Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29752) csuvicsuva válasza CJ4567 (#29751) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az igen. Ezeket a szörnyeket aztán tényleg csak a fék lassítja. Sima tuninggal az első bokor -100 km/h. :C

És a fanyalgóknak: ha emlékezetem nem csal, a 4-ben Grandmaster voltál és egy olyan csapatban vagy, ahol a tagok nem kaksival gurigáznak. :R

Emlékszem, még Kisgépkezelő '81-es(?) BMW tuningját próbáltam, amelyet ötödik sebességben sem tudtam egyenesben tartani, még bekapcsolt segítségekkel sem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29753) ProEvoFan válasza CJ4567 (#29751) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szerintem gáz, hogy nem maradsz a pályán, a nyomvonalon. Ennek mi értelme?
Bocsi, nem kötekedés, de ez így nekem jó nagy baromság.
Rendben, nem Gran Turismo, de akkor is...

(#29754) .LnB válasza CJ4567 (#29751) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerintem is gáz, hogy én nem tudok így menni! :D
ProEvoFan
A játék szabályrendszerét betartva ment egy durva időt, ez ilyen. Ugyan az mint a Willys Jeep-pel driftelni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29755) CJ4567 válasza ProEvoFan (#29753) üzenetére


CJ4567
veterán

Az idő, amit megdöntöttem, az is ugyan ezeket az íveket használta, anélkül meg nem igazán lehet a közelébe érni. Egyes pályák engedik ezeket az íveket, riválisokban szerintem nincs ebből gond, mivel ott amúgy is az a cél, hogy a játék szabályain belül minél jobb időt menjél.
Nem az én hibám, hogy a fejlesztők nem tettek a két checkpont közé egy harmadikat ;]

Viccet félretéve, értem, hogy mire gondolsz, de az árkád játékokban alapból gyakoriak voltak a kisebb, nagyobb levágások, annó a NFS játékok is tele voltak levágásokkal. Valamiért a street versenyeknél szinte már megszokás a PGG részéről, hogy kisebb, nagyobb levágásokat szinte szándékosan a pályákon hagynak, FH3, FH4-ben ugyan úgy voltak ilyenek.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29756) floatr válasza CJ4567 (#29755) üzenetére


floatr
veterán

Mondjuk ez a zene tényleg eléggé zavaró :D

(#29757) ProEvoFan válasza CJ4567 (#29755) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Rendben.
:R

(#29758) csab991 válasza CJ4567 (#29751) üzenetére


csab991
senior tag

Nem semmi tempó. :C

(#29759) .LnB válasza CJ4567 (#29755) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

The Crew 2-ben is a New York race az milyen? :DDD
Kedvenc részem: [link]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29760) CJ4567 válasza .LnB (#29759) üzenetére


CJ4567
veterán

A The Crew 2 az egy másik kategória, ha levágásokról beszélünk. :DDD A NY az szerintem titokban egy terepverseny lenne, csak hiperautókkal. ;]

No Sana No Life

(#29761) NoMagix válasza CJ4567 (#29751) üzenetére


NoMagix
addikt

Remek, köszi szépen.
A levágások a fejlesztők hibái vagy slendrián munkájuk gyümölcse, simán berakhattak volna falat vagy ellenőrző pontokat esetleg olyan kitételt, hogy nem lehet a pályát X időn túl elhagyni.

más:
van egy acsi ami arról szól, hogy nyerjen az ember 3 rivális ellen ugyan azzal az autóval de 3 osztályban, készítettem egy Ford focust D-B-A tuningost amivel meg is nyertem a riválisokat, de a számláló megint csak 33%-ot mutat ahogy a futamok előtt volt.
Ez a szokásos beragadás vagy én értelmeztem félre valamit?

(#29762) Gabor777 válasza CJ4567 (#29751) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Nem rossz. :) Szerintem ha visszaváltanál kettesbe kanyar közbe, rotation jobb, jobban fordul. Lassú kanyarokba benne marad így sztem bőven 1 mp ha az egészet nézzük.

Attól függetlenül borzasztó ezt látni...900as autók, 400al... :D Kár, h emiatt a multi nem ér egy forintot se...rankedet ha jól látom, ki is vették.

(#29763) csuvicsuva válasza NoMagix (#29761) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ugyanaz, mint az accolade-nél. Törheted, zúzhatod a kocsit, nem kell tiszta kör, csak egy a lényeg, hogy a ghostjánál hamarabb érj célba. Válassz ki valami borzasztó lassú riválist, akkor még sietni sem kell.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29764) ProEvoFan válasza NoMagix (#29761) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nekem sem adta be elsőre.
33%on állt a kihívás. Ford Focussal mentem, b-a-s. Ugyan azon a pályán versenyeztem, de nem adta be. Megállt 66%on... Utána különböző pályákon egyenként mentem, majd gondolt egyet és megadta.
Szóval fingom nincs melyik a jó módszer. :)

(#29765) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Meglett a lélektani 800000 kihivás pontom :))
Innen már nehezebben fog feljebb menni.Talén még van benne 10000 könnyen szerezhető pontocska.

(#29766) CJ4567 válasza Gabor777 (#29762) üzenetére


CJ4567
veterán

Kettesben jobban fordulna az autó, viszont van annyi erő meg nyomaték benne, hogy hármasban is lazán kb. bárhonnan megindul egy pillanat alatt (azért 1350 lóerő az nem játék :DDD), és kisebb eséllyel pörög el, mint kettesben. Lehet egyszer tényleg ki kéne próbálnom egy Xbox kontrollert, elvileg nagyon sokat segít a hátsókerekes autóknál az, hogy rezeg a ravasz, amikor kezdene sok lenni a gáz, egy Dualshock 4-el játszom, mert ehhez vagyok hozzászokva, az meg ilyen dolgokat nem tud. :)

Nem sokan szoktak ilyen póverbuildeket vinni multiba, jobb a helyzet jelenleg, mint FH4-ben volt.

No Sana No Life

(#29767) i@lex válasza ProEvoFan (#29753) üzenetére


i@lex
őstag

Nekem ez az egész power build és ehhez hasonlók, ilyen Taycan speedglitchel a traffipax ranglista élére kerülni szint.

De persze mindenki úgy játssza, ahogy akarja.

[ Szerkesztve ]

(#29768) NoMagix válasza ProEvoFan (#29764) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi.
Ma reggel is kipróbáltam más pályákon c,b,a tuninggal és nem adta be.
Majd egyszer ez is megérkezik. :U

(#29769) Gabor777 válasza CJ4567 (#29766) üzenetére


Gabor777
aktív tag

Felváltasz 3-ba kigyorsításnál. Én nem vettem észre, h sokat segítene a box kontroller. Érzéssel lehet csak..ha elindul a segge, akkor sok. :D

(#29770) Reaper válasza CJ4567 (#29766) üzenetére


Reaper
őstag

Nekem nem rezeg az x360, igazából szinte soha, szóval lehet nálam van a gond :)
Szép menet volt, mostmár értem, hogy miért nincs esélyem saját tuninggal a power buildek ellen, bár engem nem zavar, más kategória kategórián belül.

(#29771) i@lex válasza Reaper (#29770) üzenetére


i@lex
őstag

Az nsx-r gt-vel a nalak tuninggal 20 mp-el jobbat mentem (volna). De kiléptem a cél előtt, nem vette be a gyomrom.

Kétszer váltottam összesen egy Góliáton…a rajtnál, és az egyik lassabb visszafordítónál, aztán végig négyesben, és még csak se ABS, se TCR…

Lehet ezzel menőzni, de egész egyszerűen nevetséges. Nagyon remélem ezt kigyomlálják a következő részben.

(#29772) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Igazat kell adnom i@lex-nek.
Ma nem tudtam sem Openben, sem Tourban befejezni egy bajnokságot sem, mostanra rohadtul tele lett kreténekkel az online.
A powerbuilderek 99,9 százaléka egyben rammer is, kanyarodni nem tud, így bemegy melléd négyszázzal, falba kúr, továbbmegy és így tovább. Az is rohadt uncsi hogy mindenhol Shelby Daytona, BoneShaker vagy Forzás Mercedes kamion indul, és ez a játék, illetve az unbalance hibája. Ma volt olyan Open ahol ismét 5 Bone Shaker állt rajthoz, ebből természetesen három indult az első három helyről, mindenki tartott egy gyors fejszámolást és rájött hogy dobogóra semmi esély, így már a rajt pillanatában kezdtek kilépkedni a versenytársak. Egy hányadék a multi, köpedelem. Egyszerűen NINCS már egy szaros Tour sem meta autó vagy powerbuildes lökdösődős hülyegyerek nélkül.


Nekem is van powerbuild Nalak-féle Nissan GTR, S1900-ban megy 430 felett, eszembe nem jutna online-ban szopatni vele az ellenfeleket.
Úgyhogy marad pár offline verseny meg a heti eseménylista, részemről hamar ki lett végezve ez a játék. :((

(#29773) Reaper válasza i@lex (#29771) üzenetére


Reaper
őstag

Nézd, látom, hogy téged ez azért zavar, de engem nem. Ami ilyen buildeket próbáltam, talán valami Porsche volt, nagyon finoman kellett kezelni a gázt, rendes kanyargós helyen szerintem igenis skill, ha ilyet az úton tudsz tartani és konstans pályaköröket tudsz vele menni. Én személy szerint máshogy vagyok bekötve, szeretem ha saját, ilyen-olyan tuningokkal megyek, általában olyan autókkal, amikkel nem találkozok online. Általában dobogós helyre elég, ha sok a meta autó, akkor nem, de akkor meg a többiekkel versenyzünk jókat. Azért volt már pár meglepi, amikor online a kicsi, kanyargós pályára az összkerekes, kikönnyített, V8-as Gremlinnel indultam. Sose volt még olyan, azóta se, hogy fél pályát vertem a mezőny elejére 3 kör alatt, az utolsónak meg kört adtam.
De szeretek szenvedni a '77-es Transammel is online, tudom, hogy jönnek olyanok, akik hosszú pályán gyorsabbak, meg olyanok, akik a rövideken, de szerintem pont az a poén benne, hogy ha nem is kapom el őket, de azért általában a meta vasak mögött be tudok futni.
Ugyanez az S7 Saleenem. A Lotus valamelyik köröket ver rá, aztán látom, hogy jönnek 5-en vele online és csak az első kettő tudja kezelni. Öröm nézni.
Vagy amikor én egy Chargerrel, egy másik játékos meg Lancerrel vertük a 2, egyenesben gyors Boneshakert földúton.
Szerintem találj olyan részt a játékban, amit élvezel és fogadd el, hogy ez mindenkinek más. Peace. :)

[ Szerkesztve ]

(#29774) floatr válasza stillmatic (#29772) üzenetére


floatr
veterán

A witcher 3 népszerű manapság ;)

(#29775) stillmatic válasza floatr (#29774) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az nem az én világom. :N

Dirt4 mellett marad a San Andreas Definitive Edition csak mert szeretem a fájdalmat. :D

(#29776) homerhamm válasza stillmatic (#29775) üzenetére


homerhamm
addikt

A GTA trilógia még az FH5 összes bugjánál is borzalmasabb... :((( Pedig tervbe volt a megvétel, lehet később, nem teljes áron megveszem.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29777) floatr válasza stillmatic (#29775) üzenetére


floatr
veterán

Igazából a legnagyobb probléma online esetében mindig az emberekkel van. Kiskapuk, csalások, toxikus hozzáállás... ez nekem annyira nem jön be, úgyhogy maximálisan megértelek. Néha beszállok a lányom baráti körével egy sea of thievesbe, kész felüdülés a forza után. Igy inkább az offline dolgok maradnak, amit FH5-ben nagyon gyorsan ki lehet égetni.

(#29778) ProEvoFan válasza floatr (#29777) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Múltkor itt leszóltak, mikor felhoztam a multi problémát, hiszen ez nem a Forza Motorsport.
Kellene egy szabályrendszer, mint a Gran Turismo Sportban.
Imádom az FH5öt, de szerencsére márciusban jön a Gran Turismo 7 ps5re. Fasza éve lesz ez nekem. FH5/GT7 orvérzésig, egész évben. :C

(#29779) homerhamm válasza ProEvoFan (#29778) üzenetére


homerhamm
addikt

Reméljük idén/jövőre jön a Forza Motorsport 8 is. :) Meg a TDU Solar Crown.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29780) Atmil


Atmil
aktív tag

Szerintetek mennyi a legjobb köridő a Góliáton?
Nekem ennyi lett hét körből a legjobb. 10.09,517

Üdv! Atmil.

(#29781) .LnB válasza Atmil (#29780) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meg tudod nézni te is a Leaderboard-ot.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29782) Atmil


Atmil
aktív tag

A játékot megvettem, legálisan a Microsoft Store-ból :B
Ezek "AFK" körök.

Szerk: Látom kivetted a "vedd meg a játékot"

Egyébként nem arra vagyok kíváncsi, mert akkor megnéztem volna.

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#29783) .LnB válasza Atmil (#29782) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, módosítottam is a kommentet, mert rájöttem, hogy sértő lehet ha mégse az a baj, hogy törttel játszol.

És egyébként is, megfogtál a kérdéssel, mert X kategóriát nem tudom, hogy hogyan kell megnézni. Rivális ugye csak S2 ig van. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29784) Atmil


Atmil
aktív tag

Lehet, hogy én nem tettem fel jól a kérdést.
Azt én is tudom, hogy a játékban a riválisok résznél nincs X kategória.

Azért van a You tube-n elég sok videó. Arra gondoltam valaki látott már ilyent, hogy leggyorsabb kör a Góliáton.

Üdv! Atmil.

(#29785) csab991 válasza Atmil (#29784) üzenetére


csab991
senior tag

Akár rá is kereshettél volna már akkor. 8:22 körül láttam egyet egyébként.

(#29786) Atmil válasza csab991 (#29785) üzenetére


Atmil
aktív tag

Úgy látszik idáig rosszul kerestem.
Megvan. [8:39.169 idő] Ezt találtam. Egyedi tuning. Én még az ő tuningjával sem tudnám annyi idő alatt teljesíteni a Góliátot.

Üdv! Atmil.

(#29787) Gtaati


Gtaati
őstag

Helló Mindenki!

Érdeklődni szeretnék, hogy az új forza motorsport-k mennyire kepviselik a szimulátoros vonalat. Hogyan viszonyítható pl. Assetto-hoz, Project Cars 2-höz? Köszönöm! :R

(#29788) Atmil válasza Gtaati (#29787) üzenetére


Atmil
aktív tag

Semennyire, inkább a simcade vonalat képviselik. Szimulátornak egyik sem mondható.
Nekem az FM7 van meg az simcade.
Attól függetlenül jól el lehet vele szórakozni, ha kikapcsolsz minden segítséget.

A horizon vonal pedig árkád, tehát semmi köze a szimulátorhoz.

Üdv! Atmil.

(#29789) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Mi ez Wuling Hongguang a series 4-ben? Trollkodás a készítők részéről?

Akkor már miért nem Pontiac Aztek? Ssangyong Rhodius? Daewoo Tacuma?
Azok sem fájnának jobban és kb. ugyanannyi létjogosultságuk lenne egy csilivili versenyjátékban.

(#29790) homerhamm válasza stillmatic (#29789) üzenetére


homerhamm
addikt

Mivan???

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29791) homerhamm válasza stillmatic (#29789) üzenetére


homerhamm
addikt

Youtubon van fenn, kemény. De miért nem tette fel az Xbox?

Amúgy ez inkább DLC lesz. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29792) parandroid válasza stillmatic (#29789) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Van az a pénz. De ha most nem trollkodjuk szét a pg-t, meg az ms-t, akkor megérdemeljük, ami még jön. Remélem jönnek majd a john china-s, meg térdelő kobe bryantes festések. Vajon micimackó is be lesz tiltva, vagy csak erre az autóra? Esetleg egy jó tienanmemes vynil? Valaki? Aztán amikor kezdenek röpködni a banok, merthogy pfuj, politika, akkor szabadul majd el az igazi pokol. A send nukes-os bant még ki lehetett magyarázni (nem), de ehhez sok sikert, faszfejek.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29793) stillmatic válasza homerhamm (#29791) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem DLC, 45 pontos autó lesz. A többi kocsi várós, a DLC-k is, lesznek MG-k, 323 Mazda, új Golf, villanyrezsó, de ezt a szart nem értem.

Én falom az autós híreket, teszteket úgy 1987 óta, de az elmúlt 35 évben nem hallottam erről a belpiacos márkáról. Ahogy az európaiak vagy ámerikaiak szintén nem.
Megkenhettek valakit a PG-nél? Vagy ez egyfajta teszt? Utánozzák Hollywoodot, mindenbe kell egy kínai karakter?

[ Szerkesztve ]

(#29794) homerhamm válasza stillmatic (#29793) üzenetére


homerhamm
addikt

Ebben a szezonban tartják a kinai holdújévet. (wtf???????????????) Valószínűleg azért, de arra nem gondoltam, hogy kinai autók is lesznek.

Ezek után lehet inkább mindenki átmegy a Crew 2-be :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29795) stillmatic válasza homerhamm (#29794) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A Nio EP9 legalább ismert, Hammondék is meghajtották a The Grand Tourban, másrészt egy Rimac szintű sportkocsi. Oké.

De a bébikomp helyett berakhatták volna zöldséges Józsi Barkasát a Szomszédokból, viccnek az is durva, de legalább ismerős.

(#29796) homerhamm válasza stillmatic (#29795) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát erre nem tudok mit mondani. Ha bekerülne egy Trabant a játekba mit szólnának az amerikaiak és ázsiaiak? Bar Amerikaban van egy magyar rendszámos Trabant, de akkor is. Én a fél karomat adnam egy Tabantért vagy Barkasért.

A TGT-t nem láttam még, de a a Top Gearből sok adast láttam már. :K

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29797) rdt89 válasza homerhamm (#29796) üzenetére


rdt89
addikt

Én egy 353 Wareszért adnám oda a fél karomat :K

(#29798) stillmatic válasza homerhamm (#29794) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A hivatalos fórumon abban reménykednek hogy ez csak kínai játékosoknak szóló csomag lesz a Holdújév miatt. Senki nem rajong értük. :D

(#29799) homerhamm válasza stillmatic (#29798) üzenetére


homerhamm
addikt

Ja, akkor mi Trabantot kapunk? ;]

Szerk: ez a videó miért nem jelent meg hivatalosan? Vagy ez egy túl korai szivárogtatás?

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29800) stillmatic válasza homerhamm (#29799) üzenetére


stillmatic
aktív tag

[link]

Ez elég hivatalosak tűnik, nem fanmade.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.