Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29301) Qkackca válasza stillmatic (#29299) üzenetére


Qkackca
őstag

A Hooni Porsche az benne van a car masteryben, '95 Porsche 911 GT2.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29302) motifator válasza stillmatic (#29299) üzenetére


motifator
senior tag

Én nem jöttem rá, hogy milyen logikával működik az ajándék napi pörgetés, nekem random dobálja, mindegy, hogy merre autózom.

Funky + Jazz

(#29303) stillmatic válasza Qkackca (#29301) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ühümm, szerintem az sincs meg nekem. Ha meglesz eladom belőle a Hooni-t.

Nem nyomom ökör módjára a játékot, online játszom inkább plusz a heti feladatok de visszanézek még az FH4-be is. Az autóim száma 300 környékén van, majd jön a többi is.
Ez az a rész ahol rengeteg autóm marad stock, annyira jók a hangok és a fíling hogy sajnálok hozzájuk nyúlni.
Most már az online is rendben van pár hete, van forgalom is freeroamban, elég fasza dolog csak úgy autókázni két Open vagy Horizon Tour között. Pláne hogy nincsenek azok a nevetségesen szűk utak a kőkerítésekkel mint Angliában.

(#29304) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt lehet már teljesíteni? Ha igen, hol?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29305) NoMagix válasza stillmatic (#29299) üzenetére


NoMagix
addikt

:R köszi :R

Ajándék peel megérkezett és továbbra is nagyon utálom ezeket.
Van egy elismerés peel-re 2 perc alatt kell 5000 pontot összeszedni a jégpályán, na nem gondoltam volna hogy nehéz lesz megugrani, de 3 x is nekifutottam vele.
Mindenképp valami ragadós gumit kell rárakni.

Fiamnak küldtem 2 ajándékot forzathon boltból egy porschét és a toyotát a toyo sosem érkezett meg! Ez is jól működik! :((( :F

(#29306) CJ4567 válasza AsakuraDave (#29290) üzenetére


CJ4567
veterán

Én megpróbáltam tegnap a szokásos módon(Előre megyek, majd lelassítom az AI-t), de bebugolt a játék, és az AI úgy vette, mintha ott se lettem volna, és át tudtam menni mindenkin(AI-on, és a játékosokon is), és a kisebb, rombolható tárgyakon is. :DDD Nem először találkoztam már ezzel a buggal, és ötletem sincs, hogy mi okozza. Legutoljára riválisban jött elő, mondanom se kell, hogy az miért nem volt jó. :U

Itt egy rövid klipp a hibáról.

NoMagix: Nekem kettő F1 GT-t küldtek, egyiket megkaptam, másikat nem. :U Volt, amikor a Panamera nem jött meg, de az F12TDF igen.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29307) homerhamm válasza .LnB (#29304) üzenetére


homerhamm
addikt

Jövóhét, 100%.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29308) Qkackca válasza NoMagix (#29305) üzenetére


Qkackca
őstag

Pedig nem olyan nehéz az, elsőre megvolt, ugrass-rombolj-driftelj, mondjuk én a trident-tel mentem.
Az elmúlt két napban, nekem is jelzett hogy kaptam ajándékot, menjek a pajtához, mindkettőt benyelte. Pedig korábban napokig jó volt.

stillmatic: pedig a másodrangú utak olyasmik ott.
Sőt, pont tegnap láttam az autókereskedőkben vagy miben a dombon álló szélmalmot, ami a 4-ben Broadway előtt van :)
A napi pörgetés nekem is többnyire akkor dobja be ha az azt adó ház környékére, vagy a vulkánhoz megyek...de simán van hogy 2-3 nap is kimarad közte.

.LnB: még a toyoták sincsenek benn a játékban, szerintem azzal még várni kell. A 3. sorozatban már elérhetőek lesznek szerintem, a legutóbbi Lets Go-ban mutatták őket, csak az nem rémlik mikor kapjuk meg azokat.

Tegnap meg mentem a G betűs városban, az összes versenyen magamba, úgy nem adta be az ünnepi lámpás nézegetős izét :(

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29309) homerhamm válasza Qkackca (#29308) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem lehet,hogy más viszi el az ajándékot?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29310) stillmatic válasza Qkackca (#29308) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Autentikus de nem annyira élvezetes.
Remélem hogy soha nem fogják Magyarországot lemodellezni.
Csak raliautók és offroaderek lennének vezethetőek a játékban, vidéken meg isten kísértés lenne megállni bárhol mert kilopnák a katalizátort.
Télen pedig próbáljon meg az ember ráhajtani a befagyott Balatonra egy Hummerrel....

(#29311) stillmatic válasza homerhamm (#29309) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A random ajándékoknál ha nem hajtok azonnal padlógázzal a kijelölt pajtához akkor benyeli a játék. Van hogy így is.
A kérdés hogy megkapja más vagy csóri adományozó hiába várja a köszönőlevelet?
Vélhetően az első verzió, én legalábbis minden autóm után kaptam köszönetet.

Ami viszont egyértelmű pozitívum a játékban, erre ma jöttem rá mert nem aukcióztam nagyon eddig, hogy az el nem kelt autót az AH-ban nem muszáj visszavonni a garázsba hanem egyből fel lehet dobni ajándéknak.

(#29312) homerhamm válasza stillmatic (#29311) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem megkapja más, de én nem mindig kapok köszönőlevelet. Ennyi. Sajnos az emberek nem ismerik azt a szót, hogy köszönöm. :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29313) Qkackca válasza homerhamm (#29309) üzenetére


Qkackca
őstag

Hát vmi grinch tuti van a rendszerben...

Korábban olyasmi(ke)t vettem észre:
- ha kiírja, hogy megkaptad, menj el a pajtához, de nem nyomsz entert, mert mondjuk pont orrot fújsz, akkor amint leveszi a feliratot...akkor így jártál
- ha kiírja, hogy megkaptad, menj el a pajtához, megnyomod az entert, aztán beadja a térképet, többnyire a házamhoz legközelebbi pajtát jelöli meg (nem mindig), aztán ilyenkor ha a kurzort a pajta közelébe viszem, netalán esetleg pont a pajta ikonjára és a pajta ikonja átvált azt mutatni melyik leletet találtad ott...akkor így jártál
- ha kírja, odamész, elkezdni az animációt mintha megkapnád, aztán egy ugrás az időben és pacikukit se kapsz
De igazából ilyen furcsa kvantumállapot az egész, mintha egyszerre léteznének a dolgok, meg nem is. Szóval előfordulhat ez is, az ellentéte is, meg a tetszőleges variációik is...
Olyan mint a népmesében az okos parasztlány, visz is ajándékot meg nem is....

stillmatic: Annyira azért nem olyan, csak néha. Max kérnek egy kis segítséget a spintires/mud/snowrunner fejlesztőktől kátyú ügyben :DDD (A 4-ben van befagyott tavas pályám, oda lehet menni ;) ) Meg természetesen fel van minden szerv készülve a télre.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29314) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vannak még bugok. Én a pickup@4x4 bajnoksággal jártam most másodszor úgy, hogy vége a sorozatnak, megnyerem mind a 3 versenyt, kiírja, hogy 60 pont, és nem történik semmi. Továbbra is aktív az esemény, és jutalom sincs. Azt hiszem, még a nulladik, vagy az első szezonban volt már egyszer ilyen élményem. Arra gondoltam, hogy közben autót váltottam, meg ki/be/ki kapcsoltam a difficultynál a TCS/STM-et, lehet, hogy ezek közül valamelyik akció az kavart be neki, ilyet amúgy nem szoktam csinálni. Észre sem vettem amúgy, csak amikor megcsináltam utána az A800 dirt bajnokságot, akkor néztem, hogy a hatkerekű csodamerci még mindig nincs meg...

Ja, ha már dirt bajnokság. Az vajon miért nem sikerül nekik sose, hogy a dirt pályák ne minimum 40%-ban aszfalton vezessenek végig? Szerzek egy fasza autót, valami király tuninggal, ami úgy fogja a salakot, hogy élmény csapatni vele, de betonon elszáll az első kanyarban, végsebesség alapján meg úgy húznak el mellettem a lamborghinik, meg aston martinok, mint a kalapos-ignises nyuggerek mellett az autópályán.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29315) NoMagix válasza CJ4567 (#29306) üzenetére


NoMagix
addikt

Több ajándék is kukázódott amit küldtek, átlagban minden 3. az amit át tudok venni!

Ma elkezdtem feltölteni a garázsomat a hiányzó autókkal és ezzel a számomra új porschéval találkoztam. Persze rögtön összedobtam rá egy festést.

Ez pedig csak egy laza Bigfoot. ;]

(#29316) ProEvoFan válasza NoMagix (#29315) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Huh, a Porsche fasza lett. :C Töltöm is lefelé.
80%ban a festéseidet használom.A kedvencem még a Forza Horizon 4ből áthozott Nissan Pulsar festése.

[ Szerkesztve ]

(#29317) Redneck


Redneck
veterán

Az FH5 annyira nem szippantott be, így most az FM7 pörög nálam. Marhajól néz ki 4K HDR TV-n, pedig már nem mai cím. :K

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#29318) NoMagix válasza ProEvoFan (#29316) üzenetére


NoMagix
addikt

Köszönöm, ez az eredeti forzás porsche újragondolva. :DDD

(#29319) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Kéréssel fordulok Qkackca vagy más tuningmágus felé.
S1 900 dirt Openben agyonverte a mezőnyt egy srác egy Radicallal. Megnéztem, terepgumival, terepdiffivel, ralifelfüggesztéssel, AWD-vel, hétfokozatú váltóval S1 898-ig levihető S2 928-ról a PI-je, egyedül a fék nem fér bele.

Mivel nem tudom merre kell elindulni a finomhangolással itt jönne a kérés része: nem csinálna valaki egy nyilvános CC tuningot a Radicalból ami belefér S1 900-ba? Esetleg egy utcait terepgumival (2 db Radicalom van :D)?

:R

(#29320) Qkackca válasza stillmatic (#29319) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszönöm a bizalmat, de ott még nem járok, hogy azt a címet kiérdemeljem :))
De ja, megpróbálhatom én is.
Ha a radical tuningjainál keresel 'Bármilyen'-re állítva, leírásnál meg beírod hogy 'Dirt', akkor nekem kidob 4db s1 tuningot, azokat kipróbálhatod, hátha bejön valamelyik.

(De egy kis tipp ha van időd mókolni, minden legyen a leglágyabb, aztán onnan indulva majd kialakul :DD )

Amúgy vannak érdekes dolgok...
pl greeteddust s1 grip tuningos (slick) mclaren f1-ével stabilan dobogós vagyok a terepversenyeken vagy a saját ültetett, versenygumis aston vantage meg stabil 1-2 szintén terepversenyen :DDD
Bezzeg ha a b700-as hothatch terepversenyt akarok menni, akkor meg vért izzadva sikerül...

Magix: vagányak, majd kikeresem őket én is ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29321) stillmatic válasza Qkackca (#29320) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Mondjuk ez nem csak nekem visszatetsző hogy bármilyen pályaautóból lehet meta offroadert varázsolni a forzákban.
Van akinek ez bejön, nekem hiteltelen.

(#29322) Qkackca válasza stillmatic (#29321) üzenetére


Qkackca
őstag

Azért nem mondanám metának, a terep gumis maserati gt néha elkapott (messzebbre ugratott)
Közben a radical setting tesztelés alatt (pszt, costa rocosa speedzone ;) )

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29323) Qkackca válasza stillmatic (#29319) üzenetére


Qkackca
őstag

Megosztva, egynek elmegy, remélem Radical S1 (101 586 590)

Bocs a dupláért.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29324) floatr


floatr
veterán

Trial + hooni rs 200 evo nagyjából 20. próbára lett meg. Az egészben a köd a legaljasabb ekkora tempónál.

(#29325) chungee


chungee
addikt

Estét!

Fh4 steam. Rámegyek a folytatásra és állandóan a Lego mapba dob vissza :( Kimentem az angol mapra és úgy lépek ki de legközelebb is szintén Lego-ba dob vissza. Van erre valami megoldás :F

(#29326) NoMagix válasza chungee (#29325) üzenetére


NoMagix
addikt

Szia!
Angliában válasz egy házat vagy forza állomást, belépés után Y gomb és ott beállítod otthonnak.

(#29327) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Hát én azt hiszem ezt a trialt modt elengedem. Tegnap vagy 3 órán át szenvedtem, de csak nem. Qkac kolléga Porschés tuningjával mentem (jó lett, ment a like, ha nem lett volna jó, akkor is :D ), ha nekem ment, akkor a többieknek nem, illetve fordítva. Kétszer volt olyan csapattárs, aki magabiztosan hozta a győzelmeket, mégsem sikerült. Volt olyan is, hogy első versenyen mindenki kilépett, így egyedül, szép nyugodtan kellett volna lehoznom még egy győzelmet. Persze, hogy mindkét versenyt elrontottam...
Az utolsó próbálkozásom volt a hab a tortán. Első versenyt úgy hoztuk le az első hat helyen, hogy én a második helyen körülbelül fél gőzzel mentem, nehogy elrontsam. Mondom ez sima lesz. Hát nem lett abból se semmi. Fa, checkpoint, satöbbi...

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29328) Qkackca válasza csuvicsuva (#29327) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi, azóta frissítettem azt, esetleg nézd meg, bár ha a korábbi verzióval is inkább a körülményeken múlt, de akkor is jobb lett szerintem az újabb :B
Majdnem elkaptam vele Reaper-t az Emerald-on (S1).

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29329) csuvicsuva válasza Qkackca (#29328) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Megnézem mindenképpen. A körülményekben én is vastagon benne voltam, a végén a gyors kanyarokból kijövet mindig beleálltam az útszéli kur fába. Plusz a szokásos, amikor tizedszer mész ugyanazon a pályán és a nagy erőlködésben mindig ugyanazt a részt rontod el. :))

Az idegesít egyébként a legjobban a trialben, hogy ha valaki alap autóval érkezik, akkor legyen már olyan drága és vagy előzze meg legalább a "saját" drivatarját, vagy lépjen ki a francba. Azt hiszem pont a Porsche S1 811-es, hú de mennyit láttam. Meg a Hoonitruck, vagy mifene. Azzal még a botok is keresztbe álltak. Egyenesben. Esküszöm előző részben még a Koenigsegges terepverseny is könnyebb volt.

Kisgépkezelőtől kéne egy 2000 lóerős változat. Elején az élre repülsz, aztán mehet a feltartósdi. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29330) chungee válasza NoMagix (#29326) üzenetére


chungee
addikt

:R

(#29331) Reaper válasza Qkackca (#29328) üzenetére


Reaper
őstag

Pedig ha az a Saleen-es időm, akkor asszem az hozzám képest elég jól sikerült, mind a tuning mind a kör :)
A te tuningodat nem találtam, megosztod, kipróbálnám :)

(#29332) Bib válasza csuvicsuva (#29327) üzenetére


Bib
őstag

Én 1. ,2.voltam mindig. 5. próbálkozásnál szerencsére kilépkedtek így le tudtam hozni. Amúgy mikor nálam nagyobb szintű nem bír végig menni nem értem. Bár lehet nekik ez az első forza :)

(#29333) csuvicsuva válasza Bib (#29332) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A nagyobb szint nem feltétlenül jelent semmit, hiába játszik többet. Most, hogy mutatod ezt a képet, volt egy ilyen is. Első versenyt elbuktuk, ketten maradtunk. A másodikat simán hoztuk, a harmadikat viszont én rontottam el, úgyhogy gyorsan kiléptem, hogy legalább a másik srácnak legyen esélye megcsinálni.

Reaper és mindenki más: játékon belül be tudjátok követni egymást. Ha mondjuk valamelyik rivális pályán szűrsz klubra, ott rámész a játékos nevére, megnyitod a kreatív központját és ott lesz a követési lehetőség. Biztos van egyszerűbb módja is, csak előző részből már nem emlékszem.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29334) Qkackca válasza Reaper (#29331) üzenetére


Qkackca
őstag

Az bizony.
A saját tuningom átneveztem, újra megosztottam Hooni Porsche S1 374 818 598

csuvicsuva: azért az erős gépekhez kell értő kéz is, könnyen szétszalad a ménes az első kanyar/fa környékén :D
De ha nagyon nem sikerül a trial szívesen segítek, akkor hátha könnyebb lenne.

szerk: a forzatonnál az 'egyedi gyorsulási autó' az a 'rodok és különlegességek (rods and customs)' lesz, pl chevy bel air.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29335) csuvicsuva válasza Qkackca (#29334) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tényleg jobb lett a tuning, csak még egy kicsit szokni kell. Mindkét versenyen elölről indultam, mindkettőt elszúrtam. Persze most ott, ahol eddig nem. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29336) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Mi a napi #forzathon kihívás feladat?
Egyedi gyorsulási autóval kell nyerni.
Nyertem. Nem adta be. Mivel érdemes próbálkozni?

(#29337) motifator válasza ProEvoFan (#29336) üzenetére


motifator
senior tag

Nem tudom a magyar fordítását, "Rods and customs" kategóriájú autóval kell utcai versenyt nyerni. Semmi extra, nekem a Chevy Bell volt B700-ra tuningolva, azzal mentem (de bármilyen PI autóval mehetsz, csak a kategória passzoljon).

[ Szerkesztve ]

Funky + Jazz

(#29338) NoMagix válasza ProEvoFan (#29336) üzenetére


NoMagix
addikt

bone shaker volt nekem a nyerő

(#29339) rdt89 válasza NoMagix (#29338) üzenetére


rdt89
addikt

Valamikor beletehetnék a játékba a Bone Shaker, Big Foot változatát, nagyon élném :D

(#29340) NoMagix válasza rdt89 (#29339) üzenetére


NoMagix
addikt

na az érdekes lenne

Szerettem volna kirakni egy festést Dude Perfect matricával és névvel, de a szűrőnek nem tetszett sem a névben sem a keresőszavakban... gondolom a dude-nak vannak egyéb általam nem ismert jelentései :U
Inkább töröltem a projektet.
Ugyan a matricát még az FH4-ben csináltam és azzal ott és akkor nem volt bajuk, de most elgondolkodtam hogy azt is törölnöm kellene.

[ Szerkesztve ]

(#29341) Reaper válasza Qkackca (#29334) üzenetére


Reaper
őstag

Kipróbáltam, nekem nem nagyon sikerült a saját időm közelébe jutni vele, pedig van benne erő, és szépen marad az úton. Talán az én ízlésemnek egy kicsit alulkormányozott. Ránéztem a telemetriára és úgy néz ki, hogy a hátsó rugók felütődnek az Emeraldon, plusz kasztni csavarodás is van egy kicsit. Szívesen kipróbálnék egy olyan változatot, ha belefér, hogy full becsövezés hátul feszesebb arb és rugók, esetleg ha összkerekes build akkor kevesebb első acc a difinél..
Persze hozzá kell tenni, hogy én abs és tcs nélkül játszom, kontrolleren, lehet, hogy nagyon más segítségekkel.
De kíváncsi lennék, hogy CJ mit mond róla, ő már nagyon pro szinten űzi, én is csak próbálkozom :)
Összehasonlításképp, úgy gondoltam megtartom csak magamnak, de megosztottam a Saleen tuningját: 126 216 023
Nem tudom az ABS mit szól a felpumpált féknyomáshoz, asszem a 4ben nem nagyon szerette, de ahogy befordul a kanyarban azt lehet érezni. 1-2 óvatosan a gázzal :DDD
A többi tuningom vacak, régi, azokat meg se nézzétek, max a 77-es Trans Am, ami jól sikerült, de persze se ez, se a Saleen nem meta vas, tehát nagyon le fog maradni a Lotustól vagy boneshakertől :)

(#29342) Qkackca válasza Reaper (#29341) üzenetére


Qkackca
őstag

Köszi a véleményt, próbálok tanulni belőle :)
Később próbálom megvalósítani amiket javasoltál. Ha te is ilyeneket mondasz, akkor hozzáértőbb se fog szebbeket mondani :D

Összehasonlításként kipróbáltam a saleen tuningod...

Nekem bejön ;)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29343) Reaper válasza Qkackca (#29342) üzenetére


Reaper
őstag

Még én is tanulgatom, próbálok utánaolvasni, nagyon sokat tesztelni, aztán visszanézek "régebbi" (1 hónapos :DDD ) tuningjaimra és csak lesek, hogy ezt osztottam meg? Kár, hogy nem lehet gyorsan, kötegelve törölni a megosztásokat.
Aztán meg persze, van, hogy rivalsnál minden borul, pl ha valahol vissza kell váltani 1-be, mert hajtű kanyar van, ott képtelen vagyok az úton tartani a Saleent, ezért nem jó pl a stadion körüli rivalsra. De ahol van tempó és max 2-be kell leváltani ott elég szórakoztató.
Na meg persze mindig próbálok olyan vasat összerakni, amit nem nagyon látom, hogy más használna. Lásd valamelyik pályán A800-ban a Gremlinnel tartom a jó időmet :DDD

(#29344) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Na, csak megllett a trial. Végre összedobott egy olyan csapattal, akik vigyáztak egymásra, és egy-egy kisebb hiba mindenkinél belefért. Már alig várom az S2 street trialt. :N

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29345) floatr válasza csuvicsuva (#29344) üzenetére


floatr
veterán

Egy S2 dirt is jöhetne már :D

(#29346) csuvicsuva válasza floatr (#29345) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az még hagyján.

Előbb Peel Tridenttel kihívtam egy srácot head-to-headre, de becsokizott. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29347) homerhamm válasza csuvicsuva (#29346) üzenetére


homerhamm
addikt

Vagy kidobta őt a játék. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29348) floatr válasza csuvicsuva (#29346) üzenetére


floatr
veterán

Gondolhatta, hogy pszichopata vagy :)
Nyomok is egy alap trident góliátot...

(#29349) csuvicsuva válasza homerhamm (#29347) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nem, visszautasította. Fogok rárakni egy feliratot: Fernando is faster than me. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29350) floatr válasza csuvicsuva (#29349) üzenetére


floatr
veterán

FH4ben nekem egy kinder tojás festés van rajta

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.