Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29801) homerhamm válasza stillmatic (#29800) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, de én úgy értem, hogy Xbox YT csatorna, Forza YT csatorna, stb...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29802) NoMagix válasza stillmatic (#29800) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez egy elég érdekesre sikeredett autócsomag lesz.
Hogy a bánatba döntik el ezeket? :F

(#29803) homerhamm válasza NoMagix (#29802) üzenetére


homerhamm
addikt

Úgy mint a GwG-t. ;]

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29804) FNZ válasza parandroid (#29736) üzenetére


FNZ
őstag

A gyorsutazásos házhoz a horizon streetes fesztiválhelyszín kell. Csináld meg a kapcsolódó expedíciót.

a horizon meg van, de ez a streetes fesztiválhelyszín hol van, mit keressek?

(#29805) NoMagix válasza FNZ (#29804) üzenetére


NoMagix
addikt

Horizon menüt láttad már? :U
Kampány - Horizon kaland - legalsó

(#29806) plejik válasza stillmatic (#29800) üzenetére


plejik
addikt

Ez elég szánalmas... :DDD :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29807) IntelKiller7 válasza stillmatic (#29800) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Remek DLC lesz. Ja nem. :DDD

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#29808) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Hú, de dübörög itt a sinofóbia. Miért nem jön inkább még három Ferrari, Porsche, satöbbi? Részemről ez a szánalmas. :(

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29809) i@lex válasza csuvicsuva (#29808) üzenetére


i@lex
őstag

Nekem tökmindegy mi jön, belsőnézetből játszom. (műszerfal) :)

NSX-R GT-re készítettem aminap egy dizájnt.

(#29810) rdt89 válasza csuvicsuva (#29808) üzenetére


rdt89
addikt

Én is így látom, én örülök ezeknek a kocsiknak, sose láttam még őket, így újdonság lesz. Én már unom az újabb n+1-ik szupersport kocsit és társait, végre egy kis változatosság. :R

(#29811) homerhamm válasza rdt89 (#29810) üzenetére


homerhamm
addikt

Én is kiváncsi vagyok, szerintem ez az első játék amiben kínai autó fog szerepelni. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29812) IntelKiller7 válasza csuvicsuva (#29808) üzenetére


IntelKiller7
Topikgazda

Miért ezeknek van amúgy valami értelme?
Gondolom az elektromos autó majd az összes km/h-val tud majd menni egy kis tuning után, a többivel meg megy mindenki 50 métert és cseréli is le.
Ez ugyan az mint, hogy mi a francot keresnek benne az öreg tragacsok is. Oké, hogy történelem, de ki játszik pl azzal a Régi Bugattival? Kár, hogy nem tesznek bele 1 Ford T Modellt, vagy lovaskocsit.
Hypercar-okból is van elég, inkább közép réteget kellene megcélozni, és onnan autókat behozni.
De gondolom ez a kínai családi verdát olcsóbb volt licenselni mint 1 bármilyen másikat.

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

(#29813) csuvicsuva válasza IntelKiller7 (#29812) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát ez a tipikus példája annak, hogy mindenki változást, meg újítást akar, erre tessék. Nyilván a többség használ kábé tíz hét autót (mert annyi osztály van :D ), de tök jól hangzik az 500 plusz játszható kocsi. Én ezért tartom továbbra is üdvözítőnek, hogy a heti PR stuntoknál is végre meg van határozva, hogy mivel kell teljesíteni, így még gyöngyszemekre is akadhat az ember.

A sinofóbiát azért hoztam fel, mert nagyon úgy hangzott, hogy az a probléma, hogy kínai autók. Ha mégsem, akkor elnézést mindenkitől. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29814) stillmatic válasza csuvicsuva (#29808) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Sokan poénra veszik és fogadkoznak hogy milyen jó driftautót faragnak abból a kis gennykupacból, amivel ha az egyik DLC esetleg Kínában lesz akkor lazán ledriftelik a 150 000 pontot az Ujgur Koncentrációs Tábor driftzónában...

Az egész bűzlik a pénzhajhászástól, nincs rá racionális magyarázat hogy ez a noname torzsszülött mit keres egy AAA autós játékban.
A többivel nincs bajom, a villanyrezsó megy a többi mellé a garázsba, az MG-k várósak.

(#29815) homerhamm válasza stillmatic (#29814) üzenetére


homerhamm
addikt

Ujgur Koncentrációs Tábor driftzónában... :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29816) stillmatic válasza csuvicsuva (#29813) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A heti eseményeknél sokunk kívánalma volt még az FH4 idején hogy legyenek a stuntokhoz autókorlátozások mert mindenki a Hooni/Fxx/Rimac hármassal darálta le az egészet. Én örülök hogy így lett.

Ezzel az autóval csak az a baj hogy nem értjük. Ja és ocsmány. Meg kopogós műanyagszagot áraszt.

Ha már minivan kategóriát akarják bővíteni autentikusabb lett volna mondjuk az Espace F1. Vagy egy mókás japán kei car, az sincs a játékban.

(#29817) homerhamm válasza stillmatic (#29816) üzenetére


homerhamm
addikt

Ha mar heti kihívás, a kincskeresős feladat most tök könnyű volt. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29818) parandroid válasza csuvicsuva (#29813) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“A sinofóbiát azért hoztam fel, mert nagyon úgy hangzott, hogy az a probléma, hogy kínai autók.”

Pontosan ez a probléma. Kis huncut, nyomulós ferdeszeműek gondolom valami szemtelenül sok pénzt dugtak a borítékba, hogy bekerüljenek a szarjukkal. Csak arra vagyok kíváncsi, hogy a PG (MS) ezután hogyan reagálja le a kritikákat, mert gondolom arra is vonatkozik az összeg, és a kis szarháziak arra nagyon érzékenyek tudnak lenni (bryant, cena, micimackó). Ha röpködnek majd a banok a tibeti, meg tajvani nemzeti színes festésekért, vagy az ujgur logóért, akkor én kb végeztem is a forzával.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29819) homerhamm válasza stillmatic (#29814) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29820) NoMagix válasza homerhamm (#29819) üzenetére


NoMagix
addikt

;] :DD :D :)) :)

(#29821) stillmatic válasza homerhamm (#29819) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Hülye! :D

(nem mintha Mexikó nem a világ egyik segglyuka lenne ahol az emberi életnek nincs több értéke mint az iszlám hordák vidékein)

(#29822) parandroid válasza stillmatic (#29821) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“nem mintha Mexikó nem a világ egyik segglyuka lenne ahol az emberi életnek nincs több értéke mint az iszlám hordák vidékein”

Viszont szerencsére azért még nem sok olyan latorállam van, aki magát földhözcsapkodós, zsarolós hisztit versz le, ha be mersz szólni neki.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29823) csuvicsuva válasza parandroid (#29818) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Jézusom...

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29824) floatr válasza parandroid (#29818) üzenetére


floatr
veterán

Inkább az lehet a megoldás, hogy holdújév van, és elég nagy piacról van szó, ez meg egy gesztus.

Trialban megint potato mindenki. Földutas cuccra jönnek utcai retkekkel, és nem is kezdő emberek

[ Szerkesztve ]

(#29825) parandroid válasza floatr (#29824) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Úgy érted mekkora piac az az ország, aki az iskolai szünet idejére 14 órában engedélyezi a játékot a polgárainak, de csak max napi egy órát esténként? ;]

Csuvicsuva: Kérdezd John Chinat, hogy győzött-e már eleget bocsánatot kérni, amikor véletlenül leországozta taiwant. Vagy a saját menőbb színészeiket, sportolóikat, vagy üzletembereiket, akik hirtelen egy átnevelő központban találták magukat, miután kicsit túl nyugatiasra sikerültek a közszerepléseik. Vagy litvániát úgy általában, akiknek kis híján leállt a feldolgozóipara, miután a kis hisztis sárgák felszólították a velük is kapcsolatban álló nemzetközi cégeket, hogy a szemtelen litvánoknak nem kéne semmit szállítani, ha velük is üzletelni akarnak. Na, ezt a szarfaszú mentalitást szeretném, ha legalább az xboxtól, meg a kevenc játék-franchiseomtól távol maradna.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29826) CJ4567 válasza parandroid (#29825) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez a mentalitás nem attól fog a játékba kerülni, mert bekerül 3 kínai autó a játékba.

No Sana No Life

(#29827) floatr válasza parandroid (#29825) üzenetére


floatr
veterán

Annyiról beszélek csak, hogy sok kínai júzere van a játéknak. Miért ne legyen benne kínai cucc...? Pont nem akar senki foglalkozni politikával, mert az senkinek sem jó hosszútávon

Most hogy neked nem tetszik a kínai autó, az egy dolog. Én is rühellem a bmwket/audikat, aztán nem jajjgatok, mert páran meg arra izgulnak be.

(#29828) motifator


motifator
senior tag

Ezt is megértem. :)

Funky + Jazz

(#29829) homerhamm válasza floatr (#29824) üzenetére


homerhamm
addikt

Mi az a Horizon-exklúzív ceruzaruha? :DDD

Ja, hogy női, akkor főleg nem kell. :))

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29830) floatr válasza homerhamm (#29829) üzenetére


floatr
veterán

Nem bulával játszod...? Csalódtam :D

(#29831) homerhamm válasza floatr (#29830) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak is a Watch Dogs Legionbe szoktam bulával játszani. :D Ja meg AC Syndicate.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29832) stillmatic válasza floatr (#29824) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nemrég Tourban nagyon elkente a szánkat egy tag Donkervoorttal, S1 Dirtben. Utána megint, egy másik.
Gyanút fogtam hogy ez valami populáris tuning lehet, nem csalódtam: DJS csinált rá egy Dirt Beast nevű tuningot.

A trialra mindenkinek javaslom, már a rajtnál leléphető vele a mezőny (arcleszakitó), a kezelhetősége is jó. Szénné vertem vele mindenkit, a többiek is siettek, sima 2:0.

[ Szerkesztve ]

(#29833) stillmatic válasza homerhamm (#29831) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Mit kell csinálni kincskeresésben? Túl sok konkrétum nincs a magyar verzióban.
Azt hittem a hegytetős ugrató kell hozzá de nem adta be.

(#29834) FNZ válasza NoMagix (#29805) üzenetére


FNZ
őstag

:R:R:R
Öröm és boldogság
:R:R:R

(#29835) ETOM válasza stillmatic (#29833) üzenetére


ETOM
addikt

Én itt ugrattam egyet a land roverrel:
[kép] [kép]

(#29836) floatr válasza stillmatic (#29832) üzenetére


floatr
veterán

;)

(#29837) Reaper válasza stillmatic (#29832) üzenetére


Reaper
őstag

Én egy Codcaos féle Hooni Rs200-al (Easy Driving) aláztam le nagyon durván a mezőnyt, pedig elég béna vagyok dirtön, ráadásul volt egy checkpoint missem is, ennek ellenére sima első hely volt. Durva, ahogy az a gép megy, tudom javasolni.

(#29838) stillmatic válasza floatr (#29836) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Bone Shaker a köbön! :o

(#29839) stillmatic válasza ETOM (#29835) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Két ugratással beadta, gondolom így jön ki az öt csillag.
De ezek szerint a helyszín mindegy, nem a legmagasabban fekvő kell.

(#29840) homerhamm válasza ETOM (#29835) üzenetére


homerhamm
addikt

Én meg hegytetőről az aszfaltos oldalról. Ott volt a kép is nekem tök egyértelmű volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29841) stillmatic


stillmatic
aktív tag

összefutottunk egy igazán elkötelezett, professzionális, maximalista kollégával!

Mennyit kell naponta forzázni hogy meglegyen szűk 3 hónap alatt ez a szint? :D

[ Szerkesztve ]

(#29842) floatr válasza stillmatic (#29841) üzenetére


floatr
veterán

Párszor találtam én is hasonlóan szorgalmas embereket :) A legutóbbi egész normálisan viselkedett, bár vezetni kevésbé tudott.

(#29843) CJ4567 válasza stillmatic (#29841) üzenetére


CJ4567
veterán

Ez jelenleg lehetetlen, vagy csalt, vagy AFK góliátozott.

No Sana No Life

(#29844) stillmatic válasza CJ4567 (#29843) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A kérdés csak elméleti volt! :)

Kb. ez volt a tizedik akivel online összefutok az FH5-ben, mondjuk ez meglepően lassú és sportszerű volt.

Szegény DJS friss videójában nekem támadt szekunder szégyenérzetem mikor a bemutatott Rivális ranglistákon mindenhol megelőzte egy csomó 10 másodperces csaló. Nekiállhatnának már felhasználóstól kigyomlálni ezeket, ezt egy ember egy laza hétvégén rendezni tudná.

(#29845) i@lex válasza stillmatic (#29844) üzenetére


i@lex
őstag

Egész egyszerűen annyi lenne hosszútávon a megoldás, hogy a kreált pályákon elért idő ne regisztrálódjon a ranglistára. Illetve az accolades-ek, napik, hetiket se lehessen event lab-on teljesíteni.

(#29846) korren


korren
aktív tag

Üdv!

Mi történik FH5-ben, hogy mostanában random VIP leszek?
Ez bug vagy fícsör?

Egyik nap meg tudom venni a Pass-os autókat és bele is tuok ülni, másik nap meg csak a garázsban van de semmi funkció...

Csak sima GP-os verzióban játszom vele.

Más is tapasztalt ilyet?

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

-I like the misery. -I like this world!

(#29847) Menni válasza korren (#29846) üzenetére


Menni
csendes tag

Páran igen, én a heti pörgetéseket is megkapom

(#29848) ProEvoFan válasza i@lex (#29845) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

"Illetve az accolades-ek, napik, hetiket se lehessen event lab-on teljesíteni."
Mindig a "hivatalos" pályákon csináltam meg a napi/heti/havi/accolades küldetéseket. Nyilván kivétel mikor event labos a feladat, mint a héten is van egy.

(#29849) homerhamm válasza korren (#29846) üzenetére


homerhamm
addikt

Én bele se mertem ülni, nehogy bannoljanak. Újraindítás után már a storeba akartak küldeni. Amúgy bug. Ezt se voltak képesek kijavítani. :((( Persze a kínai autókra van kapacitás. Szemét banda.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29850) floatr válasza homerhamm (#29849) üzenetére


floatr
veterán

Nem is bugzik, miért mondod ezt... Engem most is éppen kirakott a 3. trial meccsről azzal a szöveggel, hogy most éppen egy esemény van folyamatban, a kövihez majd csatlakozhatok :D én meg wtf

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.