Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28451) csuvicsuva válasza .LnB (#28443) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Akkor ezek szerint végre lehet majd giftelni barátoknak? Az jó, mert tegnap megcsináltam még két Super7-et, hogy meglegyen a Mazda Savannah, amiben benne van a Hooni Mazda, aztán kiderült, hogy közben meg ott volt már egy a garázsban, pedig vasárnap este még nem volt ott, úgyhogy valószínűleg kipörgettem úgy, hogy észre sem vettem.

Ha valakinek kell a kiszedett autós verzió :DDD kiszedhető autós verzió, szóljon. Bár 3 Super7-et megcsinálni nem nagy kunszt, de szívesen felajánlom.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28452) .LnB válasza csuvicsuva (#28451) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha most ezt nem írod, nekem le se esett volna az az apróság, hogy barátnak is lehet. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28453) soo277 válasza homerhamm (#28442) üzenetére


soo277
őstag

Nekem steamon van meg,pár fagyás kilépés en kivül semmi gond,de tesm gp ba játszik ott el se indult még ma neki

BT: wersoo#21211

(#28454) homerhamm válasza soo277 (#28453) üzenetére


homerhamm
addikt

A patch előtt 2-szer dobott ki a játék Barn find előtt, újra odakellet értük mennem, azóta nem volt kidobálás. A legutóbbi patch óta az eliminator is normálisan működik, nincsenek láthatlan autók. De hogy a forgalom a szemem előttceltűnik, meg az üres autópálya látványa siralmas.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28455) csuvicsuva válasza .LnB (#28452) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Eddig szerintem nem lehetett (legalábbis Fizzie-vel nem találtunk opciót rá), viszont a belinkelt képen ott van, úgyhogy gondolom most kerül majd bele.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28456) .LnB válasza csuvicsuva (#28455) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem lehetett, ez tény. Én meg reggel nem is figyeltem, nem is esett le, hogy konkrétan az van írva, hogy barátoknak is lehet majd küldeni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28457) homerhamm válasza .LnB (#28456) üzenetére


homerhamm
addikt

Csak győzd kivárni a töltőképernyőt. ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28458) rdt89 válasza .LnB (#28456) üzenetére


rdt89
addikt

Mikortól lehet barátoknak autót küldeni?

(#28459) .LnB válasza rdt89 (#28458) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Gondolom csütörtök.
Remélem előtte jön a patch, mert ha nem, én meg se próbálok játszani a játékkel addig.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28460) rdt89 válasza .LnB (#28459) üzenetére


rdt89
addikt

Köszi, hát igen most több gond van mint a 15gb patch előtt

(#28461) floatr válasza rdt89 (#28460) üzenetére


floatr
veterán

PC-re mindenesetre kár volt kiadni

(#28462) Wesder válasza floatr (#28461) üzenetére


Wesder
félisten

Dehogy volt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28463) .LnB válasza Wesder (#28462) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igaz. Ezt a patch-et mindenre kár volt kiadni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28464) Wesder válasza .LnB (#28463) üzenetére


Wesder
félisten

Nem tudom hogy mit csinàltak, de hogy csak prevgenen működik, az fura.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28465) lo_jo válasza Wesder (#28464) üzenetére


lo_jo
senior tag

Nálam PC-n sokkal jobb, mint előtte. Hibátlannak nem mondanám, de tényleg csak apróságok maradtak, pl AI traffic hiánya online. Nincs végtelen töltés, nincs verseny helyszínétől távolra teleportálás, semmi ilyesmi. Ha 100%-ban mindenkinek ugyanaz lenne a baja, akkor egyértelmű lenne számukra is, így viszont megint az lehet, hogy nektek kijavítanak hibákat és én kerülök annak a bizonyosnak a rosszabbik felére. Nem jó ez így.

Szerk: Gamepass verzióm van, amivel valaki korábban írta, hogy el sem indul neki. Nem kell adminként futtatnom, nem kell vírusírtót kikapcsolnom, semmi ilyen cifrázás, az első patch óta megszűntek a low res textúrák, 1080p extreme mellett szépen szalad.

[ Szerkesztve ]

(#28466) floatr válasza lo_jo (#28465) üzenetére


floatr
veterán

Irigyellek. A patch előtt nem tapasztaltam azokat a hibákat, amiket most. Sőt, szinte semmi gondom nem volt.
Kapkodás van...

(#28467) lo_jo válasza floatr (#28466) üzenetére


lo_jo
senior tag

Átérzem, kb 2 hónapig szívtam a flight simulatorral elég hasonlóan. Ott kiderült, hogy az én gépemen valamiért nem szereti a logitech kifejezetten MSFS2020-hoz írt pluginját a játék, ami a kapcsolópanelhez kell. Másnál ugyanazzal a win és játék verzióval, ugyazzal a perifériával semmi baja nem volt. El kellett költenem ~12000 forintot egy szoftverre, hogy crash mentes legyen a 42000 forintos játékom a 25000 forintos kiegészítő perifériával. De legalább megy.

(#28468) homerhamm válasza .LnB (#28459) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor csütörtöktöl nekem se fog menni a játék. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28469) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Horizon Festival a valóságban. Mármint tényleg : [link]
Na ott aztán van minden. És semmi köze a játékhoz. Király buli lehet.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28470) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma egész sikeres voltam! Ezt is megszereztem! :C
Pörgettem egy Sesto FE-t és még jó néhány versenyben is nyertem! :C :K

[ Szerkesztve ]

(#28471) homerhamm válasza NoMagix (#28470) üzenetére


homerhamm
addikt

Grat! :C :C :C :C :C

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28472) ETOM válasza lo_jo (#28465) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam is ez a helyzet. Pont a 15GB-s patch után jobb PC-n.

(#28473) CJ4567 válasza Wesder (#28464) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam PC-n működik a játék.

No Sana No Life

(#28474) ETOM válasza CJ4567 (#28473) üzenetére


ETOM
addikt

Már csak egy VGA kellene. A 470 édes kevés már. Ennek ellenére egyszer nem fagyott ki ami meglepő. :DDD

(#28475) csuvicsuva válasza ETOM (#28474) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem 380X van, még mindig egész szépen muzsikál nyilvánvaló kompromisszumokkal. Egy nagy bajom van a kártyával: DP 1.2, HDMI 1.4. Korábban már vettem egy átalakítót, hogy menjen a 4K@60Hz, de HDR ezzel már nem lesz. A játékot viszont inkább konzolon játszom, mert jobban fut, mint az előző, PC-n pedig van vagy 3 perc, mire elindul maga a játék. :Y

NoMagix: óriási gratula, ráadásul ha jól látom az Ariellel? Tegnap alattam is ott volt, de nem bírtam vele. Összes ugratás után keresztbe állt.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28476) nincsnév007


nincsnév007
őstag

jött valami frissités 2,5 gb

(#28477) NoMagix válasza csuvicsuva (#28475) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi! :R
6-os szintű volt, de nem tudom mi volt ez, csak nyomtam neki mint az állat!
Egyszer egy ugratás után megfordultam vele egy domboldalon és visszaestem a harmadik helyre, akkor még kb. 1,2 km volt hátra, de szerencsére összeszedtem, újra irányba raktam és nyerni tudtam!
Amúgy az volt a nyerő taktika (amit már többször olvastam), hogy a végső kőrben elindultam egy irányba nagy sebességgel és szerencsém volt, mert pont elém rakta a célt a többiek akkor még a másik oldalon voltak!

(#28478) CJ4567 válasza nincsnév007 (#28476) üzenetére


CJ4567
veterán

(#28479) rdt89 válasza CJ4567 (#28478) üzenetére


rdt89
addikt

Én nem vettem észre. :(

(#28480) Drótszamár válasza CJ4567 (#28478) üzenetére


Drótszamár
őstag

Még fél perc és lejött az update. Lássuk mit tud.

2,5 GB

[ Szerkesztve ]

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#28481) NoMagix válasza CJ4567 (#28478) üzenetére


NoMagix
addikt

most kipróbáltam (XSX), gyorsutazás, tuning mentés jó, remélem mást nem rontottak el ismét! :)

(#28482) Qkackca válasza CJ4567 (#28478) üzenetére


Qkackca
őstag

Pc-re is volt vmi kicsi dolog, olyan 50-100 MB nagyjából. Ki sem tudta írni a méretet, addigra már végzett, bár a verziószám nem változott nálam.

Nekem ma volt az, hogy nem igazán láttam a játékosokat. Konvojban a másik felet pedig konkrétan nem, csak verseny közben.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28483) NoMagix válasza Qkackca (#28482) üzenetére


NoMagix
addikt

Rivális góliátban vagy másik futamokon amikor előttem ment egy autó kb. 200 méterre, akkor a kocsi lebegett vagy középen volt egy icurka csík a kerekek helyett, amikor közeledtem kb. 50-100 méterre, akkor jelentek meg az autó kerekei!

Eliminátorban volt olyan ma, hogy nem tudtam ledudálni egy másik bogarat, autót cseréltem, de azt a bogarat akkor sem tudtam kihívni, majd kicsivel később engem kapott el egy másik versenyző!

[ Szerkesztve ]

(#28484) Drótszamár válasza Drótszamár (#28480) üzenetére


Drótszamár
őstag

Hát a LOD fázisok nem lettek jobbak. :( Zavaróan közel ugranak be a részletes ojjektumok :(
Bár lassan megszokom. (Series X, 4K 60Fps)

Végtelen mentésbe egyelőre nem szaladtam bele.

( 2b || !2b ) az itt a kérdés...

(#28485) Wesder válasza Drótszamár (#28484) üzenetére


Wesder
félisten

LOD nem is fog vàltozni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28486) csuvicsuva válasza NoMagix (#28477) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az szép. Én csak a második helyre estem vissza a Hoonie-val, de mivel az borulás volt közel a célhoz, már nem tudtam megnyerni.

Mazdát végül felraktam AH-ba, majdnem 2 millióért viszik az alapot. Vannak még dupla kocsik ajándékozásra. :) Viszont gyorsan megvettem a Bentleyt, ami kell majd hetihez. 491.000 volt.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28487) Kaci84


Kaci84
őstag

Hali, Horizon 5-ben ha jól sejtem lehet saját versenyt csinálni. Melyik menüben kell ezt megtenni illetve kell-e valamilyen szint hozzá?

(#28488) plejik


plejik
addikt

Ez a közel 3gb-os frissítés xboxon kb semmit nem ért... Kicsit már kezdem felb...ni az agyam.. :W :W

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28489) Bep válasza plejik (#28488) üzenetére


Bep
senior tag

Nálam tegnap este csak fele annyi esetben töltött hosszan, mint eddig. Úgyhogy öröm bódottá. :R
Mondjuk most online egyáltalán nem csatlakozott, mert meg akartam nézni (szvsz offline ér valamit a játék jelenleg), de folyamat hibát dobott. Eddig ezzel nem volt gond a 2. patch után. :U

(#28490) CrabRave válasza floatr (#28449) üzenetére


CrabRave
junior tag

ez PC-n vagy konzolon történt?

Üdv.: Ádám

(#28491) stillmatic válasza Qkackca (#28379) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Teljesen simán meglett!

Nagyon el lett találva a sebesség és a kezelhetőség aránya, a többi letöltött tuninggal csak szenvedtem.

(#28492) floatr válasza CrabRave (#28490) üzenetére


floatr
veterán

Friss telepítésű PC-n, minden up to date.

(#28493) Milo629


Milo629
aktív tag

Az, hogy folyton eltűnik a HUD és csak akkor jön vissza, ha pl. rádiót váltok, ez bug vagy feature?

(#28494) floatr válasza csuvicsuva (#28486) üzenetére


floatr
veterán

Milyen bentleyt milyen hetihez...? :)

(#28495) csuvicsuva válasza floatr (#28494) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Series 3 Autumn Lehet, hogy közben megnyerhető lesz, azt nem néztem, de Autoshowban 4 millió, illetve pörgethető. Ha már ott voltam, akkor megvettem hasonló áron a még drágább másik őskövületet is. Úgy látszik vagy nem lehet tuninggal sem szuper drágán felrakni, vagy az eladók még nem kapcsoltak. A többi heti autó aránylag olcsó, azokat azért nem említettem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28496) .LnB válasza csuvicsuva (#28495) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jól előre szaladtál azért. :D Az egy hónap múlva lesz.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28497) floatr válasza csuvicsuva (#28495) üzenetére


floatr
veterán

Ah köszi, nem árt kicsit puskázni előre :)
Nekem sikerült korábban ezt kipörgetni, viszont '30-as nem '31-es... fura. Viszont a Lexus meg az RJ nincs meg, azt behúzom

(#28498) csuvicsuva válasza .LnB (#28496) üzenetére


csuvicsuva
őstag

4-ből kiindulva muszáj előre gondolkodni/vásárolni, amint kijönnek a listák. Ha pedig közben kipörgeted, szerintem az adott hét előtt a felesleget simán ki tudod majd szórni bőven millió felett.

floatr: az egy kicsit engem is megzavart, de feltehetően ugyanarról a kocsiról van szó.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28499) .LnB válasza csuvicsuva (#28498) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Muszáj? Miért? Kevesebb mint egy hónap se kellett, hogy meglegyen az összes kocsi. Miért kellene előre vásárolni ennyivel?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28500) floatr válasza .LnB (#28499) üzenetére


floatr
veterán

Befektetés ;) vettem én is egyet pluszba...
Viszont a lexus most is elég kelendő.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.