Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29101) ProEvoFan válasza ReSeTer (#29098) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

GPUban benne van az alapjáték, akivel addig játsztól, amíg él az előfizetésed.
A játékban nem lehet komoly, értékes előnyöket szerezni valós pénzért.
Van szezonbérlet, amiben benne van a későbbi két nagy kiegészítő és három autócsomag. Az autócsomagok nem nyújtanak előnyt hiszen megvásárolható a játékban szerezhető pénzért is.
Illetve van egy Kincses láda térkép csomag ~1000 forintért, ami megmutatja a térképen az összes xp táblákat, rejtett garázsokat, de ezeket szintén megtalálod ha pont arra vezetsz, szóval ez sem olyan előny, hogy te király leszel ettől.
Honnan jött a pay to win gondolat?
Nyugodtan vedd meg storeban vagy GPUban, mert remek szórakozás. Számomra az Xbox felhozatal legértékesebb darabja. :K

[ Szerkesztve ]

(#29102) parandroid válasza ReSeTer (#29098) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vannak autók, amik csak car passban érhetők el. Plusz jönni fognak a kiegészítők is, új helyszínekkel, amihez magát a kiegészítőt is meg kell venned. Szóval ha mindenképpen megvennéd a játékot, és minden tartalmat látni szeretnél, az ultimate verzióval jobban jársz, abban a fentiek mind benne vannak.

De előtte próbáld ki, mert nagyon más játék, mint az AC. 300 ft egyhavi Game Pass Ultimate, abban van PC-s game pass is, amiben az alapjáték benne van.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29103) Wesder válasza ProEvoFan (#29101) üzenetére


Wesder
félisten

Ha nincs meg a car pack, akkor a benne lévő autót bem tudod megvenni CR-ért.

Szerk.
EA jàtékkal jàtszott utoljàra arcade autós jàtékot. Érthető, ha azt hiszi hogy pay2win.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29104) ProEvoFan válasza Wesder (#29103) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Biztos?
Akkor elnézést, ezt rosszul tudtam.

Win-T
Nekem is összeadódott.

(#29105) Wesder válasza ProEvoFan (#29104) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, azok az autók, amik Car Packból vannak, pl Welcome Pack, vagy Formula Drift Car Pack, (és még a sok màsik, ami jönni fog) csak akkor vehetőek meg, ha az adott Car Pack meg lett vàsàrolva.
Hàtrany igazàból ezzel nem éri az embert.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29106) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Szőrszálhasogatás:

Nem jobb ajánlat a sima PC pass? Azt írja, hogy 300ft-ért most 2 hónapot kapok. Vagy valami csavar van benne? A plusz tartalom most nem érdekel, csak kiakarom próbálni a játékot.

Lehet valahogy előtölteni a játékot előfizetés előtt? Lassú net, több nap mire lejönne, azzal is nyernék napokat.

(#29107) Win-T


Win-T
senior tag

Megadta azt a nyamvadt elimnatort csak nem azonnal, kellett még egy háromnegyed órát kolbászolnom erre-arra a játékban és egyszercsak kiírta, hogy megvan.

Azt számolgatom, hogy akkor most a winter seasonban kész van minden, a hátralévő napik még adnak négy pontot akkor az S2 összpontszámom 197 lesz. A következő tavaszi szezonban 68 pont elérhető, ha megszerzem mind akkor 265 ponttal zárom az idényt. Az Aventador meg 266 pontnál jár.

Beszoptam?

(#29108) parandroid válasza ReSeTer (#29106) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nézd meg pontosan, mit ajánl fel, miután bejelentkeztél. Nemrég sokaknak a game pass ultimate-ből 3 hónap volt 300 ft. Ez teljesen kiszámíthatatlan, azt vedd, ami épp kedvezőbb.

Amúgy azt én sem tudom, a PC verzióhoz is kell live gold, hogy elérje az ember a multit? :F

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29109) parandroid válasza Win-T (#29107) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

* 200-nál.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29110) Wesder válasza parandroid (#29108) üzenetére


Wesder
félisten

Hogy kellene màr hozzà Gold? :F

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29111) Win-T válasza parandroid (#29109) üzenetére


Win-T
senior tag

Ah, jogos... ezt benéztem. Akkor meglesz az mégis. :R

A Peel P50 az honnan fog jönni? Sehol nem találom.

[ Szerkesztve ]

(#29112) parandroid válasza Wesder (#29110) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Passz, nem tudom, sose játszottam xbox játékkal pc-n. De xboxon kell, szóval ez így igazságtalan. :U :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29113) parandroid válasza Win-T (#29111) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ehavi utolsó szezonban lehet megnyerni. Most meg nem mondom, hogy heti bajnoksággal, vagy játszótérrel, vagy mivel.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29114) Wesder válasza parandroid (#29112) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, lassan 20 éve igazsàgtalan.
Bàr annyiból jobb volt a fizetős multi hogy nem voltak csalók. A szutyok PC crossplay miatt màr bizonyos jàtékokban ez sincs meg.

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29115) rdt89 válasza homerhamm (#29100) üzenetére


rdt89
addikt

Ez de rohadt vagány :Y

(#29116) Wesder válasza homerhamm (#29100) üzenetére


Wesder
félisten

Adtàl is egy jó ötletet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29117) xenon2 válasza parandroid (#29112) üzenetére


xenon2
senior tag

Ha kiszámolod,hogy 1 vga 4-5* annyiba kerül mint egy erős konzol/one x/,még mindig sokkal olcsóbb konzollal játszani,a havidíj ellenére is.

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#29118) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Órák óta szerverhibát ír ki mindegyik online játékmenetnél.
Ti tudtok online játszani?

(#29119) Joccc07 válasza stillmatic (#29118) üzenetére


Joccc07
addikt

Igen. Most csináltam meg az egész heti listát. :K

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29120) Qkackca válasza .LnB (#29092) üzenetére


Qkackca
őstag

Ja, hogy accolade. Elvileg azt is.
Tegnap felmentem a vulkánra, szállingózott a hó, a képernyőről is olvadt a hó, ki volt tűzve az accolade, de nem adta meg nekem, ha simán fotóztam akkor se, meg akkor se ha megosztottam. Álltam a hóba, a kocsi is elég havas volt, de nem :(
Nem tudom, hóvihar kellene neki?

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29121) szimszonos válasza parandroid (#29113) üzenetére


szimszonos
őstag

Nem azokkal lehet megnyerni.200 pont kell hozzá összesen.

(#29122) parandroid válasza szimszonos (#29121) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

:F

200 milyen pont?

Ja, hogy a trident a season reward az utolsó seasonban… De ahhoz nem 200 pont kell, hanem 45 azon a héten.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29123) zolee145


zolee145
tag

Üdv! Tegnap kipróbáltam a Horizon 5-öt. Alapvetően nem rossz, elszórakozgatok vele. Ma megint elindítottam, és nem reagált semmire, csak a kormány forgatásra. Újra be kellett állítanom mindent. Annak idején egy frissítés után az FH4 ugyanezt csinálta pár hétig, majd a következő frissítéstől már megint megjegyezte a legutóbbi beállításokat.
Létezik, hogy az FH5 eleve ilyen hibával jött ki? Mondjuk kb 1 perc beállítani újra, de basszus, 2021 vége van, ne kelljen már minden belépésnél újra beállítani. :D

(#29124) parandroid válasza zolee145 (#29123) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Amilyen bughalmaz az egész, örülj, hogy felismerte a kormányt. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29125) szimszonos válasza parandroid (#29122) üzenetére


szimszonos
őstag

Igazad van.Összekevertem a dolgokat.A Lambohoz kell 200pont.

[ Szerkesztve ]

(#29126) NoMagix


NoMagix
addikt

ProEvoFan:

Saját tuningod van azon a Ford RS S1 900-as kocsin amivel a stadion pályán mentél?
Nagyon jól megy!
Bevallom megizzasztottál, nehezen de elkaptalak a riválisban!

(#29127) .LnB válasza NoMagix (#29126) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az óta ment már a S1 900 Ford GT-vel ugyanott. :D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29128) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

Tudja vki mi az a "Stablista utani jelenet elismeres"? Tetszene az a ruha amiz kqpbi erte, de nem talalom.
Sorry ha mar volt...

(#29129) floatr


floatr
veterán

Napi kihívás: flexelj csalóval (:

(#29130) motifator


motifator
senior tag

Az esélytelenek nyugalmával kezdtem, csak a napi feladat miatt, úgy tűnik most nekem kedveztek a lapok :)

Funky + Jazz

(#29131) csuvicsuva válasza motifator (#29130) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ez a Deberti? Ha igen, akkor gratula level 1000, mert annál borzasztóbb kocsi nincs az Eliminatorban.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29132) motifator válasza csuvicsuva (#29131) üzenetére


motifator
senior tag

Köszi, ez RJ Anderson #37 Polaris, az egyik kiütésnél kaptam, 8 szint volt. Egész jó, de hozzá teszem, hogy pont jól lőttem be az irányt és tempón voltam a fináléban, na meg persze kikerültem a fákat.

Funky + Jazz

(#29133) ProEvoFan válasza .LnB (#29127) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Persze hogy mentem, mert rákényszerítettél. :)

NoMagix
Nem saját, mindig másét használom.

(#29134) floatr válasza ProEvoFan (#29133) üzenetére


floatr
veterán

Pedig nagy lutri másokra hagyatkozni. Ha van egy kis időd, érdemes babrálni vele, mert akkor magadnak csinálod, nem máséhoz kell szokni

(#29135) zsiz válasza motifator (#29130) üzenetére


zsiz
őstag

Valamelyik nap mentem egy eliminátort. Legelső autóosztás tőlem párszáz méterre egy 10-es Lamborghini volt :D Gyorsan fel is vettem. Persze nyerni így se tudtam.. Egy kihívót legyőztem vele, aztán lecseréltem (már nem tudom mire, de az inkább volt terepre való autó). Egyet azzal is nyertem, a következő kihívónál meg aminek csak lehetett, sikerült nekimennem, fák, sziklák, minden. Úgyhogy ki is estem.

Más: Megtennétek, hogy felvesztek barátnak? :D zsiz88

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29136) stillmatic válasza floatr (#29134) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Csinálná sok ember ha lenne szöveges segítség az alapokkal. Fingom sincs diffiröl, kerékdőlésről, guminyomásról meg a sok lófaszról, a borzasztó töltési idők miatt pedig akkor sem lenne időm egyesével kipróbálni minden apró változtatást ha nem lenne munkám és családom.

Minden értelmetlen szart a szánkba rág a játék de hogy lenne egy note mindegyik versenytípushoz egy alap, minden részletre kiterjedő tippel az biztos sok kilobájtot foglalt volna el.
Youtube videókat néztem de abból sem tudtam hogy egyáltalán merre induljak el. Szófosás, iratkozzatok fel, egyet sem tudok végignézni.

Ha valaki tudna dokumentált, részletes, NEM videós tuningtutorialt forzákhoz annak nagyon örülnék. Így marad a letöltögetés.

(#29137) rdt89 válasza stillmatic (#29136) üzenetére


rdt89
addikt

A tuning beállítás finomítást akár szabad barangolás közben is piszkálhatod, s nem kell folyton utazgatni. Kocsik/autótuning, majd nyomhatod tovább a szabad kóborlást :R

(#29138) floatr válasza stillmatic (#29136) üzenetére


floatr
veterán

HokiHoshi és SepiSP4 videói egész jól összefoglalják, de az egyik videójánál a legfelső komment le is írja a lényeget.

(#29139) NoMagix válasza .LnB (#29127) üzenetére


NoMagix
addikt

Láttam, le is konyult a szám. :O ;]
6 tizedre voltál előttem, már az is necces nem hogy ProEvoFan ideje :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29140) stillmatic válasza floatr (#29138) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A videók túl gyorsak nekem túl sok információval, folyamatos pauséval és jegyzetelgetéssel talán lenne esélyem. Mondom, a legalapabb dolgokkal nem vagyok tisztában így meg csak frusztráló a dolog a sok ide-oda állítgatással.
Megpróbálom azt a kommentet megkeresni.
szerk. Megvan a komment, lementem, hálás köszönet érte! :R

rdt89 köszi! :)

[ Szerkesztve ]

(#29141) ProEvoFan válasza NoMagix (#29139) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Azóta 0,6 tizeddel megdöntötte egy S1 Chevrolet-el. A galád. ;] Eddig nem sikerült túlszárnyalnom.

[ Szerkesztve ]

(#29142) Qkackca


Qkackca
őstag


Szerintetek mi vár rám még? :DDD

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29143) homerhamm válasza Qkackca (#29142) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezt a miniküldetésest én is csináltam tegnap, ez új?

Amúgy ott egy birodalmi lépegető is. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29144) .LnB válasza ProEvoFan (#29141) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

;)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29145) Qkackca válasza homerhamm (#29143) üzenetére


Qkackca
őstag

Valóban, akkor az minimum vár :D
Nem a feladat típusa az érdekes, hanem a feladatra szánt idő.

Nem, nem új a miniküldi.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29146) DaveHutt válasza parandroid (#29057) üzenetére


DaveHutt
őstag

Gusztustalan? Láttad te màr a Diablo 2 Resurrected achievementeket? Ez alaphangon is 500 óra farmolás. :DD

[ Szerkesztve ]

(#29147) ProEvoFan válasza DaveHutt (#29146) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az nem 500 óra... persze ha van egy csapatod, aki éjjel nappal játszik és húzzátok egymást, akkor talán elég rá annyi idő, talán...
Mezei játékosnak inkább 1500 óra+++ mire megcsinálja.... :(

[ Szerkesztve ]

(#29148) NoMagix válasza ProEvoFan (#29147) üzenetére


NoMagix
addikt

Ki a GPUplayers innen a fórumról?

(#29149) watador600


watador600
senior tag

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a Jungle Expedition-ön belül, Ramiro Pilot Helmet-et a küldetés után van-e esély megszerezni? A küldetés alatt benéztem és hamarabb végeztem vele, mint ahogy kellett volna és a helmet az ott maradt.

Utólag tudom ezt pótolni valahogy?

Köszi :R

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#29150) csuvicsuva válasza watador600 (#29149) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Szerintem igen, de ez csak akkor derül ki, ha kipróbálod. Annyiszor indítod el az expedíciót, ahányszor akarod.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.