Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28651) Bep válasza homerhamm (#28643) üzenetére


Bep
senior tag

Nekem akkor jut eszembe, hogy megvan az a ház, mikor kb. 4-5 naponta kapok 1x pörgetést. :DDD Aztán a kövi alkalomig el is felejtem, hogy kapnom is kellene.

(#28652) Aethel


Aethel
aktív tag

Fú de felk*rtam az agyam most :((
Mikor a játék megjelent, minden patikán működött a Logitech G29-el. Egy hete nem játszottam vele, jött valami update és azóta a menüig eljut, meg be is lép a játékba de ahogy behozza az autót és a környezetet, kifagy, 2 másodpercre majd desktop.
Ha kihúzom a kormányt akkor nincs baja. Bár hozzáteszem a megjelenéskor is sűrű fagyások közepette sikerült egyszer végigvinnem az intrót, azt is két napig próbáltam mire sikerült és elmentette így nem kellett tizedjére is végigjátszanom.
Van valakinek tapasztalata kormánnyal kapcsolatban?
szerk.: Horizon 5, bocsi

[ Szerkesztve ]

(#28653) Tibiajax válasza Tibiajax (#28630) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

szaladjunk nem még egyszer akkor

Nálatok is kihalt, és civilek nélküli az online, vagy nálam vagy elcseszve valami? (amit egyébként kétlek)
online playerek vannak. más kérdés, h néha eltűnnek, amikor közel megyek hozzájuk, néha meg nem, de..

köszi

(#28654) Qkackca válasza Tibiajax (#28653) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem, olyan itt is.
Aztán mikor eldöntöttem, ha már kihalt akkor megcsinálom a tiszta körös utcai versenyeket, akkor abban a 2 napban pont voltak, azóta se... :U

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28655) Aryan válasza Hunner (#28650) üzenetére


Aryan
senior tag

Működik egyébként a játék, csak a javítások gondolom így nem mennek. Szerintem minden benne van. Lehet hogy letörlöm és felrakom újból a játékot.

(#28656) Bep válasza Tibiajax (#28653) üzenetére


Bep
senior tag

Igen. Kb. autópályán elejétől végig majd visszafordulva zéró. De kocsikázhatok bármerre senki sincs.
Offline ér valamit, mert a hangulathoz szvsz, azért a forgalom hozzá tartozik.

(#28657) stillmatic válasza Tibiajax (#28653) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Ha civil forgalmat akarsz akkor ajánlom a Farming Simulator 2009-et, ez egy low budget ótósjáték, örüljünk neki hogy legalább textúrák vannak! :D
Ha forgalomra vágyom elindítom az FH4-et, annak még nem vitte el a költségvetés felét egy féléves reklámkampány.

(#28658) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

A mai nap tobbszor is kiirta a jatek hosszabb versenyek soran hogy "Alacsony kozvetitesi savszelesseg", ez mit jelent?
Belassul vagy ki is fagy ilyenkor par mp-re.

[ Szerkesztve ]

(#28659) Qkackca válasza HUNgabus (#28658) üzenetére


Qkackca
őstag

Nálam ezt:

Ma megkaptam én is...
Szóval gondolom, vacakol a hálózati kapcsolat a játék meg a szerver között.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28660) floatr válasza HUNgabus (#28658) üzenetére


floatr
veterán

Nálam azt jelentette, hogy nem láttam az ellenfeleket, és csak a végén szembesültem az eredménnyel

(#28661) motifator válasza Aethel (#28652) üzenetére


motifator
senior tag

Nekem sem 100-as a kormány, ha nem billentyűvel, akkor én TS-PC racer-el használom, ritka, hogy elsőre minden frankó, újra kell csatlakoztatnom az esetek nagy részében, hogy minden funkció toppon legyen. Elsőre sosincs FFB. Mostanság az első egy két indítás a játéknál is kuka (crash), kb. harmadjára hajlandó betölteni. Egyre rosszabb a helyzet, de még kitartok.

Funky + Jazz

(#28662) homerhamm válasza Bep (#28656) üzenetére


homerhamm
addikt

Én ma találkoztam forgalommal. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28663) HUNgabus


HUNgabus
senior tag

segítsetek légyszi, ez mit takar?

fesztivál esemény - KINCSNYOM - nyomj egy gyönyörű hármast...

???

(#28664) zsiz válasza HUNgabus (#28658) üzenetére


zsiz
őstag

Nekem ez már az elején is megvolt 😃 Nálam akkor jelentkezett, mikor nagyon gyorsan mentem, így arra tippelnék, hogy a textúra nem tud olyan gyorsan betöltődni, mint kellene vagy a hdd miatt, vagy a gép teljesítménye miatt. (Egyszer verseny alatt első vagyok, a célvonaltól néhány méterre megkaptam az alacsony közvetítési sávszélesség üzit. Megállt a kocsim, szerencsére a második belémrohant, a harmadik meg a másodikba 😃 Aztán betöltött a textúra, megindult az autóm és nyertem.) Egyébként nekem jó pár napja nem volt már ilyen hibaüzenetem.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28665) HUNgabus válasza zsiz (#28664) üzenetére


HUNgabus
senior tag

samu SSD, RTX 2070 8GB, 16GB RAM

olvastam pár helyen hogy a 8GB VGA RAM kevés lehet néha, lehet az a baj?

(#28666) zsiz válasza HUNgabus (#28665) üzenetére


zsiz
őstag

Passz, nekem csak 4GB van :D

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#28667) floatr válasza HUNgabus (#28663) üzenetére


floatr
veterán

3 csillagos trailblazer lenne, de bugzik ez is...

(#28668) nincsnév007 válasza Tibiajax (#28653) üzenetére


nincsnév007
őstag

szóló-ban meg néha már sok is forgalom :D

(#28669) Tibiajax válasza nincsnév007 (#28668) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

köszi, mindenkinek.
de nem értem még mindig, hogy az online_ban meg miért nem raktak bele semennyit se..
de azt jó tudni akkor, hogy nem nálam van a hiba.

nem azt mondom persze én sem, hogy legyen dugig idegesítő civilekkel, persze h nem, de, pár darab elférne. nekem, a 4-es horizon-ban amennyi van civilian-mennyiség, pont megfelelt.
vajon miért hagyták ki az 5ből az egészet
vagy csak bug lenne?

(#28670) Win-T válasza Tibiajax (#28669) üzenetére


Win-T
senior tag

De raktak forgalmat onlineba is, szó sem volt rola soha, sehol, hogy nem lesznek "civilek" online játék alatt. Csak hát úgy néz ki valamit olyan szinten elbarmoltak a kódban, hogy egyszerűen eltűnik a forgalom. És nem tudják vagy nem akarják megjavítani már több mint egy hónapja (nem tudom melyik eset a rosszabb).

[ Szerkesztve ]

(#28671) stillmatic válasza Win-T (#28670) üzenetére


stillmatic
aktív tag

A legdurvább hogy a múlt heti Street bajnokságban FH4-et felülmúló civil forgalom volt, ezen a héten nulla. Sima Street futamon néha előmászik 1-2 autó.

(#28672) Tibiajax válasza Win-T (#28670) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

..és nem csak a forgalom. ez a másik bajom, hanem a playerek. pont ahogy írod, jó a kifejezés. vannak, de ha közelükbe érek, eltűnnek állandóan :(((
aztán van rengeteg, akik pause-ban vannak - oké, h van a szünet mód, persze, de itt feltűnően sok, sztem azok se kóser mind - a 4ben ez sem jellemző, legalábbis ilyen mennyiségben..
picsába velük, idegesítőek. hiába jó a game, meg faszább a tech-i szint, ha nincs benne a fűszer, az élet. inkább megyek át a 4-be, pár kör után, jelenleg ott tartok..

aztán van a nyugati parti kis településecske, a tengerparton közvetlen. tudjátok, ahol az a híres falfestmény is van. na ott, pont a közepén, a játékosok folyamatosan csak így állnak, az út közepén és így.. semmi. csak állnak. mintha beragadt szellemek lennének, vagy az ég tudja mi
kalap szar eddig ez a free ride multi rész

a 4ben sosem volt ilyen időszak, pedig az elejétől fogva tolom azt is. ott a kezdettől fogva tök jó és stabil volt. nem emlékszem rá, hogy nyavalyogtam volna emiatt ott bármikor is
nagy csalódás ez így, sokkal többet vártam. ill.nem többet, csak olyat, mint a mit a 4-ben is élvezünk, meg megismertünk

(#28673) Tibiajax válasza homerhamm (#28662) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:C :D

(#28674) Win-T válasza stillmatic (#28671) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor ez is random lehet, valakinek néha jó, aztán meg nem. Mert nekem ott sem volt semmi arra fixen emlékszem.
Pedig ugye a patch notes-ban is kifejezetten benne volt, hogy ezt javították.

[ Szerkesztve ]

(#28675) Bep válasza Win-T (#28674) üzenetére


Bep
senior tag

Abba azt írnak bele amit nem szégyelnek :)

(#28676) NoMagix


NoMagix
addikt

Valami nagyon nem kóser ebben a legutolsó frissítésben! (XSX)
Minden 3. vagy 4. indítás kísérlet után tudok csak belépni a játékba vagy ha be is tudtam lépni, akkor egy futam közben vagy akár egy fotó készítésénél is kidob a dash-re! :F
Meddig lesz ez még ilyen fos?

(#28677) homerhamm


homerhamm
addikt

Forzás karácsonyfadísz. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28678) Wesder válasza NoMagix (#28676) üzenetére


Wesder
félisten

Ti még jàtszotok vele? ;]
Tovàbb kell lépni valami màsra, aztán az első DLC-vel visszanézni.
Feleslegesen sz∅patja magàt az ember.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28679) ClydeBeka2 válasza Wesder (#28678) üzenetére


ClydeBeka2
őstag

Én pl. azért, mert egyszer szeretném végigjátszani a fesztivál playlistet 100%-ra. Nálam a kilépegetés 1x fordult elő 2.-ra beengedett.

Viszont se az Eliminator 3 kocsis küldetést, se a pionirt nem adja be egyelőre. Majd még próbálkozok vele :(((

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#28680) homerhamm válasza Wesder (#28678) üzenetére


homerhamm
addikt

Engem egyszer dobott ki, azóta se, a Subarus földutasvversenyt tökre élveztem. :) Az 50ezres kincsesládájukat meg dugják fel maguknak. :(((

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28681) keneseig


keneseig
tag

Engem kicsit zavar Horizon Openben, hogy megnyírták az 5 versenyes "bajnokikat" 3-ra. Ráadásul előszeretettel dobál 2. meg 3. versenyre amikor már nem sokat lehet elérni benne.

(#28682) Win-T válasza keneseig (#28681) üzenetére


Win-T
senior tag

Sajnos egyébként sincs semmi jelentősége annak, hogy hanyadik helyen végzel, valami motiváló erőt belevihetnének a dologba majd ha egyszer véletlen gatyába rázzák a játékot mert ez is jó nagy nulla eddig.

(#28683) csuvicsuva válasza Win-T (#28682) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Előző részben volt ranked, gondolom itt is lesz majd. Fél év múlva. ;]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28684) Bazunga


Bazunga
tag

arcadon csináltak valamit? egyedül meg tudtam csinálni az egészét bőven időn belül. speedtrap, maradj sebesség felett és speedzone. 3-4 fordulatból megvoltak a feladatok.

(#28685) csuvicsuva válasza Bazunga (#28684) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Igen, a megszerzendő pontok összegét hozzáigazították a versenyzők számához. :K

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28686) ProEvoFan válasza NoMagix (#28676) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nálam csak az első indításnál csinálja ezt.
Mi a szösz az a "Kincs nyom: Nyomj egy gyönyörű hármast bármelyik útvonalon" feladat? :R

[ Szerkesztve ]

(#28687) NoMagix válasza ProEvoFan (#28686) üzenetére


NoMagix
addikt

Ezt nem tudtam értelmezni! :N Próbáltam bármelyik útvonalon... :DDD
Viszont meglepődtem az aréna átalakulásán, jégpályán!
Az árkád javítása egész jó lett, egyedül simán hoztam a pontokat, tetszettek a mini feladatok!

(#28688) ProEvoFan válasza NoMagix (#28687) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Akkor neked sincs meg? :)
Forzathon heti kihívás. Deiftelek szerencsétlen Nissannal, de már nem adja be pl a Csúcsszuper Kézifékes trükköt...ez most valami bug?

(#28689) homerhamm válasza ProEvoFan (#28688) üzenetére


homerhamm
addikt

Feature, nem bug.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28690) Win-T


Win-T
senior tag

Az eheti kincskereső akkor sem működik ha új trailblazert háromcsillagozol. Nekem még volt talonban 4 ami nem volt megcsinálva, ebbő kettőt kimaxoltam de hiába.

(#28691) parandroid válasza ProEvoFan (#28688) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

A Nissannal Ultimate Drift kell, nem kézifékes drift! A kincskeresés meg nem működik a hónapban, felejtsd el. Amúgy Trailblazer kéne hozzá. Érted, blazing stars… :U

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28692) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Hétvégén nem csináltam mást, csak lefestettem az összes autót. Mármint nem én csináltam festést hozzájuk, hanem keresgéltem másokéi közül ugye.
Találtam pár igen kiemelkedő festőt. Nagyon szép autókat csinálnak. Igaz, engem leginkább a vintage, régies, de eredeti festések érdekelnek. Már ahol ez lehetséges persze. Szóval legtöbbször autóversenyes festéseket választottam. Martini Porsche pl, Camel Land Rover. stb stb..

Nem is gondoltam volna, hogy ilyen sokáig fog ez tartani, két napig csináltam (persze nem egész nap). :)

És a vége fele, elkezdte írogatni a játék, hogy nincs elég hely, töröljek néhány dizájnt... WTF?! Azért ez nagyon ciki. Szerintem pont annyi hely van, amennyi kocsi, mert a vége fele, már alig tudtam mit törölni. De azért sikerült.

Alig maradt pár autó, ami egyszínű. 4-5db talán. Van olyan autó amire konkrétan nem találtam értelmes, igényes festést. Pár Ferrarira például. És találkoztam olyan igénytelenekkel... Például a kocsi "túloldalán" nem tükrözte meg a feliratot a készítő. Nem is értem az ilyeneket. De miután bekövettem 5-8db tényleg durva "művészt", onnantól könnyű volt válogatni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28693) lastmohican2 válasza parandroid (#28691) üzenetére


lastmohican2
tag

"A kincskeresés meg nem működik a hónapban"

Tényleg nem teljesíthető, mert akkor bele sem kezdek?

Végig akartam az összes seasont maxolni (100%), de akkor hagyom. Az expedíció miatt már úgy is bukó az egész. Sőt a Ferraris heti kihívásomat is törölte a rendszer, pedig megcsináltam...

Kár érte nálam simán az év játéka lenne...

[ Szerkesztve ]

(#28694) stillmatic válasza .LnB (#28692) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az FH4-ben is így volt, kb. az autók kétharmadára tudtál gyári színeken kívül mást tenni ami szerintem ultragáz. Nincs memóriakapacitás vagy mi?

Tuningok dettó.

[ Szerkesztve ]

(#28695) Win-T válasza stillmatic (#28694) üzenetére


Win-T
senior tag

A festést talán még meg is lehetne magyarázni (nem), hogy sok helyet zabálnak a grafikai fájlok. Na de a tuningok nem hiszem el, hogy pár kilobyte-nál nagyobb méretű fájlokban nem férnek el.

(#28696) parandroid válasza .LnB (#28692) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

És jelen pillanatban kb 2/3 annyi autó van a játékban, mint az FH4-ben volt. Ez már ott is gond volt amúgy, festésben, meg tuningban is túlléptem én is a keretet. Sőt, eredetileg az autók száma is kevesebb volt, mint ahány autó lett a játékban, ezért emelték utólag ezerre. Mert már nem fért el a sok autó a szerveren. Szerencsétlen balfaszok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28697) Bep válasza Win-T (#28690) üzenetére


Bep
senior tag

Dettó. Fos nálam is, hiába volt 3 új. Bár ezen már nem lepődtem meg.

(#28698) .LnB válasza parandroid (#28696) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Akkor számítsak arra, hogy ahogy kerülnek be az autók, nem fog növekedni a festések száma? Mármint amennyit használhatok?! :F Azt hittem, ha jön új autó, akkor növekszik a tárolható festések mennyisége is majd.
Szerintem most úgy 98%-a a kocsijaimnak egyedi festéssel van.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28699) Hunner


Hunner
senior tag

Ti a tuningokkal hogy álltok? Magatok csináljátok, csak leszeditek a legnépszerűbbet?

Hétvégén futottam bele egy irtózatosan elbarmolt 5*-os best grip tuningba, annyira felcseszett hogy elkezdtem utána menni, találtam is egy videot ami ezzel foglalkozik, abban is kitesztelte a srác a legnépszerűbb 5* tuningot egy autón. Lassabb volt mint a default tune a kocsin, majd felcsapta azokat az alkatrészeket amiket a tune használt, belenyúlt érdemben a dolgokba és valóban gyorsabb lett az autó.

Azt mondta a tuner gyerek, hogy a legtöbb tune valszeg auto upgrade-el készül és csak arra figyelnek hogy a nagy számok sebesség/gyorsulás jól mutassanak. Csak és kizárólag az érdekli őket hogy a lehető leghamrabb kinn legyen a kocsira a tuning onnantól a nép ugyis bekajálja a szart is. Írt pár valóban jó tunert meg a kommentekben alatta is jöttek visszajelzések. Találtam is baromi jó beállításokat rengeteg kocsihoz, szinte az összes ilyen tune amúgy 1 max 2 csillagos. Vicc.

[ Szerkesztve ]

Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

(#28700) Daw93 válasza Hunner (#28699) üzenetére


Daw93
senior tag

Én pont ugyanezért már a FH4-ben is magamnak tuningoltam, ahogy az 5-ben is. Nem olyan nehéz mint elsőre tűnik.

GTA Online: Daweee93

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.