Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29651) floatr válasza lastmohican2 (#29650) üzenetére


floatr
veterán

Nekem akkor adta be a ládát, amikor a feladatok listájában rákattintottam megint a kincsvadászatra.

(#29652) rdt89 válasza lastmohican2 (#29650) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem csak akkor adta be a ládát, ha azzal a kocsival mentem érte, amivel a feladatot is teljesíteni kellett.

(#29653) zsiz


zsiz
őstag

[kép]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29654) csuvicsuva válasza zsiz (#29653) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Kell, kell, kell.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29655) homerhamm válasza zsiz (#29653) üzenetére


homerhamm
addikt

Viszik őket Mehikóba. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29656) homerhamm


homerhamm
addikt

Tippek arra, hogy a szezonális feladatok közül mi lesz bugos? :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29657) Qkackca válasza homerhamm (#29656) üzenetére


Qkackca
őstag

A heti forzathon-ból egy feladat, a napi forzathonból min. 1, a kincsvadászat tuti, ja meg a tour :D

zsiz: az komoly rakomány

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29658) homerhamm válasza Qkackca (#29657) üzenetére


homerhamm
addikt

Erre nem tudok mit mondani.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29659) Qkackca válasza homerhamm (#29658) üzenetére


Qkackca
őstag

1. :DDD
2. Én igen: 155 099 078, G sprint night test v1, csináltam egy rövid, éjszakai pályát, mert nálam meg sose akart éjszaka lenni...(csak az a lényeg éjszaka legyen, nem kell a lámpásoknak látszania), ha nem találsz jobbat akkor :R
3. jól mellé lőttem az előző tippel

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29660) stillmatic válasza homerhamm (#29658) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Próbáld így.

[link]

(#29661) homerhamm válasza Qkackca (#29659) üzenetére


homerhamm
addikt

Na, beadta pálya nélkül is, épp mikor lefotóztam egy másik autót a promóba. Kéne a játékba egy működő óra. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29662) homerhamm válasza homerhamm (#29661) üzenetére


homerhamm
addikt

És mért kaptam meg a Ford Puma FE, BMW x5 FE, megy egy harmadik FE autót mikor nem is vettem meg még semmi DLC-t??? Meg valami királyi fanfár dudát? Wtf???

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29663) homerhamm válasza homerhamm (#29662) üzenetére


homerhamm
addikt

Újrqindítottam, már nem tudok beszállni, a piactérre akar irányítani, megnyugodtam. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29664) Menni válasza homerhamm (#29662) üzenetére


Menni
csendes tag

Azt én is kaptam, vip csomag. Csak én még mindig tudnám használni azokat.

(#29665) floatr


floatr
veterán

Uhvazz
FH4 trial stock Caterham S1 802 RWD vizes pályán, meg a jó édes...

(#29666) homerhamm válasza Menni (#29664) üzenetére


homerhamm
addikt

Akkor nem csak én kaptam. Kedves PGG már sok értelmetlenséget csinált idén. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29667) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudtam tegnap játszani, az a lámpás accolade teljesíthető már?

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29668) motifator válasza .LnB (#29667) üzenetére


motifator
senior tag

Igen, a homokdűnék tele vannak lampionnal.

Funky + Jazz

(#29669) .LnB válasza motifator (#29668) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Köszi az infót! ;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29670) homerhamm válasza .LnB (#29667) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem nem volt bugos, pedig három külömnöző autóval csináltam meg. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29671) .LnB válasza homerhamm (#29670) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tessék?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29672) homerhamm válasza .LnB (#29671) üzenetére


homerhamm
addikt

Nekem nem volt bugos, pedig három külömböző autóval csináltam meg a feladatot :D

Írni se tudok. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29673) .LnB válasza homerhamm (#29672) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én nem is írtam, hogy bugos volt. Csak egyszerűen nem volt időm tegnap játszani vele. :DDD

"Írni se tudok."
Szóval inkább olvasni nem tudsz. ;) ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29674) Qkackca válasza floatr (#29665) üzenetére


Qkackca
őstag

Valóban, pedig tök könnyű.
Nem vagyok rwd mágus, aztán mégis simán nyerem, mindegyiket, csak a többiek nem végeznek 7-nél előbb...
Mondjuk esőben, taknyon általában jól megyek :P

Viszont a 4-be már van bug, a modern muscles verseny 3.ját nem jelzi a térképen nekem...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29675) csuvicsuva válasza Qkackca (#29659) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Nekem működött, köszi és ment a like. Ha odafigyelek, még a versenyt is megnyerhettem volna. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29676) Qkackca válasza Qkackca (#29674) üzenetére


Qkackca
őstag

Másodjára meg is lett a trial, első körben kilépett 3, a másodikban jól álltunk, de hibázott az egyik aztán kilépett, bár úgy is jók lettünk volna, így nyertük ezt is. Harmadikra meg mindegy mi, ha nyerek, de a másik is előzött kettőt, így jók lettünk :)

A modern muscle 3. versenyénél az lehet a baj, hogy az aszfaltos versenyt földutasnak jelzi a bajnokság kezdeténél az eseményinfó, így a térképen nem jelenik meg az ikonja, de ha a starthelyhez megyek, onnan indítható, teljesíthető.

csuvicsuva : örülök ha segített. Ja, egy idő után jöttem rá hogy nem rendes versenyt akarok, hanem 'csak' fotózni, így a lassítónak való helyet csak később vettem észre, gondolván, hátha úgy nyerhető is lesz a dolog :DDD :R

szerk: és állat a viper motoros camaro ;]

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29677) parandroid válasza Qkackca (#29676) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Túl vagyok vagy 6 próbálkozáson, de elegem lett a láthatatlan akadályokból, meg hogy időnként a semmin megpattan az autó, mint a gumilabda, és átdobja magát az út túloldalára, hogy a csapattársak belevágnak az út menti bodegába, vagy csak kilöknek a checkpoint mellé, illetve ha féktávon lassítanék, úgy megy át rajtam a mezőny, mintha egy csapat debil óvodás játszana a leesni próbáló lufival.

El voltunk kényeztetve az utolsó 2 hét trialjaival, de szerencsére visszatért minden a régi kerékvágásba.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29678) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hiányzik egy útvonal felfedezése...de nem találom, hiába folyik ki a szemem, akkor sem. Bosszantó.

(#29679) csuvicsuva válasza parandroid (#29677) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem Qkackca az FH4-es trialre írta, de igazad van, csodálkozom is, hogy senki nem említette még.

Nálam eddig azok jöttek, akkik nem tudnak vezetni. Nekem még a Lotus Cortina van feltuningolva valamelyik korábbi PR Stunt miatt, amelyik lassabb, meg nem is a legstabilabb, de ha a többiek előre tudnának menni, akkor még meg is lehetne. Ha én indulok az élről, akkor még majdnem élre is tudok állni, de az első lassú kanyarban ledarál a teljes csapat...

Melyik autóval próbálkozol, próbálkoztok?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29680) csuvicsuva válasza ProEvoFan (#29678) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Acsit már gondolom te is megkaptad? Ha igen, akkor engedd el, teljesen random fog megjelenni, amikor nem számítasz rá. Nekem például egy versenyen.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29681) motifator válasza csuvicsuva (#29679) üzenetére


motifator
senior tag

Én nem éreztem olyan tragikusnak, felkészítettem 3 autót, de végül a Shelby Daytona lett a nyerő, elsőre meglett, pedig a csapat annyira nem volt ütős. Az első futam bukta volt, ketten kiléptek, utána buli volt :) Egyébként DJ tuningját töltöttem le hozzá, szerintem állat.

Funky + Jazz

(#29682) csuvicsuva válasza motifator (#29681) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, kipróbálom. :R

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29683) ProEvoFan válasza csuvicsuva (#29680) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, achievement megvan. Köszönöm, akkor várom. :)

(#29684) floatr válasza Qkackca (#29674) üzenetére


floatr
veterán

Hát akkor grat, mert én végigpippantottam az egészet. Fel is adtam a francba. De valószínűleg valaki farfekvéssel született, mert az egyik utcai is RWD S2

A FH5 trialra nekem GT40 MKI volt a nyerő

(#29685) csuvicsuva válasza motifator (#29681) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Tényleg nagyon jó a Shelby, viszont ha az első két verseny nincs meg, a Chatedral Circuit sajtreszelővel rej... Ha az első versenyen falbaállás van, akkor az első három úgy elmegy, hogy nem lehet őket elkapni. Viszont a Shelby falra drifteléssel is képes megelőzni a drivatarokat, csak az kéne, hogy én induljak mögülük az első versenyen, akkor talán nem engem darálnának le.

ProEvoFan: az most nem rémlik, hogy accolade is van-e hozzá, de gondolom nem döngeted a ranglistákat. ;) Fizzie három hiányzó útnál akadt meg, aztán egy esti Arcade maratonnál meglett neki a maradék.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29686) Qkackca válasza csuvicsuva (#29679) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, az a gondolatmenet még a 4-re vonatkozik többnyire.

5-re pedig a zöld lapos új Jag, igaz kategória tetejére azt sem lehet tuningolni...vagy legalábbis nekem nem sikerült, de így is megvolt elsőre :)

29684: igen, farmotor, hatsokerékhajtás, s2. Az első versenyt azért ennél is újra kellett kezdeni mire rájöttem hogy működik a fránya gép ('19 gt3 rs) :DDD
Az s2-es porsche 911 bajnokság is inkább csak simán s2 porsche, mert nekem engedte választani bármelyik s2-es porschét nem csak a 911-et.

Más nem vette még észre, ha a heti feladatokhoz akar rövidített pályán menni akkor konvojban számolja, egyedül meg nem a rövid pályákat (fh5) ?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29687) hülyegyerek válasza csuvicsuva (#29679) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Lolával 3. próbálkozásra meglett. A legelső tuningot szedtem le hozzá, handlingre egy kalap szar, viszont simán legyorsulja a Shelbyket meg a 917-eket.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#29688) r4pt0r válasza ProEvoFan (#29678) üzenetére


r4pt0r
tag

Nagyon nézni kell nagyítva, nekem kettő hiányzott és vagy 20 percig kerestem, és tényleg egy fél kocka kellett egy útból. Sajnos ez ilyen :D

(#29689) homerhamm válasza r4pt0r (#29688) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálam az bugos. Még nincs meg minden út az 100%, de megadta az acsit. Szép. :(((

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29690) r4pt0r válasza homerhamm (#29689) üzenetére


r4pt0r
tag

Az achit megadja pont ezért szerintem, mert az utolsókat nehéz észrevenni. Valami 5-10 el kevesebb út kell mint a játékbeli "elismeréshez".

(#29691) ProEvoFan válasza csuvicsuva (#29685) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, az elismerés hozzá 99,75%-on áll. :)
Ranglistákat döntögetni nem fogom, de a cél a stabil 10K-ban benne lenni és megcsinálni minden elismerést, amit csak tudok. A kreatív elismerések azok kivételek.Például soha nem lesznek meg a tunning, festés letöltések/likeok/használat számok.

[ Szerkesztve ]

(#29692) .LnB válasza ProEvoFan (#29691) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mi van veled? Tegnap ez fogadott: [kép] :D
De így is maradnak, mert én már csak akkor jatszom vele, amikor megcsinálom a fesztivál feladatokat. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29693) ProEvoFan válasza .LnB (#29692) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Semmi extra.
Haladok a riválisok elismerésekben. :)

(#29694) NoMagix válasza ProEvoFan (#29693) üzenetére


NoMagix
addikt

Én is kaptam tőled szép számmal a riválisban, ahol tudom ott vissza dobom a labdát. ;]

(#29695) csuvicsuva válasza ProEvoFan (#29691) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Letöltések még csak-csak, de a like az sajnos fehér holló. Próbáld meg azt ha nagyon ráérsz, hogy sok autót átszínezel (akármilyen egyszínűre) és megosztod. Nekem az előző részben jött belőlük némi kredit.

A riválisnál én is néztem, amikor két percenként jött az értesítés, hogy megint mentél egy időt. :D

Qkackcka: nekem simán számolja a rövid versenyeket.

hülyegyerek: te elbírtál a Lolával, akiket mellém dobott, ők pedig többnyire nem. :DDD Én sem mertem bevállalni, a Cortina meg ugye lassabb volt, ott egy esélyem lett volna, ha előre tudok kerülni, hogy ne belém rongyoljanak. A Shelby is lassabb, viszont sokkal jobban irányítható. Majd meglesz, ha meg nem, akkor nem. Harmadik versenyt még egyszer nem fogom bevállalni, mert az szinte esélytelen. Aki az első kettőn alig szerez pontot, az ott már nem fog és sajnos nem ők lépnek ki.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29696) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

Fuu basszus a sok Project Cars 3-azás után, ki szedtem az összes achit és hát a DLC time attack, pace setter versenyek lehoztak az életről de meglettek, nagyon érződik, hogy itt hatalmas késleltetés van a kormányzás és az input között... Vadi új FH5-ös kontroller és PC3-ban 0 deadzone mellett a legkisebb mozgást is átveszi a játék iszonyat kicsit és finoman lehet kormányozni. FH5-ben is 0 deadzone de a joy-t már majdnem a feléig elhúztam mire ingame látok is animációt hogy tekeri a kormányt és az autó se kanyarodik így nem csak animáció késik hanem valahogy jól el van k.rva a kontroller 0-100 zóna a játékban. Nálatok is hasonlóan érzékeli a joy -át? esetleg valami opció amit érdemes lehet megpróbálnom mert igy tényleg csak a két véglet között pöcögtetem a joyát...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29697) lo_jo válasza AsakuraDave (#29696) üzenetére


lo_jo
senior tag

Vezetékesen és egy sima mezei Asus BT 4.0 adapterrel is hibátlan az XSX kontrollerrel. Szerintem a játékban semmilyen beállításhoz nem nyúltam, minden úgy van, ahogy kitalálták. Minimális deadzone után, gyakorlatilag tized fokok után már fordul a kormány. Nézd meg Windowsban, hogy mit mutat a tengelyekre, esetleg próbálj ott egy kalibrálást. Ja és nézd meg, nincs-e fw frissítés. Kábelen csatlakoztatva az Xbox Accessories app intézi.

(#29698) CJ4567 válasza AsakuraDave (#29696) üzenetére


CJ4567
veterán

Vezetékesen, és BT-n keresztül is hibátlan egy Dualshock 4-el, DS4W-t használva.

No Sana No Life

(#29699) CJ4567


CJ4567
veterán

@Kisgépkezelő: A póverbuild nem mindig megoldás. ;]

No Sana No Life

(#29700) AsakuraDave válasza lo_jo (#29697) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Mivel Project Cars 3-ba mint írtam ha ráfingok és megrezzen 0.01mm-et a Joy azt is érzékeli a játék. Itt az FH5-ön belül lesz a hiba. Mindjárt rakok fel videót, de nem a legegyszerűbb szemléltetni.

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.