Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29201) csuvicsuva válasza .LnB (#29199) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én is, lásd korábbi hozzászólásomat, amikor online S2-ben a Hooni RS200-zal mentem. Egyenesben lemaradtam, a szuperautókkal csúszkáló, checkpointot elhagyó ellenfeleket meg simán megelőztem.

Pont a Suprával mentem tegnap (aszfalton és porban is jól teljesít), a tiéd ránézédre egy body kites kocsi volt, majd ha megtalálom a listát, akkor megírom melyik autó volt és lehet, hogy kérem hozzá a tuningot. Bár Fizzie-vel hirtelen azt sem találtuk, hol lehet megnézni, kinek a tuningja van a kocsin.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29202) TheProb


TheProb
veterán

Sziasztok!

FH5-nél mi az értelmezhető irányítás kulcsa? Kontrollerrel játszom, de hiába megyek talajnak megfelelő autóval (Pl. aszfaltra 458 Italia), akkor is úgy csúszkál mindegyik szekér, mintha tükörjégen mennék. A másik, amitől befonom a szemöldököm, hogy az összes autó úgy fordul, mint egy tankerhajó, hiába tekerem ki tökig a stick-et, alig kanyarodik az autó.

Biztos én vagyok balfék, de nem jövök rá a titkok nyitjára.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#29203) parandroid válasza TheProb (#29202) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megfelelő tuning fontos. Amúgy biztosan barbárság, de ha nem rwd az autó, akkor én automatikusan kapcsolom be a traction controlt, meg a stability managementet. :B Cross countrynál meg még awd-nél is (kivétel némelyik záprtabb circuit pálya).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29204) Win-T


Win-T
senior tag

Ezek a napi feladatok kiakasztanak néha.
Teljesíts egy Horizon Tour a VW Type 2-vel... de, hogy ha egy istennek sem ad olyan kategóriát amibe pont azzal be tundék lépni. Van erre valami ráhatásunk, lehet direktben megfelelőt indítani? Vagy várni kell és bemákolni?
A másik: Complete a Challange Card... na az mi a picsa? Sose láttam még ilyent.

(#29205) parandroid válasza Win-T (#29204) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elindítasz egy Tourt, ha szerencséd van, akkor anything goes. Ha nem, akkor nem indítod el, megvárod a következőt (asszem, 3 percenként indul egy). Amíg váraz, hogy betegyen, feltuningolod arra a pi osztályra a bullyt. én s1-en csináltam meg, miután elindult, utána vettem észre, hogy ‘csába, cross country, de már. indegy volt. Öten voltunk bullyval, mindenki csúszkáltössze-vissza, szerencsére. drivatarok is S1-es sportautókkal jöttek, szóval így is simán nyertünk. Hogy mennyire mák kérdése: egy utolsó helyem lett, aztán egy első, majd végül egy ötödik, de azt a versenyt max pontszámmal nyertük.

A challenge card az super7. Menüből tudod indítani, választasz egy szimpatikusat, ha jól választottál, pár sec az egész.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29206) CJ4567 válasza Win-T (#29204) üzenetére


CJ4567
veterán

A Challenge Card az a Super7-ben van benne, abból kell egy kártyát megcsinálnod.
:10, és :58 percnél keress Horizon Tour-ra, ilyenkor elvileg A osztályú aszfaltos versenyeket dob be, amiben használhatod a Type 2-t. (Ha van rajta egy A osztályú tuningod)

No Sana No Life

(#29207) csuvicsuva válasza .LnB (#29199) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megtaláltam, az XY Dorado sprint volt az, te szintén Suprával voltál. Közben küldtem egy barátmeghívót (Lakers logó), hogy minél több szám legyen majd a riválisok fülön. ;)

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29208) ProEvoFan válasza csuvicsuva (#29207) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Vegyél fel engem is, meg mindenki más is.
ProEvoFan79
:R

[ Szerkesztve ]

(#29209) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A kincsvadászat megint bugos. A fotókihíváshoz a másodikként megnyerhető Peel Trident kell, eddig mínusz 5 pont.

(#29210) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Viszont a heti Super7 Ferrari Pistát ad jutalmul, érdemes végigvinni.

(#29211) homerhamm válasza stillmatic (#29209) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, egy rohadt, retkes, nyomorult, hetet nem tudnak megcsinálni, és ezt a bughalmazt jelölték a TGA-ra, az se volt normális, az tény. :W :(((

Amúgy meg dugják fel maguknak az 50000 creditjüket...

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29212) csuvicsuva válasza ProEvoFan (#29208) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Rendben!

stillmatic: én azt hittem, hogy 16:30-kor van váltás. Kincsvadászatban mit kéne csinálni?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29213) stillmatic válasza csuvicsuva (#29212) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Gondolom valami eddig NEM teljesített stuntot az 57-es Bel Airrel.
Nekem mind megvan így nem adta be. Ezek tuti fogyatékosok.

(#29214) homerhamm válasza stillmatic (#29213) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, és így ki merték adni ezt a bughalmazt... ez tényleg béta állapot, neked van igazad. :W

És mégis mi a tökömet kéne három csillagra megcsinálni???

Ui: sikerült, szerintem ugratgatni kellett, mármint mentem a Bel Airrel és ugratgattam össze-vissza... anyám!!

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29215) stillmatic válasza homerhamm (#29214) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Na ezt kipróbálom. De ennek így nem sok értelme van.

Beadta. 25 bármilyen ugratás trükk kell, visszaszívom, mégsem annyira fogyatékosok.

[ Szerkesztve ]

(#29216) homerhamm válasza stillmatic (#29215) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy a forzaboltban benn van a Sesto FE, bár szerintem aki akarta, az már megszerezte. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29217) csuvicsuva válasza homerhamm (#29214) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mármint csak úgy freeroamban dombokon, hegyeken?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29218) homerhamm válasza csuvicsuva (#29217) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, csak mentem mint a hülyegyerekek, előtte letöltöttem a legelső S2-es tuningot, aztán mentem ugratgatni. Nem tudom arra adta-e be, de szerintem 25-öt kell ugratni.

Ugye az a neve a feladatnak, hogy "Túl menő az ugrabugrához".

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29219) stillmatic válasza homerhamm (#29216) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja, én elajándékoztam egy kipörgetett Forzás CLK-val és a Ferrari Pistával. Nem szarakodok aukciókkal.

(#29220) csuvicsuva válasza homerhamm (#29218) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megkockáztatom, hogy a múltkori is félre lett értelmezve. Ha már kincs, legyen fejtörős. Mindenesetre köszi, hogy rájöttél, szerintem sokakat megkíméltél a fejfájástól. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29221) homerhamm válasza csuvicsuva (#29220) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem meg nem, mert az tenyleg bugos volt. Inkább be se rakták volna a kincsvadászatot, mert ebbe így nincs sok köszönet.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29222) csuvicsuva válasza homerhamm (#29221) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Pedig a múltkorit állítólag volt akinek beadta, csak azt nem tudta megmondani, hogy pontosan mit csinált, meg milyen kocsival. :P

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29223) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a trial... :O
[kép]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29224) homerhamm válasza .LnB (#29223) üzenetére


homerhamm
addikt

Én ezektől a sebességzónaktól kapok agyvérzést, hogy mi a tökömnek kell mindent levagdosni... :W

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29225) .LnB válasza homerhamm (#29224) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jeep Renegade easy speed trapre.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29226) csuvicsuva válasza homerhamm (#29221) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Magyarul mi a Kincsvadászat leírása? Mert angolul egyértelmű: I hear 25 bells ringing in the air like it's 1957.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29227) homerhamm válasza csuvicsuva (#29226) üzenetére


homerhamm
addikt

Valami 25 csillagos izé volt, már nem tudom, így jött össze nekem: 25 + ugrabugra = nyomattam freeroamba, és ugratgattam párat, azt se tudom, volt e 25. :D Úgyhogy nekem is megadta, de nem tudom mire. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29228) plejik válasza .LnB (#29223) üzenetére


plejik
addikt

Sok a Balf..Sz. :DDD :DDD nekem is 3. Szor sikerült olyan csapatba kerül ahol nem lépett ki mindenki még viszonylag jól is mentek. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29229) .LnB válasza plejik (#29228) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jelenleg hatodjára próbálom. Első hely, második hely tőlem. Jön az utolsó futam.
Harmadik futam 2. Hely. Meglett végre!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29230) motifator válasza csuvicsuva (#29226) üzenetére


motifator
senior tag

25 ugratás kell az 57-es Chevy Bell-el, elvileg.

Funky + Jazz

(#29231) homerhamm válasza motifator (#29230) üzenetére


homerhamm
addikt

Igen, akkor az lesz az. Az előbb a Far Cry 6-ot nyomtam ugyanezzel az autóval, úgyhogy már sejtésem volt róla. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29232) ProEvoFan válasza motifator (#29230) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megerősítem. Szabad barangolásban is beadja.

(#29233) parandroid válasza stillmatic (#29209) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Pletykák szerint az egyik Peel a titkos, mikulásos ajándék autó, a másik meg a heti 45 pontos teljesítésből jön.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29234) .LnB válasza parandroid (#29233) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A katalógusból ez kiderül. Ott két Peel van összesen, az egyiket most megszereztük.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29235) csuvicsuva válasza motifator (#29230) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tudom, azért írtam, hogy angolul teljesen egyértelmű. 25 bells air. Na most ezt próbáld meg más nyelven ilyen utalásokkal megfogalmazni (azon kívül, hogy ott van az autó a képen).

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29236) homerhamm válasza csuvicsuva (#29235) üzenetére


homerhamm
addikt

A háttér az autó képe volt, ez azért nekem elég egyértelmű volt, az évjáratból meg pontosan tudtam, hogy 100% ez az autó volt. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29237) stillmatic válasza parandroid (#29233) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja az. Pont véletlenül holnapra lesz meg.
Bár az az érzésem ha senki nem ajándékoz egy darab autót senkinek akkor is pont holnapra felment volna a mutató.

(#29238) homerhamm válasza stillmatic (#29237) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát ja, ez az egész kamu. És kapunk valami boezasztó autót. A Peel P50 meg a következő sorozatban jön szerintem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29239) parandroid válasza stillmatic (#29237) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Meg ha már meg is van, akkor is csak holnap fogja elérni a jelölést a csíkocska. A mikulás an is hinni kell! :K

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29240) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Jó kiegyensúlyozott lett a Peel. A Baja körön D500 állórajtból döntöttem meg a korábbi rekordot (vagy legalábbis azt ami a sok csítelős idő közt annak tűnik), aztán még lendületből faragtam rajta egy pár másodpercet. Nem mondom, hogy egyszerű vezetni, de azért annyira nem is bonyolult. Mire megírtam a HSZ-t Qkac már meg is döntötte (lehet, hogy más is). :C

.LnB: Ő azt úgy szereti. Viszont valahogy mégis gyors mint a zsírozott villám. Talán az egyik leggyorsabb azok közül, akik mindent bekapcsolva hagynak, pedig azért alapvetően a sok vezetéstámogató rendszer (itt a játékban) többször hátráltat mit segít. De ahogy nézem vagy megsértődött, vagy csak talált egy jobb társaságot, mert már nincs a PH klubban. Kár érte, kiváló ügynök volt.

CJ4567: A póverbuildekkel az a szerencse, hogy azokat azért nem hozza minden kezdő, vagy ha mégis, akkor nem sok vizet zavar vele. A bónsékernél meg nem kell ahhoz skill, hogy idegesítő lehessen vele az ember.

floatr: Most nem az, hogy ész nélkül tolom a kraftot a gépbe, de azért D500 fölött már kényelmetlenül érzem magam, ha nincs meg legalább 1000 lóerő. Az se baj, ha több. :DDD

(#29241) .LnB válasza Kisgépkezelő (#29240) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én annál a kommentnél többet nem tettem. Ha ez elég volt, hogy kilépjen a klubból, akkor bocsesz. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29242) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#29240) üzenetére


CJ4567
veterán

A Bónsékernek az a legnagyobb baja, hogy gyorsul, mint a villám, emellé ráadásul nagyon széles, szóval pont a tökéletes kombó arra, hogy felhúzza az agyvized. :DDD

No Sana No Life

(#29243) Ranaguthan


Ranaguthan
újonc

Üdv mindenkinek. Nem nagyon szoktam fórumozni, ezért nincs is sok hozzászólásom, de azért jelezném, hogy "HandyLeader4553" néven engem találhattok meg a különböző rangsorokban. Szerintem a játék nagyon jó lett, bár vannak benne hibák de maga a hangulat nekem nagyon bejön.

(#29244) Kisgépkezelő válasza .LnB (#29241) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ááá amúgy tippem sincs, hogy miért váltott klubot, sose beszéltem vele. Már H4-ben is ilyen csöndes gyilkos volt, hogy ha ráírtam chaten sosem válaszolt, itt a fórumon se tudom, hogy ki ő, ha egyáltalán írkál ide, de az időimre ha tudott, mindig válaszolt. :D

Mire megvacsoráztam Qkac már két helyen tartja Peellel a világrekordot. Pedig nem egy 18 fogásos menüre rohantam le a helyi burzsoáetetőbe, csak a karácsonyi maradékot nyammogtam ki a hűtőből :D

CJ4567: Engem még egy dolog idegesít azzal kapcsolatban. A dirt versenyek felét azzal csináltam meg, azzal a felkiáltással, hogy most kibónsékerezem magam, aztán soha többet. Arra akkor még nem számítottam, hogy itt a versenyben elért időket is felrakja a ranglistára, van egy rahedli BS-es időm a tabellán, amit egyszer valahogy el kell tünetenem, hogy ne nézzenek bónsékeres köcsögnek. :DDD

(#29245) NoMagix válasza Ranaguthan (#29243) üzenetére


NoMagix
addikt

Üdv a csapatban, várunk a klubban.

(#29246) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#29244) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egyszer használtam a BS-t, egy szezonális PGG-ben. :DDD

No Sana No Life

(#29247) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Sosem volt még ennyire nehéz szülés megnyerni a Próbát.
Tegnap kb 10x próbálkoztam, nulla sikerrel. Ma elsőre meglett.
Mostanában olyan bugom van, hogy a térképen kipipálom mit szeretnék látni, utána meg a térképen nem jön elő a menü. Játék újraindítása megoldja a problémát.

(#29248) Menni


Menni
csendes tag

Sziasztok! Kapott már valaki vip csomagot anélkül. Hogy megvette volna? Ma belépteem és az várt

(#29249) motifator válasza ProEvoFan (#29247) üzenetére


motifator
senior tag

Én most szenvedek vele, de nincs szerencsém. Azt hiszem elengedem ezt a Trial-t, nincs már türelmem hozzá.

Funky + Jazz

(#29250) Qkackca


Qkackca
őstag

Aki a 4-ben szeretné csinálni a heti forzathon-t, de nincs kedve/ideje végigmenni a Gauntlet-et
annak itt egy rövid verzió: 619 994 021, ;) :R

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.