Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28301) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag


Hogy én hányszor éltem ezt át életem köre végén Horizonban. :D

(#28302) batai15


batai15
félisten

P1-700 milyen classt jelöl? Mostani évszakos eventbe a jaguart lehet nyerni vele.

(#28303) csaba951 válasza batai15 (#28302) üzenetére


csaba951
veterán

D-től B osztályig. Bővebben itt.

(#28304) parandroid válasza batai15 (#28302) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Azért annyira nem nehéz kikövetkeztetni, hogy 700-ig bármi. Azaz B700-ast még vihetsz, meg bármit, ami annál gyengébb. Az a vicces ebben amúgy, hogy mehetsz akár D100-assal is. :D Ha csak annyit adna meg, hogy B700, akkor B-nél gyengébbet nem engedne.

Ahogy a Trialeket elnézem, jobb is lenne. Ezen a héten se tudom, hogy lesz meg, jön mindig 3 majom C-D osztályos tragacsokkal, meg eleve én sem vagyok olyan szinten, hogy ennek a résznek az unbeatable drivatarjait megfogjam. 1-1 még csak menne, de amikor rajtnál elhúz az első 3-4, én meg a mezőny végéről indulok, onnét nekem már nincs esélyem, annyira nem vagyok jó. Hát még ha a csapattársak is 'besegítenek'. A 2. versenyen ha valaki úgy át tud jutni többedmagával az alagúton, hogy közben nem b*sszák bele egy kiszögellésbe, annak innét gratulálok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28305) CJ4567 válasza csuvicsuva (#28297) üzenetére


CJ4567
veterán

Mindenki játszik mindenkivel.

#28301 Kisgépkezelő Ha azt a kört be tudta volna fejezni, akkor letettem volna a nem létező kalapom, brutális első-második szektort ment. :Y

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#28306) Redcaster


Redcaster
őstag

Kellemetlen...
Nem tudtam patchelni a játékot, gondoltam letörlöm és újratelepítem, erre ez fogad

(#28307) DaveHutt


DaveHutt
őstag

Amióta megy a Horizon Arcade, televagyok Forzathom Ponttal. Jobb híján vettem egy Super Wheelspint. Elfogadom a jutalmat. :C

(#28308) Win-T


Win-T
senior tag

Nem elég, hogy Eliminatorban percekig autózva sem találok egy car dropot, aztán persze ledudál egy nálam 7 szinttel nagyobb verdával közlekedő tag, de a célt még fel is teszi a játék a hegytetőre ahová a bogár egyes fokozatban gyök kettővel sem tud felkapaszkodni.
Bírom mikor így minden összejön. :W

(#28309) gduck válasza Wesder (#28300) üzenetére


gduck
addikt

1 órát "játszottam" vele, 6x töltés közben (játékból kilépés, tuning után, stb.) nem csinált semmit (5 percet vártam mindig). Azaz kb. 30 perc játék volt, 30 perc szenvedéssel. Ja és mindez offline játékmódban!

Köszi a tanácsodat, de ez nem segít a játékon és azon, hogy ezt nagyon elbaltázták! Ebből is látszik, hogy jelenleg csak a kapkodás megy :(

[ Szerkesztve ]

(#28310) homerhamm válasza Win-T (#28308) üzenetére


homerhamm
addikt

Hát na, így szép az élet. :))
Az FH4-be meg volt sok fa, meg egy tó amire mindíg rácsökkent a kör. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28311) nincsnév007


nincsnév007
őstag

Szóló modban is benne van a töltés bug. :W

(#28312) CJ4567 válasza nincsnév007 (#28311) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerintem jövő héten lesz egy hotfix, ami ezeket kijavítja, legalább is remélem, mert ezzel a patch-el sikerült jópár nagyobb hibát belevinni a játékba, hiába javították ki sok másikat. :O

No Sana No Life

(#28313) nincsnév007 válasza CJ4567 (#28312) üzenetére


nincsnév007
őstag

Ritka amikor ennyire kiakadok a bugokon, de ez most valahogy nagyon szarul sikerült nekik :(remélem hamar javítják

[ Szerkesztve ]

(#28314) Apollo_21


Apollo_21
addikt

Volt anno videó a tuning testre szabásáról mint az Nfsben, kipuffogó hang stb...
Mikor is jön ez elő?

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#28315) Döglött Róka válasza Apollo_21 (#28314) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Amikor csinalsz rola egyet es feltoltod youtubera.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28316) rdt89


rdt89
addikt

De sz.r, hogy a Forzathon shop-ba csak 1-szer lehet megvenni a pörgetést és a szuper pörgetést :DDD Viszont végre a Horizon Arcade már egyedül is teljesíthető, ha úgy van, ez kellett már nagyon, rögtön meg is csináltam ma 11 eseményt. :D

[ Szerkesztve ]

(#28317) homerhamm válasza rdt89 (#28316) üzenetére


homerhamm
addikt

Tegnap én is akartam pörgetést venni, de már nekem se sikerült. :DDD Cserébe kiszedtem a két szuper Wheelspint az 50milkás Ferrariból.

Ha a Horizon Árkádban sokan vannak 2 perc alatt is teljesíthető az egész? :U

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28318) csab991


csab991
senior tag

Nem, mert a célok skálázódnak a játékosok számával, szerintem egyedül a leggyorsabb.

(#28319) Apollo_21 válasza Döglött Róka (#28315) üzenetére


Apollo_21
addikt

Oké, tehát akkor a kérdés nem jött át :D
Vagy nem lehet motor/kipuffogó hangot és egyéb dolgot úgy állitani az 5ben ahogy igérték?
Tehát ez a menü ami belett hozzá igérve nincs?

[link]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#28320) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, a frissítésig pihentetni kell a játékot. Szinte játszhatatlan a mentesek miatt. DJS is kibrult kicsit twitteren.
Azokat sajnálom, akik hétvégén akartál megcsinálni a Fesztivál feladatokat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28321) rdt89 válasza homerhamm (#28317) üzenetére


rdt89
addikt

Eddig nem nagyon voltunk velem együtt 2-nél többen, de nem hiszem, a lényeg, hogy végre egyedül is megvan maximum 7 perc alatt. :) De ahogy olvasom, skálázódik, na ez kellett volna már a 4-be is! :C

(#28322) NoMagix


NoMagix
addikt

Én barom elfelejtettem hogy festésnél belefutok a mentés cunamiba, ennek sosem lesz vége!?!
Ha kilépek dobom a kukába amit addig csináltam! :W
B@ssz@k meg az ezer pontjukat! :U

(#28323) szimszonos válasza homerhamm (#28317) üzenetére


szimszonos
őstag

Melyik Ferrariban van 2 super wheelspin?
Van még autó amiben 2 super wheelspin van?

[ Szerkesztve ]

(#28324) homerhamm válasza szimszonos (#28323) üzenetére


homerhamm
addikt

Ferrari 250 GTO

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28325) lo_jo válasza Apollo_21 (#28319) üzenetére


lo_jo
senior tag

Ez egy kép a Need for Speed Paybackből.

(#28326) csaba951 válasza Apollo_21 (#28319) üzenetére


csaba951
veterán

Garage -> Upgades & tuning (itt)

HokiHoshi (nagyon jó tuningoló)
How to Tune in Forza Horizon 5 | Basics of Tuning Guide
How to Build Fast Cars in Forza Horizon 5 | Building/Upgrade Parts Guide

Videókból látod, hogy melyik kocsikat piszkálta. Egy ilyen kocsin elmész a tuning keresőbe akkor már rá tudsz keresni a nevére. Ha megvan, akkor be tudod követni. Így minden kocsinál a tuningoknál a sor elején fogja mutatni a tuningját (ha van az adott kocsira). Ez a "rövidebb" út. A rögösebb, de jobb út ha a videók alapján megtanulod mihez és hogyan kell hozzányúlni, hogy olyan legyen a kocsi amilyent te szeretnél.

[ Szerkesztve ]

(#28327) csuvicsuva válasza CJ4567 (#28305) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Köszi, jó tudni. Lekopogom, de tegnap még mentünk három vagy négy kört online versenyen és a hosszú töltési időt leszámítva teljesen rendben volt a dolog, legalábbis abból a szempontból, hogy az történt a pályán, amit mi is láttunk. Ő SeriesX, én OneS (hozzáteszem, vicces, hogy ezen a régi masinán a Serieses és PC-s bugok, problémák harmadát sem tapasztalom).

parandroid: köszönöm a gratulációt, én belementem magamtól is. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28328) Apollo_21 válasza lo_jo (#28325) üzenetére


Apollo_21
addikt

Nanemondd...a kérdéskört direkt igy kezdtem,.,"volt egy videó ahogy egy nfs ben is alkalmatos tuningolás van..ez akkor nem került mégsem a forza5be?"
Namind1.... :W

csaba951
Értem, köszi!
Tehát amit láttam videot earlyról mint nfs csúszkás változtatások mégse lettek beletéve. :R

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#28329) GhanBuri Ghan


GhanBuri Ghan
őstag

Viszont tegnap feltűnt, hogy végre eltűnik az egérkurzor, ha megmozdítom a kontrollert :)
Erről jutott az eszembe, hogy ugyan látszólag az 5. rész csak egy nagyobb DLC a 4-hez, a hibák számából és súlyosságából úgy tűnik, hogy lényegében újraírták a kódot, mert ilyen alapvető dolog, hogy nincs kint az egér futam alatt, is hiányzott, újra meg kellett írni. A tapasztalatom az, hogy a nagyobb programok kódját addig patkolgatják, ameddig csak lehet, soha nincs idő komolyabb újraírásra, ebből jönnek a spagetti-kódok, amihez már nem is lehet hozzányúlni, mert már senki sem érti, hogy mit miért csinál, és bármilyen kis módosításra összeomlana. Szóval két lehetőség van, vagy komolyabb belenyúlás eredménye a 5. rész forráskódja, vagy a 4. részre már spagetti volt, de erőltették a további patkolást :)

(#28330) DaveHutt válasza .LnB (#28320) üzenetére


DaveHutt
őstag

Ne sajnáld, simán megcsinálható. Kifagy a mentésnél, kilépsz, vissza. Fél perc alatt megint megy a játék nextgen konzolon. 4 óra alatt letoltam a teljes sort tegnap.

[ Szerkesztve ]

(#28331) csaba951 válasza Apollo_21 (#28328) üzenetére


csaba951
veterán

Nem nézted meg amiket linkeltem, vagy csak nem fogtad fel?

[ Szerkesztve ]

(#28332) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ok, ezen a héten nem lesz Trial. Sőt, szerintem én ezt teljesen elengedem, amíg nem nerfelik le az ai-t. 4-5. hely, amit tudok hozni úgy nagy átlagban. Talán kétszer sikerült a harmadik. 20 próbálkozásból egyszer láttam valakit versenyt nyerni, meg egy 2. helyet. 5 különböző autót próbáltam, több tuninggal. Évek óta forzázok, a 4-ben minden héten minden Trial megvolt, amikor csináltam őket (a ~35-ből 25+ szezon biztosan 90+ %-os). Itt a múlt hti is csak ordas nagy mákkal lett meg, az előtte lévőkkel is vért hugyoztam, ez meg egyszerűen nem megy. El tudom fogadni, hogy béna vagyok, de amikor a heti 2 szabadnapomból az egyiknek a felét ennek a buggalmaz, fos játéknak a heti feladatai közül egyre szánom rá, és mégsem sikerül, azt hiszem, akkor kell ezt elengedni. Ezen kívül amúgy fullos a hetem, még a Horizon Open ultimate driftek hiányoznak, meg a még nem aktív napi feladatok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28333) zsiz válasza csuvicsuva (#28327) üzenetére


zsiz
őstag

Tegnap én is játszottam vagy 3 órát nagyobb hiba nélkül, csináltam az évszakos feladatokat, meg csak úgy kocsikáztam. A hosszú töltés nekem is feltűnt, meg volt néhány alacsony közvetítési sávszél hibám [link] (nem ennyire durva), bár ezt betudom a gépem teljesítményének inkább. A Trial-nak mondjuk most 3x kellett neki futnom. Elsőre tuning nélkül mentem, esélyem se volt, kiléptem. A másodikra töltöttem le tuningot is, jól is ment a kocsi, de rajtam kívül mindenki kilépett, én meg az első meg a második versenyen is felakadtam ilyen kis kiálló épületrészeken, így az is bukó lett. A harmadik simán meglett.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28334) .LnB válasza parandroid (#28332) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Pedig abszolút nem ilyen vészes a helyzet. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28335) NoMagix válasza parandroid (#28332) üzenetére


NoMagix
addikt

Bmw 2002 B700-al mentem a csapatban volt 2 A800-as és 1D illetve 2 C, így az első kettő verseny simán megvolt úgy hogy egyikünk sem tudott az élen végezni!
Viszont ezt a Pi dolgot nem értem miért jobb mint a sima A vagy B stb.. kategória?

(#28336) parandroid válasza .LnB (#28334) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Reggel 9 óta tolom, és már tegnap is csináltam 5-6 próbát. Teljesen esélytelen. :( Az első 3-4 már a rajtnál úgy meglóg, hogy nem is látod őket, nagy nehezen behozhatók, de akkor meg kell küzdened közülük az utolsóval, közben a többi meglóg. Ja, és megérkeznek a csapattársak, és beléd zúgnak hátulról.

NoMagix: B700-zal végképp esélytelen, az A800-asokat nem fogod vele megfogni, még A800-as saját autóval sem. Egyszerűen nem tudom, hogyan tovább. Én kevés vagyok az unbeatable szinthez, de mégis kire várjak, amikor a csapatból 10-ből 8x így is én vagyok a legjobb (a magam 4. helyezésével)? Persze ha ki is lép valaki, a C535-ös balfaszok a BMW-ikkel úgyis maradnak végig…

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28337) NoMagix válasza parandroid (#28336) üzenetére


NoMagix
addikt

du. egy konvoj? valaki?

[ Szerkesztve ]

(#28338) parandroid válasza NoMagix (#28337) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Trialra? Vagy mire szervezed?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28339) NoMagix válasza parandroid (#28338) üzenetére


NoMagix
addikt

persze, segítek amiben csak tudok

(#28340) csuvicsuva válasza parandroid (#28336) üzenetére


csuvicsuva
őstag

És az a legröhejesebb, hogy múlt héten nem voltak képesek felfogni az emberek, hogy alacsonyabb osztállyal sokkal könnyebb, ezen a héten meg jönnek a tuning nélküli autókkal, amikor a teteje nem a plafon (ez most így nagyon hülyén hangzott) és nem képesek kilépni, hogy a drivatar párjaik bent maradjanak és a többieknek legyen egy kis esélye.

Én nem ígérek semmit, de megpróbálhatok besegíteni. Az első pályán béna voltam, az alagutast hagyjuk, a harmadikra meg nem emlékszem.

A múlt hetit én elengedtem volna, ha hamarabb megnézem, hogy apróért szórják a Dinót AH-ban. A mostani nyereményautóval nem tudom mi a helyzet.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28341) parandroid válasza NoMagix (#28339) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Elvileg leszek délután is, amíg asszony meg nem unja, hogy itt káromkodok a nappaliban, és ki nem kapcsoltatja velem. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28342) stillmatic


stillmatic
aktív tag

A játszótér annyira bugos hogy nekem így tetszik a legjobban!
Mindhárom fordulóban látszólag egy helyen állt mindkét csapat mégis simán nyertünk! A zászlós játéknál láthatatlan autó lopta el a zászlóm de ugyanez a bravúr fordítva is sikerült, zombinál látszólag senki nem fertőződött meg közben mégis, a korona pedig a kiírás szerint végig nálam volt a végén kiderült hogy csak 31 másodpercig! :C

Vagy kemény drogosok dolgoznak a turntíznél vagy fél évvel az elkészülte előtt kiadták a játékot. Utóbbira tippelek.

(#28343) NoMagix válasza parandroid (#28341) üzenetére


NoMagix
addikt

jó, mikor "talizunk"?

(#28344) Wesder válasza stillmatic (#28342) üzenetére


Wesder
félisten

Az a T10 az PGG.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28345) Qkackca válasza NoMagix (#28337) üzenetére


Qkackca
őstag

Jelen, kb 5-ig ráérek szerintem, csak lazulás van tervben

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28346) csuvicsuva válasza parandroid (#28341) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Vagy próbáld ki Kisgépkezelő tuningját, hátha. Könnyű vele keresztbe állni, hátha a botokat sikerül vele feltartani. :DDD

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28347) ETOM válasza csuvicsuva (#28346) üzenetére


ETOM
addikt

Utolsó pályán az nagyon megy. Úgy lelehet hagyni vele többieket vicces :DDD

[ Szerkesztve ]

(#28348) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#28346) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Azért osztottam meg lassabb, de könnyebben vezethető tuningokat is. :K

(#28349) parandroid válasza csuvicsuva (#28346) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eddig a legmesszebb WorthyCheetah (ő Kisgépkezelő? :F) Lotus Elanos tuningjával jutottam, de próbáltam már Nissant, Corvette-et, meg az obligát BMW-t is. Most lassan családi kajálás, utána leszek, ha valaki erre jár.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28350) csuvicsuva válasza parandroid (#28349) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, ő Kisgépkezelő. A BMW-hez csinált egy extrém RWD-t.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.