Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28851) batai15


batai15
félisten

Működik végre a váltó. Azonban a kuplung hiába bindelve van ,és természetesen manuális + kuplung van beállítva nem működik a játékba. Egyszer sikerült működésre bírni de azóta sem.

(#28852) .LnB válasza Wesder (#28837) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Aztán ha lemaradsz? Mi van akkor nem? Majd megnézed youtube-on. :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28853) Wesder válasza .LnB (#28852) üzenetére


Wesder
félisten

Ennyi. :K:C

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28854) csuvicsuva válasza ToMy_ (#28850) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Na most ha te használtál volna válogatott, ömlesztett csúnya szavakat némi cifra káromkodással megfűszerezve, azt megérteném. Na ez rohadt idegesítő. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28855) csuvicsuva válasza parandroid (#28842) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha nem ismerném, azt mondanám, hogy trollkodik. Nézzétek el neki, tegnap traumát okoztam. Mivel nem tudtunk konvojban versenyezni, kipróbáltuk ezt az új Aliens játékot. Szerintem még mindig attól van kikészülve. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28856) Wesder válasza csuvicsuva (#28855) üzenetére


Wesder
félisten

Előjön a PTSD-m màr attól is ha említed... :(((

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28857) .LnB válasza Hunner (#28706) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tegnap volt időm, és végigmentem ezeken a tunereken. Ez a lista volt a legkényelmesebb, őket egyszerű volt a példa autókon keresztül megtalálni. Kisgépkezelő névsorával gondba lennék, hogy hogyan találjam meg őket.

Olyanokat azért nem követtem be a listán, akiknek kevés tuningjuk van. Volt akinek 10db volt. Nem is értem, hogy miért lettek felírva.

Csak kicsit próbálgattam ki 1-2 tuningot, szóval nem tudok komolyabban nyilatkozni. De két különböző tuning esetében is nagyon meglepett a "puha" féktáv. Konkrétan tövig lehetett húzni a féket (ABS OFF) és nem blokkoltak a kerekek. Ez nekem fura, én a "harapósabb" rövidebb féktávokhoz vagyok szokva. De ez tényleg csak kettő autó volt.

Kérdés: A Pursuit tuningok azok konkrétan mik? Sok olyat láttam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28858) stillmatic válasza .LnB (#28857) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem Purist véletlenül?

Én azokra vadászom, a lényege hogy az autó kinézete gyári marad.

(#28859) .LnB válasza stillmatic (#28858) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ennyire félreolvastam volna? Lehet. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28860) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#28858) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Meg a motor és a hajtás is gyári marad.

(#28861) stillmatic válasza Kisgépkezelő (#28860) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Több olyan Purist címkés tuninggal találkoztam ami AWD lett. Gondolom az online miatt, engem mondjuk nem zavar, sőt.
Ami zavar az a gusztustalan forzás aeroszettek.

(#28862) Hunner válasza .LnB (#28857) üzenetére


Hunner
senior tag

A leaderboard tunerek közt ha jól tudom nagyon megy a prüszkölés a blokkoló kerekes fékerős tuningokra, szóval lehet hogy a tövigfékezős és még ott sem blokkolós náluk kifejezett elvárás...
Illetve amit olvastam hogy a sportfék nagyon sok PI-t emel, úgyhogy a legtöbben "Stock"-on hagyják a féket, ami okozhat meglepetést azért egy A-700as kocsin. Nem árt résen lenni.

Egyébként könnyen lehet hogy az ilyen tune-os kocsikat másképp kell vezetni mint ahogy eddig szoktuk őket :DDD Viszont ugye az eredmények bizonyítják hogy gyorsabbak, szóval gondolom megéri velük foglalkozni

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#28863) .LnB válasza Hunner (#28862) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, én nem is kérdőjelezem meg a minőségüket. Azért is írtam, hogy én nem ehhez vagyok szokva. De majd hozzászokok. Meglepő volt az első próbánál, hogy az első három kanyarban elszálltam féktávon mint a győzelmi zászló. :D Aztán utána próbálgattam, hogy lehet ezt a féket még húzni bőven, konkrétan tövig. :)
De annyira jó hallani, normálisan váltó autókat. Ebben nincs hiba, automata váltóval is olyan szépen jönnek a "gangok".

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28864) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#28861) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Akkor az vagy gyárilag AWD volt, vagy valaki félreértette a Purist "mozgalom" céljait. A 4-ben is ismertem olyan tunert aki a "WR" cimkét félreértette és a Winter/Rally gumis tuningjaira használta. :D
Azért szerencsére van elég gyárilag AWD kocsi is a játékban amik jó alapot nyújtanak a tuninghoz, így az AWD hajtás és a Purist címke nagyon sok esetben ki egymást.

(#28865) floatr válasza Kisgépkezelő (#28864) üzenetére


floatr
veterán

A gyári look&feel nekem is bejön eltekintve néhány felnitől, de az RWD-vel nem nagyon tudok mihez kezdeni. Valószínűleg túl casual vagyok ehhez.

Meg amúgy a gyári motoroknak brutál hangja is van főleg az amcsi kocsikban

[ Szerkesztve ]

(#28866) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A napi kihívásnál a "vásárolj három autót" az csak nekem bugos?

(#28867) floatr válasza ProEvoFan (#28866) üzenetére


floatr
veterán

Nekem egyből megadta.

(#28868) lastmohican2 válasza ProEvoFan (#28866) üzenetére


lastmohican2
tag

Lehet itt is csak akkor fogadja el, ha olyan autót veszel, ami még nincs meg.

(#28869) floatr válasza lastmohican2 (#28868) üzenetére


floatr
veterán

Ez mondjuk elképzelhető, mert agyaltam h farmolós pontiacot vegyek, vagy olyat, ami hiányzik még. Aztán végül az utóbbi mellett döntöttem

(#28870) .LnB válasza lastmohican2 (#28868) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt cáfolom, vettem három ugyan olyan kocsit (majd elajándékoztam), és megadta (nekem már egy ideje megvan az összes.)
#28866ProEvoFan
Szóval nálam az nem volt bugos.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28871) ProEvoFan válasza lastmohican2 (#28868) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Hat új autót kellett vennem, így beadta....
A bugos Kincsnyomon kivül minden meglett a héten.

(#28872) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hogy egy kis dicséret is érje a játékot. Nálam Mexikó összes autó tulajdonosának lejárt a kb egy hónapja tartó szabadsága. Újra van civil forgalom!!! :C

(#28873) laceszgamer válasza ProEvoFan (#28872) üzenetére


laceszgamer
addikt

Kár, hogy szegény Sesto FE viszont úgymond már nyugdíjas lehet, nincs miért farmolni, minden értelmes Super Wheelspines kocsit úgymond javítottak, pedig így normális forgalommal lehetne igazán jól.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28874) .LnB válasza laceszgamer (#28873) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig is át lehetett váltani Solo módba.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28875) csuvicsuva válasza ProEvoFan (#28871) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Aukciós ház nem számít bele, az biztos. Nekem legalábbis a múltkori ilyennél nem számolta.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28876) homerhamm válasza ProEvoFan (#28872) üzenetére


homerhamm
addikt

Vége a homeofficenak. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28877) NoMagix


NoMagix
addikt

hol a hiba?? ;] :DDD

(#28878) rdt89 válasza NoMagix (#28877) üzenetére


rdt89
addikt

A téridő paradoxonát súlyosan megsértetted, amúgy a kebelkobold név is odab.sz. :C

(#28879) floatr válasza NoMagix (#28877) üzenetére


floatr
veterán

Így könnyű :D

(#28880) homerhamm válasza NoMagix (#28877) üzenetére


homerhamm
addikt

Az idő csapdájában

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28881) .LnB válasza NoMagix (#28877) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nincs hiba mert tiszta kört mentél. Ennyi.
A tiszta kör minden nem tiszta kört felülír, lehetsz te fél órával lassabb is akár.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28882) NoMagix válasza .LnB (#28881) üzenetére


NoMagix
addikt

Na látod azt nem is néztem, fel sem tűnt hogy hibás volt az a kobold kör!

itt viszont nincs hiba!
Ez egy gyors pálya akármivel! 2x10 km

(#28883) rdt89 válasza NoMagix (#28882) üzenetére


rdt89
addikt

nekem is van egy nagyon jó pályám, hazaértem bedobom a megosztókódját. 25km és X osztállyal teljesíthető 4:30 alatt s iszonyatosan gyűlik a perk benne. :D

(#28884) Win-T


Win-T
senior tag

Ennek a forgalomnak a javítása továbbra sem akar összejönni, hiába írják már sokadszorra, hogy csináltak vele valamit, folyamatosan üres utakon közlekedem. Belépés után nagyjából az első versenyig volt némi élet az aszfalton, de nem tudom biztosan, hogy off vagy online voltam, mert folyamatosan dobálta az üzetet, hogy network error.
Ez már lassan tényleg a balfaszkodás kategóriája.

(#28885) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Nálam az indítás megjavult, most elsőre megy és nem 3-4-5x :C

viszont a kurzorom teljesen eltűnt, ami azért érdekes mert eddig mindig látszott, még verseny közbe is :W

(#28886) Bib válasza HUNgabus (#28885) üzenetére


Bib
őstag

Valahol lehet kapcsolni, láttam úgy rémlik.

(#28887) Win-T válasza Win-T (#28884) üzenetére


Win-T
senior tag

Módosítanám a tapasztaltakat annyiban, hogy néha valóban megjelennek az autók és akkor nem is tűnnek el közelérve hozzájuk mint eddig, szóval valamit csak csináltak a srácok.
De többnyire inkább nem vannak mint vannak...

(#28888) csaba951 válasza HUNgabus (#28885) üzenetére


csaba951
veterán

Az elsőre nem indul a játék (de egyébként megy) problémának igen egyszerű a megoldása. Indítás után a Start Game-re lehet rögtön nyomni, utána megjelenik a Continue gomb. Na, ezt nem szabad megnyomni. Ezen a képernyőn kell várni 1 percet, és akkor csak akkor megnyomni a gombot.

(#28889) HUNgabus válasza csaba951 (#28888) üzenetére


HUNgabus
senior tag

nálam, (PC) eddig olyan volt hogy ikonra nyomok elindul majd random mód bezáródik, de szinte mindig máshol, volt hogy a "házba" lépés előtt..., ezt 2-3x csinálta majd elindult a Game, most 2 napja a "frissítés" óta megy elsőre

tudom hogy lehet kapcsolgatni a kurzort de eddig hiába mert mindig látszódott, most is hiába mert nem látszódik sose :DD

(#28890) Bib válasza HUNgabus (#28889) üzenetére


Bib
őstag

Az egyik hiba volt amúgy hogy kint maradt a kurzor, akkor is ha már a kontroller ment. Ez már szerintem múltkori patchben javítva lett.

(#28891) Win-T válasza HUNgabus (#28889) üzenetére


Win-T
senior tag

De miért kellene, hogy látszódjon? Még ha elvetemült módon billentyűzettel tolod a játékot akkor is kényelmesebbnek tippelem a menü használatát azzal mint mindig nyúlkálni az egérhez.

(#28892) homerhamm


homerhamm
addikt

Komolyan muszály minden héten valami krva nehéz feladatot adnak? :W (buggys sebességzóna)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28893) Qkackca válasza homerhamm (#28892) üzenetére


Qkackca
őstag

Exomotive Exocet, A800 a lá qkc: 141 806 264 ;) :R

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28894) homerhamm válasza Qkackca (#28893) üzenetére


homerhamm
addikt

Köszönöm, ezzel azonnal sikerült is. :W Ez a világ igazságtalansága.

Hóembert merre találni?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28895) Wesder válasza homerhamm (#28894) üzenetére


Wesder
félisten

Gondolom ott, ahol hó is van.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28896) Qkackca válasza homerhamm (#28894) üzenetére


Qkackca
őstag

Guajanato vagy Mulege-ben már láttam egyet, de ilyen lámpaernyő/origami stílust keress.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28897) homerhamm válasza Qkackca (#28896) üzenetére


homerhamm
addikt

Na majd megkeresem. Egyebként bugos a Forzashop is, két Super wheelspint is tudtam venni. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28898) Win-T válasza homerhamm (#28892) üzenetére


Win-T
senior tag

Én a "Deny 5 flags in team flag rush" feladattól sokkal jobban tartok... így ránézésre esélytelen, hogy ez nekem meglegyen mert:
- Iszonyat béna vagyok az összes játszóteres ökörséghez.
- Ennél fogva gyűlölöm is az egészet úgy ahogy van, fegyverrel sem vesznek rá, hogy egynél több alkalommal elindítsam ami a hetihez kell. És ráadásul még be is kell mákolni, hogy egyáltalán beadja ezt a játékmódot, nem lehet csak azt pörgetni míg össze nem jön.

[ Szerkesztve ]

(#28899) Wesder válasza homerhamm (#28897) üzenetére


Wesder
félisten

Bàrmennyit vehetsz, az 1x az az hogy egyet ad gondolom. Nem làtom értelmét egyre korlàtozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28900) homerhamm válasza Wesder (#28899) üzenetére


homerhamm
addikt

De a múltheten csak egyet tudtam, és le van korlátozva. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.