Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29501) stillmatic válasza homerhamm (#29500) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A helyedben tuti megtartanám online-ra. :U

(#29502) homerhamm válasza stillmatic (#29501) üzenetére


homerhamm
addikt

Az FH4-ben van egy rózsaszín valami 30-40-es évekbeli autóm, azt játszótérre festettem át. Meg volt rózsaszín Jeep Willisem, az is játszótérre volt az FH4-be. Én éreztem magam kínosan. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29503) floatr válasza homerhamm (#29502) üzenetére


floatr
veterán

Online driftre szoktam járni rózsaszín willysszel ;)

(#29504) zsiz


zsiz
őstag

Tegnap jó üzletet csináltam. Akartam AH-ból venni egy Suprát (ugye valamelyik évszakoshoz kell), 300k+, megnéztem szalonban, ott meg 38k. Be is vásároltam 8 darabot, 1-et megtartottam, mert még nem volt ilyenem, a többit felraktam aukcióra. Kettő darab nem ment el, a többi 200-330k között elkelt. Szedtem le festést is rájuk pár PH-s tagtól.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29505) zsiz válasza zsiz (#29504) üzenetére


zsiz
őstag

Kicsit számolgattam is:
- Amit 311 000 CR-ért vittek el abból kaptam 290 525 CR-t (93,4%),
- Amit 200 000-ért, abból meg kaptam 189 375 CR-t (94,7%)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29506) parandroid válasza zsiz (#29505) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

No de minek? Én hetente 8-10 autóhoz töltök le tuningokat, másra nem költök, mert nincs mire, farmolni az első egy-két hét óta nem kell, így is van 30+ millióm, ami nem csökken, csak növekszik, lassan, de magabiztosan. Az ingame statisztika szerint a 100 milliót közelíti az eddigi összbevételem a játékban, szóval azért költöttem rendesen, az 1m alatti árú hiányzó autókat pl nemrég vettem meg a car collectionből. Így van majdnem pontosan 500 különböző autóm, de jönni fog még pár hiányzó accolade-elből is, a többi meg úgyis vagy heti nyeremény lesz, vagy forzathon shop. Amúgy is selejteznem kellene, mert van vagy 200 duplikált autóm. AH itt már abszolút nem érdekel, eddig is volt már többször is, hogy vagy 20-at kiszórtam giftnek, no meg a pörgetett duplikációkat is azonnal elajándékozom.

Egyszerűen nincs értelme a játékban a pénznek, amúgy is ki fog akadni a számláló megint 1 milliárdnál, mint az FH4-ben, gondolom. Ott még röhejesebb volt, be van akadva a forzamotorsport.net-es jutalmakból is vagy fél évnyi, meg az ingame vállalkozások is fossák a pénzt, azt sem tudom kivenni az üzenetből. Több, mint egy éve nem is számolja a játék a bevételeket, mert annak a számlálója is kiakadt.

Szóval ezzel az intenzív ah-zással csak annyit nyersz, hogy előbb kiakasztod a számlálót.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29507) zsiz válasza parandroid (#29506) üzenetére


zsiz
őstag

Hogy minek? Azért mert nem farmolok, nem nyomok 50 körös auto-goliátot, nem vásároltam ész nélkül az olcsó wheelspines autókat, nem csinálok semmi ilyesmit. Csak játszom. Csinálom a heti feladatokat és ahhoz igenis kell a pénz az elején. Mert autót kell venni, mert pont nincs olyanom amit megkövetel, és tuningot kell rá venni, esetleg ha nem fekszik akkor másik tuningot, esetleg másik autót, majd ahhoz is tuningot... Nyilván ha már meglesz az összes autó és meglesz közülük az a mondjuk 20, amit rendszeresen használok és tuningolva is van, akkor már nem lesz jelentősége a pénznek. De nekem még házakat is kell vennem.
Van 54 órám a játékban. Van 270 autóm és 8 millió kreditem (és 25 millió az össznyeremény). Szóval nagyon messze vagyok még attól, hogy kiakasszam a számlálót. Sőt, még attól is, hogy minden autó meglegyen. De nem is rohanok sehova, hiszen hány év múlva jön a következő Horizon? Hogy most vettem 8 autót, amiből 7et felraktam aukcióra és kerestem velük kb 1,5-2 milliót, azt nem nevezném intenzív aukciózásnak. Az sokkal nagyobb baromság volt, mikor csak azért vette mindenki az olcsó nem is tudom már milyen kocsit, hogy kiszedje a pörgetést belőle, aztán kuka az autó. Aztán meg éjszakára ment az 50 körös AFK góliát. Őszintén, annak volt értelme?
Egyébként a stat szerint a FH4ben van 225 órám, 610 kocsim, és 490M kreditem, tehát még az sincs kimaxolva.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29508) parandroid válasza zsiz (#29507) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, sry, azt hittem, te is ah-bot vagy, aki a sokadik százmillióra hajt. Persze, ilyen kis tételben ok, bár tartom, hogy sok értelme nincs a dolognak, ennyi idő alatt versenyekkel többet lehet keresni, és akkor játszottál. Én is tettem be amúgy pár autót az ah-ba, de olyan röhejesek a beállított, rendszer által korlátozott árak, hogy az egy vicc. Nem is tudom, miért fájna nekik, ha 1 credittől lehetne licitet indítani, vagy nekem tetsző árat beállítani. Gondolom itt is van olyan autó, aminek az induló minimálára magasabb, mint amennyibe az autoshowban kerül, mint az fh4-ben. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29509) zsiz válasza parandroid (#29508) üzenetére


zsiz
őstag

Nem, csak kíváncsi voltam, hogy elmennek-e minimum 5x-ös áron, mivel én is majdnem beugrottam neki. Ugye 38 000-ért vettem, és 200 000-et állítottam minimum árnak. De volt több is, amit kivásároltak 311 000-ért, ugyanaz az alap autó, tuning nélkül, ami a kereskedésben 38k, annyi hogy festést töltöttem le rá.
AH-ra nekem is lennének ötleteim. Például ha már ilyen közösségi cucc, jó lenne egy mobil app, amin keresztül lehetne adni-venni-licitálni. Én ha elindítom a játékot, akkor már játszani akarok, nem ilyesmivel foglalkozni. Viszont este lefekvéskor, vagy napközben melóból szívesebben ránéznék telefonról, ha lenne ilyen lehetőség.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29510) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Az AH egy rossz vicc. Az autók nagy része jóval többe kerül mint az Autoshowban. Kivéve ha valakinek van idegzete lejáró aukciókra kattintgatni.

Eddig kb. 10 autót vettem a játékban, azt is seasonal miatt. Most van 400, a többi nyeremény, carpass, wheelspin, ajándék.
Ha megvetted a házakat és van némi apród tuningra egyszerűen semmi szükség ebben a játékban a pénzre.

(#29511) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Azt ne felejtsétek el, hogy van 2 accolade - Vásárolj / Adj el 20 millióért autót. Én tegnap csináltam meg a Honda Civic-el :DDD

Össze is gyűlt végre a 100 millió, lassan ideje megvenni a kocsikat, még a drágábbak hiányoznak AH-ból is, nem hiszem hogy ennyiből ki fog jönni, de közel lesz. :)

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#29512) parandroid válasza ClydeBeka2 (#29511) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, meg a vegyünk 400 autót autoshowból. Atyaég, ezzel az ui-val ez önmagában félnapos meló… Bár lehet, hogy sokkal gyorsabb a kinézett autón y-t nyomkodni a car collectionben. Bár ha az ember legalább pörgetésből vissza akar szedni valami lét belőle, akkor az is melós.

A drága autókon én nem pörgök, előbb-utóbb úgyis megnyerjük mindet.n tegnap kerültem 500 fölé, most valami 558 az összes autó, a hiányzók kb fele úgysem megvehető, hanem vagy car perk, vagy accolade jutalom.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29513) homerhamm


homerhamm
addikt

Idén tavasszal a Forza Streetet is megszüntetik. Pontos dátum még nincs.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29514) parandroid válasza homerhamm (#29513) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Tekintve, hogy egy 12 hetes programot indítottak el benne most, ez nagyjából jó kapaszkodó.

Utáltam, mint a szart, játéktechnikai szempontból is teljesen elhibázott, a jutalmazási rendszere szégyenletes, és egy bughalmaz az egész, nulla szupporttal, és hegy méretű beleszarással, de eléggé ráfüggtem, szóval hiányozni fog a rohadék. Ettől függetlenül nagyon remélem, hogy a projekt teljes személyzetét árokba lőtték, mert ezért a minőségért kb az jár. De legalábbis soha ne engedjék őket játékfejlesztés közelébe, pls!

No de mindegy is, úgyis tervben volt már a csr2, átállok arra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29515) homerhamm válasza parandroid (#29514) üzenetére


homerhamm
addikt

Én alapból utálom a mobilos autós játékokat, ebbe legalább nem kellett kanyarodni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29516) parandroid válasza homerhamm (#29515) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Csr-ben sem kellett, annak mégisbtöbb értelme volt. Huh, 1000 éve játszottam végig belőle a classicot, egyre jobban érik, hogy le kéne szedni az új részt. Az a baj azzal is, hogy a szándékosan vontatott mobil játékmechanika szétbassza a játékélményt. Annak is jár egy ablaktalan bugyor a pokolban, aki az iap-t kitalálta. Google/apple meg zabálja, mert nem egyszeri részesedést nyúlnak le a játék árából, hanem minden purchaseből 30%-ot. Amúgy én sose fizettem még egy fillért sem mobiljátékban iap-re, kapják be.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29517) homerhamm válasza parandroid (#29516) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy nekem már el se indul a játék, kidob az androidra. :((( Így felőlem már most lekapcsolhatnák a szervereket...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29518) parandroid válasza homerhamm (#29517) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Frissítsd a store-ból.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29519) plejik válasza HUNgabus (#29472) üzenetére


plejik
addikt

Na, hamár így ott szerepelek a listán, akkor csak javítanom kell ezen az időn.. :DDD :DDD :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29520) rdt89 válasza parandroid (#29512) üzenetére


rdt89
addikt

A 400 autós kitételt teljesítettem, nagyon utálom, hogy nincs az, hogy kijelölök 4-5 autót és a gyári standard színével megveszem egybe. De a leggyorsabb autó vásárlás talán az ha indítasz egy versenyt és a megfelelő autó vásárlása résznél bevásárolgatsz, ott rövidebb az üzlet. :D

(#29521) NoMagix válasza plejik (#29519) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezen már én is javítottam, lehet kellene egy új kép a PH! klubosról.
:DDD

(#29522) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Hogyan lehet 1000m felett ugratnia a DK lévő reptérnél? AZ OK hogy elmegyek messze az erdőbe meg hogy gyors kocsi Pl. Jesko, de nekem mindig sikertelen lesz a földet érés.

(#29523) rdt89 válasza HUNgabus (#29522) üzenetére


rdt89
addikt

Többször pörgesd vissza még el nem fogadja 😉

(#29524) homerhamm válasza rdt89 (#29523) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem inkább csalók. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29525) HUNgabus válasza rdt89 (#29523) üzenetére


HUNgabus
senior tag

gyakorlatilag 20p repülök a levegőben, szerintem már minden lehetőséget láttam hogyan NEM lehet földet érni :W

(#29526) rdt89 válasza homerhamm (#29524) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem 1058 méter ott a rekord s nem csaltam 😂

(#29527) i@lex válasza rdt89 (#29520) üzenetére


i@lex
őstag

Az autógyűjteményen belül spammeled az y-t, egy olcsó autón. 5 perc az egész kb.

(#29528) NoMagix válasza HUNgabus (#29522) üzenetére


NoMagix
addikt

Majdnem ezer métert ugrattam ott Jeskoval az első frissítés előtt, utána már sosem tudtam még a közelébe érni sem.
Az összes ugratásnál sem tudom elérni az első eredményeimet akár hogy tuningoltam a Jeskot.

(#29529) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Én tegnap este majdnem megdöntöttem a csoport rekordját úgy, hogy visszapattant a földről, a hátára esett, de a lendület talpra forgatta és elszámolta. Van, amikor ilyennél meg nem adja meg. Úgy nézem, hogy nagyon a rámpa közepét kell eltalálni, mert máskülönben orral előre megy. Nem a kifutó végéről indultam, hanem kicsit hátrébb a susnyásból. Az első kidobott X tuningot töltöttem rá, egy jobb (váltás) beállítással szerintem a lista elejére is kerülhettem volna. Gondolom a drag lenne a megfelelő, tekintve, hogy kanyarodni nem kell.

Ez még az 500 km/h-t sem tudja. Gagyi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29530) rdt89 válasza csuvicsuva (#29529) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem van, hogy már akkor is sikertelennek könyveli el ha a fenekével ér először földet a kocsi.

(#29531) csuvicsuva válasza rdt89 (#29530) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, nagyon kiszámíthatatlan. Én a piros outpostnál (most nem jut eszembe, hogy az melyik) lévő, hegyről leugratóssal szenvedtem sokat. Na, ott legyen a kocsi a talpán.

Más: ha személyre szabom az eventlabos eseményt, jól látom, hogy autóválasztásnál már nem lehet szűrni a nem lefényképezett autókra, mint a négyben? Micsoda dolog ez? :W

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29532) HUNgabus válasza csuvicsuva (#29529) üzenetére


HUNgabus
senior tag

én mindig úgy repülők mint egy függőleges bot nem pedig mint egy síugró :W

(#29533) lastmohican2


lastmohican2
tag

Elméletileg nemsokára foglalkoznak majd az eddigi hibás Festival event-ekkel, a csalókkal, s egyéb mással is...
https://forzamotorsport.net/en-us/news/forza-horizon-5-community-update-jan-11-2022

(#29534) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Szevasztok
Befizettem és megvettem a játékot.
Ott tartok, hogy néha indulásnál jobbra áll a Logitech g29 kormány és nem egyenesen. Ezen lehet segíteni, mert így nevetséges.

Illetve hogy kell beállítani, hogy legalább nem valós, hanem irányítható legyen az autó?
Vágom, hogy a valósághoz nulla köze van, de én meg úton tartani sem tudom az autót.
Segítsetek légyszi valami beállítással.

Előre is köszönöm

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#29535) plejik válasza tutuhawer (#29534) üzenetére


plejik
addikt

[Videó]

Hali, próbáld meg ez alapján, de van még fent jópár videó ami talán segíthet. ;)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29536) Atmil


Atmil
aktív tag

A Statisztikák közt 165 órát játszottam a játékkal.

A Lambo Sesto FE-vel viszont 520 órát játszottam?

Nyilván egy hiba a játékba. Igaz, hogy sokat mentem a Lambo Sesto FE-vel, ami látszik a nyereményből is, de ennyi órát azért nem. 520 óra Durván 21 nap.

Üdv! Atmil.

(#29537) Joccc07 válasza Atmil (#29536) üzenetére


Joccc07
addikt

Te vagy az első tulajdonos?

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29538) Atmil válasza Joccc07 (#29537) üzenetére


Atmil
aktív tag

Igen az biztos.
Már nem emlékszem. Nem volt benne a prémium csomagba?

[ Szerkesztve ]

Üdv! Atmil.

(#29539) Qkackca válasza Atmil (#29536) üzenetére


Qkackca
őstag

65 verseny, 155e km? lazaa... :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29540) Atmil válasza Qkackca (#29539) üzenetére


Atmil
aktív tag

:D

Üdv! Atmil.

(#29541) rdt89 válasza Atmil (#29538) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem használt autót adott el neked a játék újnak. :C Nekem a Horizon 4 volt egy kocsi amit 9 ezer órát vezettem, s az egész játékba volt kb. 1000 órám. :D

(#29542) Joccc07 válasza Atmil (#29538) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem volt. Pörgetni lehetett csak az elején. De karácsonykor bent volt a forzathon shopba.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29543) plejik válasza rdt89 (#29541) üzenetére


plejik
addikt

Keves futott, nem dohányzó, hölgy tulajdonos, megfullos... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29544) Atmil válasza Joccc07 (#29542) üzenetére


Atmil
aktív tag

Most eszembe juttattad. Hármat pörgettem ki, de csak egyet tartottam meg. Az elsőt még az elején. A forzathon Shop lenyomta a Lambo Sesto FE árát legalább a felére.

Üdv! Atmil.

(#29545) stillmatic válasza Atmil (#29536) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ja kérem....

Minap lezúztam a napi challenge 25 napelemet, erre kiírta hogy teljesítettem a zúzz le 100 napelemet egy '95 Mitsubishi Eclipse-vel accoladét.
Nincs is még Eclipsém. :N

(#29546) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Ez a hét drága volt, sem az F40, sem a Bentley nem volt még eddig a garázsban, - 5200000 CR. :)
A Bentley heti kiíráson értetlenkedtem egy kicsit mert 1931-est kér de az Autoshowban csak 1930-as van. Valamelyik adat hibás. A 160 km autókázás a végén vicces, szerencsére árkádozni tökéletes, ott már a fele beleszaladt a távnak.

A kincsvadászatot dekódolná valaki? Nincs kedvem a Redditet bújni, köszönöm előre is.

(#29547) homerhamm válasza stillmatic (#29546) üzenetére


homerhamm
addikt

A mi? 160km-ert vezetni? Á, kizárt.

6. generáció, 6 zúzás.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29548) homerhamm válasza homerhamm (#29547) üzenetére


homerhamm
addikt

Jajj, bocsi sztornó, egy zúzás kell, ez egy hatodik generációs GT-R, de passz mit kéne csinálni.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29549) Joccc07 válasza homerhamm (#29548) üzenetére


Joccc07
addikt

És utána meg sem jelenik a kincses láda :))

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29550) stillmatic válasza homerhamm (#29548) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Utánanéztem, R35, azaz 35 rombolás trükköt kell végrehajtani. Na majd holnap.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.