Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29401) parandroid válasza csuvicsuva (#29398) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Kaptunk róla ingame üzenetet is, hogy szar a szövegezés. 10 air skill kell 60 (30?) mp-en belül.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29402) csuvicsuva válasza parandroid (#29401) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem nem jött, amíg játékban voltam. A kép, meg a cím alapján egyértelmű volt az air skill, próbáltam összepattintani a szöveggel. Mindegy, legalább az UTV-s CC accolade is megvan. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29403) Qkackca válasza csuvicsuva (#29400) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor nagyon jól tud mutogatni meg táncolni, mondjuk egy bevásárlásnál :)
De ha tanulsz egy nyelvet akkor nyugodtan kapcsold át és figyelj oda. Még ha tévedések vannak is benne, azért ha rendszeresen látod, hallod, meg összerakod a dolgokat hogy ennél ezt csinál, ezt jelent valami, akkor előbb utóbb az valós tudáshoz is vezethet, még ha nem is pótolja a rendes tanulást. Nekem is van ismerősöm aki, simán kidumálja az anyanyelvűeket is, írásban viszont annyira nem penge belőle.

Igen, győzz le 5 szellemet. Normális esetben, normális dologra gondol az ember, aztán meg vannak ezek a játékok, meg az aktuális állapotuk se mindig segít. De, nem, nem hinném, hogy nálad a hiba mikor nem érted ezeket.

Meg gondolom a fogyasztó szokások, célcsoport változása (?), népbutulás, -butítás...
Aztán aki meg akar egy rendes valamit (akár egy játékot), amiben nem nézik, kezelik hülyének, nem a mesterségesen generált felesleges igények kielégítését keresi hanem egy rendes dolgot, funkciót, akármi, az meg többnyire így jár, vagy nagyon ügyesen kell eligazodni a sok 'haszontalan izé' között.

parandroid: remek, már ingame üzi kell, mert rossz a feladat leírása :U :C

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29404) csuvicsuva válasza Qkackca (#29403) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Bizony és itt van nagyon igaza Parandroidnak, hogy ezek a hülyeségek generálják a fél perces videókat.

Én akkor raktam le a hajam végérvényesen, amikor a Gears Tacticst elindítottam és Microsoft Sam utódja felolvasta a képernyőn olvasható szöveget félig fekete, félig szamojéd akcentussal (Ponyvaregény, senki ne gondoljon rasszra). Text to speech, speech-to-text, utóbbit érdemes partiban kipróbálni, nagyon kemény. Gondolom pc-n is be lehet kapcsolni.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29405) Wesder válasza csuvicsuva (#29400) üzenetére


Wesder
félisten

Nana. Azt mondtam hogy ami a munka elvégzéséhez kell azt megértem, amúgy meg mindenhol màshol az angolt hasznàlom. Így jàrtak. Próbàltam többször is, de nem az én nyelvem a német. :DDD

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29406) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ezt a kurva ködöt nem lehet eltüntetni a trial első pályáján? Semmit se látok a ködtől/fényszóróktól. Szarjon sünt aki ezt igy kigondolta... Asszem 3 próbálkozás után hagyom is a francba. :((( :(((

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#29407) Kisgépkezelő válasza NoMagix (#29397) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A 4-ben imádtam az R5 Turbo forza editionjét. Ott egy igazi OP állat volt B700-ban a lassabb technikás pályákon, leginkább azért mert ott összesen 10-15 kocsira volt elérhető a versenyslick és azok közül is csak a két kis Renault fért be S2 alá. Már csak a nosztalgia miatt is muszáj volt megcsinálnom egy az FE-re emlékeztető tuningot, meg azóta már a piros-kék festést is lemásoltam. Akit elkap az FH4-es nosztalgia, megtalálja a tuningot és a festést is a megosztásaim közt. :K
Itt az 5-ben már kevésbbé lehet vele vigéckedni, mert minden másra is elérhető opció a slick, de azért nem is rossz. Nekem B7-ben tekergős pályákon eddig a 94-es MX5 jött be leginkább. Ha gyors akarsz lenni, azt próbáld ki! Asszem ESV Barcode-tól van rá tuningom, de majd holnap megnézem.

stillmatic: Pár régebbi ralligépért én is sokat adnék. A minimum az volna, hogy az FCA kocsikat visszahozzák, de azért néhány újdonság is jöhetne!
A Ferrari 288 GTO Evoluzione egyébként nem rallyra ment volna, hanem pályaversenyzésre, csak ott a túraauós A és a még vadabb prototípusokkal teli C csoport volt népszerű, a B meg érdeklődés hiányában elmaradt.

(#29408) csuvicsuva válasza Wesder (#29405) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hát én nem ezt írtam kend? Csak kicsit más szavakkal.

Ja, hogy azt nehezményezed, hogy kijelentettem, hogy a teljes nyelvet érted alle cuzamme. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29409) Wesder válasza csuvicsuva (#29408) üzenetére


Wesder
félisten

Wut bruh?
Magyarul is alig értekmegbeszélek. :(

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29410) csuvicsuva válasza Wesder (#29409) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Holnap megbeszéljük. :K

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29411) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#29407) üzenetére


CJ4567
veterán

Az Alfa Romeo 8C FE, és Alfa Romeo 155 is kapott verseny slicket, S1-ben. ;]

No Sana No Life

(#29412) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#29411) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A 155-ről valóban megfeledkeztem, arra is volt slick, ráadásul abból is a spéci Michelin, de az meg B7-ben még pont nem volt olyan OP mint mondjuk S1-ben. 8C FE-re emlékeim szerint csak semislick meg rally volt.

(#29413) NoMagix


NoMagix
addikt

Gondoltam amíg a fiam suliban van lenyomom helyette a trial versenyt a profiljával. Ez valami kegyetlen volt, nem is tudom mi hogyan csinaltuk meg ez elsőre múlt héten! :Y
Talán 10-12 alkalommal futottam neki mire a legutolsó 2-1-es vereségünk után beadta a csapatnak a nyerést. :Y :DDD
Ennyi zakó után megérdemeltem. :DD

(#29414) laceszgamer válasza NoMagix (#29413) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én most döntöttem el, hogy erre a hétre azt hagyom, a kocsi úgy is megvan, a pont úgy sem kell már semminek a feloldásához.

Egyszerűen hihetetlen hogy általában az első éles kanyarban a fél csapat elszáll, mintha fék nem létezne, ha valami csoda folytán nem így van, akkor meg valamikor máskor, de ha még nyerésre is állunk szinte biztos, hogy hátul valaki még esik vissza pár helyet és leviszi a pontokat.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29415) NoMagix válasza Kisgépkezelő (#29412) üzenetére


NoMagix
addikt

Elkaptalak egy városi futamon Aston Martinnal voltál! ;]
Kérlek dicsérj meg milyen ügyes voltam majd amikor lealázol újra! :DDD
Saját fejlesztésű az Acura, szerintem egész jó lett. :K

[ Szerkesztve ]

(#29416) floatr válasza laceszgamer (#29414) üzenetére


floatr
veterán

Kell némi rutin, hogy ködben kiszúrja az ember ekkora tempónál ilyen tolongásnál a minimapen, hogy éles kanyar jön.

(#29417) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Van abban valami félelmetes ha egy Horizon Tour végén megkérdezi a játék akarok-e konvojt létrehozni a többi játékossal miközben tökegyedül nyomtam végig az eventet.

Úgy általában tök jól kijövök magammal és csak azért nem mertem az igenre nyomni, mert féltem hogy úgy járok mint Bill Murray az Idétlen időkigben, csak én punxsutawney-i mormotales helyett egy mexikói pueblo foglya leszek az idők végezetéig.

(#29418) homerhamm válasza stillmatic (#29417) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem ismerem azt a filmet, úgyhogy passz. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29419) Wesder válasza homerhamm (#29418) üzenetére


Wesder
félisten

Nem ismered a Groundhog Day című filmet? :Y

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29420) lastmohican2 válasza stillmatic (#29417) üzenetére


lastmohican2
tag

Nálam a heti Festival VW Playgroundba maradt egy "kezdő" egyedül. 5 a 4 ellen kezdtünk, s így könnyedén hoztuk le az első játékot. A másodikra már egy az ötre mentünk (mi mind B700-al, ő meg valamikor B610 környékivel). Szegényt sajnáltam, csupán lvl 15 volt, de nem lépett ki. Lehet elment az egész játéktól is kedve a végére. :)

Amúgy a Tourba szerintem tök felesleges a versenyek közötti autókázás. Nem értem miért nem lehet egymás után lenyomni őket...

(#29421) Wesder válasza lastmohican2 (#29420) üzenetére


Wesder
félisten

Azért hívjàk Tournak basszus. :W

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29422) stillmatic válasza lastmohican2 (#29420) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Én élvezem, FH3 fílingje van. Még egyfajta csapatépítő jellege. Sok jóarc gamerrel futok itt össze, ez a gyengusz drivatarok miatt nem megy vérre mint az Open, van hogy hagyjuk a gyengébbeket nyerni például.

(#29423) Redneck


Redneck
veterán

FH5 online módban van már forgalom, vagy még mindig csak szólóban? Mást is dobott már ki dashboardra csak úgy?

FM7-ben érdemes a kontrollert kicsit finomhangolni, hogy jobban lehessen íveken menni, vagy a standard beállítás a jó?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29424) stillmatic válasza Redneck (#29423) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Már van, újabban a street futamokon is kettesével bóklásznak a Bogarak.

(#29425) zsiz


zsiz
őstag

A heti trial tényleg elég nehézre sikeredett :D Tegnap ha nem volt vagy 10 próbálkozásom, akkor egy sem... És ma is csak a 3.-ra sikerült végül. De nekem nem a ködös versennyel volt gondom, azt simán lehoztuk. A második meg a harmadik verseny szivatott rendszeresen, egyiknél egy 90fokos kanyarnál mindig a szemben lévő házba csapódtam(tunk), a másiknál meg a cél előtti utolsó kanyar egy hídra fordult rá, ott vagy a korlát fogott meg, vagy leestem a hídról :D Na meg a "csapattársak".. Utolsó próbálkozásnál 4-en mentünk 6 ellen, de mind a 4 értette a játékot. Nem löktek ki csak ellenfelet, meg ment a feltartósdi is, így nyertünk 2-1-re. Nem igazán érte meg ennyit szívni azért a kis szappantartóért... De legalább meglett az évszak, és inkább léptem is ki :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29426) NoMagix válasza Redneck (#29423) üzenetére


NoMagix
addikt

XSX és XSS van itthon mind a két gépen van kidobálás, főleg a játék indításánál van a hiba.
Belépek a játékba és rögtön kidob 2-3 alkalom után jó.

#29420 lastmohican2
ez a buli benne, így volt az FH3-ban is

(#29427) laceszgamer válasza floatr (#29416) üzenetére


laceszgamer
addikt

Hát egy hete még megértettem valamennyire, mindenkinek új volt valamennyire oké, emiatt is gondoltam majd később kicsit, mikor több olyan lesz akik már azért talán látták párszor.

Bár igazából amúgy is vannak gondok, mármint itt nem feltétlen a játékkal hanem némely emberekkel. Én próbálom úgy csinálni, hogy lehetőleg ne akadályozzam a másikat, ha gyorsabb menjen csak, hisz mindannyiunknak érdeke, hogy nyerjünk. Van aki meg direkt nem hagyja elmenni a másikat, hiába csapattársa.

Na meg ugye kanyarokban miért is ne alapon a másik által próbálja bevenni, az mindennapos. Ha elég szerencse van akkor mindketten megússzák, ha meg a legkevesebb akkor csak mindketten elszállnak, megérte nagyon.

Erre simán jó lenne ha fixen ki lenne véve az ütközés, és akkor legalább mindenki próbálhatna a saját tudása szerint versenyezni, lehet még arra is rászoktatná az embereket, akik legalábbis eddig nem használták, hogy kanyar előtt illik fékezni, mert nincs ott a másik hogy majd annak csapódva beveszi. ( Vagy még többen szállnának el egyedül a semmibe. :D :D )

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29428) homerhamm válasza Wesder (#29419) üzenetére


homerhamm
addikt

Á, nem vagyok nagy filmnézős... :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29429) CJ4567 válasza Kisgépkezelő (#29412) üzenetére


CJ4567
veterán

Teljes lista:


Ez az után nem volt szerkesztve, de azóta kiderült, hogy az Apollo IE, 599XX, Mosler, Divo-n mind slick gumi volt, az Apollo IE, Mosler, Divo-n az a fajta, ami esőben is működik.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29430) floatr válasza laceszgamer (#29427) üzenetére


floatr
veterán

Ki tudja, hogyan oszlik el a heti új próbálkozók száma... mindenesetre ez szívás volt. FH4 triallal vigasztaltam magam, bár ott is sok balf.sz van :)

(#29431) homerhamm válasza floatr (#29430) üzenetére


homerhamm
addikt

Én még ott vagyok leragadva, hogy az FH2-ben még mindíg talál játékost, és általaban játszóteret is. Pedig elég régi rész már.(Vagy menekülnek az FH5-FH4 triálokból ide?) :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29432) floatr válasza homerhamm (#29431) üzenetére


floatr
veterán

Korábban azt vettem észre, hogy FH3-ban a játékosok beszélnek egymással. Olyan kis bensőséges cimbikötelék ez, amióta a rammerek átszoktak az újabbakra

(#29433) Atmil


Atmil
aktív tag

Szerintetek miért szaggat be a játék AFK alatt 10 kör után? Pl. a Góliáton.

Üdv! Atmil.

(#29434) floatr válasza Atmil (#29433) üzenetére


floatr
veterán

Amúgy is beszaggat egy idő után. Én óránként kiszállok-beszállok. Gondolom memleakel

(#29435) Atmil válasza floatr (#29434) üzenetére


Atmil
aktív tag

Mi az a "memleakel"?
Ha a memória, akkor nem értem nekem 32 Giga van.

Üdv! Atmil.

(#29436) Atmil válasza floatr (#29434) üzenetére


Atmil
aktív tag

Kicsit utána néztem. Ha memória szivárgás, vagyis az FH5 nem jól kezeli a memóriát, akkor már csak egy kérdés merült fel bennem.
A You Tube tele van 50 körös Góliátokkal. Ők hogyan csinálják meg az 50 kört?
Kb. olyan lehet mint a diavetítés.

Üdv! Atmil.

(#29437) plejik


plejik
addikt

Végre.. :D

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29438) Atmil válasza plejik (#29437) üzenetére


Atmil
aktív tag

Gratulálok! Nem lehetett könnyű.

Üdv! Atmil.

(#29439) floatr válasza Atmil (#29436) üzenetére


floatr
veterán

Minden eszközön más kód fut. PC-n tuti vannak bajok a kóddal. Most hogy ez mennyire hardver specifikus (CPU, GPU, driverek), azt csak a jó ég tudja. Remélem, hogy javítják idővel.
A FH4-ben is voltak hasonló gondok.

(#29440) Atmil válasza floatr (#29439) üzenetére


Atmil
aktív tag

Köszi.

Én az FH4-ben nem vettem észre hasonlót.

Most telepitettem újra, mert nem indult el. Lehet, hogy volt valami gond, Nem tudom.
Holnap újra megpróbálok egy 15 körös Góliátot.
Csak az a bosszantó benne, hogy 10 körig elmegy simán, utána meg szakadozik.
Amikor jó, akkor 11 perc alatti időm van. A legjobb 10:30. Amikor meg szakadozik, akkor 14-15 perces idők a vannak és kínszenvedés a játék.
De végig csinálom, mert akkor elveszik az egész.

Hát ez van.

Üdv! Atmil.

(#29441) plejik válasza Atmil (#29438) üzenetére


plejik
addikt

Sokszor neki futottam, mindig csak 2, 4 5 I hely. De most sikerült 4 versenyzőt is lenyomni , a végére pedig 10 és szintű kocsival lehetett hasitani rendesen.:)

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29442) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

ez egy állat :C

[link]

[ Szerkesztve ]

(#29443) NoMagix válasza HUNgabus (#29442) üzenetére


NoMagix
addikt

láttam már, kicsit más szintem tolja mint a nagy átlag

(#29444) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog


100 milla felett már nem számít. Új játékosnak szigorúan, mindig csak újaknak küldök ajit. Talán olyanhoz kerül, aki nem tudott venni múlthéten. Én mostanra csak a hetiket nyomom már le a játékban. Ja és ez kb a hatodik, amit pörgettem belőle.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29445) Reaper


Reaper
őstag

Most vagy valamit állítottak a versenyeken, vagy hatalmas mázlim volt, minden online cucc elsőre meglett, kész az egész heti feladatsor, különösebb erőfeszítés nélkül :C

(#29446) i@lex válasza Reaper (#29445) üzenetére


i@lex
őstag

Valami lehet volt, trialsban minden ai-t megelőztünk, mint a túra versenyeken.

Nekem olyan még sosem volt, hogy az összes piros hátul kullogott, kb. már a rajt után rögtön.

[ Szerkesztve ]

(#29447) floatr válasza Reaper (#29445) üzenetére


floatr
veterán

Naja, amikor 4en kiléptek teljesíthető volt.

Amúgy FH4 trial: S2 998 + 3 körös Goliath a végén, és az AI hiba után álló helyzetből elhúzott mellettem úgy, hogy én lendületben voltam

(#29448) Daw93 válasza .LnB (#29444) üzenetére


Daw93
senior tag

Én is mindig újaknak giftelek, hátha nincs meg neki az adott autó, és örül majd neki, nem csak passzolja tovább egyből..

GTA Online: Daweee93

(#29449) parandroid válasza i@lex (#29446) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Same here. Nem tudom, hogy a b700 miatt lett ilyen gyenge az ai, de mintha 2 szintet levettek volna belőle. Heti bajnokságokat még nem próbáltam, de kíváncsi leszek a highly skilledre, mert eddig az is igen koncentrálós volt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29450) NoMagix


NoMagix
addikt

tegnap készítettem egy Super 7-es driftelős kihívást és összeraktam hozzá ezt a bömöst, egész kezelhető let

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.