Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28251) batai15


batai15
félisten

Mostani frissítéssel játszhatatlan a játék . Rengeteget tölt , gondolkodik kifagy.

(#28252) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

En tegnap elajandekoztam vagy 50 Pontiac TransAm-t reggelre mind visszajott :W
Kar hogy az autos pontok nem tuntek el, lehetne megint SWS szerezni :C

[ Szerkesztve ]

(#28253) csab991 válasza Win-T (#28244) üzenetére


csab991
senior tag

Nekem kétszer is elküldték szóval négyezerrel lett több. :DDD

(#28254) laceszgamer válasza batai15 (#28251) üzenetére


laceszgamer
addikt

Akkor nem csak nekem jött ez elő, eddig semmi gond nem volt, most meg nem egyszer jött elő ez a sávszélesség üzenet. patch előtt 100+ óra alatt talán egyszer láttam, most meg kb végighajtok az autópályán és nyugati irányba mielőtt a körforgalomhoz érek kb fixen elő tudom hozni.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#28255) homerhamm válasza NoMagix (#28250) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem tegnap semmi gond nem vokt, csak kétszer láttam hibaüzenetet, de nem zavart. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28256) NoMagix válasza HUNgabus (#28252) üzenetére


NoMagix
addikt

Aha, akkor tőled kaptam !?! ;] :DDD

homerhamm: te szerencsésebb voltál! :)

[ Szerkesztve ]

(#28257) ETOM válasza ETOM (#26731) üzenetére


ETOM
addikt

Nah a patch is javított a dolgokon +a tegnapi radeon driver megszüntette a fura rendszámot és egyéb grafikai bugokat. [link]

[ Szerkesztve ]

(#28258) motifator válasza Qkackca (#28247) üzenetére


motifator
senior tag

:D Én voltam, 6. szintű Porschéval rongyoltam az esélytelenek nyugalmával, 4. lettem.

Funky + Jazz

(#28259) keneseig


keneseig
tag

Tuningoknál milyen adatból látom, hogy mennyire tapad a kocsi az úthoz? Az oldalirányú gyorsulás mit takar? Ha kisebb akkor jobban tapad talán(nagyobb szám jobban driftel talán)?

(#28260) batai15


batai15
félisten

Ebbe a los jardinesbe mivel lehetne meg csinálni az eventet ? Olyan autóval aminek a nevében ott a GT nem adja meg .

(#28261) Qkackca válasza motifator (#28258) üzenetére


Qkackca
őstag

Akkor szia és gratula. Én meg 4-es X5-össel csapattam :)

keneseig: az oldalirányú gyorsulás, az pont fordítva van, minél nagyobb annál jobb ha a tapadás a lényeg. Driftnél általában meg fordítva, ott pont a tapadást szeretnéd elveszíteni, kontrollált formában.
Másik meg most már ott a gumi típusa a tuningoknál, abból sejtheted jó lesz-e az neked.

batai15: nem a nevében kell GT-nek lenni, hanem a kategóriájának. Szűrj a garázsodban vagy a boltban rá, a képernyő alján ott a kiírás melyik gomb lesz jó neked.
De pl: bmw m6, jaguar f-type, stb.
Én ültetett m6-al csináltam, de annyira nem jó, mert hamar leér az alja, aztán elpattan a fenébe és nem adja meg :D

Amúgy ha már ajándékozás: amikor délelőtt játszottam, kaptam üzit hogy ajándékot kaptam.
Odamentem, aztán semmi...
Este a patch után meg az üzenetek közt ott van hogy az ajándékod elküldve...
Mondom ja, kapnom kellett volna, nem küldenem...Magamtól most nem ajándékoztam, szóval vicces.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28262) Win-T válasza HUNgabus (#28252) üzenetére


Win-T
senior tag

Én is kaptam egy gift Trans Am-et tegnap, véletlen lenne? :)
Sajnos nem jegyeztem meg a küldő nevét. :(

(#28263) Qkackca


Qkackca
őstag

Na így már jó az Arcade. Egyedül is megvan 3-4 perc alatt :)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28264) plejik


plejik
addikt

Nem tudom milyen frissítés jött a,de nekem boxon szánalmas gyorusatazas eszméletlen lassú , versenyek után is sokat kell várni. És ilyen az érkezés utazás után...
Most jelenleg egy rakás Sz..r a játék nálam...

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28265) parandroid válasza plejik (#28264) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Máshol is panaszkodnak. Nekem minden tökéletes. :F
Sőt, még online módban is van forgalom is az utakon. Mentem egy eliminatort is, látok mindenkit, tudok kihívni. Arcade-et majd ki kell még próbálnom. Ja, PR feladatok is jók voltak, egyszer kaptam egy még 1 kmph kell üzit, na, mondom, itt van megint, de kiderült, hogy tényleg annyi hiányzott a speed zone-nál. :DDD

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28266) NoMagix


NoMagix
addikt

Remélem hamarosan jön egy patch a patch-re, mert ez így elég gáz!

[ Szerkesztve ]

(#28267) plejik válasza parandroid (#28265) üzenetére


plejik
addikt

Hát elég gáz ja...
:W

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28268) Bep válasza plejik (#28264) üzenetére


Bep
senior tag

Dettó a grafika is. Az egyik futamot 5p után így töltötte be SX-n.
Amúgy játék indítás után egy-két töltés oké, majd utána kezdi el csinálni a végtelen töltéseket és a randa grafikát. De fejezet közben nem merek kilépni, mert akkor újra kell kezdeni, nem menti el.
Onlineban továbbra sincs nálam autó, üres az autópálya is. Offlineban rendben van, csak az 50m popup és lod szint váltása zavaró továbbra is.

(#28269) parandroid válasza parandroid (#28265) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Upsz, mégsem: [link]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28270) Kisgépkezelő válasza keneseig (#28259) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Semelyikből. Sajnos nem igazán számolja jól a dolgokat a Forza, úgyhogy nem ér semmit az egész. Ha magadnak tuningolsz, akkor vedd figyelembe, hogy nem az a jó, aminél jó nagy számok vannak, hanem amit jó érzés vezetni. Ha másoktól töltesz le, akkor szintúgy. Például ha feltesz az ember egy hátsó szárnyat arra mindig + tapadás pontot oszt a játék. Ha felteszed maximumra a leszorítóerőt, akkor még oldalirányú gyorsulásra is kapsz pár tizedet.
Aztán lehet, hogy a végén akkora a leszorítóerőd hátul, hogy elemelgeti az első kereket, aztán valójában hiába jók az értékek, úgy fog fordulni, mint egy csatahajó. De fordítva is simán lehet, hogy elöl sok a leszorítóerő, a hátulja meg csak lifeg a kocsinak aztán minden kanyarban meg akar pördülni, pedig az értékek alapján nem azt várná az ember.
Az egyetlen dolog ami letöltött tuningnál elárulja, hogy az most jól fog e tapadni, vagy sem, az az, hogy kitől töltöd le. Ha olyan embertől töltöd, aki általában, jó tuningokat oszt meg, akkor jó lesz, ha nem akkor bármilyen értéket ír a játék, attól még lehet, hogy egy kalap trágya.

Sajnos a váltóknál is előfordul ugyanez a hiba, hogy irreálisan javulnak az értékek egy több sebességes váltó beépítésétől. Teljesen általános, hogy végsebességre ad +1-2 pontot gyorsulásra meg akár 3-at is, csak azért, mert lecserélem az 6-os váltót egy 9-10-esre. A tuningok közt persze nagyon jól mutatnak ezek, csak aztán letölti az ember a tuningot amivel állítólag úgy fog gyorsulni és menni a kocsija mint egy egy osztállyal feljebbi, de nem ez lesz a valóság.
A valóság az, hogy nem gyorsul sehova, mert az első 4 fokozatban kipörög a kerék, a végsebesség nem a sebességfokozatok számától függ, az pont ugyanannyi lehet 5 fokozatúval is, mint 10 fokozatúval, ha rendesen be van állítva az áttételhossz. Az meg általában nincs, úgyhogy simán van, hogy még lenne ereje a kocsinak, de még a 10 fokozat is elfogy, megy az idiótája nem állítja be. Super7-ben minden leosztásban van legalább 2-3 ilyen. Ha rászánja magát az ember, hogy rendesen beállítsa a 10 fokozatú váltót, akkor meg az lesz a vége, hogy kicsit megnyújtja a végáttételt, hogy rajtnál ne pörögjön ki a kerék. Ezzel a felesleges 3-4-5 fokozat szépen ki is kerül a képből, és a végén marad egy jó, az igazinál pár tucat kilóval nehezebb 6 fokozatú váltója, amitől a játék szerint meg kéne, hogy táltosodjon az autó, de nyilván nem fog. :(((

csuvicsuva: Nem. Ezekkel az erős RWD-kkel nagyon finoman kell bánni, mert nem csak kanyarodni, de kigyorsítani se egyszerű velük, a velük egy kategóriában lévő egyéb autókhoz képest. Semmi kanyarba állat módjára keresztbe bevágódás, inkább mint a 30-as évek versenyautói, ahol már megvolt az 500 lóerős V12, de még mindig merev hidas futóműveken és keskeny diagonálgumikon kellett valahogy a pályán tartani az autót.

Qkackca: Én is most kaptam csak meg az üzeneteket szép sorjában a még régebben elküldött ajándékok után. Vagy a peccs segített őket hirtelen célbajuttatni, vagy mindenki most vette át az előző két napban, heti események befejezése után.

parandroid: Most trollkodhatnék. Nem fogok, de a szándék az megvan, csak van önuralmam. ;]

[ Szerkesztve ]

(#28271) parandroid válasza parandroid (#28269) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Quit, és restart, az autó megvan, meg kaptam egy McLaren P1-et. Na, ez vajon honnét jött? Nem üzenet, vagy gift, csak bevillant, hogy lett egy ilyenem.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28272) Qkackca válasza Kisgépkezelő (#28270) üzenetére


Qkackca
őstag

Az ajándékok ügyében én is erre jutottam, valószínűleg túlterhelt a postás, csak most ért ide az üzenet.

Az ugratós árkádot viszont szerintem nem tudnám egyedül megcsinálni.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28273) Wesder válasza parandroid (#28271) üzenetére


Wesder
félisten

FM5 gift autó gondolom. Ën is arra vàrok.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28274) batai15 válasza Qkackca (#28261) üzenetére


batai15
félisten

Gt kategóriát nem találtam. :R

(#28275) nincsnév007 válasza batai15 (#28251) üzenetére


nincsnév007
őstag

tisztára olyan lett a játék mint ha ssd-ről vissza mentem volna hdd-re.

(#28276) CJ4567 válasza laceszgamer (#28254) üzenetére


CJ4567
veterán

Ha PC-n játszol, a legújabb NV driverek hibákat okoznak a H5-ben, tedd vissza a 496.49-et.

No Sana No Life

(#28277) NoMagix válasza batai15 (#28274) üzenetére


NoMagix
addikt

A saját garàzsodban nézed? Lehet nincs még olyan neked!
Nézd meg az áruházban, ott tudsz venni megfelelő darabot!

(#28278) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A vízeséses, szobros történet accolade csak nekem bugos még mindig.???

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28279) Qkackca válasza batai15 (#28274) üzenetére


Qkackca
őstag

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28280) batai15 válasza NoMagix (#28277) üzenetére


batai15
félisten

Akkor lehet ez lesz. Megnézem később .

(#28281) motifator válasza Qkackca (#28261) üzenetére


motifator
senior tag

Köszönöm :) A legjobb eredményem volt eddig.

Nálam az új patch eddig (lekopogom) stabil, egyelőre nincs anomália, a speed arcade simán kivitelezhető egyedül.

Funky + Jazz

(#28282) HUNgabus válasza Win-T (#28262) üzenetére


HUNgabus
senior tag

nem írtam alá őket nehogy "jöjjenek" a jókívánságok :DD

más:

levettem minden videó és grafikai beállítást min. hogy ne pörögjön a gép egy 50 körös "verseny" alatt, erre kiírja hogy újraindítás kell, 20p homokóra a bejelentkező képernyőn, ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#28283) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#28270) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ötödik sebességben is kifarolt, pedig esküszöm, hogy nem nyomtam neki akkora gázfröccsöt. :DDD

Open Ultimate drift challenge: tegnap este kipróbáltuk, Fizzie fél percenként mondta, hogy hopp egy ultimate, én meg káromkodtam, mint a jegeseső, aztán én is elkaptam a fonalat és mindkettőnknek megadta a két pontot és a 'conöt pénzt.

Online: mentünk néhány versenyt, a töltés olyan lassú, hogy értelmet nyert a Sleepy emote. Verseny közben beszélgettünk, komolyan mintha egy párhuzamos univerzumban játszottunk volna. Nálam aránylag tűrhető volt, nagyjából láttam minden ellenfelet, viszont Fizzie folyamatosan más állást mondott, mint ami nálam ki volt írva és azt mondta, hogy látszólag nem előzte meg senki, még akkor sem látott ellenfelet, amikor szóltam neki, hogy térkép alapján éppen mögötte vannak. Miután kiléptünk, maradt a multiverzum, én láttam őt, ő nem látott engem azután sem, hogy vagy ötször újra összekonvojoztunk. :( Pedig még rommá is törtem az autóját, de ő ebből nem érzékelt semmit. ;] Az arcade viszont tényleg nagyon jó lett, bőszen lehet farmolni.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28284) ETOM válasza .LnB (#28278) üzenetére


ETOM
addikt

Nekem megadta azt már múltkor. Igaz sokszor próbáltam. Amit nem adott be az az ek balam szobor, de most az is jó már.

(#28285) Win-T válasza csuvicsuva (#28283) üzenetére


Win-T
senior tag

Én komolyan mondom ennél a játéknál már valami az alapokban lehet nagyon brutálisan elkefélve ha egy hónap alatt sem képesek viszonylag normálisan helyrepofozni.
Egy fél év fejlesztési időt egész nyugodtan hagyhattak volna neki mert ordít róla, hogy ez bizony még nincs kész.

(#28286) parandroid válasza Win-T (#28285) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

És akkor pontosan mit is tudtak volna kiadni a karácsonyi szezonra? A Halo multiját? ;] Vagy a tavalyra ígért Motorsportot, amivel be sem merik vallani, hogy hol állnak? ;] ;]

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28287) rdt89 válasza Win-T (#28285) üzenetére


rdt89
addikt

Szerintem se az idei évre lett tervezve a kiadása, de 2 évet már nem mertek kihagyni Forza nélkül, ahhoz képest viszont marha jó játék, meg amúgy is szerintem élvezetesebb mint a 4 és változatosabb. :)

(#28288) homerhamm válasza rdt89 (#28287) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem az FH2 is hangulatosabb volt mint az FH4. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28289) Sidorovich


Sidorovich
senior tag

Nálam is kritikus hibák jönnek elő az új patch óta, Series X-en. Autó tuningolása után a mentés popupnál megakad, végtelenségig pörög, pár perc után meguntam és bezártam a játékot. Újraindítottam, majd töltőképernyőnél kilépett a konzol főmenüjébe. El is kezdett gyomoridegem lenni, mondom ha most a mentés képernyőn való bezárás miatt ha sérült a profilom és kezdhetem elölről... :U

Azóta megint tuningoltam 1x, megint végtelen mentés folyamatban képernyő. Bezártam és nem játszom inkább, nem lehet. Kíváncsi lennék milyen a QA a fejlesztőknél mert ez egy basic smoke teszteléssel ki kellene jöjjön, elképesztő az igénytelenség a játékiparban az idén. Ráadásul itt most konzolról (is) van szó, még rá se lehet fogni a millió hardver/driver kombinációkra. :W

(#28290) .LnB válasza ETOM (#28284) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na de mi lehet a trükk. Nem fogadja el a vízesésen belül?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28291) ETOM válasza .LnB (#28290) üzenetére


ETOM
addikt

Én úgy csináltam, hogy fókuszt is megnyomtam a fotó előtt (X gomb) elég közelről, hogy pont benne legyen a három szobor. A fotózás után nyomtam egy B-t a kontrolleren és ez után léptem tovább az A-val.
Hogy ennek mi értelme ne kérdezd, de beadta. :D

[ Szerkesztve ]

(#28292) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Minden heten raebredek trial eventek kozben, hogy mennyi balfasz jatszik. Nalam ki van kaocsolva minden assist es be tudok venni egy kanyart egy hatso kerekes autoval. Talan 2 ember meg ilyen a maradek 5bol. A tobbi faltol-falig kozlekedik.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28293) Win-T válasza parandroid (#28286) üzenetére


Win-T
senior tag

Ez engem hol kell érdekeljen? Ha nem tudok határidőre készre csinálni egy melót akkor nem vállalom be. Ha én félkészen, tele hibákkal adnék át az ügyfélnek valamit akkor jogosan háborogna. Csak mi játékosok vagyunk ilyen hülyék, hogy lenyeljük megint a sokadik békát is.

(#28294) csuvicsuva válasza Win-T (#28285) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Emlékeim szerint az előző részben is voltak anomáliák az online versenyeken jóval a megjelenés után (nem hetekről, hónapokról beszélünk), de erre talán leginkább CJ4567 tudna válaszolni, aki többnyire online versenyez.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28295) CJ4567 válasza csuvicsuva (#28294) üzenetére


CJ4567
veterán

2021 márciusától kezdtek az anomáliák előjönni, miután kiadták Steam-re is a játékot. :( Előtte nem volt semmi gond, nagyrészt működött az online rész, néha le-le dobált, de elég ritkán, simán tudtál órákig játszani.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28296) Döglött Róka válasza Win-T (#28293) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Torold le akkor;)

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28297) csuvicsuva válasza CJ4567 (#28295) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hmm, Steamesek teljesen külön vannak, vagy velük is megy a crossplay? Mert ugye ez már day1 megjelent ott is.

Xbox-Xbox, Xbox-PC Win, Xbox-PC Win-Steam(?), PC Win-Steam(?)

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28298) .LnB válasza ETOM (#28291) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tudod hogy adta meg? Úgy, hogy nem mentem be a vízesés mögé. Hanem kintről fényképeztem le, úgy, hogy nem is látszódtak a szobrok. :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28299) gduck


gduck
addikt

Hát eddig csak hibás volt a játék, most viszont már játszhatatlan! :W F****mért nem lehet egy játékot a kiadása előtt BÉTATESZTELNI?! Mert ez jelenleg pontosan BÉTA fázisban van!

[ Szerkesztve ]

(#28300) Wesder válasza gduck (#28299) üzenetére


Wesder
félisten

Az uninstall sokat segíthet. Legrosszabb esetben csak megnyugszol.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.