Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28701) Qkackca válasza Hunner (#28699) üzenetére


Qkackca
őstag

Megyek a fejem után többnyire, azért van pár emberke akinek a beállításai korábban bejöttek.
Azokat próbálom megtalálni, ha olyanba futok amit nem sikerül megoldani.
Mondjuk én nem is az utolsó tizedekért küzdök.

.LnB: ha már limitek, tudja valaki változott-e a garázs, tuning, festés limit a 4-hez képest?
Mert az esetedből úgy tűnik a festés limit nem változott. Akkor gondolom a többi se...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28702) lastmohican2 válasza Hunner (#28699) üzenetére


lastmohican2
tag

Én ugrundy beállításait használom többnyire, ha van. Nagyon jók szoktak lenni. Magamnak még nem kezdtem el, mert arra már nincs időm.

(#28703) .LnB válasza Hunner (#28699) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezen nem értem, hogy miért lepődsz meg, hogy a sz*rok a sok csillagosak. Ez nem is a minőségüket jelzi, hanem a letöltéseket, és a random like-okat. Ez tuningra, és festésre is igaz.
Ezek a csillagok leginkább annak köszönhetőek, hogy jó pillanatban lettek felöltve.

Egyébként megbízható tunnereknek én is örülnék, megoszthatod amid van. :D
Én ugyan ezt csináltam hétvégén, csak a minőségi festéseket kutattam.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28704) stillmatic válasza .LnB (#28703) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Akiket én követek:Nalak, DJS, GrandmaDriving, Ugrundy, Qkackca, Hlundh meg 1-2 név aki nem ugrik be. Majd ha konzol előtt leszek bővítem.
Festésben NoMagix, de azt hanyagolom.

(#28705) Kisgépkezelő válasza .LnB (#28703) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

HLundh, VNX CODCAOS, ATK Mang0, ThankfulBard261, Garbage Driving, The Godration, Nalak28, JumpyArdvarkITA, scaans, ESV Suimin, OnlyNaps, RBM Codcaos, Assassin Khazix, Rocklxd, ATK Mang0, Gaizi junet, ESV Barcode, BenBenBenBen999, Greddy295, GreetedDust8, JumpyArdwarkITA, KapienPL, TDU1PlatinumMod, ESV Takata, Inayamei AS Ryvm, saeenu, Grandma Driving, Hoosier Dallas,

Nagyjából őket gyűjtöttük ki még akkor, amikor az FH4-es tunereket szedtük össze. Többnyire FH5-ben is tőlik szedem a tuningokat. Akiről tudom, hogy időközben nevet váltott azt átírtam, akiről meg nem, azt majd jól nem találjátok. :D

Egyébként a legnagyobb gond, hogy összevissza pontozza a játék a tuningokat. A legrosszabb, amit egyszer már írtam is az a váltók problematikája. Itt a képen pl: az alap 6 sebességes AWD váltó és a fejlesztett 7-es közti különbség ég és földnek tűnik, holott valójában messze nem az. A tuning amivel az 5,2-es végsebességet adja ki, jól beállított 6-os váltóval megy 260-at síkon. Lehet tippelni, hogy a váltócsere után megy e 7,1/5,3X260=355-el vagy sem. :N
Meg grátiszban még kap az ember fél-fél pontot a kezelhetőségre és az offroad képességekre is, de annak sincs sok köze a valósághoz.

Aztán aki meg érti is a dolgot, hogy egyébként jól megy az a kocsi 6 sebességgel is, az hiába oszt meg tuningot, mert ki van pontozva a játékból, a rossz de a játék által túlértékelt tuningok tömkelege miatt. Azt nem mondom, hogy minden esetben átverés egy ilyen indokolatlanul magasra pontoz(tat)ott tuning, mert sok esetben mondjuk az a +20 kiló segít lehúzni S1-801-ből A800-ba a tuningot amennyivel egy 10 sebességes váltó nehezebb, csak ne írná a játék, hogy ettől majd megtáltosodik a kocsi, miközben a plusz sújtól, (még ha nem is észrevehetően) de lassabb lesz.

(#28706) Hunner válasza .LnB (#28703) üzenetére


Hunner
senior tag

Annyira nem lepődtem meg végülis, nyilván ez egy népszerűségi verseny elsősorban ott a listában, de gondoltam azért van annyira önszabályozó hogy azért konkértan káros tuningokat nem tesz fel 5*-ra :DDD

Itt [link] a reddit thread példa autókkal, amikkel meg lehet találni a srácokat amiket elkezdtem követni. Nagyjából egész jó a fedés az előttem itt a topikban válasznak megírt Tunerek meg a listában szereplők közt :K

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#28707) .LnB válasza Kisgépkezelő (#28705) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi a kimerítő választ (stillmatic-nak is). Majd figyelem ezeket a neveket.
Névre ha jól tudom nem lehet keresni a játékban ugye?

szerk.: És neked is köszi Hunner.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28708) Hunner válasza .LnB (#28707) üzenetére


Hunner
senior tag

Search-ben van "Creator name" mező, ott ahol kiválaszthatod hogy mondjuk B-A-S1-S2 legyen, de csak úgy találja meg ha pontosan írod. Sajnos ESV-re nem adja ki mindegyiküket, pedig sokkal könnyebb lenne :))

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#28709) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

azt meg lehet vhol nézni hogy a (PH) klubbon belüli tagok helyezése, eredmények, stb.
keresetem a játékban de mindig kidob az XBOX alkalmazásba, ott meg semmi infó ezekről csak a tagok neve

(#28710) parandroid válasza HUNgabus (#28709) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hall of Fame a fesztiválhelyszínen nem jó? Lehet benne klubra szűrni, és a megszerzett accolade-eket mutatja (igaz, csak totalban). Azon kívül azt hiszem, az egyes PR kunsztok is szűrhetőek klubra, nem? :F A riválisokat végképp nem tudom, de jó lenne, ha az is meglenne így. Na, ezt még sose néztem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28711) Qkackca válasza HUNgabus (#28709) üzenetére


Qkackca
őstag

Persze, minden helyen ahol mérhető dolgot csinálsz lehet szűrni, globálisan, klubra, barátokra.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28712) Emunem válasza Kisgépkezelő (#28705) üzenetére


Emunem
aktív tag

:R

"... hát persze ..."

(#28713) HUNgabus válasza Qkackca (#28711) üzenetére


HUNgabus
senior tag

azt tudom koszi, én olyanra gondoltam ahol mutatja az összes klubtagot, ki milyen rangon áll, stb

más:

még mindig az a 1987 Pontiac Firebird a "legjobb" SWS szempontjából?
( 25000 cr és 14 pont )

[ Szerkesztve ]

(#28714) parandroid válasza HUNgabus (#28713) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Akkor a Hall of Fame kell neked.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28715) szami777 válasza Hunner (#28706) üzenetére


szami777
addikt

Fú de rég kerestem egy ilyen listát, örök hálám, egy részüket követtem, de így lesz teljes. :R

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28716) Joccc07


Joccc07
addikt

Majd mondjátok meg milyen volt :DD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28717) NoMagix válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


NoMagix
addikt

Keménynek néz ki! :Y
holnapután ránézek

(#28718) floatr válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


floatr
veterán

Súlyos... :)

(#28719) Kisgépkezelő válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ezekkel a kocsikkal kell rajta végigmenni. :DD

(#28720) rdt89 válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


rdt89
addikt

Most rápróbálok haverral :D Köszi a linket :R

(#28721) Joccc07


Joccc07
addikt

Itt egy másik

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28722) rdt89 válasza Joccc07 (#28721) üzenetére


rdt89
addikt

Ez nagyon jó pálya volt, sajnos az előzőt nem engedi koopba, mindig kidob. :R

(#28723) Wesder


Wesder
félisten

The team is currently working on another set of fixes and stability improvements for Forza Horizon 5. If all goes well with testing, an update will be released tomorrow.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28724) szami777 válasza Kisgépkezelő (#28705) üzenetére


szami777
addikt

TDU1PlatinumMod nem tudod, hogy van sz Fh5ben?
A 4ben nagyon bírtam a tuningjait, de az 5ben nem találom.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28725) plejik


plejik
addikt

Tegnapi gyöngyszem, a nissannal csináltam a heti kihivást már csak a versenyek voltak, erre fogta mgát kilépett a játékból, és kezdhettem előről az egész küldetés sorozatot.. :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28726) CJ4567 válasza lastmohican2 (#28702) üzenetére


CJ4567
veterán

Urgundy tuningjait inkább ne használd, még az is jobb tud lenni, ha összedobod az autót, és nem nyúlsz a tuninghoz, mintha az ő tuningjait használnád. Van sok jó tuner, aki tényleg teszteli az autóit, és ért hozzá, pl. Saeenu, Nalak28, ESV Suimin, TopTierRamen, ThankfulBard261, hogy párat említsek.

Kisgépkezelő: Saját magamat nem akartam én megemlíteni, köszi. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28727) .LnB válasza plejik (#28725) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt múlt hét csütörtökön én is félbehagytam, amikor már csak az volt, hogy nyerjek négy futamot vele. Időm se volt akkor rá, meg kedvem se. Másnap gondoltam, hogy megcsinálom, és kezdhettem én is elölről.
Szóval a kifagyás nem függ ezzel össze. Jobb ha mostantól egy lendülettel megcsináljuk ezeket, úgy hogy közben nem zárjuk be a játékot, vagy indítjuk újra a konzolt.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28728) plejik válasza .LnB (#28727) üzenetére


plejik
addikt

Igen nekem is volt már ilyen, akkor nem kifagyott, szintén kiléptem, majd másnap nem volt meg...funny.. :U Itt lenne az ideje újabb javításnak, mert még mindig sok a bug.

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28729) homerhamm válasza plejik (#28728) üzenetére


homerhamm
addikt

És azzal a javítással újjabb bug keletkezik. ;] Kemény, hogy ilyen bugosan jelölték ezt TGA-ra... :(((

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28730) lastmohican2 válasza CJ4567 (#28726) üzenetére


lastmohican2
tag

Köszi. Délután csak neki fogok futni a Festivalnak, így próbálgatom az itt megemlített tunereket. Amúgy nekem fel sem tűnt, sőt anno azért választottam őt, mert az egyik Trialt többféle tuner közül az övével tudtam könnyedén teljesíteni. Azóta is az ő beállításait használom, s Highly Skilled nehézségen szinte minden esetben nyerni szoktam, bár ez nem biztos, hogy neki köszönhető. Köszi a tippet.

(#28731) plejik válasza homerhamm (#28729) üzenetére


plejik
addikt

Nem rossz maga a játék, de én kb. az összes fozával, horizon mind motorsportal játszottam, de gyiknél sem volt a megjelenéskor ekkore gondok...sőt nem is nagyon emlékszem, hogy lett volna velük bármi probléma is. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28732) CrabRave válasza Hunner (#28699) üzenetére


CrabRave
junior tag

Az a baj hogy én sem kutakodom sokáig a neten és valszeg az első tuningos videót bekajálom, magamtól tuningolni meg nincs túl nagy kedvem megtanulni mert jó ideig eltartartana, az biztos :Y

Üdv.: Ádám

(#28733) Bep válasza plejik (#28725) üzenetére


Bep
senior tag

Én is megtanultam. Amikor a 4 fejezetes autós feladatot csinálom, azt szigorúan csak egyszerre lehet. Nem szabad kilépni sem, mert akkor mindig előről kellett kezdenem...

(#28734) ProEvoFan válasza .LnB (#28727) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szintén zenész. :((
Igen, meglepően durván bugos a játék...

(#28735) .LnB válasza ProEvoFan (#28734) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az az érdekes, hogy az első hetekben, amikor elég erőltetett menetben toltam a Globál ranglista miatt, akkor fel se tűntek ezek. Sőt, szinte semmi bajom nem volt a játékkal. Leszámítva a teljesíthetetlen Accolade/Elismerés feladatokat. De ha valamelyik nem működött, csináltam másikat, nem volt azzal se gond. A heti feladatokra annyira nem koncentráltam, meglett a két kocsi mindig, annyi elég volt.

De most, hogy kis túlzással fullozva van nekem a játék az első pár hét óta, maradtak az apróságok. És egyre több hülyeség jön elő. Például a Fesztivál események 100%-os teljesítésére szinte sosincs esély valami bug miatt. Nem baj, mert nem kötelező, de lassan megcsinálnám azt is. Az előző patch (nem az arra érkező hotfix) hozott sok szarságot sajnos.

Az a szerencse, hogy random összeomlások, pálya alá beesés és ilyenek sose voltak nálam. Ennek azért örülök.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28736) homerhamm válasza plejik (#28731) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem se rossz, de tele van hülye buggal.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28737) floatr válasza Wesder (#28723) üzenetére


floatr
veterán

Jaja
Ideje lesz már, mert most is sokadjára kellett újraindítani, mire egyszer elindult. Nem annyira buli ezzel a belankadással kombinálva. Kb 1 óra játék után már élvezhetetlenül laggol, és újra kell indítani.

#28726 CJ4567
na meg ott van HokiHoshi gyorstalpalója, ami alapján még én is tudtam gyártani ütőképes gépet, miután meguntam a sok nyálgép setupot :)

[ Szerkesztve ]

(#28738) rdt89 válasza Joccc07 (#28721) üzenetére


rdt89
addikt

Végignyomtam a Rally pályát S1 207-es Peugeot-al, brutális 35 percnyi adrenalin élvezet, az S1 marha sok erre a pályára, szerintem a B tökéletes lehet. Ilyen igényes pályák jöhetnek még. :R A másik országúti is nagyon igényesen meg lett csinálv, a tervezőnek jár egy hatalmas pacsi. :) S a megosztónak is, hogy eme gyöngyszemet ide varázsolta :C :R

(#28739) laceszgamer


laceszgamer
addikt

[link]

Kövi patchról fix részletek ugyan még nincsenek, csak ezek, hogy mik várhatók, de úgy néz ki 1000 pontot megint adnak :D
Ha ezt így minden patch mellé bejátsszák, akkor igazából nem is nagyon kell farmolni. ( Kivéve persze ha marad bugos és lehet sorba venni a super wheelspineket, legalábbis nálam engedi, nem csak egyet, hiába írja ki hogy már megvan )

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28740) Joccc07 válasza rdt89 (#28738) üzenetére


Joccc07
addikt

Örülök, hogy tetszett. Figyelem a redditet, ha lesz valami akkor berakom ide.:)

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28741) rdt89 válasza Joccc07 (#28740) üzenetére


rdt89
addikt

Nagyon bejött, mindegyik nagyon durván adta! :R

(#28742) csuvicsuva válasza Joccc07 (#28740) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azt hittem saját. Mindenesetre kipróbáljuk. Ha nincs benne sok emelkedő, akkor mehet egy Isetta, Unimog és háromkerekű Morgan csata. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28743) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Még hány nap van a mostani hetiből? Megvan mind a kettő kocsi annyi pontom biztos van de 4x50 kell a Lambohoz és most 2 napig nem volt gép és lehet csak holnap lesz újra.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28744) Joccc07 válasza csuvicsuva (#28742) üzenetére


Joccc07
addikt

Dehogy, játszani sincs sok időm vele. Nemhogy pályákat csináljak. :B Még az első csillagom sincs meg.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28745) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Az autós kiválóságnál az első egy pontos lehetőség az nem XPt adott minden esetben?
Mert most már pénzt ad...

[ Szerkesztve ]

(#28746) Wesder válasza ProEvoFan (#28745) üzenetére


Wesder
félisten

Random

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28747) homerhamm válasza AsakuraDave (#28743) üzenetére


homerhamm
addikt

Csütörtök delutánig.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28748) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Holnap állítólag jön egy peccs. Ideje, mert ma egyszer bírtam eddig elindítani, de az első verseny betöltésével ki is dobott megint dashre. Lassan érdemes lenne indítani egy kampányt, hogy a bugfest szinonimája a forza horizon, meg a playground games legyen, hadd röhögjön az egész világ gúnyosan rajtuk. Ennyire a cp2077 sem volt soha bugos szar, és ott a lengyel kispajtások mégis hónapokig mosakodtak miatta…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28749) csuvicsuva válasza parandroid (#28748) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És az a legrosszabb, hogy mindez pont egy Xbox Game Studios címnél történik, nem egy külsősnél. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28750) GhanBuri Ghan válasza parandroid (#28748) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

A Grand Theft Auto Definitive Edition elvitte a showt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.