Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28051) csuvicsuva válasza Wesder (#28050) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én azt sem tudom hol tartok. Majd kikövetkeztetem, amikor minden meg lett csinálva és már csak a szezonális autók megszerzésért lépek be. Aztán majd már azokért sem, mint az előző résznél. Most még imádom, hogy annyi minden van, azt sem tudom hova menjek, mit csináljak, de x idő után bizony jóból is megárt a sok.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28052) .LnB válasza homerhamm (#28046) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ikertornyok. :D
Én azt hittem az épületet keresed csak. Abban tudtam segíteni.

szerk.: Amúgy de ronda ezen a képen a játék. Ez saját képed? PC-n tolod? :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28053) csab991 válasza HUNgabus (#28047) üzenetére


csab991
senior tag

Első szám a presztízs osztály, 1-10 csillagig, minden egyes ilyen osztályban egyre több szintet kell lépned, hogy elérd a következőt, summázva 9999 (200+300+400+500+600+750+850+900+1000+1500+2999) szinted lehet, ami 10*2999 jelöl.

(#28054) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!
Szeretnék venni egy nyílt krúzolós játékot amivel a családtagok is eljátszhatnak.
Forza sorozat mellett döntenék, de nem tudom, hogy a 4 vagy az 5 legyen, illetve melyik kiadás?
PC-re venném, kormánnyal lenne irányítva.
FH4 standard 23 euro, FH5 59 euro.
Melyiket szeressem és miért?
Köszi a válaszokat! :R

(#28055) HUNgabus válasza csab991 (#28053) üzenetére


HUNgabus
senior tag

Oh, mar ertem, nagyon koszonom

(#28056) floatr válasza szacsee (#28054) üzenetére


floatr
veterán

Nekem valahogy az angol környezet jobban bejött, meg nyilván a pénz sem mindegy, ha már így kérdezed. Viszont érdemes megfontolni a Game Passt, és akkor előfizetésért hozzájutsz mindkettőhöz. Ha nem tetszik, nem buktál nagyot, néha akciós is az előfizetés.

Kormánnyal nem biztos, hogy jól jársz, bár beállítás kérdése a dolog. A FH3-at és FH4-et azzal használtam, bár kontroller üzemmódban. Ezt annyit tesz, hogy a kormány mozdulatát nem egyből követi a kerék, hanem lassabban mozdul (a kontroller hirtelen mozgását követve) a megadott állásig. Van kormány üzemmódja pár támogatott kormányhoz, mint pl a G29, bár itt többen mondták, hogy nem az igazi. Nekem bejött, a gyerekeim elbohóckodtak vele...
Annyit kellett csinálnom csupán, hogy a kormány végállását kisebbre vettem, így nem kell akkorát tekerni rajta, hogy bekanyarodjon.

[ Szerkesztve ]

(#28057) szacsee válasza floatr (#28056) üzenetére


szacsee
nagyúr

Nálam is unokaöcsém játszana közbe vele, az FH5-öt is megvenném, de ahogy olvasom van még hiba bőven. Lehet 4 lesz belőle és később akcióban behúzom az 5-öt is, ha bejön az atmoszféra.
4 és 5 közt a nagyobb map és a jobb grafikán kívül van még érdemi különbség?

(#28058) floatr válasza szacsee (#28057) üzenetére


floatr
veterán

Van benne pár új játékmód, kicsit máshogy szervezték, máshogy vannak benne az achievementek, de az online tényleg eléggé bugos. Vannak új autók, jobbak a hangok, az autók dinamikáját csiszolták (pl hátsókerekes autók), viszont a zenék a FH4ben jobbak :)

Sokan mondják, hogy ez inkább egy FH4 új mappel, szóval iszonyatosan nagy különbséget ne várj. A FH4-ben mondjuk vannak igazi évszakok

(#28059) parandroid válasza szacsee (#28054) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Megfontolhatod, hogy előfizetsz Game Passra, benne van mindkettő, meg még pár másik játék is (PC-re azért elég limitált a kínálat). Hivatalosan havi 12 eur, gyakorlatilag okosan évente 50 euróból ki lehet hozni.

Sőt, jobbat mondok: vegyél karácsonyra egy Series S-t (teljes áron 300 euró, akcióban volt már 250 is), és úgy fizess elő a Game Passra, az rögtön sokszáz játék a két Forza Horizon mellett, az ár, mint fent, és nem szívsz a PC-s bugokkal, valamint hátra lehet dőlni a kanapén. Az irányításról nem is beszélve, mert az durván kontroller-optimalizált, sem billentyűvel, sem kormánnyal nem egy nagy élmény.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28060) szacsee


szacsee
nagyúr

Köszönöm a segítséget floatr és parandroid.
FH4 lett steamen, ha nagyon gáz akkor refundolom, de szerintem nem lesz gond.

(#28061) szami777


szami777
addikt

Ma kijött nvidia driver eléggé elszúrta a játekot, ha tehetitek, ne szedjétek le.
1 óra alatt 3 crash.

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28062) CrabRave válasza szami777 (#28061) üzenetére


CrabRave
junior tag

Milyen kártyád van?

Üdv.: Ádám

(#28063) szami777 válasza CrabRave (#28062) üzenetére


szami777
addikt

Gtx 1070

60-70 óra játék alatt alatt 1 crash volt eddig szóval nagyon másra nem tudom fogni

[ Szerkesztve ]

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#28064) keneseig válasza szami777 (#28063) üzenetére


keneseig
tag

Én PH-n követem pont az ilyenek miatt az nvidia driver topikot is és csak a hotfix drivereket szedem le.

[ Szerkesztve ]

(#28065) CJ4567


CJ4567
veterán

Nincsen bajom a hosszú versenyekkel, de azért néha elgondolkodom, hogy kinek az ötlete volt az, hogy B osztályban is benne legyen a Goliath, ráadásul akár a playlist első versenyeként. :DDD Elég érdekes úgy végigmenni, hogy 250-260 fölé ritkán mész, mert nem tud sokkal többet az autód.

No Sana No Life

(#28066) CrabRave válasza szami777 (#28063) üzenetére


CrabRave
junior tag

Nekem 1070 ti van, én kb 2 hete frissítettem le akkor az újat nem teszem fel :D Kösz az infót

Üdv.: Ádám

(#28067) csuvicsuva válasza CJ4567 (#28065) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Én Mazo Marathont mentem D100-as Ford Transittal, de erre még én sem merném bevállalni.

Visszaolvastam Kisgépkezelővel folytatott beszélgetéseinket, jót röhögtem, amikor megláttam, hogy egyszer rávettem egy D100-as szezonális bajnokságra, neki pedig csak a három kerekű autója volt, amelyikkel kanyarodni nem lehet.

Idézek: "Basszus amúgy erre a kocsira lehet venni ilyen mankókereket mint egy gyerekbiciklire ... Meg ültetőrugót is. És még úgy is 100-as marad." :C :C

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28068) Kisgépkezelő válasza csuvicsuva (#28067) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Mikor volt már az? :DD

(#28069) Wesder


Wesder
félisten

Vagy inkàbb ne? :N

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28070) Joccc07 válasza CJ4567 (#28065) üzenetére


Joccc07
addikt

Redditről
:))

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28071) ProEvoFan válasza Joccc07 (#28070) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Neeeeee!
Ez photoshop. :D

(#28072) i@lex válasza i@lex (#27981) üzenetére


i@lex
őstag

Nem csak kihívó, sorra verem őket ebben a kategóriában.

Próbáljátok ki, barn findból behúzható.

(#28073) Nuada herceg


Nuada herceg
őstag

Sziasztok!
Forza 5-ben van valami csoport, akikkel lehet jókat versenyezni? Szólóban a random versenyek nagy része földutas kergetőzés. 1-2 jó goliath vagy colossus versenyt mennék, de random emberekkel a konvoj nem szokott összejönni.

Értem a csíziót.

(#28074) csuvicsuva válasza Kisgépkezelő (#28068) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Valamikor 2 éve. Kicsit nosztalgiáztam, most, hogy újra visszatértem a topikba.

Fizzie: készülj, pénteken te leszel az áldozat. D100 Goliath, vagy egész estés Arcade. Látod milyen rendes vagyok? Még választási lehetőséget is adok. ;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28075) homerhamm válasza .LnB (#28052) üzenetére


homerhamm
addikt

Saját kép, de a fórum nagyon lerontja a képminőséget. :( Át kellett a képet állítani .jpg formátumra.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28076) batai15


batai15
félisten

Nem tudna segíteni valaki egy jó Dodge dart setupban ? Egy ideje használok egy megosztott tuningot , csak a felni ami van rajta nem jön be. :DDD
Elég jó versenyre ,dragra is a kocsi így. Lehet irányítani és nagyon durván megy. 10 fokozatú váltó van alatta kb ennyit tudok .

(#28077) CrabRave


CrabRave
junior tag

Sziasztok! Valaki tudna segíteni?
Most vettem meg a forza 5-öt xbox one-ra, és amikor elindul a játék minden okés, de mikor elkezdek játszani felete-fehér lesz minden. Találkoztatok már ilyennel? Mit lehet ilyenkor tenni? Rossz lehet a lemez? (Más játékkal semmi hasonlót nem produkál)

Üdv.: Ádám

(#28078) CJ4567 válasza Joccc07 (#28070) üzenetére


CJ4567
veterán

Oké, ez már nem ember. :DDD

No Sana No Life

(#28079) parandroid válasza CJ4567 (#28078) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az afk-mód sok mindenre képes…

CrabRave: Másik HDMI kábel? Másik csatlakozó a tv-n? Mindenféle képjavítók kikapcsolása? Másik játékkal próbálni?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28080) CJ4567 válasza parandroid (#28079) üzenetére


CJ4567
veterán

Ezt el is felejtettem...

No Sana No Life

(#28081) Joccc07 válasza CJ4567 (#28078) üzenetére


Joccc07
addikt

és ProEvoFan: Ez tuti afk volt. Nyilvánvaló, hogy nem ülte végig. De ha igen akkor ultra respekt neki.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28082) rdt89 válasza Joccc07 (#28070) üzenetére


rdt89
addikt

Azt a beteg idegtépő mindenit :Y 1 körhöz nem lenne idegrendszerem az Isetta-val, nem, hogy 180 óra :Y

(#28083) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

A decemberi Fesztivál események mikor lesznek bemutatva? Tudom, hogy van YT-on mindig ilyen Monthly, és azokban szokott lenni. Azt nem tudom, hogy az mikor szokott lenni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28084) csab991 válasza .LnB (#28083) üzenetére


csab991
senior tag

FH4-nél jellemzően hétfő esténként volt stream, talán jövő héten kapunk bepillantást.

(#28085) .LnB válasza Joccc07 (#28081) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

162 órám van a játékban összesen. És játszom (day1) -1 napja.
Kizárt dolog, hogy ne afk-zott volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28086) rdt89 válasza .LnB (#28085) üzenetére


rdt89
addikt

A Motorsport 4-be, lehetett bérelni pilótát, aki helyetted versenyzett /bár ő vitte a bevétel felét/, meg annyira be lehetett állítani a segítségeket, hogy elég volt csak a ravaszt nyomni, így volt, hogy beállítottam egy nagy versenyt ezekkel az opciókkal és elmentem kajálni. :D De jó játék is volt a Motorsport 4, hiányzik nagyon, egyik Motorsport se nőtt fel hozzá, és b.sznak betenni BC-be, abba volt 10.000 órám. :(

(#28087) csaabz válasza rdt89 (#28086) üzenetére


csaabz
őstag

A Motorsport 4 elképesztően magas szintet képviselt, fantasztikus játék volt.

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#28088) i@lex válasza batai15 (#28076) üzenetére


i@lex
őstag

Csináltam egy S1 900 tuningot rá karosszéria-készlettel.

Alkotó: iAleksz

(#28089) batai15 válasza i@lex (#28088) üzenetére


batai15
félisten

rá nézek köszi .

(#28090) rdt89 válasza csaabz (#28087) üzenetére


rdt89
addikt

Köszönöm, én is így gondolom, a mai napig ezért vennék a Series X mellé X360-at, mert a Motorsport 4 az még most is mikor nézem a Youtube videókat WOW faktor a számomra. :) :R

(#28091) NoMagix válasza CJ4567 (#28065) üzenetére


NoMagix
addikt

FH4-ben minden osztályban lefutottam a goliátot, csak arra voltam kíváncsi mennyi differencia van az idők között!

(#28092) parandroid válasza rdt89 (#28086) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én vettem 60 euróért egy 360-at (kinecttel), meg az összes régi forzát, darabját 1-5 euró között. Nyáron, amikor el volt törve a kezem, és 3 hónap no sport, akkor belement párszáz óra. Mondjuk a közben felszedett ~5 kilót azóta is nyögöm. :U

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28093) rdt89 válasza parandroid (#28092) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem a Motorsport 4 ultimate full verzióban volt meg, minden autóval, annyira jó géppark volt benne, a mai napig nem ér egy Forza se a nyomába autófelhozatalba és változatosságban. Abba volt Seat, Saab, Suzuki, sok-sok francia szemét amiket imádok, ááá nem is írom, mert megfájdul a szívem. :(

[ Szerkesztve ]

(#28094) NoMagix


NoMagix
addikt

Hamár francia szemét!
Nem úgy volt tavaly, hogy érkezik a Citroen C4 kupé talán a rali verzió az FH4-be??
Úgy rémlik olvastam róla valahol.

(#28095) homerhamm válasza NoMagix (#28094) üzenetére


homerhamm
addikt

Most már az FH5-be várható. :)) Remélem jön a VW Bora is.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28096) .LnB válasza NoMagix (#28094) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A Citroen elég látványosan otthagyta a rali szakágakat, mármint ami a hivatalos gyári autókat érinti. Ezért is jutott a Bútor Robi is a C3 WRC-hez. Szóval szerintem a gyár részéről indokolatlanná vált ez az együttműködés.
De ez csak tipp.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28097) NoMagix válasza .LnB (#28096) üzenetére


NoMagix
addikt

Amíg részt vettek benne addig elég sok sikert behúztak!
Még régen wtcc-ben is nagyon jól hasítottak!

homerhamm: úgy legyen!

[ Szerkesztve ]

(#28098) .LnB válasza NoMagix (#28097) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Addig, amíg Loeb vagy Ogier vezette azokat a kocsikat. Utánuk nulla, semmi Kris Meeke annyi kocsijukat törte össze, hogy idény közben rúgtak ki. :D
WTCC-ben pedig Yvan Müller francia, WTCC feje francia (volt), Citroen francia. Ott a háttérben óriási politika ment. BoP-t úgy szabták mindig, hogy nekik jó legyen. És Müller ezt eljátszotta a Lynk &Co első éveiben is. :U

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28099) csuvicsuva válasza parandroid (#28092) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Hol volt eltörve az a végtag, hogy még játszani is tudtál vele? :Y Hála az égnek nekem eddig csak a kobakom volt törve gyerekként, elöl és hátul is, bár visszagondolva lehet, hogy becserélném kéz- és lábtörésre, talán akkor nem lennék agyalágyult.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28100) parandroid válasza csuvicsuva (#28099) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Könyöknél. Nem mondom, hogy csuklónál is nem fájt, de ügyesen kipárnázva megoldottam.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.