Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28751) parandroid válasza GhanBuri Ghan (#28750) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az csak csúnya lett, és béna, de nem bugos. Vagy nem jól tudom? Amúgy elég sötét éve lett ez a játékiparnak (mindez egy új konzolgeneráció bevezetésekor), szóval komoly verseny van a citromdíjért.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28752) nincsnév007 válasza parandroid (#28748) üzenetére


nincsnév007
őstag

nálam szerencsére most minden müködik, mióta kijavították a mentés bugot.

(#28753) CJ4567 válasza parandroid (#28751) üzenetére


CJ4567
veterán

Iszonyat bugos lett a Definitive Edition, a jelenlegi FH5 semmi ahhoz képest.

No Sana No Life

(#28754) gduck válasza CJ4567 (#28753) üzenetére


gduck
addikt

Az hogy a szomszéd autója szarabb, mint az én szarom, az miért érdekelne engem? Már bocsi! :D

(#28755) CrabRave válasza rdt89 (#28738) üzenetére


CrabRave
junior tag

Ezt lehet én is kipróbálom délután. :D Nagyon jól hangzik

Üdv.: Ádám

(#28756) GhanBuri Ghan válasza parandroid (#28751) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Elsőre csúnya, de aztán jönnek a random és nem random kifagyások is...
És PS5-ön is képes szaggatni :Y
Tényleg, a konzolgeneráció, na az se semmi, hogy kijött egy éve, és még mindig várólisták vannak. Sötét éve ez az egész számtechnek, úgy, ahogy van.

(#28757) CrabRave válasza GhanBuri Ghan (#28756) üzenetére


CrabRave
junior tag

Nekem PC-n abszolút nem szaggat, de egy haverom mesélte (2070 Super, i5 10.gen) hogy neki erősen szaggat a játék, amit nem értek (Nekem egy 1070 ti-om van). Valószínűleg a játék hibája lesz, nem a hardveré

Üdv.: Ádám

(#28758) GhanBuri Ghan válasza CrabRave (#28757) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

Mármint még mindig a GTA definitiveről beszélünk? Persze, hogy a játék hibája, ráadásul hol sima, hol szaggat. Erről jut eszembe, a Nintendo is kiadott valami nosztalgiacuccot, az is lagol, minden baja van, és rosszabb, mint a fanmade cuccok.

(#28759) CJ4567 válasza CrabRave (#28757) üzenetére


CJ4567
veterán

Nekem egy R5 3600, 1070-el szépen fut a játék, ismerősnek i5 10500-al, 2060-al sincs gondja, viszont Discordon láttam olyanokat, akiknek csúcshardverrel szaggat a játék.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28760) szami777 válasza parandroid (#28751) üzenetére


szami777
addikt

Pont ezt akartam írni én is.
Az fh5 azért menthető szerintem, nem az alapoktól rossz a játék, csak bugos. A megjelenés óta nálam ég és föld, nagyon kevés buggal találkozok, szóval lassan alakul ez.

De tény, hogy ami idén zajlik a kiadóknál/fejlesztőknél, az kritkán aluli.

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28761) Bep válasza parandroid (#28748) üzenetére


Bep
senior tag

Nem egyedüli. A "Hosszan töltök vagy kiváglak dash-re" című patch óta nekem minden egyes konzolindítás után szinte 98%, hogy fél órán belül kivág. Utána nem. Majd másnap megint.

(#28762) parandroid válasza Bep (#28761) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, amikor végre elindult, utána ment. Olyan másfél órácskát tudtam játszani. Jó, forgalom hol van, hol nincs (street race-en belül is), meg néha nincs szűrés a térképen. A többi az úgy a szokásos.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28763) Qkackca válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


Qkackca
őstag

A nyomvonal az tetszetős, a kitáblázások is egész jók, de összességében túl sok az ojjektum nekem. Csak 1-2 helyen volt zavaró, amúgy korrekt munka, jár a pacsi a készítőnek meg annak is aki elénk tárta. ;)
(enyhén emlekéztet egy 'őrűlt pályatervező' munkásságára :D )

A vereny után sikerült belefutni ismét az alacsony közvetítési sávszél hibaüzibe. Megint fej-fej melletti kihívásnál, eddig 2-ből kétszer volt ennél ez a hiba nálam. Gyorsan leokézom, hogy hiányzik a világ, aztán gyorsan betölti és megnyerem :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28764) Kisgépkezelő válasza CJ4567 (#28726) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Ááá igazán semmiség. A Bugattit tudod milyen névre kell küldeni.;]

Egyébként még a 4-ben volt, hogy valami hülye kategóriában volt heti verseny, aztán urgundytól töltöttem kínomban tuningot. Nem rosszak azok, csak a megfelelő szempontrendszer alapján kell őket értékelni. Az a fajta alulkormányzottság ami emlékeim szerint jellemző a tuningjaira, kifejezetten stabil alapot nyújt a wallridinghoz és a botok (vagy trialban a csapattárak) oldalán való elfordulásra. :DDD

rdt89: Nekem is van ám ilyen kis barátságos 60km környéki pályám, ha érdekel. Nem ennyire vadregényes, cserébe vannak olyan részei, ahol szabadjára lehet engedni a lóerőket: 311 386 308

(#28765) CJ4567


CJ4567
veterán

Kint van a frissítés, PC-n 2,7GB. [Nem voltak bőbeszédűek. :DDD ]

No Sana No Life

(#28766) NoMagix válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


NoMagix
addikt

Úgy alakult hogy ma sikerült a box elé ülnöm és ránéztem a pályára!
Az elsőre is látszik hogy nagy meló van benne!
Kicsit sok az elhagyatott repülő és néha indokolatlanul elém ugrott egy egy szikla, de maga a pálya rendben van!
Nekem ez egy A800-al időben már hosszú volt, de jó volt!
Kösz! :C :R

#28765 CJ4567: XSX-re is küldhetnék, mert kínszenvedés elindítani a játékot, ha sikerült, utána meg azon kell rimánkodni csak most ne dobjon ki!

[ Szerkesztve ]

(#28767) Wesder válasza NoMagix (#28766) üzenetére


Wesder
félisten

Màr rég települt a frissítés boxon is.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28768) homerhamm válasza CJ4567 (#28765) üzenetére


homerhamm
addikt

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28769) parandroid válasza Wesder (#28767) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jaja, nekem is most szólt, hogy feltenné. Nem tudom, mi fér cca 870 MB-ba, de majd meglátjuk…

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28770) NoMagix válasza Wesder (#28767) üzenetére


NoMagix
addikt

kb. másfél órája nekem nem jelzett semmit!
Az előző frissítés pedig egy nagy lócitrom!

(#28771) Qkackca válasza NoMagix (#28766) üzenetére


Qkackca
őstag

Időben mennyi lett neked, csak kb?
Nekem A800 Lancer WP több hibával 31:40 :)

homerhamm: az gonosz, de talán volt valóságalapja

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28772) NoMagix válasza Qkackca (#28771) üzenetére


NoMagix
addikt

úúú nem is figyeltem, de kb. 34 perc valamennyi, az erdőkben be be akadtam és azok a fránya elfektetett farönkök nagyon belassították a kocsit!
Nem siettem mert a botok mindig le voltak maradva!
Subaru 2019 volt nem tudom milyen gumival!

(#28773) homerhamm válasza Qkackca (#28771) üzenetére


homerhamm
addikt

"Amikor egy bug megszűnik, keletkezik egy másik."

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28774) Qkackca válasza homerhamm (#28773) üzenetére


Qkackca
őstag

Itt a fórumon van vkinek az aláírásában, hogy 'a bugfix a hiba véglegesítése a programban' :D

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28775) Reaper válasza Joccc07 (#28716) üzenetére


Reaper
őstag

Ez f@sza volt, jó kis klasszik rock/metál, '69-es Mattfekete Charger, mindenféle szük helyen keresztbe nyélgázon. Én nem vagyok nagy rallys de ezt élveztem :)

Qkackca: Sok hibával 32.11 perc A800 Charger, saját tuning, sok hazárd megye lordjai "kanyarvétel" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28776) Lacielvtárs válasza CJ4567 (#28759) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ezt a szaggatást én is tapasztalom, ami viszont érdekes hogy szerintem nekem megfelelő a hardver (lásd adatlapom) és ez azóta van amióta jött a második javítás, nincs is nagyon kedvem játszani vele :( pedig imádtam a játékot ...

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28777) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Mi Fizzie-vel akármilyen coop versenyt akarunk indítani, szétkapcsol. Sh*tfix.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28778) CrabRave válasza CJ4567 (#28759) üzenetére


CrabRave
junior tag

Nem tudom mi állhat a hátterében, de elég érdekes hogy van akinél akadozik sokkal erősebb hardverrel. Egy huszonezres játéktól nem ezt várná az ember :)

Üdv.: Ádám

(#28779) CrabRave válasza GhanBuri Ghan (#28758) üzenetére


CrabRave
junior tag

A forzára írtam :D

Üdv.: Ádám

(#28780) Wesder


Wesder
félisten

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28781) Wesder


Wesder
félisten

Ahogy csuvicsuva baràtom mondta: "A mostani patch tényleg hotfix, még a jég is eltünt az arénából" :D

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28782) parandroid válasza Wesder (#28781) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az eddig is előfordult néha. Volt már a hétvégén, hogy mentem a maradék karácsonyfát ledönteni, és focipálya volt. Nem baj, Guantanamoban meglett (vagy mi a tököm a neve a kisvárosnak).

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28783) laceszgamer válasza parandroid (#28782) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nekem a driftelj 5-ször részt adta be tegnap a jég nélküli arénában holott elvileg pont jégen kellett volna. Más kérdés, hogy a jeges pályán hiába próbáltam direkt, nem akarta beadni, elkönyveltem bugosnak.
De legalább el lehet mondani, hogy egyik bug javítja a másikat :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28784) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A patch óta se teljesíthető a trailblazer feladat?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28785) CrabRave


CrabRave
junior tag

Valaki tudja hogy a focipályát hogy kellene használni a játékban? Nekem kicsit ködös, ha be"rúgok" egy labdát megjelenik mégegy, és így többet is fel lehet halmozni

Üdv.: Ádám

(#28786) .LnB válasza CrabRave (#28785) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jégkorong pálya van. :)
Egyébként nem tudom.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28787) lastmohican2 válasza .LnB (#28784) üzenetére


lastmohican2
tag

A Treasure hunt-tal, illetve a többi Festival problémával nem foglalkoztak. :(
Majd talán a következő körben.

Remélem, ha minden úgy fog működni, ahogy kellene, akkor lesz lehetőség újra megcsinálni az önhibánkon kívül teljesíthetetlen Festival feladatokat.

(#28788) homerhamm válasza CrabRave (#28785) üzenetére


homerhamm
addikt

Az csak úgy van. Ha belerúgsz a labdaba kapsz 1000 GÓÓÓÓÓL trükkpontot.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28789) CrabRave válasza .LnB (#28786) üzenetére


CrabRave
junior tag

Rég játszottam már, akkor még csak foci volt :DD Mikor jött be a jeges pálya?

Üdv.: Ádám

(#28790) CrabRave válasza homerhamm (#28788) üzenetére


CrabRave
junior tag

Hát ez csodás :P

Üdv.: Ádám

(#28791) homerhamm válasza CrabRave (#28789) üzenetére


homerhamm
addikt

Múlthéten jött be.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28792) Joccc07


Joccc07
addikt

Kioldható autók

Ha-ha :DD

Sumo játék. Share kód: 652 722 190

Egy újabb pálya

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28793) Joccc07


Joccc07
addikt

Csak belátták a srácok :DD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28794) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Launch control hogy működik most játékban?

Eddig úgy volt, h megállok, visszaváltok rükibe, kézifék, aztán 1es,..gáz...2-3 ezerig pörög, majd elindul az autó, ha felengedem a kéziféket.

Na ez most nem működik...

(#28795) NoMagix


NoMagix
addikt

Készítettem egy gyors utca aszfaltos pályát!
A tervezővel baromi lassan lehet haladni, nincs is nagy kedvem egyedi pályákat alkotni, idegesítő az elemeket egymáshoz igazítani!
Az exel tablázatba is beírtam.

[ Szerkesztve ]

(#28796) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Patch óta senki nem konvojozott? Egy, azaz egy darab versenyt tudtunk menni, azt se tudom miért sikerült, mert utána már megint nem. :( Kénytelenek voltunk arcade-ozni.

Miért ne alapon vettem is egy szuper pörgetést Forzashopból, ki is dobta a Sesto Elemento FE-t. :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28797) motifator válasza NoMagix (#28795) üzenetére


motifator
senior tag

Köszönjük. Este kipróbálom :)

Funky + Jazz

(#28798) PortmanX válasza Lacielvtárs (#28776) üzenetére


PortmanX
csendes tag

Ugyanez nálam is a helyzet, igaz sokkal gyengébb a vasam mint a tiéd, de FH3/4, FM7 tökéletesen futott a jelenglegi kongifommal WIN11 (minden driver up to date) i7 8700/GTX 1070/16GB RAM, ultra/extreme mellett, egyelőre az egyetlen megoldás ami nálam megoldotta a gondot, hogy 30FPS-re korlátoztam a játékot, úgy tökéletesen megy ultra-high settingen 1080p-ben (engem annyira nem zavar a 30FPS), de videók és kommentek alapján látom és tudom hogy simán mennie kellene eme korlátozás nélkül is - FH5 az egyetlen játék amivel ezt tapasztalom. Ha 60FPS-re lövöm be vsync mellett, folyamatosan szaggat, teljesen mindegy mit módositok a settingsben.

(#28799) rdt89


rdt89
addikt

Csináltam egy saját pályát, olyan jó volt és kreatív, erre tesztnél megzavarodott a helyezés jelző, az AI-k már a startvonalnál elkezdtek tolatni, pedig ahogy lerakott a program semmit nem variálva mentem előre és szerkesztettem a pályát. 3 órám ment a levesbe, mert ez az event lab szerkesztő egy nagy rakás sz.r . :(

(#28800) Mikiller


Mikiller
aktív tag

A térkép déli részén milyen kocsi kell a speedtrap-hez, ami egy folyóban van? Már vagy 15 kocsit kipróbáltam, de mind megakad a vízben, bármilyen irányból megyek. Ez az egy hiányzik már csak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.