Hibák vannak, de ehhez hasonlót még nemhogy forzától, de máshol se láttunk. Ennyi gamebraking issue a hírhedt cp2077-ben sem volt, pedig az ordas nagyot bukott a hibái miatt. Gyakorlatilag azóta sincs készen, csak egy béta verzióval játszik a nép, ami majd egyszer meg fog jelenni (valószínűleg jövőre). Itt annyival más a helyzet, hogy eleve egy működő játékra húztak egy új skint, de ezt is sikerült elrontani. Eközben pánikszerű kapkodással kalapálják kétségbeesetten a két éve késő (és. em lepődnék meg, ha nem tudnák tartani a jövő évi megjelenést sem) motorsportot, amiből az elcseszett licenszmegállapodásaik miatt most éppen annak ellenére nincs egy darab sem a store-ban, hogy system selling cím a platformon. És ez a start, amit most levezényeltek, nem ígér sok jót. Azt meg ne felejtsük el, hogy azzal az a szerencséjük sincs, hogy nincs versenytársa, mint a Horizonnak, mert azért csak megjelenik néha egy-egy Grid, Asetto Corsa, vagy Project Cars, hogy a GT-ről a túloldalon ne is beszéljünk…

Közben beleszerkesztetted az utolsó bekezdést. Pontosan erről van szó. Az MS a GP-szal szolgáltatást árul, aminek ez az egyik húzó címe. Ha ezt még egy-két alkalommal eljátszák, meg mellette megszűnik a kiskapuzás az előfizuval, abból lesznek bajok. Nekem van nem egy ismerősöm, akik most emiatt vették az első xboxukat, és fizettek elő Game Passra (havi levonós rendszerben), és finoman fogalmazva nem boldogok, hogy vagy nem indul a játék, vagy fagy, vagy nincs benne forgalom, vagy beesik az autó a talaj alá, vagy megcsinálhatatlanok a feladatok.

Ja, és még annyi, hogy sokan (köztük én is) annak ellenére is kifizettük a 100 eurót (jó, az izlandi store-ral volt némi kiskapuzás itt is), hogy GPU előfizunk is van. De az Ultimate Addont is rengetegen megvették, az is valami 40-50 (?) Euró… Ahhoz képest drága azért, hogy a viphez járó ajándék napi pörgetést nem kapom, forzathon pont duplázás hol működik, hol nem, meg az egész forzathon (férjezett nevén horizon arcade) egy vicc. Megoldani nem tudták, hogy működjön online, szóval lenerfelték a pontokat, most kész röhej, hogy 3x átmész egy trafin, és kész a forduló. Hú, de izgi.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28822) Wesder válasza parandroid (#28821) üzenetére


Wesder
félisten

Egyik felsorolt jàték sem a Horizon pàrja.
Bosszantott engem is hogy tegnap nem tudtunk rendesen multizni, mégis sikerült valahogy 3-4 óràt elverni benne. Én értem hogy valakiknek "totàl bugos" de azért túlzàsokba ne essünk hogy CP szint.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28823) homerhamm válasza Wesder (#28822) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem CP szint, mert a CP-ben kevesebb a bug. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28824) parandroid válasza Wesder (#28822) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem CP szint, ez konkrétan szarabbul néz ki. Illetve szerencsére szebben néz ki, csak szarabbul működik. Ezzel együtt nekem is benne van nettó 4 napom, mert fanboy vagyok, de ha valaki nem az, az rég hagyta a fenébe.

A felsorolt játékokat meg eleve a Motorsporthoz írtam, fusd át azt a részt megint.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28825) HUNgabus válasza Mikiller (#28800) üzenetére


HUNgabus
senior tag

én egy RS2000 csináltam meg, talán S2 tuninggal ha jól emlékszem

(#28826) Wesder válasza parandroid (#28824) üzenetére


Wesder
félisten

Jó, egy kalap sz@r az egész, de majd javítjàk. Az a baj hogy az ilyenekre én tök immunis vagyok, vagy max 3 percig zavar, aztàn meg nem érdekel. (vannak kivételek) Azt persze tovàbbra se értem hogy lehet annak örülni hogy "menekülnek" az emberek a jàtékból.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28827) stillmatic válasza Wesder (#28826) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem örülök neki csak gúnyosan tapsoltam. Igazából el vagyok képedve, dühös vagyok és csalódott.

(#28828) Wesder válasza stillmatic (#28827) üzenetére


Wesder
félisten

A jàték àllapotàval kapcsolatban kb ennyi a reakcióm: ¯\_(ツ)_/¯
Vanilyen. Írtam màr pàr napja hogy el kell engedni ha szar, aztàn majd az első DLC-vel visszanézni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28829) parandroid válasza Wesder (#28828) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

De ha valaki fanboy (mint én), az nem akarja elengedni. 1000 órám van az elődjében, konkrétan szinte _minden_ tartalmat kipörgttem belőle. FM7-ből szintén. A nyáron már az x360-as Forzákkal játszottam kínomban, amíg nem jön következő (és minden percét imádtam, még így is). Nekem emiatt a játék miatt van xboxom, mással gyakorlatilag nem is játszom. Hadd legyek már egy kicsit csalódott, hogy nem elég, hogy egy évet csúsztak vele, még el is baszták… Végigtolom ezt is, amennyire lehet, aztán a kiegeket is. A hangulat amúgy rendben lenne, de a rendszeres, és megkerülhetetlen hibák keserű szájízt hagynak az emberben. Főleg, hogy ezek kellő odafigyeléssel, megfelelő projektmenedzsmenttel, valamirevaló (humán) erőforrás-felhasználással elkerülhetőek lettek volna. :(

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28830) homerhamm válasza parandroid (#28829) üzenetére


homerhamm
addikt

+1 :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28831) Wesder válasza parandroid (#28829) üzenetére


Wesder
félisten

Amúgy miből gondolod hogy késtek a jàtékkal? Ha jól tudom szàndékosan lett 3 év kihagyva, mivel a végtelenségig amúgy sem lehetne két évente kiadni egy új részt. Sőt a 4 év lenne a tuti. Mikor a régi megy, akkor jöhetne az új mindig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28832) motifator válasza NoMagix (#28795) üzenetére


motifator
senior tag

A800 Lancerrel mentem egyet, a harmadik körre rá is éreztem az ízére, nekem tetszik. :R Még a szerencsémet is meghoztad, pont a verseny végén léptem szintet és kipörgettem az MKII Ford GT40-t.

Funky + Jazz

(#28833) parandroid válasza Wesder (#28831) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, kuss, ők így szállnak le a bicikliről?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28834) Wesder válasza parandroid (#28833) üzenetére


Wesder
félisten

Miért? Hol volt az előírva hogy két évente kötelező Horizon-t megjelentetni?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28835) batai15


batai15
félisten

G920 shifter működik xboxon ?

(#28836) lo_jo válasza Wesder (#28822) üzenetére


lo_jo
senior tag

A CP egy single only játék, ha most nem játszol vele, nem maradsz le semmiről, kontent szinten az alap játéktól ugyanezt kaptad egy éve és ugyanezt fogod kapni egy év múlva is. FH5 meg mégis csak nagyrészt online-ra épül, ráadásul folyamatosan jön bele a kontent, amiről ha lemaradsz, akkor majd csak grindolás után tudod megszerezni. Ja és azért az is fáj itt sokaknak, hogy olyan dolgokat sem tudtak működőképesre megcsinálni, ami a tartalom szempontjából alig különböző FH4-ben működik, pl konvoj, online forgalom, eliminator, de néha még egy egyszerű online verseny is ide tartozik.

(#28837) Wesder válasza lo_jo (#28836) üzenetére


Wesder
félisten

Azt mégis miről maradok le? Pàr autóról? Hűha... :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28838) lo_jo válasza Wesder (#28837) üzenetére


lo_jo
senior tag

Hát egy játékban, ami arról szól, hogy legyen 189658498 autód... De jó, akkor legyen igazad, a játék jó. Biztos ezért nem lehet a heti kincsesládát sem megszerezni a héten. Meg biztos azért nem indul el egy online verseny 3 perc töltés után, mert túl jóra csinálták. Nem rágták a szánkba eléggé, hogy a láthatatlan ellenfél az új fícsör eliminatorban. Ja meg lemaradt a Horizon Life gomb alól az apróbetűs felirat, hogy no traffic mode.

(#28839) stillmatic válasza NoMagix (#28795) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A800 Lexus LFA 5:49,985 így elsőre.
Ritmusos kis verseny. :)

Amit nem értek, hogy az FH4-hez képest nem lehet bármilyen versenyhez beírni a megosztókódot, hanem csak a tényleges rajthelyhez.

(#28840) Wesder válasza lo_jo (#28838) üzenetére


Wesder
félisten

Igazad van, most rendesen eluralkodott rajtam a FOMO, anlmiért nem lesz meg pàr olyan autó, amit soha a büdös életben nem fogok hasznàlni.
Az az 50k credit tényleg ekkora érvàgàs hogy mindenki a Treasure miatt sír hogy nem lehet megcsinàlni? A többi jogos, bàr a forgalmat most visszaraktàk.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28841) homerhamm válasza stillmatic (#28839) üzenetére


homerhamm
addikt

Mert az még több bugot okozna. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28842) parandroid válasza Wesder (#28840) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Neked mást jelent ez a játék, mint nekem (meg itt még néhányunknak). Nem az van, hogy te rosszul csinálod, meg nem is az, hogy fáj, hogy az orrom alá dörgölöd, hogy hisztis picsa vagyok, mert leszarom, hogy más mit gondol a felhasználói szokásaimról, tényleg csak azért írom le, hogy egyértelmű legyen, hogy létezik a tiédtől eltérő értelmezése is a problémának. Amúgy meg az az érzésem, hogy shark week lehet nálad, nem szoktál te ilyen szinten passzívagresszívóskodni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28843) Wesder válasza parandroid (#28842) üzenetére


Wesder
félisten

Elöszörr is, az mi? :F
Màsodszor, pedig tényleg nem szoktam.

Egyébként én is imàdom a jàtékor, szintén system seller nàlam is, de lehet tényleg azért nem érzem àt a problémàtokat, mert 60-80 órànàl még egyik sem kötött ke tovàbb és annyi idő alatt kb mindig kész volt, amit akartam.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28844) parandroid válasza Wesder (#28843) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hölgyekre szokták használni a kifejezést, mert elég jól leírja a menstruációs időszakhoz kapcsolódó jelenségegyüttest (Violence, Strong Language, Blood and Gore). :P

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28845) ansell


ansell
tag

A Treasure Hunt még a patch után is bugos?

Open Racing küldihez csak az a jó ha Road Racingre dob be?

ITX konfig eladó!

(#28846) parandroid válasza ansell (#28845) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igen.

Te választod ki az openen belül, hogy versenyre mész. Onnét már mindegy, mire tesz be. Csak ne horizon tour, drift, vagy eliminator legyen, hanem rendes verseny (azt hiszem, az első nagy ikon).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28847) Wesder válasza parandroid (#28844) üzenetére


Wesder
félisten

Tudnak ezek az angolok. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28848) NoMagix válasza parandroid (#28829) üzenetére


NoMagix
addikt

Na ezzel pont így vagyok én is!
Ott tartok, (fanboy ide vagy oda) azon gondolkodtam hogy a következő részt már nem veszek meg ultimátéban előrendelve teljes áron!

#28832 motifator: :C :R köszönöm!
#28839 stillmatic: köszönöm :R

[ Szerkesztve ]

(#28849) parandroid válasza Wesder (#28847) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meg ugye az Animal Channelen a tematikus cápás hetet is így hívták, végülis onnét jött a dolog, de aztán már senki nem arra használta valamiért….

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28850) ToMy_


ToMy_
tag

Na most mennek el a p1cs@ba, megint 102.5GB-ot akar letölteni frissítés címén, és megint leáll 0%-nál hibával, és megint törölhetem le az egészet, hogy nulláról telepítsen.
Oda akarok ülni elé este egy kicsit kikapcsolódni, erre meg ez van. Sz@rjanak sünt!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.