Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29951) homerhamm válasza NoMagix (#29950) üzenetére


homerhamm
addikt

Már voltam pár káosz eventen, szóval beadja, én szeretem ezeket a "miniküldetéseket". :)

En amúgy nem törekszek a 100%-ra.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29952) Del Tommaso


Del Tommaso
tag

Forza Reddit - Series 4 autók

(#29953) zsiz válasza homerhamm (#29951) üzenetére


zsiz
őstag

Én sem szoktam, csak a kocsikat szedem ki belőle.. de most azt se sikerült :D Ma meg mire hazaérek, már váltás lesz.. Majd hátha lesz eladó AH-ban a hiányzó kocsikból.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29954) NoMagix válasza homerhamm (#29951) üzenetére


NoMagix
addikt

Csak egyszer szeretném megoldani 100%-ra

(#29955) Reaper válasza NoMagix (#29954) üzenetére


Reaper
őstag

Most mentem 3 kört, persze egyik se volt a megfelelő, de szintén, egyszer legyen meg 100%-ra.

(#29956) Reaper válasza Reaper (#29955) üzenetére


Reaper
őstag

Na most! 12 perc múlva az autópályán! :)

(#29957) homerhamm válasza NoMagix (#29954) üzenetére


homerhamm
addikt

Hat engem annyira nem izgat, még az achievement se érte. Maximum ha pénzt adnának érte. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29958) homerhamm


homerhamm
addikt

Fordítás lvl 1000

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29959) NoMagix válasza Reaper (#29956) üzenetére


NoMagix
addikt

Végül most du. bekapcsolás után megkaptam a 100%-os acsit úgy hogy a káoszos árkádot nem is teljesítettem. :F :K

(#29960) ProEvoFan válasza NoMagix (#29959) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem már csak egy törhetö tárgy (gondolom ez egy kicsesláda lesz) van vissza az "ezrezéshez".

(#29961) Bazunga


Bazunga
tag

eventlab-es pálya nálam bugos. végig megyek finish és után csak lebeg a kamera... másnál?

(#29962) motifator válasza Bazunga (#29961) üzenetére


motifator
senior tag

Nálam ott nem volt gond (PC), de máshol akad. Nekem versenyek előtt jóval hosszabb lett a betöltés, már felfedeztem 58 helyszínt az 56-ból :D. Kiszedték a szerencsekerekeket a car mastery-ből, na nem mintha hiányozna. Skill pontokból hirtelen 15xx lett, törölték a 999 limitet. Szerintem az is sok, nem tudom minek ennyi.

[ Szerkesztve ]

Funky + Jazz

(#29963) homerhamm válasza motifator (#29962) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem még benn van a Super Wheelspin a Sesto FE-be. Mondjuk lett 211 pontom, úgyhogy kiszedtem a Debertit. :D Most épp a heti kihívással szenvedek, legalább a kocsi jó.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29964) homerhamm válasza homerhamm (#29963) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, beadta a földutast is 3. próbálkozásra. :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29965) ClydeBeka2 válasza NoMagix (#29959) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Megkaptam az Xboxos achit én is, de azt hittem van accolade is rá, vagy rosszul emlékeztem? :F

Btw megnéztem a historyba és mostmár 3 pont hiányzik az összes évszakból! Ez a horizon Tour miatt lenne ami bugos?

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#29966) Bazunga válasza motifator (#29962) üzenetére


Bazunga
tag

3x próbáltam subaruval alt+f4 lett a vége, mitsuval most sikerült végül. fene se érti.

(#29967) Win-T


Win-T
senior tag

Mikor itt írtátok valamelyik nap, hogy most egy darabig nincs PR stunt a szezonban, akkor azt gondoltam, hogy oké, majd valami akkor lesz biztos helyette... de nem, hát akkor azzal dolgozni kéne. Ez így elég megúszós megoldás megint. :D

[ Szerkesztve ]

(#29968) satee76


satee76
aktív tag

Sziasztok ! FM7-et még nyomja valaki MP-ben? 2 hete optikára váltottam és a Mp-ben feldobja a "Failed to acquire server data" üzit. A Neten levő összes megoldást megpróbáltam, újratelepítést is , de semmi eredmény.
Valakinek valami ötlet esetleg?
PC-n nyomom, XBOX-ra nem raktam fel....

[ Szerkesztve ]

(#29969) i@lex


i@lex
őstag

(#29970) motifator válasza homerhamm (#29963) üzenetére


motifator
senior tag

Akkor csak redukálták a mennyiséget. Csak pár autót néztem meg, a legtöbb alatt volt legalább egy sima wheelspin.

Funky + Jazz

(#29971) NoMagix válasza motifator (#29962) üzenetére


NoMagix
addikt

Nálam a fotózásból kilépés lett gyötrelmesen lassú kb. 40-60 másodperc között van.
Tegnap online futamoknál a visszatekerés (kihagytam kaput) lett hibás, y gomb után egyszer pörgöt utána csak hangefekt és 4-5 ször lassabban tért vissza a jâtékba.
Ez akkor volt rossz amikor egy visszapörgetés kevés volt. :O

#29965ClydeBeka2 bugos itt minden...

[ Szerkesztve ]

(#29972) NoMagix


NoMagix
addikt

A hoonigan rs200 festését átraktam és megosztottam a sima ford rs 200-ra is pár apró módosítással.

[ Szerkesztve ]

(#29973) axod válasza Win-T (#29967) üzenetére


axod
tag

Nagyon gáz, hogy kivették. Heti 3 "ajándék" sima wheelspin volt. Mondjuk az is igaz, hogy FH4-hez képest nekem a wheelspin nagyon ritkán dobott eddig érdemi nyereményt. Ezt 120 óra játék alapján tapasztaltam, volt benne sok super wheelspin is, az is leginkább alacsonyabb pénznyeremény...
FH4-be 265 óra ment bele, FH5 már most kezd kifulladni nekem...

(#29974) Ombi5


Ombi5
őstag

udv. Forza 5-ben azt hol latom, hogy melyik bajnoksagot kezdtem el, mert barmibe belepnek azt irja ki, hogy "Biztosan ki akarsz lepni a bajnoksagbol? Minden eloremenetel elvesz."

Koszonom

(#29975) Qkackca válasza Ombi5 (#29974) üzenetére


Qkackca
őstag

Mennyi az esélye, hogy az eventlabos versennyel kezdtél a piramisoknál?
Az 1 versenyből áll, de annál is ezt írja.
Ugyanúgy mint a 4-ben is, ha teljesíted alul megjelenik egy kis babérkoszorú, meg a leírásban megjelenik, hogy teljesítve.
Ilyenkor bátran nyomj hogy igen, befejezed. De simán lehet bugos is néha.

Bazunga: nálam csak sokáig töltött mire elindult, aztán már jó volt.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29976) floatr


floatr
veterán

Trialban öröm nézni, ahogy minden egyes alkalommal a mezőny fele elszáll a hídnál.

Amúgy jó ez a mostani 12GB-os patch, mert már trialban is random kifagy.

[ Szerkesztve ]

(#29977) Qkackca válasza floatr (#29976) üzenetére


Qkackca
őstag

Nálam meg nem megy a live, nem tud szinkronizálni a felhővel...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29978) i@lex


i@lex
őstag

Valaki találkozott Horizon Túraversenyen S2-vel a patch után esetleg?

(#29979) NoMagix válasza floatr (#29976) üzenetére


NoMagix
addikt

Ott én is elrepültem. ;]
Tegnap Kisgépkezelővel futottuk közösen és kaptunk egy köcsög társat aki nagyon lökdösött, na azért nekem is sikerült kilöknöm, de szomorú hogy ezzel kell hadakozni futam alatt.

(#29980) motifator válasza floatr (#29976) üzenetére


motifator
senior tag

Nem volt fal, ami megfogja őket :D Pedig nem is az izomautókról szól a futam, de a fék ismeretlen.

Funky + Jazz

(#29981) Daw93 válasza axod (#29973) üzenetére


Daw93
senior tag

Ez érdekes, én pont fordítva tapasztaltam. Nekem nagyon sokszor 100k és még nagyobb összegeket dob be a wheelspin, meg egész sok olyan autót is, ami nem volt meg. Nagy értékű autókat is pörgettem viszonylag sokszor. Nem tudom van-e jelentősége - el tudom képzelni- , de nekem a prémium verzió van meg.

GTA Online: Daweee93

(#29982) motifator válasza NoMagix (#29979) üzenetére


motifator
senior tag

Szomorú, hogy nem értik a lényegét. Pont a nyertes menetben én is kaptam egy out of checkpoint-ot az egyik kedves csapattárstól. Nem tudom mi a frusztráló abban, ha esetleg gyorsabb lennék, vagy csak szimplán egymás mellett csapatunk.

Funky + Jazz

(#29983) csuvicsuva válasza motifator (#29982) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Mondok jobbat. Hallom, hogy mögöttem duruzsol, előttem senki, egyenesben hátranézek, majd lehúzódok az út szélére egy kis motorfékkel, hadd menjen. A folytatást gondolom kitaláljátok. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29984) AsakuraDave válasza motifator (#29982) üzenetére


AsakuraDave
őstag

C600-ra tuningolt Mitsubishi Eclipse sima liba a verseny. Amúgy nevetséges hogy ABS OFF mellett is mennyivel jobban fékezem és veszem a kanyarokat mint a többiek mondjuk én részben ezért is kapcsoltam ki mert ABS-es fékezés alatt a kanyarodás miatt túlságosan elvesz a fékből és nem lassulok le eléggé.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29985) C4mp3r válasza floatr (#29976) üzenetére


C4mp3r
addikt

az meghagyjan, hogy a userek, de az ai-nak is meggyulik a baja az esovel :D

Hard to take corners in the rain even for the unbeatable AI

(#29986) GhanBuri Ghan válasza AsakuraDave (#29984) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

AWD E30M3-mal is. Bár rengeteget számítanak a csapattársak, volt két bukta (először Clio RS-sel), ott hamar ki is léptem, aztán a harmadik próba valahogy gond nélkül ment. 3 és 4-ben nem így emlékszem, de mintha az 5-ben a futam elején még megcsíphető az AI, de utána fokozatosan gyorsul, így ha a közepéig nem sikerült megelőzni, és nincs csapattárs, aki lassítsa, akkor már nem is fog sikerülni. Tegnap is, a futam végén Clio RS-sel szélárnyékban voltam olyan gyors, mint az ugyanolyan AI RS szélárnyék nélkül - az M3-mal meg folyamatosan váltani kellett a sávokat, hogy az RS ne tudjon megelőzni.

(#29987) motifator válasza AsakuraDave (#29984) üzenetére


motifator
senior tag

Próbáltam a Mitsu-t C600-ban, én az Clio-val valahogy ügyesebb voltam, vagy a szerencse faktor is velem volt és több AI bénázott. De a fékkel nem játszottam, TCS, ESP nálam ki, de az ABS-t bekapcsolva hagyom. Billentyűvel nyomom :)

[ Szerkesztve ]

Funky + Jazz

(#29988) floatr válasza C4mp3r (#29985) üzenetére


floatr
veterán

Kvajó :D

(#29989) Win-T


Win-T
senior tag

Végre nem felejt el rezegni a kontroller ha kilép az ember horizon openből. Egy pozitívuma már fixen van a patchnek. :C

(#29990) AsakuraDave válasza motifator (#29987) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Szerezz be egy kontrollert avval tökéletes :K

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29991) motifator válasza AsakuraDave (#29990) üzenetére


motifator
senior tag

Van, a srácaim X-Boxon játszanak, én csak az MSFS-hez használom. Ilyen régimódi vagyok, de nem is erőltettem meg magam, hogy átszokjak rá. Hátsó kerekes power masináknál abszolút hátrány, de ez van. Ha krúzolni támad kedvem, akkor meg ott a kormány.

Funky + Jazz

(#29992) AsakuraDave válasza motifator (#29991) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Nekem ez az új van Forza Horizon 5 kiadás :DDD ez tud olyat hogy rezeg a ravasz mögött ezzel érzékeltetve mikor gáznál túl sok és kipörög vagy féknél hogy blokkol a kerék így ABS nélkül sokat segít.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29993) CJ4567 válasza AsakuraDave (#29992) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezt már az Xbox One kontrollerek is tudták. :)

No Sana No Life

(#29994) Win-T


Win-T
senior tag

Heti kötelező playgroundon már az első menetben egyedül maradtam a másik oldal hat játékosával szemben (Ahhoz milyen víájpídéelcészízönpesszt kellene még megvenni, hogy ne a szopó oldalra rakjon 100%-ban? Tudom ott nem számít, de na... egyet legalább már jó lenne megnyerni, hátha nem gyűlölném ennyire.). Ennek megfelelően ugye persze mozdulni nem tudtam egyedül semmire sem. Ez oké megesik, de nem bírtam nem röhögni ahogy a másik fél nyomta a good gamge, good game emote-okat... hát good game srácok roppant ügyesek voltatok, tényleg.

[ Szerkesztve ]

(#29995) homerhamm válasza Win-T (#29994) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem kötelező megnyerni. :) Amúgy tegnap a játszóteret a Meganos földutas versenyt, és a heti kihívást is, ugyanazzal a 3-as Golffal csináltam meg. Még ilyen se volt.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29996) motifator válasza Win-T (#29994) üzenetére


motifator
senior tag

Viszont finomítottak rajta, hogy ne legyen fél órás az event. Két nyert játék után vége. Egyébként nem tudom mi alapján osztja a csapatokat, én aztán nem vagyok oda ezért, de most 5-en 6 ellen hoztuk a "zászlóst" és a "koronásat". Még szórakoztatott is :) Mellesleg level sem mond semmit, van aki 3 csillaggal is csak téblábol, vagy lehet csak muszájból van ott.

Funky + Jazz

(#29997) homerhamm válasza motifator (#29996) üzenetére


homerhamm
addikt

Két nyert játék után vége.

Igen, ezt tegnap nálam is eljátszotta, mi csapatunk nyert 2-0-ra. :D Néztem is, hogy ez is megváltozott.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29998) Win-T válasza homerhamm (#29995) üzenetére


Win-T
senior tag

Tudom, hogy nem kell megnyerni, még az lenne a fasza ha meg is kéne. De ez, hogy hatan gangbangelik az én egy szem autómat és még kiabálni sem tudok, hogy segítség, rohadtul demotiváló. Nem akarják, hogy megkedveljék ezt a játékmódot az emberek, de azért ráerőltetik. Miért nem hagyták ki inkább ezt a PR stuntok helyett a playlistből?

(#29999) homerhamm válasza Win-T (#29998) üzenetére


homerhamm
addikt

Egyébként a PR stuntokat is be lehetett volna vonni a évszakos országbajnokságba. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#30000) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A heti #Forzathont hogyan tudom elkezdeni?
Válaztok egy autót, de nem indul be a számláló.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.