Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28201) Wesder válasza Win-T (#28196) üzenetére


Wesder
félisten

Nincs olyan hogy kamu patch.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28202) CJ4567


CJ4567
veterán

Ne már :W Oké, sok jó javítás, de onlineból kivették a Goliathot, online utcai versenyekben visszajött a forgalom, 3 verseny 5 helyett online... :W

No Sana No Life

(#28203) Wesder válasza CJ4567 (#28202) üzenetére


Wesder
félisten

Ez itt a lényeg: :K

Horizon Arcade - Score target now scales based on number of participants.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28204) NoMagix válasza CJ4567 (#28202) üzenetére


NoMagix
addikt

Szép hosszú lista! :Y

(#28205) homerhamm válasza CJ4567 (#28202) üzenetére


homerhamm
addikt

De az eliminátorral semmit nem csináltak? :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28206) Win-T válasza homerhamm (#28205) üzenetére


Win-T
senior tag

De valamit biztosan, mert nekem 10 perce nem hajlandó játékot találni a matchmaker.

Szerk.: Na csak rinyálni kellett és mindjárt talált.

[ Szerkesztve ]

(#28207) Win-T válasza homerhamm (#28205) üzenetére


Win-T
senior tag

Egy gyors menet után nekem úgy tűnik rendben van, minden playert láttam, car dropok vannak rendesen, talán oké lesz.

(#28208) i@lex


i@lex
őstag

7000 ponttal megugrott az elismerés pontom.
Egyelőre úgy tűnik ezek is javítva lettek.

Ahogy egy elismerést megcsinálsz, már a helyes értéket mutatja a ranglistán.

(#28209) NoMagix


NoMagix
addikt

Kreatív központban javítva lett az állandó 1-es helyezés?

(#28210) szami777 válasza CJ4567 (#28202) üzenetére


szami777
addikt

Na végre, azért ez szép kis update.

Végre a pr stunt hibát is javították. :R

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28211) Tibiajax válasza CJ4567 (#28202) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ha azt frissítik, hogy az online player ne tűnjön el, amikor a közelébe értek... már megéri

meg esetleg némi plusz traffic-ot is remélem tettek már bele... mert eléggé kihalt ez a mehikó

(#28212) homerhamm


homerhamm
addikt

Lettek, új dudák, pl. macskanyávogás, kacsahápogás, karácsonyi dudák. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28213) CJ4567 válasza szami777 (#28210) üzenetére


CJ4567
veterán

Engem a Horizon Open változatások zavarnak, főleg az, hogy 5 helyett 3 verseny van, és kivették onlineból a Goliathot. :(

No Sana No Life

(#28214) Win-T válasza CJ4567 (#28213) üzenetére


Win-T
senior tag

Igen, ha valamire hát erre nem volt semmi szükség.

(#28215) Wesder


Wesder
félisten

A korona az tudom hogy VIP, de a Badge a csillaggal az mi lehet?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28216) Joccc07 válasza Wesder (#28215) üzenetére


Joccc07
addikt

Klub leader:K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28217) thedivision2


thedivision2
aktív tag

Hali! Egyik Facebook csoportban olvastam, hogy elvileg kaptunk Forza pontokat a frissítéssel. Mire gondolt a költő? Nem nagyon látok változást.

(#28218) Wesder válasza Joccc07 (#28216) üzenetére


Wesder
félisten

Köszi.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28219) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Újabb Livery tőlem. [link]

Ne tudjátok meg. Délután nekiálltam a Greddy logónak. Aztán itt kellett hagynom a gépet, gondoltam nem kapcsolom ki mert már 75%-ban kész voltam vele.
Mire hazajöttem jött az update, kilépett a játék.
Nekiálltam újra, majd mikor már 98%-ban kész voltam, az összes réteg összevonása helyett, véletlenül, az összes réteg törlésére nyomtam. :U Azt hittem megőrülök, de csak belül sírtam kicsit. Nekiálltam harmadjára, jön a fiam "Miért kezded állandóan újra?" :D Párom szaladt, mondta a picúrnak "Jajj! Hagyd apádat! Előbb véletlen kitörölte az egészet" :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28220) gentlelynx


gentlelynx
tag

Nálam frissítés után nem indul a game. (Steam-es)
Látom, van akinek megy, de se nekem, se gyerkőcnek kilép desktopra a figyelmeztető dumaképernyő után. :(

(#28221) Herevirag


Herevirag
újonc

Sziasztok!
Ez az ajándék osztás működik rendesen vagy nálam van a hiba? Kiírja hogy kaptam ajándék autót, de egyik pajtába sincs. Nem is jelzi, mindegyiket bejártam és csak én tudok adni.(xbox)

(#28222) homerhamm


homerhamm
addikt

Jön a játékba a Peel P50 és Peel Trident is. :C Azért én örülök ennek. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28223) szami777


szami777
addikt

Új car pass autók lettek nyílvánosak.
[link]
Alakul ez. :K

Szerk: látom megelőztek.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28224) .LnB válasza szami777 (#28223) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Blöőhh.. A fele olasz, műanyag szappantartó. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28225) szami777 válasza .LnB (#28224) üzenetére


szami777
addikt

Ferrari és lambo jöhet ezerrel. :)

Ja és van egy új accolades menüpont, ahol csomó érkező autót elspoilereznek

Jön a 2003as Toyota Celica pl :C

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28226) gentlelynx válasza gentlelynx (#28220) üzenetére


gentlelynx
tag

Megcsináltam a fájlok épségének ellenőrzését, ami talált egy hibát és írta, hogy letölti újra az az egy fájlt. Elindítottam még egyszer, most nem talált hibát, de továbbra sem indul a játék.
Esetleg van valakinek ötlete, hogy mit próbálhatnék még meg?
Előre is nagyon köszönöm!

(#28227) homerhamm válasza szami777 (#28225) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor ez fail, hogy elspoilerezik? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28228) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Ma sikerült megcsinálnom a gt car-os ugratást, köszönöm mindenkinek a tippeket!

(#28229) homerhamm


homerhamm
addikt

Tudtok valamit a Mercedes-AMG One Forza Editionról? :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28230) haris válasza Herevirag (#28221) üzenetére


haris
őstag

Szia. Szintén Xbox.
Én kaptam autót tegnap is, és ma is.
Amikor a játék szólt hogy vki küldött egy autót, már nyomtam is az "X"-t, (ha jól emlékszem) és már mutatta is a térképen hova kell menjek érte.

Én is küldtem már eddig kocsit a közösbe, talán ez is közre játszik benne, nem tudom, de azóta kapok, előtte csak az induláskor kaptam valakitől (mondjuk én is eddig új belépőnek küldtem, gondoltam ők örülnek legjobban neki, mert ott meg minden új)
Mindenesetre nagyon örültem nekik.

(#28231) CrabRave válasza homerhamm (#28212) üzenetére


CrabRave
junior tag

Wow, hát ez azért nem semmi :DD

Üdv.: Ádám

(#28232) Win-T


Win-T
senior tag

Horizon Open street race alatt a pöcs nótsz állításával szemben továbbra sincs civil forgalom. Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy a Playground tesztelő csapata két főből áll, de azok meg elkummantják a melót és inkább Minecraftoznak.

(#28233) floatr


floatr
veterán

Arcade alatt láthatatlan pályatársak segítenek, de egész jól nyomják :D

(#28234) homerhamm válasza CrabRave (#28231) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem dobjátok ki a Sesto FE-t. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28235) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

srácok, mit kell csinálni hogy fenegyerek trükk megnevezést kapjak? :D
egyszer láttam kiírva amikor játszottam de magam sem tudom hogy tudom elcsalogatni, és most egy évszakos feladathoz kellene vagy 5...
a kukás a kenguru és bolygóbontó már megy ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28236) Bib válasza Lacielvtárs (#28235) üzenetére


Bib
őstag

Rakd solo-ba, menj az autópályán szembe a forgalommal közel a járművekhez.

(#28237) Win-T válasza Lacielvtárs (#28235) üzenetére


Win-T
senior tag

Állj meg a sztráda egyik végén és kezd el száguldani a másik vége felé. Gyorsan, minél közelebb a forgalomban közlekedő civilekhez, de nem ütközve velük. Valószínűleg szólóba kell váltani, mert online továbbra sincs forgalom.

(#28238) Lacielvtárs válasza Bib (#28236) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ooooo, nagyon köszönöm a tippet :R :R waao köszönöm és megvan a fejezet :C :R

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28239) csaba951 válasza GhanBuri Ghan (#28181) üzenetére


csaba951
veterán

Nekem (solo) verseny közben volt hasonló élményem. Mostanában csinálom ezt a kocsi fotózást. Verseny eső másodpercében Fotómod, egy fényképezés az autó mögé, egy az autó elé. Ezzel le is van fényképezve a verseny összes le nem fényképezett autója. Erre látom, hogy kb. 2 másodperccel később jobbról előz egy le nem fényképezett autó.

Ezek szerint tényleg cserélgeti verseny közben a botokat a gép. :Y

(#28240) Herevirag válasza haris (#28230) üzenetére


Herevirag
újonc

Térképen kiadta hova kell mennem érte. Mikor odaértem semmi. Utánna végig jartam mindet és semmi. Lassan 1 hete van igy. Azt hittem nincs szerencsém, de nem működik vhogy.
Az osztással nincs baj mert rengeteget ajándékozok és azt vissza is jelzi, hogy megkapták.

(#28241) Redcaster


Redcaster
őstag

Gamepass-al játszom a játékot, hogy tudom rávenni a frissítésre? Windows Store-ban nem tudok frissíteni, a játék elindul, de minden online funkció zárolva van.

(#28242) Wesder válasza floatr (#28233) üzenetére


Wesder
félisten

Mostmàr annyi pont kell, ahàny jàtékos van. Simàn lehet hogy egyedül jàtszol. Mi most ketten toljuk, nincsenek làthatatlan pàlyatàrsak.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28243) CrabRave válasza Lacielvtárs (#28235) üzenetére


CrabRave
junior tag

Gyorsan kell menned, meg talán közel a többi járműhöz? Valami ilyesmire emlékszem :D

Üdv.: Ádám

(#28244) Win-T


Win-T
senior tag

Megjött az 1000 ajándék forzapont, de mivel van a VIP duplázó (Vagy mivel is jár a dupla pont? Lehet csak valamelyik ház az.), így nettó kétezret kaptam. Ezt vajon így akarták? Remélem, mert vissza már nem adom. :D

[ Szerkesztve ]

(#28245) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Jó ez a frissítés, Eliminatorban nem tudok kihívni senkit, Arcade ugyanúgy kihalt, ketten voltunk egy fantom kollégával, annyi pozitívum hogy a ponthatárt a résztvevők számához igazították. Ketten megcsináltuk 5 perc alatt.

Szóval továbbra sem jó ez, de igazítottak rajta hogy ne legyen annyi őrjöngő játékos.

(#28246) nincsnév007


nincsnév007
őstag

fekete képernyő, végtelen mentés... Jó ez ez új patch.

(#28247) Qkackca válasza floatr (#28169) üzenetére


Qkackca
őstag

Szerintem így random elég kicsi az esély, hogy összefuss valakivel.
Amiket NoMagix azok általában aktív (időpont egyeztetéses) találkozások, vagy legalábbis a barát listában látszik a másik fél.

#28176: Lebuktam. Ma mentem egyet :D (5. hely)
Láttam egy Laszlo1172 vagy ilyesmit, az Te voltál?

#28184 csuvicsuva: azután is meg fogsz miután kipróbáltad :D
#28194: az első versenyen azért a botokat megelőztem. 2. verseny első körben érdekes helyen akadtam be (fogjuk rá hogy falnak mentem), 2. körben a 4. helyről a csapattárs lökött falba, míg a 3. körben mintha falnak mentem volna, csak nem volt fal hanem útpadka meg cp...
Az utolsón már végre tudtam menni ;]
A Minis tuningoddal én nem tudtam menni az biztos.
Ne góliátot, kolosszust :DDD

#28185: nem, ilyen még nem, engem verseny után rak le érdekes pozíciókban, pl a baja körpályán a híd korlátra vagy délelőtt meg vmelyik hegyi aszfaltos versenyen a kocsi orra rajtvonal felett lévő táblában volt, a segge meg lent a földön, szóval mint mikor gyerekként rakétaként használnád a kocsit :D

Herevirag: az az ajándokozás is bugos, néha működik, néha nem. Ma pl nekem se sikerült átvennem.

Lacielvtárs: Fenegyerek: az egymás után rövid időintervallumon belül 2 v több hajszál híján

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28248) floatr válasza Wesder (#28242) üzenetére


floatr
veterán

Az ok. Viszont konkrétan álltam drifteléskor, és folyamatosan pörgött a számláló. Na meg 2x 3x annyi pont jött össze, mint amit én csináltam. Ennyire nem vagyok jó :D

Amúgy ma egész este teljesen jófej voltam. Beálltam egy 700-assal a 800-as kiccsávóknak asszisztálni trialban.

(#28249) homerhamm válasza stillmatic (#28245) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem működött jól az eliminátor mkndenkit ki tudtam hívni, de 3-szir is láttam hibaüzenetet. :D

Alfa Romeok mikor gyünnek?

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28250) NoMagix


NoMagix
addikt

Ez a frissítés minket is megviccelt tegnap este, de rohadtul nem volt őszinte a mosolyom!
Kisgépkezelő kartárssal próbáltuk a kamionos futamot teljesíteni, de több alkalommal is kifagyott a játék, hol nála volt baj hol nálam!
Kénytelen voltam egyedül megnyerni! ;]
Autó tuning vagy festés mentésbe 2 alkalommal is csak pörgött a mentés jele, de sosem készült el vele!
Fesztiválból kilépés gyötrelmes lassú volt és persze mikor végre kiért az autó természetesen kifagyott a játék! (XSX)
Co-op versenyben én nem láttam őt!
Este és ma reggel is megkaptam ugyan azt a Pontiac-ot ajándékba ugyan azon a helyen!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.