Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28401) homerhamm válasza parandroid (#28400) üzenetére


homerhamm
addikt

Mi a katicáknak építettünk várat. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28402) plejik válasza homerhamm (#28399) üzenetére


plejik
addikt

Nem volt bugos, max sz.os. :DDD :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28403) gduck válasza CrabRave (#28395) üzenetére


gduck
addikt

Mindenkinél ugyanazok a hibák, szar a patch! :( Várom a javítást :D

[ Szerkesztve ]

(#28404) floatr


floatr
veterán

Mondjuk vicces volt az PC-n, hogy éppen nyerek a trialben, és kifagytam a vérbe - kétszer is. A többiek meg gondolom nem értették, hogy miért "léptem ki" :)

(#28405) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

1 furcsa dolog hátha más is jár(t) így :

500GB SSD de csak 15GB szabad hely van rajta, eddig a játék faszán ment, indult elsőre, max néha kifagy, stb. csak a szokásos :F

ma reggel már nem indult el kiírja hogy nem találja a megadott .exe file-t,

nézem van e vmi frissítés stb, de semmi,

c:\Program Files\WindowsApps\Microsoft.624F8B84B80_3.414.967.0_x64__8wekyb3d8bbwe\

mappában van az ForzaHorizon5.exe (172MB !) de ikonról mégse indul

ha itt rányomok direktbe látom hogy 0MB hely van a SSD-n, töröltem pár dolgot és 25GB már indul rendesen,

lehetséges volna hogy az .exe indításakor több mint 15GB "hely" kell neki, vmi kicsomagolás, stb miatt?

(#28406) Win-T


Win-T
senior tag

Ez a Mustangos treasure hunt bugos? Shelby Mustanggal meg a 65-ös Mustanggal is végigcsapattam külön-külön is vagy egy tucat stunton, nincs az az isten, hogy ne lett volna meg velük 10 csillag, mégsem adja a clue-t.
Minden fehér ikonos cucc (Drift,- Speed Zone, Speed trap, Danger Sign, Trailblazer) PR stuntnak számít ugye?

(#28407) Wesder válasza Win-T (#28406) üzenetére


Wesder
félisten

DS-t csinàlj, az a biztos.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28408) Bep válasza Win-T (#28406) üzenetére


Bep
senior tag

Én az ilyeneket úgy csinálom, ezt is a Mustang GT-vel, hogy a gyorsasági pályán lévő traffinál megyek körbe-körbe az egy csillagos sebesség bőven megvan. 1p az egész :D

(#28409) homerhamm válasza Wesder (#28407) üzenetére


homerhamm
addikt

Trafival is lehet.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28410) Win-T válasza Wesder (#28407) üzenetére


Win-T
senior tag

Csináltam abból most 11-et de nem ad ez semmit se úgyhogy kenjék a hajukra az egészet. Nem vagyok rászorulva az 50 ezer crajcárjukra azt hiszem. :((

(#28411) Bib válasza HUNgabus (#28405) üzenetére


Bib
őstag

Eleve ssd -n mindig hagyunk helyet legalább 10-15% -ot hogy a trim megfelelően működjön. Igen a játék elég nagy lapozófile-t használ akár 10-15gb-ot is.

(#28412) Bib


Bib
őstag

Nekem ez a patch végre játszhatóvá tette a játékot új amd driverrel karöltve nagyon jól fut extreme beállításokhoz meg jól jön a 32Gb ram azt úgy is régóta akartam.

(#28413) Döglött Róka válasza Döglött Róka (#28375) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Hát nem lett meg az a videó :(

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28414) NoMagix


NoMagix
addikt

ez már mindennek az alja... vagy a teteje?? ;] :DDD
1

ez egy gyorsutazás kb. 1-2 perc...
3. vagy 4. indítasra sikerül a játékba belépnem kidob folyamatosan az xbox főképernyőre!
stb...

(#28415) homerhamm válasza NoMagix (#28414) üzenetére


homerhamm
addikt

Azt a q....! Kemény, hogy prevgenen meg simán megy a jaték. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28416) Win-T válasza Win-T (#28410) üzenetére


Win-T
senior tag

Nyomtam pár eliminatort, arcade-t, online versenyt és egyszer csak azt vettem észre, hogy megjelent a térképen a kincsesládát jelző zöld kör, mindenféle értesítés nélkül. Kellett neki kis idő míg eljutott a tudatáig a 10 csillag úgy látszik.

Másnál is megvan az alábbi két jelenség közvetlen horizon open versenyből kilépve, hogy:
1. A térképen nem lehet szűrőt állítani, el kell indítani valami eventet, hogy észhez térjen?
2. A kontroller megszűnik rezegni, csak a játék újraindítása után lesz jó ismét?

(#28417) NoMagix válasza homerhamm (#28415) üzenetére


NoMagix
addikt

lehet azért mert arra készült :DDD :O

(#28418) homerhamm válasza NoMagix (#28417) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor Seriesen még jobban kéne. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28419) Qkackca válasza NoMagix (#28414) üzenetére


Qkackca
őstag

Maglev? UFO, drón, légdeszka?

HUNgabus : valamit biztosan csinál a C: -re is, mert folyton kérné hogy engedélyezzem a tűzfalnál.

Win-T: a térképnézetnél eltűnő szűrő az volt nekem is, mostanában már jó viszont.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28420) parandroid válasza NoMagix (#28414) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tegnap még ki akartam próbálni a Minit a800-zal, ez a fesztivál körverseny, 100m-rel a rajt után eltűnik a talaj, blokkolnak az autók. Az egész mezőny. Kerék forog, ha kormányzok, féklámpa felvillan, ha fékezek. 3x újraindítottam, mindhárom alkalommal ez volt.

Ja, a közönség meg őrjöngve csápol. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28421) homerhamm


homerhamm
addikt

Azé kemény, hogy a Forza Mothlyba megmutatták az FH4 egész havi playlistjét, de az FH5-ét nem mutatták meg. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28422) Win-T válasza homerhamm (#28421) üzenetére


Win-T
senior tag

Itt az ünnepi időszak, kell valami meglepetés. :)

(#28423) homerhamm válasza Win-T (#28422) üzenetére


homerhamm
addikt

Remélem is, de olyan meglepetés legyen, hogy besza-behu. Az autók már úgyis kiderültek.

Csak nem lesz az egész térképen hó a játékba?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28424) .LnB válasza homerhamm (#28421) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót, akkor nem kell megnézném.
Hogy mutatták volna meg? Annyit láttál volna, hogy "Infinity Saving....". :DDD ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28425) .LnB válasza homerhamm (#28423) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ott vannak az Accolade-ek, azokból sok minden kiderül, hogy mi lesz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28426) Joccc07 válasza homerhamm (#28423) üzenetére


Joccc07
addikt

De-de :K Decembertől februárig

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28427) homerhamm válasza Joccc07 (#28426) üzenetére


homerhamm
addikt

Na jóóóvan. :D Szep is lenne.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28428) homerhamm


homerhamm
addikt

Ez legalább befért. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28429) Redcaster


Redcaster
őstag

Elkezdtem tanulgatni az autófestést. Csak másolok, annyira kreatív nem vagyok hogy 0-ról csináljak egyelőre :N A logók aprólékosságával nem barátkoztam még meg, nem jöttem rá minden trükkjére.

(#28430) plejik válasza homerhamm (#28423) üzenetére


plejik
addikt

Remélem a besza behu az lesz, hogy rendberakják a játékot.. :DDD :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28431) batai15


batai15
félisten

Végre megvan a Corolla :))

(#28432) csuvicsuva válasza homerhamm (#28423) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Master Chief jelmez télapó sapkával, Warthog rénszarvas festéssel.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28433) homerhamm válasza plejik (#28430) üzenetére


homerhamm
addikt

Kell venni egy Xbox one-t. :D Itt jó a játék, már pár dologtól eltekintve. De egy crashelésem se volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28434) Wesder válasza csuvicsuva (#28432) üzenetére


Wesder
félisten

Jöhet. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28435) zsiz


zsiz
őstag

Amúgy a FH5-höz nincs valami heti ingyen lóvé, mint a korábbi részekhez volt a Forza Hub-os? :D (Azt tudom, hogy a Hub megszűnt, szűnik, így abba már nem kerül be az 5. )

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28436) NoMagix válasza parandroid (#28420) üzenetére


NoMagix
addikt

Ez is szép mutatvány! :U

Redcaster: idővel, türelemmel nagyon jókat fogsz majd festeni! :C

[ Szerkesztve ]

(#28437) Kisgépkezelő válasza Win-T (#28416) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ha PC-n van gondod a rezgéssel, akkor próbáld azt, hogy amikor nem rezeg, nyomsz valami gombot a billenytűzeten. Nekem az meg szokta oldani. Az a baja, hogy valahogy beragad a kétféle irányításmód közé a játék de ha nyomok egy gombot, akkor átugrik billentyűre rendesen, aztán ha nyomok valamit a kontrolleren, akkor már tudja rendesen értelmezni, hogy mivel szeretnék vezetni.

parandroid: Eddig bírtam, de most már nem tudom nem hozzáfűzni ezt.

(#28438) CrabRave válasza Redcaster (#28429) üzenetére


CrabRave
junior tag

Nem lett ez rossz :DD Ügyes

Üdv.: Ádám

(#28439) laceszgamer


laceszgamer
addikt

A különféle terepeken 10-10 verhetetlen nehézségen megnyert versenyre van valami biztos taktika vagy valami trükk?

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28440) parandroid válasza Kisgépkezelő (#28437) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Igaz, végülis a rezgést úgysem használom. :U :DDD
Amúgy nem. Elvileg nem rossz a PC-m sem, csak egy VGA kellene bele, de ez többe kerülne, mint az xbox.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28441) soo277 válasza homerhamm (#28433) üzenetére


soo277
őstag

Tényleg :U akkor minek adják ki pc re :F

BT: wersoo#21211

(#28442) homerhamm válasza soo277 (#28441) üzenetére


homerhamm
addikt

Passz, nem vagyok benne a pc-s világban, nem tudom ott milyen a helyzet, van akiknek működött a patch, van ahol nem. Mint konzolon. Tegnap se volt nálam semmi, persze pár kissebb dolgot leszámítva, de a töltési idő is a szokásos volt.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28443) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jótékonykodni kell majd. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28444) i@lex válasza laceszgamer (#28439) üzenetére


i@lex
őstag

Terepverseny: Sima Exocet, baja terepverseny, bal oldalt, amiben az a döntött jobbkanyar van, az nagyon egyszerű. Utcai: Boneshaker a800, bármelyik pálya, gyakorlatilag broken az az autó.

(#28445) .LnB válasza laceszgamer (#28439) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindegyikre írtam külön külön tippeket. "Tanács" szóra keress rá a kommentjeim között.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28446) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Köszi mindkettőtöknek :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28447) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

A végtelen ideig történő mentésre meg az egyéb hibákra ami dec 03-al bejött van már javítás? :)

Naív kérdés szoftverfejlesztőként: ha ennyire tömegesen súlyosabb problémákat okozott a patch mint amennyit megjavított, miért nem rollbackelték? :U

[ Szerkesztve ]

(#28448) Döglött Róka válasza Sidorovich (#28447) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Mert gondolom ez csak egy játék és nincs opció rollbackre. De én is csak találgatok.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28449) floatr


floatr
veterán

Tegnap egy fából indultam a trialban. A kocsi orra az ég felé nézett, az utastér a fa törzsében volt. Utána berakott a rajt mögé 10 méterre a levegőbe. A kövi körben 4 másik kocsi ott ragadt a rajtnál, aztán a 3. pályán kifagyott a vérbe...
Asszem megnézem ezt a Cyberpunkot, hátha kevésbé bugos

(#28450) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#28437) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha indítasz egy versenyt (Rivals, Horizon Open, vagy simán egy egyjátékos versenyt), akkor is visszakapod a rezgéseket.

No Sana No Life

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.