Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28601) rdt89 válasza homerhamm (#28600) üzenetére


rdt89
addikt

Én megjelenése óta bírtam összesen ennyit belőle 🤣😂

(#28602) CJ4567 válasza .LnB (#28596) üzenetére


CJ4567
veterán

A játék induláskor írja, hogy "Drive to Horizon Wonderland", ha kaptál valamit, amit itt látsz a térképen(megjegyzem, tényleg nagyon eldugott az ikonja, nálam pár ikon szinte felette volt):


Viszont az ezüst dobozra nem jöttem volna rá, ha nem írják nekem Discordon. :DDD

No Sana No Life

(#28603) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezeket a guanajuatoi lámpásokat még nem lehet megcsinálni ugye?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28604) Qkackca válasza .LnB (#28596) üzenetére


Qkackca
őstag

Az új Lets Go részben volt szó róla, de a játékon belül nem tudom hogyan jelzi.

batai15: A játékban ugyanez a nevem (ha a festés érdekel, én csak a fotós voltam)
Barátnak ajándék küldést még nem próbáltam, az passz.
A Kincshez pedig elvileg egy pionír (trailblazer) futamot kellene teljesíteni 3 csillagosra, gondolom, csak akinek már megvan, azoknak bugos, így ezt szintén passzolom... :U

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28605) rdt89


rdt89
addikt

Barátnak hol lehet autót küldeni? :( Néztem a Mulege résznél, ott már a kis ikonnál semmit nem ajánl fel, néztem a pajta leleteknél, ott sincs, hogy barátnak küldhetek bármilyen járművet. :(

(#28606) .LnB válasza rdt89 (#28605) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Forzathon shop

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28607) CrabRave válasza Wesder (#28560) üzenetére


CrabRave
junior tag

Én is ezt tartanám valószínűbbnek :DD

Üdv.: Ádám

(#28608) Joccc07 válasza CJ4567 (#28602) üzenetére


Joccc07
addikt

Tudod mi a fura?
Nekem nem így néz ki az ikon.
Ha odamegyek egyáltalán nem történik semmi. Csak megkaptam az érte járó elismerést.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28609) csabi0805


csabi0805
aktív tag

Srácok!
Kellene egy kis segítség!
Hogy lehet a házakat változtatni? Mármint hogy melyik legyen az otthonom? Elfelejtettem. :W

(#28610) csuvicsuva válasza csabi0805 (#28609) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ha jól emlékszem, akkor belépsz a házba és lesz egy olyan opció, hogy ez legyen az otthon. Kontrolleren azt hiszem az Y gomb.

Megmozdult már az ajándék számláló? :D

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28611) csabi0805 válasza csuvicsuva (#28610) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Ő tessék?Kaptam az utóbbi napokban annyi ajándékot hogy csak nézek mikor belépek. :C :D
Köszönöm amúgy! :R

[ Szerkesztve ]

(#28612) csuvicsuva válasza csabi0805 (#28611) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Az alsó kérdés nem közvetlenül neked szólt, hanem úgy általánosságban mindenkihez, csak nem akartam külön hsz-t. :D

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28613) csabi0805 válasza csuvicsuva (#28612) üzenetére


csabi0805
aktív tag

Jajj upsz. :D

(#28614) Win-T


Win-T
senior tag

Csinálom a 240SX-es hetit, utolsó feladat 4-edik verseny közben állóra fagy a játék, csak feladatkezelőből tudom kilőni. Persze, hogy lenullázta az egészet, kedhetem előröl 1/4 chapterrel. :W

[ Szerkesztve ]

(#28615) rdt89 válasza .LnB (#28606) üzenetére


rdt89
addikt

Csak azokat a kocsikat lehet ajándékozni? A garázsban lévőket nem? :(

(#28616) Bep válasza rdt89 (#28599) üzenetére


Bep
senior tag

Kb. nem is jelent meg ebben a kategóriában más játék :DDD

(#28617) .LnB válasza rdt89 (#28615) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Lehet mindkettőt. De nem tudni, hogy melyiket számolja a feladat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28618) rdt89 válasza .LnB (#28617) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a garázsban lévőket egyáltalán nem engedi barátnak ajándékozni :(

(#28619) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Mondjuk ez az ajándékozás is fura, ha a shop-os részt nézzük, akkor létezik hogy heti 1 a limit?
Először megvettem mindenből egy példányt, gondoltam jó lesz eltenni később eladni, valamelyik meg ajándéknak.
Aztán poénból rányomtam még egyszer valamelyikre, magamnak vásárolni már ugye nem engedett, viszont ajándékozni ugyanazt tudtam amit előtte megvettem magamnak.
De csak egyetlen autót engedett így, az az ajándék elvileg rendben elment, utána viszont már másik autót sem tudtam így ajándékként véve se küldeni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28620) floatr


floatr
veterán

Napi bugos challange: vezess 3 különböző autót egy eliminátor alatt. Legalább 6-ot vezettem...
Annyira rühellem az eliminatort meg az open racinget is

(#28621) Wesder


Wesder
félisten

Csak nem az Elios csinàlta itt is a közvilàgítàst?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28622) laceszgamer válasza floatr (#28620) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem legalább megadta a nyerj 25 open racinget, igaz már előtte volt egy rakat nyerésem de sosem számolta, most meg egy drift futam végén beadta...

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28623) zsiz válasza floatr (#28620) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem beadta. Kezdtem a bogárral, meg felvettem két autót talán. Mondjuk az más, hogy egy láthatatlan autó hívott ki a végefelé, miközben én mozdulatlanul álltam a susnyásban, úgyhogy nagyon nem láthatott, meg ugye a térképen se látszok elvileg, ha nem mozgok. Na és persze nem én nyertem, hiába voltam első helyen végig :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28624) floatr válasza Wesder (#28621) üzenetére


floatr
veterán

Nem értelek, ott a marker, menj azon :D

#28622 laceszgamer
A drift futam is teljesen jó lenne, ha látni lehetne a nagy füsttől a pályát

#28623 zsiz
apróság... most komolyan azt várod, hogy lássad is a többieket?

(#28625) zsiz válasza floatr (#28624) üzenetére


zsiz
őstag

Nem feltétlen, de ha már az utolsó méterekig azt látom kiírva, hogy 1/2 vagyok, akkor legalább nyerhetnék néha... Na ilyen még nem volt láthatatlan ellen :D

Driftnél tényleg zavaró a sok füst mikor egyszerre megyünk sokan, de amúgy jó, tetszik, bár még csak pár futamot mentem.
Engem még az zavar, hogy Játszótéren (csapatkirály, zászlófutam..) jobb fent az eredményjelző kitakarja majdnem a fél képet... Most fejből nem tudom, hogy a 4-ben pontosan milyen volt, de ott nem volt ennyire zavaró. Legalább lenne valamennyire áttetsző.

Egyébként ha már drift, azt hiszem, hogy az 5-ben is megtaláltam a kedvenc driftautómat (Trueno). Rögtön neki is álltam a driftzónáknak vele, egyből meglett mindegyik 3 csillagra (egyet kivéve, ahol négyszer futottam neki). Kár hogy csak 20 zóna van, még lett volna kedvem tolni.
Ha megmondjátok, hol tudom megnézni a már letöltött tuning megosztókódját, akkor megmutatom, hogy ki tudjátok ti is próbálni.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28626) laceszgamer válasza floatr (#28624) üzenetére


laceszgamer
addikt

Én mindig hagyni szoktam kicsit elmenni a többieket az elején, a 2 kör szinte úgy is mindig belefér minden pályán, hogy elején 10 másodpercet várok az indulással.

Mondjuk részemről az se zavarna ha mindenki úgymond saját pályán menne és nem is lehetne másokat látni.
Sima versenyek esetén meg az ütközést teljesen kivenni, mert azért van bőven elég olyan aki kellően sportszerűtlen ahhoz, hogy checkpointoknál finoman kitoljon és hasonlók.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28627) stillmatic válasza laceszgamer (#28626) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Sokan a Bone Shaker kitiltását kérik amit valahol meg lehet érteni (alapból nívótlannak tartom nem valós autók szerepeltetését, lásd Cyberpunk/Halo, Hot Wheels, Lego járművek) de én a Forza editionos MB Truckot tiltanám az Openból. Eddig mindenki checkpont előtti lökdösődésre használta, sikerrel. És a játék tolerálja ezt, sőt, ha nekikúr a palánknak még engem lassít le.

(#28628) Kisgépkezelő válasza stillmatic (#28627) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

A játékban lévő Hot Wheelsek egyébként valóságban autók. Nyilván csak ilyen egyedi átépítések, mint a Hooniganek, vagy az FD-k de attól még tény, hogy ezeket valaki egyszer így megépítette a műanyagjátékok alapján, és a játékban lévőket azok után modellezték. Azt én is sajnálom, hogy a Bone Shakert még mindig nem tudták a megfelelő erősségűre megcsinálni, de legalább már nem annyira OP, mint volt. Tegnap mentem vele egy karikát horizon openben. Jó mondjuk megvertem mindenkit, de igazából nem tempóból, hanem azért mert pontosabban vezettem az előttem lévőknél.

(#28629) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Sikerült ma már valakinek elindítani a játékot xboxon? Update nincs függőben, a töltőképernyő után, amikor a házba kéne betennie, ehelyett kidob dashre. Cache törléses restart megvolt. Utoljára csütörtök este játszottam, akkor még jó volt…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28630) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

arról van valami info egyébként, hogy miért nincsenek civilek mexikóban?
miért kihalt az egész?

(#28631) floatr válasza zsiz (#28625) üzenetére


floatr
veterán

Asszem a kreatív központban van olyan, hogy saját tuningjaid, és azok között kell lennie.

#28626 laceszgamer
Ezt a lökdösődést én sem értem, pláne coopban. Nagyjából óvoda szint, pedálos autóval brünnyögve.

#28627 stillmatic
Be kell állni bone shakerrel, aztán már csak bone shaker futamok lesznek

(#28632) parandroid válasza parandroid (#28629) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eh, elindítottam más játékot, majd kiléptem belőle, utána ez is megy. Atyaég, van itt baj, bőven…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28633) ToMy_ válasza parandroid (#28629) üzenetére


ToMy_
tag

Nekem ugyanez volt, a "virágos mező suhan alattunk" scene-ig elment, aztán CTD.
Azon a képernyőn hozzáférsz a beállításokhoz, húzd lejjebb eggyel a grafikai dolgokat, ha eddig ULTRA volt, akkor HIGH-ra például.
Ezután nekem elindult, és után vissza tudod állítgatni.

(#28634) rdt89 válasza parandroid (#28629) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem hetek óta 4-5-ször kilép indításkor a menübe, mire elkezdhetek játszani.

(#28635) parandroid válasza ToMy_ (#28633) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez egyrészt xbox, itt nem állítgatunk, másrészt annál továbbment, az állóképek váltakoztak, miközben alul mutogatta a statjaimat. Ez után már csak az jött volna, hogy az autó begurul az udvarra, de ehelyett kirakott.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28636) floatr válasza parandroid (#28635) üzenetére


floatr
veterán

Ez multiplatform játék, PC-n is ugyanezt csinálja.
Ilyenkor néha elindítom a FH4-et. Ott vannak mások is a forzathonon, emberek/autók a világban. Most pl unlockoltam a backstageből egy 356 c emoryt

(#28637) Bep válasza parandroid (#28635) üzenetére


Bep
senior tag

Engem is átlag 1x mindig kiszór dashre. Az előző részeket nézve ennek a minősége a béka popsija alatt van megjelenés óta.

(#28638) zsiz válasza parandroid (#28635) üzenetére


zsiz
őstag

De azért sokan mondják, hogy a PC gagyi, vegyünk konzolt, mert azzal nincs gond, csak letöltjük a játékot és megy :D Ne értsd félre, nem ellened szól, csak eszembe jutott, hogy milliószor olvastam már ilyen hozzászólásokat. És azt se mondom, hogy nálam PC-n tökéletesen megy, legutóbb pl. megcsináltam a riválist, majd eredményhirdetés helyett kidobott az asztalra :D Szerencsére ritka az ilyen, többnyire tudok játszani, ha akarok. Gondolkodtam én is Xboxon, de azt a 120-130 ezret inkább ráköltöm a PC-re, úgyis időszerű már fejleszteni és akkor megint jó leszek pár évig. Több mint 7 éve vettem a jelenlegi procimat.

Nálam mostanában azt csinálja a játék, hogy kb 5-ből 3 betöltésnél elkezdi optimalizálni a játékot a gépemre... Persze se szoftveresen, se hardveresen nem változik semmi a gépen, de ő mégis úgy érzi, hogy újra kell optimalizálni. Nem nagy probléma, csak kicsit zavaró és megdobja a betöltési időt.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28639) zsiz válasza floatr (#28631) üzenetére


zsiz
őstag

Az megvan, hogy hol találom meg a tuningot, de a megosztókódot nem tudom megnézni. Na mindegy, itt egy screen, szerintem ez alapján keresővel is meg lehet találni, ha valaki szeretné kipróbálni. [kép] Nekem bejött.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28640) parandroid válasza zsiz (#28638) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nem a PC gagyi, a Forzát képtelenek rá normálisan portolni. Ez már az FM7-nél is így volt, meg az FH4-nél is. Az FH5-tel annyi a különbség, hogy ez már xboxon is egy szánalmas bughalmaz.

Ellenben már megérte belépni, ez is megvan végre:

Tudom, hogy nem nagy szám, de utálom, mint a szart, csak a kötelező heti egyet csinálom meg mindig. A Hoonigan RS200 viszont eléggé op benne, a harmadik car droppal kiesett, onnét kezdve 3 másik játékost ütöttem ki vele. Ráadásul semmi bug nem volt a meccsen, láttam mindenkit, működött a kihívás, voltak car dropok… Azért ez is nagy szó manapság.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28641) floatr válasza parandroid (#28640) üzenetére


floatr
veterán

Az egészben az a vicc, hogy - szintén hasonló undorral - megcsináltam a heti pontokért, de nem adta meg a 3 autós kihívást, és másodjára is lenyomtam, a játék megjegyezte, hogy úúú mennyire bejön nekem az eliminator...

(#28642) Qkackca válasza floatr (#28641) üzenetére


Qkackca
őstag

Ez van, ne állj ellen, fogadd el ;]

parandroid: gratula.
Tegnap kivágott engem is pc-n miután megpillantottam a playlistet, de azt betudtam hogy ment a háttérben az epic kliens, frissített vmit...miután annak vége lett, elindult simán ez is...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28643) homerhamm válasza parandroid (#28640) üzenetére


homerhamm
addikt

Bugos az 5milliós ház is, azota se kaptam meg a napi wheelspinem... Annak is adnék egy tockost, aki ezt a bughalmazt jelölte TGA-ra.... :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28644) floatr válasza homerhamm (#28643) üzenetére


floatr
veterán

Én akkor kapom meg, ha ellátogatok a városba északon.

(#28645) CJ4567 válasza Joccc07 (#28608) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem akkor látod ezt az ikont, ha kaptál valakitől egy ajándékot, de nem tudom. Nekem csütörtökön küldtek ajándékot, még mindig nem kaptam meg. :(

No Sana No Life

(#28646) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Nem tudom Ti mit szenvedtek PC-n :D Nálam a Steam-es verzió van ami az elején elég tré volt alig tudtam online lenni és akkor se volt sehol senki mintha csak a steam játékosokkal dobott volna össze, de a legutóbbi 2 patch óta minden működik. Online veresenyzés simán megy sose dob le, persze van, hogy sokat tölt de az a többi játékosra várás miatt, az Eliminator nekem eddig egyszer sem bugolt igaz csak a heti küldetés miatt tolom szóval heti 1-2x (ebből egyszer nyertem is :D ). Lekopogom de random fagyás sincs már, igaz azt akkor szerette csinálni mikor nVidia DSR-ral 4K-n játszottam 1440p natív helyett. Kapom a napi wheelspineket is bár talán ehhez be kell hogy lépj és játsz 1/2-1 órát, hogy érzékelje. Minden házat megvettem és megadta , ez nekem bugos volt egy darabig.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28647) homerhamm válasza floatr (#28644) üzenetére


homerhamm
addikt

Közbe en is megkaptam. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28648) parandroid válasza homerhamm (#28643) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én random megkaptam már 2-3 alkalommal, meg is lepődtem mindig, hogy daily wheelspin, wtf. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28649) Aryan


Aryan
senior tag

Sziasztok! Találkozott már más is olyannal hogy nem akar frissülni a Forza Horizon 5 Ultimate? Gamepassos mellé vettem az Ultimate kieget, eddig szerintem frissült, de most nem frissül erről a verzioról [kép] . Próbáltam keresni manuálisan de nem talál semmit sajna. Többi játék frissülget most is.

(#28650) Hunner válasza Aryan (#28649) üzenetére


Hunner
senior tag

Na jó, de biztos hogy nincs benne a tartalom sem? ELinditottad és megnézted hiányzik-e belőle valami? Logikusan gondolkodva a kocsiknak amúgy is benne kell lennie, mert ha más azzal van, ki kell tudnia rajzolni nálad is. :F

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.