Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28951) csuvicsuva válasza homerhamm (#28949) üzenetére


csuvicsuva
őstag

és Fizzie:

a szövegre nem pontosan emlékeztem. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28952) Wesder válasza csuvicsuva (#28951) üzenetére


Wesder
félisten

Tudom miből idéztél. :P
Jay hívja magàt Prófétànak, ezért kérdeztem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28953) NoMagix válasza csuvicsuva (#28948) üzenetére


NoMagix
addikt

Érdekes mert több alkalommal is mentem rajta, de nálam nem volt olyan hiba!
Sajnos nehezen lehet pontosan mozgatni a tereptárgyakat abban a tervezóben!
FH4-ben volt egy olyan gomb kombináció amivel extra lassan lehetett illesztgeni az alkatrészeket, itt az 5-ben ezt kihagyták!

(#28954) floatr válasza homerhamm (#28949) üzenetére


floatr
veterán

Nekem a 7 super wheelspin az ideálom, és meg is van :D

(#28955) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na erre az időre most büszke vagyok (addig míg meg nem döntitek) :



Elkezdtem pár oszágúti versenyen azt megcsinálni, hogy a klubban, minden osztályban én legyek az első. Ez a Horizon Mexico pálya. Melós volt azért. És még a Chiuahua-t is csinálgattam. Minden kategóriában nem lett meg végül, de sok sikerült azért. Nem fogom mindet megcsinálni, csak ma ehhez volt kedvem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28956) batai15


batai15
félisten

Valaki series x g290 kormány beállítást nem tudna dobni? Gyakorlatikag játszhatatlan a játék olyan agresszív a kormány . F1 defaulton meg elég jól működik.

(#28957) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok

FH5 -nél melyik házat kell megvenni, hogy gyorsutazásban ugorhass a versenyekre, ne kelljen vévigvándorolni a vidéken?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28958) stillmatic válasza V.Stryker (#28957) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Buenas Vistas ház, a központi Horizon fesztivállal kb egy vonalban, balra a tengerparthoz közel.

(#28959) V.Stryker válasza stillmatic (#28958) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

köszi. :R

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#28960) NoMagix


NoMagix
addikt

kisgépkezelő köszi a Ferrarit amit küldtél!
Hogyan lehet célzottan küldeni ajándékot? A fiamnak küldenék pár autót!

(#28961) csuvicsuva válasza NoMagix (#28960) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Elvileg csak a Forzashopból megvásárolt autókat tudod úgy elküldeni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28962) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úristen Cheetah mekkora időt mentél! :Y Az utolsó kanyarvételedet külön kellett elemezni. :DDD Emerald pálya. Messze-messze ezt az időt volt eddig a legnehezebb megdönteni.


[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28963) NoMagix válasza csuvicsuva (#28961) üzenetére


NoMagix
addikt

aha, köszi! :R

(#28964) csuvicsuva válasza .LnB (#28962) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Gratula! :)

Ha nem dobtad volna be ezeket, akkor észre sem veszem, hogy minden kategória top 5% ad egy-egy kocsit. :R

NoMagix: szívesen. Ha nem felejtem el, majd üzenetben átdobok egy videót a pályádon történt beakadásról, ha még "működik", bár gyanítom, hogy átmeneti bug volt.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28965) .LnB válasza csuvicsuva (#28964) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én erről nem tudtam, hogy ad kocsit. Biztos ez?

Szerk.: most nézem, van ilyen, csak nekem már mind megvolt rég. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28966) Tattix


Tattix
tag

Sziasztok! Pár napja vettem steamen a forza 4-et de azt írja ki hogy nem lehet csatlakozni a lájv konfigurációs szerverheznem kapcsolódik a szerverhez. :(( Akkor vettem egy játékot ami online nem használható? :F

(#28967) CJ4567 válasza .LnB (#28962) üzenetére


CJ4567
veterán

Hozzáadtalak Xboxon, ha nem gond. :)

Igen, minden kategóriában ad a top 5% autót:


Ez csak kettő példa, D-S2-ig mindegyikhez ad autót.

No Sana No Life

(#28968) Kisgépkezelő válasza .LnB (#28962) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Kár volt, mert szerintem kicsit elfékezhettem. :DDD Sok elemezni való nincs a dolgon. "Double apex" a varázsszó, bár könnyebb mondani, mint csinálni.
Kép

[ Szerkesztve ]

(#28969) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#28968) üzenetére


CJ4567
veterán

Nálam a kép egy 403-as hibát dob.

No Sana No Life

(#28970) hito


hito
nagyúr

Sziasztok! Bocs, ha buta a felvetés, de lassan már be se kapcsolom a FMS7-et PC-n, mert egy-egy verseny előtt több pecig tölt egy pályát. Ez normális dolog? Van, hogy 5 percet várok egy versenyre (nem online). Nálatok is így működik?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#28971) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#28969) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Fura. Ha másik gépről nézem, mint amiről írtam a hsz-t akkor nálam is. Mindegy, szerintem te tudod jól, hogy miről van szó, mindenki más meg rá tud keresni. :D

(#28972) Wesder válasza CJ4567 (#28969) üzenetére


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28973) stillmatic válasza homerhamm (#28945) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az FH4-be csak az ACR-t hozta mikulás bácsi. :)

Az FH5 játszóteret még csinálgatom heti egyszer de brutális időpocsékolás. Kikaptunk az első fordulóban, két arc kilépett utána indult a szürreális móka. Csapatkirályosban gyorsan leadtuk a zászlókat és dobtuk a kört, a zombis fordulóban pedig 25 km/h-val mentem körbe-körbe a versenypálya nyomvonalán, mikor arra lettem figyelmes hogy ék alakzatban jön mellettem és mögöttem a komplett ellenfél csapat. Dudálgatva, vigyázva meg ne fertőzzem őket lenyomtuk a kört utána 15 mp alatt kiestünk. :D

Kb. mindenki a háta közepére kívánja mindenki ezt a játékmódot, eszement trollkodás lesz majdnem mindig a vége ennek ellenére erőltetik továbbra is. Remélem az FH6-ban is benne lesz.

(#28974) ToMy_


ToMy_
tag

sziasztok,
a PH! klubba belépni hogy lehetne?

(#28975) NoMagix


NoMagix
addikt

Van 5 féle csoportos árkád játék? drift, sebesség, rombolás, nem csak ezek vannak?
Talán bugos lenne ez az acsi ehhez? nyerd meg vagy vegyél részt(valami ilyesmi a szöveg) mind a 3 fordulóban 5 árkád eseményen! stabilan 80%-on áll a mutatója, de nem megy tovább, pedig ma tuti megvolt az 5 nyert verseny

[ Szerkesztve ]

(#28976) Wesder válasza NoMagix (#28975) üzenetére


Wesder
félisten

Drift, Speed, Air, Chaos, Wreckage.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28977) homerhamm válasza stillmatic (#28973) üzenetére


homerhamm
addikt

Én a Far Cry 6-ot nyomom, persze azért felnéztem a Forzába is. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28978) NoMagix válasza Wesder (#28976) üzenetére


NoMagix
addikt

Vagy úgy, a maradék kettővel még nem sikerült találkoznom!
Köszi! :R

(#28979) floatr válasza stillmatic (#28973) üzenetére


floatr
veterán

Az egyik körben az első meccs után kilépett kettő kivételével mindenki. Az a két arc maradt bohóckodni, nálunk meg volt egy csaló, aki a csapat átlagát sem tudta hozni :D

(#28980) csuvicsuva válasza NoMagix (#28975) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Van még az air és a chaos.

Én azt nem értem, hogy van olyan accolade, miszerint 24 órán belül kell 5 teljes arcade-ot menni, illetve 10-et 5 óra alatt. Ezekből biztos, hogy legalább az egyiknek meg kéné lennie. :F

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28981) NoMagix válasza csuvicsuva (#28980) üzenetére


NoMagix
addikt

Meg is van, megkaptam az acsit is!
Ez a céltáblás ugratós hiányzott csak!

[ Szerkesztve ]

(#28982) ProEvoFan válasza .LnB (#28962) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jó sok elismerés pontot ad a "riválisaid" játékmód. Kicsit én is elkezdtem ott farmolni a pontokat. Legtöbbször te és NoMagix az ellenfeleim.

(#28983) NoMagix válasza ProEvoFan (#28982) üzenetére


NoMagix
addikt

Láttam, hogy ügykezelsz ellenem! ;] :P
Ma azért kaptál tőlem egy visszárut! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28984) Qkackca válasza csuvicsuva (#28980) üzenetére


Qkackca
őstag

Egy ültő helyedbe...elvileg.Csináltam már én is, de még nem kaptam meg.
Szóval ha kocsit váltasz, házba mész, teleportálsz, levegőt veszel, kb mindenre nullázza a korábbi eredményed.
Válassz egy kocsit, aztán maradj azzal, csináld míg bírod... úgy illene megadnia.
Nekem eddig ez a tapasztalatom.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28985) ProEvoFan válasza NoMagix (#28983) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Jah. ;]
Kegyetlen tartalmas a játék, van benne mit csinálni. A "riválisaim" játékmóddal is nem gyengén ellehet ütni az időt.

(#28986) NoMagix válasza Qkackca (#28984) üzenetére


NoMagix
addikt

Ja, erre azt vettem észre ma, ha beállok a körbe, hamarosan kezdődik a játék, de beugrom pl. a házamba vagy fesztiválra, akkor eltűnnek az árkádok!
Olyankor szólóba lépek majd vissza lájvba és tádám újra előkerülnek az árkádok!

#28985ProEvoFan
Vicces volt a saját festéseim ellen futni!

#28987Fizzie hol, mikor?

[ Szerkesztve ]

(#28987) Wesder válasza NoMagix (#28986) üzenetére


Wesder
félisten

Nem basztatàs képpen, de miért ordibàlsz? 🤔

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28988) .LnB válasza ProEvoFan (#28982) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Már ekkor meg volt mind: [link]
Láttam, de én terep versenyes időkre nem vágok vissza. Ha aszfaltosat döntesz meg, azért "vissza vágok". :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28989) csuvicsuva válasza Qkackca (#28984) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi. Igen, egynél mindig megáll. Fizzie-vel múltkor verseny híján ötnél biztosan többet csináltunk meg, de volt gyors utazás, talán kocsi váltás is.

Fizzie: most komolyan ennyire zavarnak a felkiáltójelek? Nekem fel sem tűntek.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28990) zsiz válasza NoMagix (#28983) üzenetére


zsiz
őstag

Ma én is mentem ellened. 1:17.211 volt az időd, mentem kb 25 kört, de 17.5-nél jobbat nem tudtam. Kiléptem, váltottam riválist, beadott egy másik PH-s arcot, a második körön, (mikor már lendületből kezdtem a kört), mentem egy 1:16.6-ot.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28991) Wesder válasza csuvicsuva (#28989) üzenetére


Wesder
félisten

Nem zavar, csak fura. Gondoltam ràkérdezek.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28992) parandroid válasza stillmatic (#28973) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Benne lesz, az első FH óta benne van mindben. Hagyomány. Amúgy már sokkal játszhatóbb, mint valaha volt, láttad volna az FH 1-2-ben (de. ég a 3-ban is) mekkora szemét volt ez az egész.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28993) zsiz válasza parandroid (#28992) üzenetére


zsiz
őstag

Háát, most is az :D
Viszont az Eliminátort szépen kipofozták a pár héttel ezelőttihez képest. Ma mentem egyet, sose volt még 10-es autóm, most eljutottam addig. Bár így is csak 4. lettem a végén. Honnan tudjátok merre induljatok a végén? Mindig az van, hogy gyenge kocsim van és lehagynak, vagy pedig, mire beadja, hogy merre a cél, a többiek már félúton vannak.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28994) csab991 válasza zsiz (#28993) üzenetére


csab991
senior tag

Biztosra nem lehet tudni, csak tippelhetsz, hogy körülbelül milyen irányba rakja le a célt. Érdemes elhagyni a zónát az utolsó 3-4 másodpercben és megindulni nagy sebességgel amerre szerinted lesz.

(#28995) stillmatic válasza parandroid (#28992) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Láttam. Egyedül az első rész maradt ki eddig. Tuti hogy tudják hogy mi tudjuk hogy ők tudják hogy mi utáljuk az egészet, pláne a heti show részeként így véleményem szerint trollkodnak velünk.

Zsiz: 4-6 autóval nyertem a 10-eseken kívül a legtöbbször, már a négyben is. Ha eltalálod merre indulj és végig stabilan vezetsz egy irányítható autót garantált a top 5 hely. Hátsókerekes autót szigorúan nem ajánlott felvenni ebben a játékmódban mivel 99 százalékban terepen vezetsz. Egy hatos Exocetet nem cserélek be egy legyőzött nyolcas hátsós Camaróra mert értelmetlen.

(#28996) CJ4567 válasza stillmatic (#28995) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Ariel Nomad-ot mindenféleképp kerüld el, az is hátsókerekes, de legalább nem is tapad. :DDD És gyorsulni se gyorsul, végsebessége meg valahol 200-220 körül van, szóval T3-4-es autók többet érnek nála. :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28997) rdt89 válasza CJ4567 (#28996) üzenetére


rdt89
addikt

A játék legidegesítőbb autója számomra a Horizon 3 óta számomra. :D

(#28998) stillmatic válasza CJ4567 (#28996) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Tapasztaltam. :)
A másik két alacsonyabb szintű neveddfel autó a kettes Carrera (az alap Bogár simán veri) és az ötös Deberti F150. Mire elindulsz vele vége a versenynek.

(#28999) stillmatic válasza rdt89 (#28997) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A heti speed zone-t azzal csináltam meg. :)

(#29000) rdt89 válasza stillmatic (#28999) üzenetére


rdt89
addikt

Minden elismerésem, én fel tudnám azt a kocsit gyújtani :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.