Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28151) .LnB válasza laceszgamer (#28150) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez a rali-s verseny? Ott én a Ford Sierra RS Cosworth-szal mentem. Letöltöttem hozzá egy tuningot. Már amikor letöltöttem, néztem, hogy se rali gumi, se futómű. Amikor elindítottam a versenyt írta is a játék (ezt se láttam még korábban), hogy a kocsi beállítása nem alkalmas a versenyre. De nem az osztálya, hanem, hogy országúti setup. Rányomtam a továbbra. Olyan szinten hagytam le vele a gépet, hogy csak röhögtem. :DDD
Valószínűleg ilyenkor az AI is hasonló setuppal indul, de béna vele nagyon.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28152) CJ4567 válasza laceszgamer (#28150) üzenetére


CJ4567
veterán

Én egy off-road gumis RS2-vel csináltam meg, sima ügy volt, tapad mint az állat, és van épp elég ereje. :)

No Sana No Life

(#28153) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Sikerült végül azért, a kombi Volvoval. :D :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28154) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudom, hogy sokan nem kommentelnek, akiknek nincs ezzel problémája.
De ha csak ebből a topikból indulnék ki, akkor eskü úgy gondolnám, hogy ezek a Heti Fesztivál feladatok valami iszonyat nehezen teljesíthető dolgok. :)

Én leültem tegnap is ~1 óra alatt megvolt a két autó.

Az viszont szerintem elég nagy baj, hogy a ilyen Trial-t indítanak, ahol nincs specifikus autó osztály meghatározva. Onnan kétszer ki kellett lépnem, mert egy C-s, '74-es Celica GT-vel (de szép az a kocsi!) akartam teljesíteni. De harmadjára inkább felhúztam A800-ra (és jól elállítottam a diffit, csúszkált mint barom. :D). És úgy már simán teljesítettük kettőből, kettővel.

A kamionos verseny, meg a Játszótér még meg is maradt, de hagyom is, felesleges megcsinálni.

Forzathon Shop-ban ha megveszitek a két kocsit, 2-2 milláért viszik AH-ban. Mivel volt több ezer pontom, gyors el is adtam 1-1 darabot belőle tegnap. Easy Money.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28155) CJ4567 válasza .LnB (#28154) üzenetére


CJ4567
veterán

Én szerda este feltettem az AE86-ot 7,3 millióért, majd tegnap megnyertem az AE86-ot a playlistből. :DDD

No Sana No Life

(#28156) .LnB válasza CJ4567 (#28155) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én ezt nem csinálhattam meg, mert a gyerek már előre szólt, hogy ez a Hacsi az övé lesz. Az enyém Drift tuningos. És kellett neki egy street. Piros. Na azt már nem engedtem, hogy piros legyen. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28157) PortmanX


PortmanX
csendes tag

Sziasztok,

van egy user redditen, aki minden héten megosztja az ajánlott autókat és tuningokat minden heti feladathoz, hátha hasznát tudjátok venni. Csak saját tapasztalat alpján mondom(előző és mostani hét), de szerintem elég jók, ha valaki nem akar saját maga tuningokkal és autókkal bajlódni.

(#28158) .LnB válasza PortmanX (#28157) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó kezdeményezés. De ez volt az első gondolatom, amikor átnéztem: [link] :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28159) floatr válasza szami777 (#28146) üzenetére


floatr
veterán

Az autópályán végigrongyoltam napközben, és megvolt egy menetben.

#28136 ProEvoFan
Nekem egyből meglett, úgyhogy akkora nagy bug nem lehet benne, hogy teljesen mást kellene csinálni

(#28160) CrabRave


CrabRave
junior tag

Valaki nem tudja hogy melyik a leggyorsabb autó a forza 5-ben? (Vagy melyik gyorsul a legjobban, és melyiknek legnagyobb a végsebessége?)

Üdv.: Ádám

(#28161) .LnB válasza CrabRave (#28160) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Úgy tudom, hogy a Jesko a leggyorsabb (végsebességre).
Pályára Sesto FE, vagy Vulcan AMR Pro.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28162) homerhamm válasza .LnB (#28161) üzenetére


homerhamm
addikt

Hála istennek, már nem 599XX Evo. Én majdnem mindent az Apollo IE-vel 3 csillagoztam ki, még a földutas trafikat is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28163) .LnB válasza homerhamm (#28162) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A három csillagokhoz nem kell megerőltetnünk magunkat. Az szinte bármivel megvan.
Mondjuk az az Apollo nagyon csúnya. Attól, meg a Raesr, és a Zenvo triumvirátustól kiég a retinám. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28164) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azta! A csávó, tudja hogy kell Trial-t nyerni a csapatnak: [link] :DDD
Látjátok, neki lehet nem kell mindig többször próbálkoznia. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28165) NoMagix válasza .LnB (#28164) üzenetére


NoMagix
addikt

Szoktam ilyen besegítőset játszani, de néha még ezt sem értik!

(#28166) floatr válasza NoMagix (#28165) üzenetére


floatr
veterán

Amikor csapatban vagy, és a társaid löknek ki, az a tuti... ;)

(#28167) NoMagix válasza floatr (#28166) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezért jó ha az embernek sikerül megfelelő csapattársakat találni, pl. innen a fórumról!
Kisgépkezelő, Qkackca és néha még alkalomszerűen csatlakozik valaki hozzánk és így szoktunk közösen versenyezni! :K

(#28168) Joccc07 válasza floatr (#28166) üzenetére


Joccc07
addikt

Játszunk együtt és majd én löklek ki ;]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28169) floatr válasza NoMagix (#28167) üzenetére


floatr
veterán

Még nem sikerült így összeakadni PH-ssal. Fura, hogy sokszor látszik is h többen online játszanak, de senkivel nem futok össze, nem rak csapatba vele a játék. Pedig valahol ez islehetett volna az értelme a klubnak

#28168 Joccc07
Botokkal már egész jól elbirkózok ;)

[ Szerkesztve ]

(#28170) homerhamm


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28171) floatr válasza homerhamm (#28170) üzenetére


floatr
veterán

8000 év eltiltás egyből :D a rendszám miatt 2x8000 :)

[ Szerkesztve ]

(#28172) homerhamm válasza floatr (#28171) üzenetére


homerhamm
addikt

Majd akkor játszok a Forza Horizon 23-al. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28173) NoMagix válasza homerhamm (#28170) üzenetére


NoMagix
addikt

Patent! :C
Sajnálom hogy többet nem tudsz majd játszani! ;] :DD

(#28174) i@lex


i@lex
őstag

405 óra után megvan a legit 900K, összes megszerezhető achi, összes autó.

Ha javítják az accolades-eket, folyt. köv.
Addig is back to Destiny.

(#28175) csuvicsuva válasza .LnB (#28164) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tegnap (vagyis már ma, éjszaka) lenyomtuk a szezonális bajnokságokat Fizzie-vel, talán pont a Trialnál volt, hogy kicsit lelassítottam a botok előtt, mert kellett még néhány előzés. Csak annyit láttam, hogy megfordult a számláló a javunkra, én hülye meg, mint aki jól végezte dolgát, vigyorogva elengedtem a gázt az utolsó métereken. Persze, hogy az egyik visszaelőzött, így 50 ponttal buktuk a kört. :U Késő volt már, na.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28176) motifator válasza floatr (#28169) üzenetére


motifator
senior tag

Én ma délelőtt láttam Qkackát az eliminator fináléjában :) Miközben próbáltam rongyolni a cél felé.

Funky + Jazz

(#28177) csuvicsuva válasza floatr (#28159) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A pályán csináltad az ultimate drifteket, vagy mellette? Nekem se így, se úgy nem sikerült. Bezzeg amikor arcade-on wreckage kell...

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28178) floatr válasza i@lex (#28174) üzenetére


floatr
veterán

Tegnap megtaláltam a pistás tuningodat. Állat, mint egy rakéta, de a kanyarokkal bajban vagyok vele

#28177 csuvicsuva
csak nyomtam a versenyt érvényes körökkel... passz
azért igyekeztem az aszfalton maradni

[ Szerkesztve ]

(#28179) i@lex válasza floatr (#28178) üzenetére


i@lex
őstag

Driftre próbálgattam, de az nagyon nincs még kész, viszont fent hagytam, mert töltik ezerrel.

Minden reklám nélkül, kérlek próbáld ki a barn findos Ferrari GTO-t, és a Mustang 2+2 Fastback-et, azok szerintem nagyon jól sikerültek. :)

[ Szerkesztve ]

(#28180) floatr válasza i@lex (#28179) üzenetére


floatr
veterán

Mondjuk ha drift az alap, akkor nem csoda, hogy a kanyarban nem tapad :D

Rendben, köszi, megnézem őket :)

[ Szerkesztve ]

(#28181) GhanBuri Ghan válasza .LnB (#28164) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Hú, bakker, ne is mondd, a tegnapi triál, az kabaré volt, szerencsére a bugok most nekünk kedveztek. Elsőre 53 Vette-tel mentem, papíron jó volt a tuning, de csúszkált, mint a fene, ki is léptem a második futam vége előtt (talán így a csapattársak még nyerhettek). Volt egy jól tapadó, de nem túl gyors 2002 BMW tuning, azt tettem rá, a drivatar és a csapat összpontszáma hasonló lehetett, de náluk csak egy A osztályú volt, a többi mind B, nálunk 4 A, 1 B, 1 C talán. Induláskor az ELSŐ helyről rajtoltam (a drivatarok előtt :) ) majd célba érve már úgy látszott, hogy van _ÖT_ B-s bot és mi vagyunk HETEN, nagyobbrészt A-s. Az egyik kilépett, szóval 5v6 volt, de így nagyon könnyű győzelem volt.

(#28182) csuvicsuva válasza floatr (#28178) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kíváncsiságból most már akkor is megpróbálom még egyszer. :K

Tuning: trialre a BMW-t választottam, elsőnek Kisgépkezelő hátsókerekes tuningját dobta ki 385(!!!) km/h-s végsebességgel. Azon kívül, hogy aszfaltra nem mertem letölteni, hogy a búbánatban megy annyival egy A osztályú kocsi?

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28183) CJ4567 válasza csuvicsuva (#28182) üzenetére


CJ4567
veterán

Nézz rá, hogy hány lóerős, és megtudod. :DDD

No Sana No Life

(#28184) csuvicsuva válasza CJ4567 (#28183) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Este kipróbálom, de hirtelen megijedtem tőle, amikor megláttam. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28185) Reaper


Reaper
őstag

Nektek volt már ilyen? Nekem az elmúlt napokban állandóan. Szinte minden online versenyen előjön, hogy néha a rajtvonalról indulok, aztán minden második versenyen meg valami messzi mezőről, aminek köze nincs a rajtrácshoz. Menü->reset car position és akkor kerülök a rajtrácsra, csak már mindenki messze jár. Hálózati hiba, vagy csak egyszerűen ennyire képes most az online? :(((
[kép] [kép]

(#28186) floatr válasza Reaper (#28185) üzenetére


floatr
veterán

Már volt olyan, hogy 20m magasból indultam. Valahol szórakoztató

(#28187) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#28183) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Szűk 1300. Az még annyira nem is vészes A800-ban. :D

csuvicsuva: Ha javasolhatom ne a Trialon. Tegnap Qkac kipróbálta, de az első két körversenyen nem villogott vele nagyon. Mondjuk utána a sprinten meg elment mindenki mellett mint a rakéta. :C
Ez a másik BMW elmegy szintén A800-ban 450-ig is, de az már tényleg csak egyenesen tud menni és még úgy se szívesen. De ha érdekel, van olyan tuningom is ami a B700-ban megy 430-at. ;]

PortmanX: Ezek legalább olyan nevek, akiktől tényleg jó tuningokat lehet várni.

Driftre érdemes kipróbálni a nagyon ronda Raesr-t. Sose vagy rossz sebességben, mert csak egy sebességes. Akinek annyira nem megy a drift, jól jár vele, mert annyival kevesebb dologra kell figyelni, és az az 1250ló a majd 5000Nm-el együtt azért elforgatja azokat a kerekeket. Már az FH4-ben néztem, hogy jó driftautó lenne, ha lehetne driftfutóművet tenni alá. Itt az 5-ben végre lehet. :))

(#28188) Reaper válasza floatr (#28186) üzenetére


Reaper
őstag

Olyan is volt, elsőre poén volt, de amikor egyet nyerek, majd a végéről indulok és persze nem érek be normális helyen, mert az utolsó helyen kocsikázó is az életemre tör, ha kikerülném, valamint tegnap a triálon majdnem mindegyik versenyen így indultam, na az már kiveri a biztosítékot.

(#28189) stillmatic válasza NoMagix (#28120) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Láttam egy szivárogtatott listát olyan autókkal mint a 2010 Abarth 500 illetve 2011 Peugeot 308. Még egy csomó muscle car, az FH3-as platós Subaru.
Aztán majd meglátjuk.

(#28190) NoMagix válasza stillmatic (#28189) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm! Kíváncsi vagyok mi lesz belőlük!

(#28191) floatr válasza Reaper (#28188) üzenetére


floatr
veterán

Na majd bepróbálom ezt a trialt ma. Kíváncsi lettem...

(#28192) stillmatic válasza NoMagix (#28190) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ezeket a fájlokat találták.

[link]

(#28193) PortmanX válasza Kisgépkezelő (#28187) üzenetére


PortmanX
csendes tag

Igen-igen, nem minden tuning 100% azért, attól függően ki hogyan játszik.

Nem reklámnak szánom, de ha esetleg valakit érdekel ForzaTunePro app mobilon nagyon hasznos, fizetős, de nagyon jó alap tuningokat lehet vele varázsolni pár perc alatt. Annak idején FM7-hez vettem, mert nem nagyon értek hozzá/nem volt időm sokat tesztelni, de pl Fm7 hivatalos leaderboardokon sokszor top 5%-ban voltam billentyűzeten, de FH3/4/5 , FM6/7 tuningokat is lehet vele késziteni és utána módositani és lementeni személyes preferencia alapján.

[ Szerkesztve ]

(#28194) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#28187) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Azt már nem merem mondani, hogy végül egy AWD drift tuningot szedtem le. Célnak megfelelt. :DDD

Akkor ez hasonló, mint az én Mini rali tuningom a 4-ben? Egyenesben nyíl, kanyarban drift. Arra most hirtelen nem emlékszem, hogy Qkackcának vagy neked nem működött úgy kanyarban, mint nekem, pedig mindketten negyed mérföldekkel jobbak vagytok nálam. ;)

Az volt még vicces, hogy tegnap megvettem a kamiont, hogy Fizzie-vel ne az Unimoggal szenvedjünk, erre kiderült, hogy neki csak az FE volt meg belőle. Vicces versenyek voltak, velünk együtt négy kamion, négy Unimog. Én indulásnál mindig elfelejtettem váltani, így a három kamion elhúzott. Amikor köröztük az Unimogokat, nem is Fizzie-nek kellett feltartania a három kamiont, megoldották a drivatarok. :DDD Pont ez benne a legjobb, hogy hiába próbáljuk előre megbeszélni mivel menjünk, fordultak már elő hasonló anomáliák.

Azt tudja valaki hány fős lehet egy konvoj? Valamikor kéne rendezni egy bazi nagy PH Arcade maratont. Vagy Góliátot D100-zal. :DD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28195) Wesder válasza csuvicsuva (#28194) üzenetére


Wesder
félisten

12 fő lehet ha jól tudom.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28196) Win-T


Win-T
senior tag

No nekem most kezdett el tölteni egy 15 gigás frissítést, csak patch notest nem találok még sehol. Remélem ezzel most már tényleg javul valamit a helyzet és nem olyan kamu patch lesz mint a legutóbbi.

(#28197) CJ4567 válasza Win-T (#28196) üzenetére


CJ4567
veterán

A legutóbbi se volt kamu patch, elég sokat segített az online stabilitásban, de nálam is tölt valamit, patch note sehol, twitteren sehol semmi. :U

No Sana No Life

(#28198) PortmanX válasza CJ4567 (#28197) üzenetére


PortmanX
csendes tag

Szintén 15GB letölés indult el nálam is Windows Store-ban.

[ Szerkesztve ]

(#28199) NoMagix válasza stillmatic (#28192) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszi, ezt majd megnézem tüzetesebben!
Gondolom a nagyrésze FH4-ből érkezik!

(#28200) Win-T válasza CJ4567 (#28197) üzenetére


Win-T
senior tag

Hát nem tudom, nekem a legutóbbi után is megvolt koppra ugyanúgy minden hiba mint amik már day one is előfordultak, de ha nálad javult bármit is akkor visszaszívom a kamuzást.
De most már lehet nem is mernek javító listát közreadni, nehogy számon kérjék rajtuk :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.