Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28551) .LnB válasza stillmatic (#28549) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az tényleg nem normális, hogy több mint egy hónappal a megjelenés után még mindig él ez a bug. Valószínűleg nem sok ember foglalkozik már a játékkal a fejlesztők közül. Mert a bugok, és a bugok javítása borzalmas. Főleg a múltkori, ami több kárt okozott, mint hasznot.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28552) stillmatic válasza .LnB (#28551) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Elvileg itt a láda, aki három csillagozott pionírban annak nincs piros kör. Bugos, majd javítják, cserébe összeomlik más.
Baszki, egy nyomorult szezont nem tudnak levezényelni, szánalmas

(#28553) homerhamm válasza .LnB (#28551) üzenetére


homerhamm
addikt

Kenjék a hajukra az 50.000 kreditjüket úgyis az összes ládában eddig az volt. :(((

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28554) rdt89 válasza homerhamm (#28553) üzenetére


rdt89
addikt

a bug miatt, amikor kijavítják 55.000 lesz :C

(#28555) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Eredeti megfogalmazás:

Treasure Hunter: "Blazing Thunder"
Come as you are for a blazing trilogy across any trails

Akkor jövök én is: Horizon Tourt másnál is késznek érzékelte a játék indítás után, vagy csak nálam? (Mondjuk tök mindegy, mert a két pontot megadta és holnap Fizzie-vel úgyis megcsináljuk gondolom). Xbox One S

Kisgépkezelő: köszi a Nissan tuningot, ment a like. :R A 4 utcai verseny előtt vissza akartam rakni alapra, de így is gyorsan meglettek és élmény volt vezetni.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28556) szimszonos válasza Kaci84 (#28532) üzenetére


szimszonos
őstag

Eventlab ott vannak komolyak.Pagani Huayra FE 1 óra alatt 200 skillpontt minimum.Persze csak ha ki van maxolva skillfája.De csak simán az autópályán fel-alá egy maxos Sesto FE is jó még többet is hoz.Csak tényleg unalmasak.Én egy Hoonigan Ford Mustang Hoonicornnal mászkálok 8x a skillfán azzal is pár perc 10-20 pont, 1 trükkdalbál akár 40 pont is összejöhet.

[ Szerkesztve ]

(#28557) Qkackca válasza csuvicsuva (#28555) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, nekem is teljesített volt a Tour. De már múlthéten is.

stillmatic: örülök ha bejött a bug tuning.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28558) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tuti, hogy az az ajándék számláló se jó. Fogadunk? :) Meg se moccant még... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28559) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Trial Terep verseny Ranger-rel lett meg. Utálom a terep versenyeket... Először Dakar Minivel probalkoztam, de az fos.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28560) Wesder válasza .LnB (#28558) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy mindenki önző fax. :))

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28561) csuvicsuva válasza .LnB (#28558) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Vagy csak a Forzashopos ajándékokat számolja, de akkor úgy éljek, hogy megy neki az uninstall. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28562) parandroid válasza .LnB (#28559) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Trial nekem is elsőre meglett most. Én a 2069-es Broncot vittem. Az első pálya inkább a Macanoknak feküdt, a másodikon viszont remek választás volt. A harmadikat nem tudom, mert első próbálkozásra nyertük az első kettőt, és vége lett.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28563) homerhamm válasza rdt89 (#28554) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt is... :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28564) Kaci84 válasza .LnB (#28542) üzenetére


Kaci84
őstag

Köszi bár úgy bírom auz ilyent. Pont a kezdőknek kell a pont és pont a kezdők nemigen tudják mi hol van, de ilyen nesze neked egysoros válaszok vannak...
Biztos nagyszerű Hunner pályája, de hogyan lehet elindítani? Oké Custom Event, de azt honnan indítok vagy keresek rá?

(#28565) .LnB válasza Kaci84 (#28564) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

[link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28566) Kaci84 válasza .LnB (#28565) üzenetére


Kaci84
őstag

Köszi beírtam a keresőbe a nevét és visszaolvastam. Már csak az a kérdés mint az előbb, hogy indítom el? Hol a Custom Event?

(#28567) ClydeBeka2 válasza Wesder (#28560) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Azért nem mindenki: [link]

Jó lenne 1-2 ilyen ajándék :DDD

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#28568) kill_switch


kill_switch
senior tag

Elszórtam vagy 50 autót, de semmit nem mozdult a gift csúszka. Gondolom később megmozdul, vagy valami indokolatlan mennyiséget kell ajándékozni. :DDD

(#28569) Wesder válasza kill_switch (#28568) üzenetére


Wesder
félisten

Community Event, egyedül nem fogod megcsinàlni. Lehet hogy egtmillióra van belőve az első reward.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28570) Qkackca


Qkackca
őstag

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28571) stillmatic válasza .LnB (#28558) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Küldtem a fiamnak egy Bugattit. Természetesen nem kapta meg. Erről ennyit. Bugos az egész foskupac, azért nem nem megy a számláló.

(#28572) kill_switch válasza Wesder (#28569) üzenetére


kill_switch
senior tag

Nyilván nem egyedül gondoltam megcsinálni, de annyi gift után illene megmozdulni, akármennyi is a beállított cél. Ha 1 millió körüli giftnek kell összegyűlni, akkor sose derül ki, hogy egy peel p50 féle fosguriga lesz érte a reward. XD
Van még bőven mint elszórnom, direkt erre tartogattam. Aukciós házba össz 2 autót vittem és itt be is fejeztem, gyorsabb elgiftelgetni a duplákat mint várni a pénzre, ami amúgy is van bőven több mint elég.

(#28573) stillmatic válasza kill_switch (#28568) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Csak a barátoknak küldött forzaboltos autókat számolná ha működne.
Mulege kisváros karácsonyi vásárából is elindítható közvetlenül az egész.

(#28574) CJ4567 válasza stillmatic (#28571) üzenetére


CJ4567
veterán

Oda kell menni a Mulegeben a vásárhoz, és egy ezüst dobozon át kell menned:

No Sana No Life

(#28575) stillmatic válasza CJ4567 (#28574) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Kicsit túlbonyolítják. :D

Na majd ránézünk, köszönöm!

(#28576) kill_switch válasza stillmatic (#28573) üzenetére


kill_switch
senior tag

""send gifts to friends and other players""
becseszne ha csak barátoknak küldötteket számolná.

(#28577) .LnB válasza stillmatic (#28571) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én is küldtem wesdernek, meg ProEvonak is. Na kíváncsi leszek, hogy megkapják e?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28578) Wesder válasza .LnB (#28577) üzenetére


Wesder
félisten

Munka van, meg Hàló. Két napja meg se nyitottam szegény jàtékot. Köszönöm hogy gondoltàl ràm, majd küldök valamit cserébe. :R

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28579) .LnB válasza Wesder (#28578) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ne küldjetek semmit. Megvan minden! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28580) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem tudom megint mit alkottak, de ez azért vicces. A manóruhás versenyeken csak nálam vannak repkedő autók? Velem is megesett már többször, hogy totál egyenes szakaszon, mintha rámentem volna valamire az autó szó szerint elrepült, de más autóját is láttam már repülni, volt amelyik szó szerint rám esett és még így még egyszer repült, ahogy nekiütköztem. :D
Ha a Wreckfest volna a játék ott még örülnék is ennek, de itt elég cink.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28581) kill_switch válasza laceszgamer (#28580) üzenetére


kill_switch
senior tag

Alapvetően csak annyi a gond, hogy minden hotfix alkalmával egyre rosszabb a helyzet. :D Amíg nem volt semmi javítás simán ment XSX-en, max annyi volt a gond, hogy az online szarakodott és a skillchain néha levesbe ment random. Simán végigment a single része a játéknak és úgy éreztem, ha csak ennyi gond van, akkor nincs gond. Aztán első hotfix óta legtöbbször 2x kell elindítani, mert elsőre nem sikerül az indítás, kivág a dash-be. Utána jöttek a mentés beakadások. Tegnap az open-be szakadt meg az online, amit azzal jutalmazott, hogy epilepsziát előidéző mozgásba ment át a kép, de legalább a zene még ment, szóval legalább a rohamot ütemre szinkronizálhatta az ember. Tök jó, hogy fixelgetik meg minden, csak az a baj, hogy szerintem a tesztelés elmarad részükről. Nem akarják csúsztatni az update-eket, mert valószínűleg érzik ők is, hogy ez a játék egy kicsit kevés lett tartalmilag. Ennyire gyorsan még nem fogyott el Horizon, pedig nem mondhatnám, hogy extrém sokat játszottam vele, napi 2-3 óra. :( Ha meg az online nem működik rendesen, akkor végképp nincs mit csinálni ha már végeztél, max beugrasz 1-2 óra gurulgatásra és annyi volt. Annyi idő alatt kb pont el is fogy a heti update tartalma (persze ha épp nem bugos).

(#28582) homerhamm


homerhamm
addikt

Tegnap én is kipörgettem. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28583) homerhamm


homerhamm
addikt

A legjobb sport/versenyzős játék a The Game Avardson az FH5 lett. :U

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28584) csuvicsuva válasza homerhamm (#28582) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig meg sem haltam, jó reggelt. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28585) soo277 válasza homerhamm (#28582) üzenetére


soo277
őstag

Szép lett volna ha még a paganit is beadja :DDD

BT: wersoo#21211

(#28586) batai15 válasza Qkackca (#28570) üzenetére


batai15
félisten

Játékba milyen néven vagy megtalálható?
Egyébként barátnak hogy lehet giftelni ? Továbbá az új treasurehoz mit kell csinálni?

[ Szerkesztve ]

(#28587) homerhamm válasza csuvicsuva (#28584) üzenetére


homerhamm
addikt

Miért haltál volna meg? :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28588) i@lex válasza homerhamm (#28583) üzenetére


i@lex
őstag

Abszolút jogosan.

(#28589) csuvicsuva válasza homerhamm (#28587) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kipörgetted a hullám. :P

Amúgy gratula a kocsihoz. :C

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28590) gduck


gduck
addikt

Hát tegnap próbáltam Eliminátort játszani, de senkit nem láttam. A legszűkebb körben, kb. 10 perc (!) után, addig nem sikerült senkibe se beleakadni, végre valaki láthatatlan kihívott...

Hát nem tudom mikor lesz ebből a bughalmazból valami :W Ennyire nem működő Forza verziót még soha nem adtak ki. :(

[ Szerkesztve ]

(#28591) homerhamm válasza csuvicsuva (#28589) üzenetére


homerhamm
addikt

Kösz, egyébként megvehettem volna, de úgy hányja az FE autókat a jaték mostanság, hogy na.

Amúgy csak két nem pörgethető FE kocsi van?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28592) stillmatic válasza gduck (#28590) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az nekem pár napja működik, tegnap nyertem egyet a fiamnak 5-ös Focussal.

Itt is a 4-6 szintű autókkal lehet könnyen nyerni a tízeseken kívül, kevesebbet hibázok velük mint a 7-9 rwd-s kormányokkal.

(#28593) GhanBuri Ghan válasza CJ4567 (#28574) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Na, az gáz, ha csak az innen küldötteket számolja, tegnap kiszórtam ajándéknak az összes duplát :)

(#28594) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Horizon Open: kifagyott a játék. :C

A trial viszont meglepően simán ment, a csapattársak is rendben voltak.

CJ: kösz a tippet, meglett a gyerek Bugattija, sőt, valaki küldött nekem egy Mustangot.

(#28595) homerhamm válasza stillmatic (#28594) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálam a házból kimenetelkor dobott ki a játék. :((( A karácsonyfák meg még rondák is. És bugos is. Tényleg ebben az állapotban kellett ezt jelölni a TGA-ra???

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28596) .LnB válasza CJ4567 (#28574) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt egyébként hol jelzi a játék, hogy elkerülte a figyelmemet?! :F
Más játékosok honnan fogják ezt tudni?!

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28597) stillmatic válasza .LnB (#28596) üzenetére


stillmatic
aktív tag

No igen, nem mindenki fórumtag valahol, youtube követő vagy parafenomén.

Mintha direkt csinálnák ezt.

(#28598) AsakuraDave válasza .LnB (#28596) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Szerintem csak a havi forza élő adásba volt róla szó :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28599) rdt89 válasza homerhamm (#28583) üzenetére


rdt89
addikt

Volt egyáltalán konkurencia? 😂🤣

(#28600) homerhamm válasza rdt89 (#28599) üzenetére


homerhamm
addikt

Na ez az, hogy nem nagyon. A múltkor elindítottam, a Crew 2-őt a taxi miatt, fel órát bírtam. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.