Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29851) Franklin


Franklin
addikt

Sziasztok,

FH5-ben nem találok olyan opciót, hogy mások is be tudjanak csatlakozni a versenyembe (nem barátok, hanem randomok), illetve én se tudok másokhoz csatlakozni.

A 4-ben volt ilyen, ebből kiszedték volna?

(#29852) Win-T


Win-T
senior tag

Az, hogy a faxban van, hogy én valahányszor rábökök, hogy most szeretnék menni egy Horizon Arcade-et, fixen mindig olyant dob, ami 10-11 perc múlva indul. És vagy odamegyek vakarni a tököm addig, vagy csinálok mást, de akkor meg eltűnik az esemény mire pár perc múlva visszanéznék rá.
Komolyan mondom ennek a programnak új játékműfaji besorolás kell lassan: "bámuld a töltőképernyőt/menüt szimulátor"... mert ezzel tutira több időt tölt az ember mint játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#29853) parandroid válasza Win-T (#29852) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, ez a 4-ben még fixen mindig csak egész órakor indult. És csak egy esemény volt, nem lehetett válogatni. :D Jobb is volt úgy, nem volt így szétaprózva, mindig voltak résztvevők.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29854) Win-T válasza parandroid (#29853) üzenetére


Win-T
senior tag

Az nem zavar, hogy nincs résztvevő, egyedül még talán gyorsabb is (bár arra tényleg kíváncsi lennék, hogy azért még tervezik-e valahogy visszaállítani csoportos mókának ahogy eredetileg tervezték gondolom, vagy ez már a jóvanazúgy kategória). De ez, hogy farmolnám a pontokat és 4-5 perces menetekért 10 perceket kell várni minden alkalommal... ettől agyfaszt kapok.

[ Szerkesztve ]

(#29855) Qkackca


Qkackca
őstag

Jött egy kis ihlet: Dunas Blancas ExtenQed - 141 937 748
Első próbára b700 retro muscle-t javaslok, rwd-t lehetőleg. ;)
Amihez van is egy '95-ös Corvette ZR-1 tuningom (145 115 946) illetve egy egyszerű festés is ha valaki nagyon ki akarja maxolni az élményt ;]
De a pálya lényeg azért.

Franklin: ha odamész egy rajthelyhez, ott a koop ikon, igaz kiszürkítve és lakatolva, de ha ráböksz, aztán konvoj keresése/létrehozása aztán meg kiválasztod amit akarsz?

Win-T: azok a 10 percek azért vannak, hogy odaérj egyik helyről a másikra, vezetve, nem teleportálva. Amúgy meg ha nem mész házba, hanem mondjuk mész egy rövid versenyt addig míg várakozol akkor többnyire megmarad.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29856) Win-T válasza Qkackca (#29855) üzenetére


Win-T
senior tag

Azt értem én, hogy mire kell a 10 perc event előtt, azt nem értem, hogy lehet, hogy mindig 10 perc... olyan egyszer nem volt még, hogy oké, ez mindjárt indul 1-2 perc múlva, ide beesek... akármikor próbálok rá. Csak akkor ha véletlen pont arra járok random és pont beleszaladok egybe (de akkor meg ugy pont más csinálok).
Versenyezni míg letelik az idő... nem tudom, lehet valamit rosszul csinálok, de én ha bármit nyomok ami töltőképernyővel jár, nálam azonnal altűnik az arcade.

(#29857) NoMagix válasza Win-T (#29856) üzenetére


NoMagix
addikt

Ha jól emlékszem olyankor amior eltűnik az event belépek az otthonomba majd ki, a térképen legyen minden szűrő bekapcsolva.

Így nekem mindig vissza adta a jelzőkőrt bármit is csináltam azalatt a párperc alatt amíg elindult a játék.

[ Szerkesztve ]

(#29858) korren válasza parandroid (#29853) üzenetére


korren
aktív tag

Pontosan!

Esemény! És ha kevesen vagytok rá, bizony nem lehet végig csinálni mindhárom fordulót!
És ezért farmolom sokkal szívesebben FH4-ben a Forzathlon-t, mint FH5-ben spamaljem soloban... Pointless.

Gondolom nem vagyok vele egyedül... :U

-I like the misery. -I like this world!

(#29859) parandroid válasza korren (#29858) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezt már ‘javították’, hogy nem megcsinálható, skálázza a targetet, gyakorlatilag egyedül még könnyebb is, mint pár afk balfasszal.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29860) stillmatic válasza Qkackca (#29855) üzenetére


stillmatic
aktív tag

B700 awd '95 Corvette 5:51, RWD Chevy Monte Carlo 6:02.
Nem rossz csak az AWD-vel udvariasnak kellett lennem a visszafordítóban különben letaroltak a francba! :D

Azt még mindig nem javították (már nem is fogják) hogy az FH4-el ellentétben csak az adott verseny eventlabjában találja meg a megosztókódot.

Az FH4 -ben belecsöppentem egy Forzathonba, na ott döbbentem rá hogy mi hiányzik az FH5-ből: 12-en voltunk és ment a mókázás, üzengetés ezerrel. Az FH5 túl steril, a forgalom is mai napig elég random és ritkább.

(#29861) Qkackca válasza stillmatic (#29860) üzenetére


Qkackca
őstag

Nekem az rwd Corvette volt 5.53, úgy hogy lecsúsztam az egyik döntött kanyarba egy hupli miatt. Bentley Bowler, awd meg 5.32, de ott meg telibe vert egy deberti f150 a visszafordítónál, kicsit eltért az utam a tervezettől :D

Az arcadeba az is vicces hogy sokszor volt hogy az első fordulót egyedül kezdtem, egyszemélyes volt a ponthatár, a második körre meg már kétszemélyes lett a ponthatár, közbe meg sehol senki...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29862) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Szinte megjelenés óta nap mint nap szidom a játékot a sok barom sapka, sál, stb. miatt amit kipörgettem normális nyeremények helyett, meg hogy minek egyáltalán ez egy autós játékba. Aztán ma pörgettem egy olyat, hogy rögtön minden bűnét megbocsátottam a fejlesztőknek! :DD :C

(#29863) parandroid válasza Qkackca (#29861) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, legjobb, amikor indulásnál még három szerencsétlent ott esz a rossebb, aztán már az első körben sem csinálnak semmit, a többi helyszínre meg el sem mennek, de a ponthatár 4 emberre van belőve. Ja, és a legszebb, hogy ha megcsinálod, ő meg közben nem indított új eseményt, akkor jár neki a 60 forzathon pont, meg a teljesítes.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29864) Qkackca válasza parandroid (#29863) üzenetére


Qkackca
őstag

Az még oké, mert ott legalább a rajtnál ott van annyi ember, aztán persze szívás ha négy ember dolgát kell egyedül csinálnod.
Olyan nekem is volt hogy, mondjuk az első kört megcsináltam, aztán csengetett vki az ajtónál, megnéztem ki az, mire vissza jöttem meg már vége lett, de akkor csak a teljesesített után járó pontot kaptam (20), nem a teljeset.
Pont legutóbb meg konvojban voltunk, én elmentem afk-ra, közben meg hallom, hogy a kolléga elkezdett egy árkádot. De ugye én nem voltam a rajtnál, így nem is kaptam semmit.
A pont határt viszont nem tudom hogy 1v2 emberes volt-e.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29865) ProEvoFan válasza Sidorovich (#29862) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:C Majdnem jackpot! :D

(#29866) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Horizon Túraverseny
Kiirja hogy "A800, bármi belefér".
Mikor autót kell választani, limitálja választást...igaz nem mindig, de van rá oélda.

[ Szerkesztve ]

(#29867) stillmatic válasza ProEvoFan (#29866) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Hibásak sokszor a leírások, mi ebben a meglepő? :U

C600 kisteherautó, csak a Jimmyt meg egy Jeepet engedi választani. B700 offroad, anything goes, belépsz és kiderül hogy csak Minikkel indulhatsz. Három hónap eltelt és szarnak rá, pedig csak pár karaktert kellene átgépelni.

(#29868) Qkackca válasza ProEvoFan (#29866) üzenetére


Qkackca
őstag

https://forums.forzamotorsport.net/turn10_postst170466p2_Horizon-tour.aspx?=

Közép tájon van egy pontosabb lista, alatta meg képpel-pályákkal az eddigi versenyek.
Elég korrekt szerintem.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29869) Qkackca


Qkackca
őstag

S1-ben, a boneshakeres emberkék ellen elég jó pl GreetedDust hooni rs200 tuningja, kanyarban/féktávon/kigyorsításkor én vagyok jobb, egyenesbe meg azok.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29870) NoMagix


NoMagix
addikt

Összeraktam egy PH!-s festést, ha valaki késztetést érezne a letöltéshez akkor a galériámban magtalálja.

(#29871) .LnB válasza NoMagix (#29870) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na bazdki, ezért tiTSZelet! ;)
Ezt azért illő használni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29872) Joccc07 válasza NoMagix (#29870) üzenetére


Joccc07
addikt

Oszt engedélyed van-e? ;] Valaki felnyom és kapod a 8000 éves banánt.:DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29873) NoMagix válasza Joccc07 (#29872) üzenetére


NoMagix
addikt

már unom a banánt :DDD
tuti nem lesz itt baj :K
:R

(#29874) Bib válasza NoMagix (#29870) üzenetére


Bib
őstag

Nagyon baba!

(#29875) NoMagix válasza Bib (#29874) üzenetére


NoMagix
addikt

nagyon köszi :R

(#29876) floatr válasza NoMagix (#29875) üzenetére


floatr
veterán

Fasza lett
Amúgy már korábban fel akartam dobni, hogy csinálnál esetleg, de nem akartam a nyakadba varrni :)

(#29877) Joccc07 válasza NoMagix (#29873) üzenetére


Joccc07
addikt

Na jó viccet félretéve! Tényleg jó lett. Csak az autó nem jó. :( Sokkal jobban mutatna egy Mustangon. Shelby 2020 jó lesz, köszi. :R
De nem kell vele sietni. Ráér azonnal is. :P

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29878) ProEvoFan válasza NoMagix (#29870) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

:Y :C
Más. Napi #Forzathon. Szétbasztam már minimum 40 asztalt, különböző helyeken. Merre van a piknik asztal? Nem találom... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29879) ProEvoFan válasza ProEvoFan (#29878) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Közben meglett.
A Hotel Mirador Belderrama-nál vatmnak a piknik asztalok.

NoMagix
Nem találom a festést. Megosztó kód? :R

[ Szerkesztve ]

(#29880) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link]
20+ perc, úgy fest tényleg kapjuk majd a kínai őröletes bringagépeket :D

[ Szerkesztve ]

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29881) NoMagix válasza Joccc07 (#29877) üzenetére


NoMagix
addikt

de volt egy kevés időm és mivel ez a GT volt az utolsó autó nálam, gondoltam jó lesz ez is te sztre hogyan reagál majd a közönség, amúgy kérdezni is akartam szeretnétek e esetleg valami közös mázolmányt úgy mint a FH4-ben a traktor.
milyen gép legyen? színvilág?

(#29882) CJ4567


CJ4567
veterán

Ez már egy jó frissítés lesz. :DD

No Sana No Life

(#29883) NoMagix válasza CJ4567 (#29882) üzenetére


NoMagix
addikt

ez hogy?

(#29884) xenon2


xenon2
senior tag


Forza retro

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#29885) stillmatic válasza CJ4567 (#29882) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Gondolom ment ezerrel a brainstorming hogy akkor már toljuk fullba a kretént elvtársak! ...és sikerült ráapplikálni a Ford Focus widebody kittjét.
Mondjuk ennek minden változtatás jól áll az tény.

(#29886) homerhamm válasza xenon2 (#29884) üzenetére


homerhamm
addikt

Német dobozos FH2. :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29887) Joccc07 válasza NoMagix (#29881) üzenetére


Joccc07
addikt

Egy PHorza logós autó jöhetne. :K Én a Mustangra szavazok.:R prohardver.hu színvilággal.

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29888) CJ4567 válasza NoMagix (#29883) üzenetére


CJ4567
veterán

Ma volt a Forza Monthly, abban mutatták az autókat.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29889) NoMagix válasza Joccc07 (#29887) üzenetére


NoMagix
addikt

melyik, szerencsére van abból is több?
2018? vagy retro

[ Szerkesztve ]

(#29890) Joccc07 válasza NoMagix (#29889) üzenetére


Joccc07
addikt

Szeretem belőle a legfrissebb kiadást és ez az elérhető legújabb.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29891) ClydeBeka2 válasza CJ4567 (#29888) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Az nem tetszik nekem, hogy a PR stuntokat kiveszik, én azokat csináltam meg először mindig és a kedvenceim voltak, főleg igy, hogy be volt határolva végre. :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#29892) homerhamm válasza ClydeBeka2 (#29891) üzenetére


homerhamm
addikt

Amúgy nekem is. Arcadeot is beadta, hogy nem lett meg mind a 3 kör.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29893) motifator válasza ClydeBeka2 (#29891) üzenetére


motifator
senior tag

Komoly? Kiveszik a heti feladatokból? Én is ezekkel kezdem mindig. Inkább a játszóteret likvidálnák.

Funky + Jazz

(#29894) CJ4567 válasza motifator (#29893) üzenetére


CJ4567
veterán

Series 5-ben újra visszatérnek.

No Sana No Life

(#29895) floatr válasza motifator (#29893) üzenetére


floatr
veterán

Pedig a játszótér nagy buli... elbóklászom a pályán, amíg mindenkit kinyírnak, aztán egy hétig vissza sem nézek. Most hogy itt a srácok felnyitották a szemem, hogy nem kell nyerni, azóta nem viszem túlzásba.
Eliminator szintén. Mulege környékén van egy hegytető, amire szinte lehetetlen feljutni. Oda beállok a bogárral, és nem tudnak a közelembe jönni, hogy kihívjanak.

(#29896) stillmatic válasza floatr (#29895) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Annyira gyűlölöm ezt a játékmódot hogy direkt nem csinálok semmit. A csapattársam mindig megszívják a társaságomat de leszarom.
Remélem a hatba is beleerőltetik.

(#29897) stillmatic válasza NoMagix (#29870) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Azt hittem sokan letöltik majd erre én vagyok az első. :D

Jó lett.

(#29898) NoMagix válasza stillmatic (#29897) üzenetére


NoMagix
addikt

Tegnap elfelejtettem bekapcsolni a megosztást! :DDD köszi!
Ford GT kód: 379 495 727

itt egy nem végleges shelby verzió

ezt pedig csak úgy ;]

[ Szerkesztve ]

(#29899) Qkackca válasza motifator (#29893) üzenetére


Qkackca
őstag

Világbajnokság lesz (amelyik ország kocsijával teljesíted a versenyeket, az kap pontot).
A kövi frissítésben visszatér.

A javítások közül a szerkeszthető útvonalak, ellenőrző pontok viszont jó hír :)
A carpass kocsijai csábítónak tűnnek.

NoMagix: széép alkotások.

homerhamm: ha jól láttam, francia, német, japán, angol, usa meg talán olasz volt a streambe.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29900) homerhamm válasza Qkackca (#29899) üzenetére


homerhamm
addikt

Ikarust a Forzába, Magyarországnak pontot szeretnénk!!!!

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.