Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29151) lastmohican2 válasza NoMagix (#29148) üzenetére


lastmohican2
tag

Én vagyok.

(#29152) Joccc07 válasza NoMagix (#29148) üzenetére


Joccc07
addikt

-

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#29153) NoMagix válasza lastmohican2 (#29151) üzenetére


NoMagix
addikt

Szia, semmi extra, csak egyre sűrűbben találkozom a neveddel riválisokban. ;] :DDD

(#29154) watador600 válasza csuvicsuva (#29150) üzenetére


watador600
senior tag

:Y
Ezt nem tudtam. Gondolom akkor ugyan úgy mint mikor egy versenyt játszok újra, ugyan úgy ott marad a térképen?

Xiaomi 11T White / Opel Astra K 1.4T / LG C3 55"

(#29155) lastmohican2 válasza NoMagix (#29153) üzenetére


lastmohican2
tag

Annyiszor volt téma itt a fórumban, hogy kipróbáltam, s megtetszett. S1-ig egész jó időket lehet menni kontrollerrel is, bár néha idegesítő az automata váltó.

(#29156) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Xabderox-nak üzenném, hogy még pár assistot kapcsoljon be, úgy az igazi.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29157) Qkackca


Qkackca
őstag

Hogyan kell lezúzni 25 motort? :U
Se online, se szólóban nem adja meg, krosszmotorokat zúzok, de semmi...

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29158) parandroid válasza Qkackca (#29157) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nincs előttem a játék, de nem biciklikről volt szó?

Lol, rákerestem, a németek is panaszkodnak, az ő verziójuk is el lett baszva. :DDD

Szóval nem vagyok box előtt, de tegnap ahogy előre néztem, nekem is biciklik rémlettek.

Szerk.: Csak elindítottam a játékot, az angol eredetiben ‘Smash 25 bikes in Guanajuato’ van. Eszembe nem jutott volna motort keresni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29159) homerhamm válasza Qkackca (#29157) üzenetére


homerhamm
addikt

Azé, mert egy rohadt hetet nem bírnak normálisan megcsinálni. :((( Vagyis a fordítást...

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29160) Qkackca válasza parandroid (#29158) üzenetére


Qkackca
őstag

CSodálatos, köszi :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29161) parandroid válasza Qkackca (#29160) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem meg is van az aventador. ;)

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29162) floatr válasza NoMagix (#29153) üzenetére


floatr
veterán

Belefutottam én is... :)

#29160 Qkackca
már lezúztam kitudja mennyit, de nem látni, hogy hol tartok... csak kószálok a városban, és futtatom a kerékpárszervíz bizniszt

[ Szerkesztve ]

(#29163) Qkackca válasza parandroid (#29161) üzenetére


Qkackca
őstag

ÉS tényleg a bicikli a helyes válasz, de jött szembe motort zúzó emberke is, szóval gondolom felpörögnek majd a fórumok...

Gratu, nekem még hiányzik 1 pont, a múltkori forzathonból kimaradt a 7-es szintű kocsis eliminátor.

ProEvoFan: ja, csak azt most nem találtam meg, alig találtam motort is, máskor meg minden ház előtt van ha random betévedek a városba, de találtam 2 utcát, 3szor körbe mentem és meglett.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29164) ProEvoFan válasza Qkackca (#29157) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ezt én is megszívtam. :D ...de közben rájöttem magamtól, mert a városban van egy zöldövezet, ahol állt egy csomó bicikli. Gondoltam hátha ezt kell, nem a motort...és bejött. :)

(#29165) csuvicsuva válasza watador600 (#29154) üzenetére


csuvicsuva
őstag

:K

Többieknek: későn jöttem, pedig be akartam írni, hogy mielőtt valaki megkérdezi a napi feladatot... ;] Én solóban nyomtam a visszatekeréssel vagy 30 alkalommal, de mivel nem accolade, így nem mutatta, hogy számolja-e. Tovább mentem, majd egy tripla-canga rombolás után be is adta.

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29166) zolee145


zolee145
tag

Tudom, hogy ez csak nekem új, és ti már unjátok, de telitalálat a menü zene! Annyira átjön ez a mexikói hangulat.

(#29167) zsiz válasza zolee145 (#29166) üzenetére


zsiz
őstag

Nagyon, nekem is annyira bejön, főleg a legelején a virágos réttel, a szép tájképekkel, mellé ez a kellemes zene.. 70"-es 4k tv-n (HDR on) játszok, néha a libabőr is elkap. Ennél csak a FH3 trélerét rakták össze jobban. [link] Úgy ahogy van, tökéletes a videó. Ettől nem csak néha leszek libabőrös, hanem minden egyes alkalommal, mikor megnézem. (Az utolsó ilyen, nekem a NFS Underground intrója [link] volt. Milliószor megnéztem, de még most se lépem át, ha játszom vele. Igen, még 2021-ben is játszom vele :) )

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#29168) ClydeBeka2


ClydeBeka2
őstag

Ahh nem hiszem el, végre meglett a 10. kocsi, erre a hülye köves mezőn elakadtam 500 méterre a céltól :(

LoL IGN: ClydeBeka3 / Xbox Series X: ClydeBeka / BrawlStars: PH! | ClydeBeka

(#29169) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Első valamirevaló tunningom.
Volvo 242 Turbo Evilution 1983
Megosztókód: 105 230 567
Ha nem megterhelő, akkor légyszi töltsétek le hogy legalább legyen meg az 5 letöltés/használat/like elismerések. :R
Több úgy sem lesz :D
Az autóhoz tartozik egy földútas elismerés, miszerint nyerj meg vele egy földútas versenyt.

[ Szerkesztve ]

(#29170) xenon2 válasza ProEvoFan (#29169) üzenetére


xenon2
senior tag

Lefényképeztem,ki fogom próbálni. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#29171) .LnB válasza ProEvoFan (#29169) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Most S1-ben riválisozunk? Szóljál ha váltasz és nézzek más kategóriákat is. Volt pár pálya, ahol nem is mentem eddig S1-es időt. Azokon mentem egy "referencia" időt. Majd ha jelzi, hogy megdöntötted, akkor megyek még. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29172) ProEvoFan válasza .LnB (#29171) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Szarrá döntöttél mindent :D
Most egy kicsit pihentetem a rivalizálást. Gyűjtöm a pontokat.

(#29173) .LnB válasza ProEvoFan (#29172) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Bazdki. Egyből beléptem a játékba, de nem is jelzett semmit. Jól beugrattál. :D Neked lesz pár rivális jelzés ma, vagy már volt, nem tudom játszottál e már ma. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29174) ProEvoFan válasza .LnB (#29173) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Te döntöttél, nem én :)
A riválisaim oldalon 90%ban a te neved van. :)

(#29175) .LnB válasza ProEvoFan (#29174) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Persze, mert ha jelzi, hogy megdöntöttél, gyors megprobálok visszavágni. Eddig sikerült is.
Na mivel nem volt új időd, mentem egy S1-et a Colossus-on, elég óvatos kör azért. És a kocsi sem volt a legjobb oda. De klub második idő azért lett belőle.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29176) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ja, most esik le, hogy félreolvastam amit írtál. :) Én döntöttem, nem te. Jól van, most már megvan. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29177) chungee


chungee
addikt

Napot!

Forza hor 4. Miről maradok le / mit veszítek ha figyelmen kívül hagyom a driftzóna / sebességzóna és társait :F

(#29178) parandroid válasza chungee (#29177) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Achievementekről, pontokról, mittudomén. Semmi olyan, amitől ne tudnál tovább játszani.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29179) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Tök örülnék egy olyan szavazópanelnek az Openben mint ami az FH3-ban volt.
Ma 5 bajnokságban vettem részt zsinórban, ebből 3 éjszakai és 2 terep volt, a két legutáltabb sorozat.
Az A800 Street külön vicc volt, hat Bone Shaker állt rajthoz. Bár amennyit kap a hivatalos fórumon lassan kitiltják azt a szart. Egyszerűen nincs értelme A800-ban rajthoz állni, hányinger az a játékautó.

Viszont az ellenfelek meglepően kulturáltak voltak még az offroadban is. :)

(#29180) ETOM válasza stillmatic (#29179) üzenetére


ETOM
addikt

Azt javíthatnák lassan, hogy sok éjszakain semmit se látni. Ma is olyan sötétség volt végére kiesik a szemem :N

Múltkor meg egyik játszóteres pálya kiégette az ember szemét :D

[ Szerkesztve ]

(#29181) homerhamm válasza stillmatic (#29179) üzenetére


homerhamm
addikt

Akinek megvan a Bone Shaker 30 év ban? ;] Pedig az FH4-ben ezzel nem volt probléma.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29182) Qkackca válasza homerhamm (#29181) üzenetére


Qkackca
őstag

...miután ki lett tiltva a rivalsból, meg talán a multiból is de lehet csak a kedv veszett el, mert multiba 1-2-szer mintha láttam volna.

ETOM: az utcai pályák, éjszaka, esős évszakban, azaz igazi :D Pláne miután a vge után kirak a napfényre, a fényerő meg ugrándozik kicsit, közben kiég a szemed.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29183) CJ4567 válasza stillmatic (#29179) üzenetére


CJ4567
veterán

Szerencsére a legtöbb Bone Shakeres nem tud vezetni, akkor viszont tényleg idegesítőek, amikor valaki olyan vezeti, aki tudja is, hogy mit csinál. :(((
Engem a powerbuildek jobban idegesítenek, egy Bone Shaker ellen még lehet valamit tenni egy átlagos autóban, de mit tudsz annak csinálni, ha az első egyenesben 350-el ott hagy, amikor te mész 220-al? :DDD

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29184) floatr válasza CJ4567 (#29183) üzenetére


floatr
veterán

Nehéz belőni egy kategóriában a max sebességet a tapadáshoz képest. Mindenki mást javasol, meg persze sokan csak tolják bele a kraftot ész nélkül.

(#29185) stillmatic válasza CJ4567 (#29183) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Hatan voltak, a mezőny fele, ebből három sajnos tudott bánni vele, mindhárom futam dobogóját leuralták.
A terepversenyek Bone Shakere vagy inkább TG Tractora a Forzás Mercedes kamion. Nem elég hogy rohadt jó de méreteinél fogva gond nélkül kirak a checkpoint előtt bármi mást, még eggyel sem találkoztam aki megpróbált volna tisztán versenyezni.
De volt olyan is hogy kihagytam a checkpointot mert a kamion úgy kitakarta hogy nem tudtam megcsípni a szélét, egyszerűen nem láttam.
Én nem bánom ha ezek bennmaradnak online-ban csak akkor csináljanak nekik külön márkakupát ês boldogítsák egymást.

Az hogy ki mire tuningolja egyébként a járművét ezeken kívül pont nem érdekel, tegnap B700-ban gyönyörű csatát vívtam BMW-vel egy hatkerekű Henessy ellen, pedig nem egy kategória a kettő, pláne utcai pályán.

(#29186) floatr válasza stillmatic (#29185) üzenetére


floatr
veterán

Na attól már nekem is tele t-köm

(#29187) csuvicsuva válasza stillmatic (#29185) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A kamionnal nem lehet tisztán versenyezni. Mész vele, ha valaki meg körülötted van, az úgy járt. Egyébként egyetértek, mehetne külön kategóriába, mert ha te vagy vele, akkor jópofa, viszont ellenfélként olyan, mint sajtreszelővel...

Amennyit mentem online, azt már leszűrtem, hogy S1-ben még mindig a Ford GT '05 a menő. A Bone Shakerek eddig elkerültek (ha voltak is ellenfélként, akkor már az elején ellógtak), ellenben a fénysebességgel közlekedő, bárhonnan visszazárkózó Exocetek tudtak kikergetni a világból.

Tegnap Fizzie-vel feltuningoltuk S2-re az Isettát, biztos, hogy ki fogom próbálni online. Ha a többiek röhögőgörcsöt kapnak, talán még egy dobogót is el tudok csípni vele.

Rankedről egyébként van valami hír, hogy mikor tervezik indítani?

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29188) homerhamm válasza csuvicsuva (#29187) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem nem lesz az FH5-ben ranked. (Vagy már volt rola szó, csak én maradtam le?) :F

Egyébként is, én az ünnepek alatt az FH2-től felfelé az összes Horizont nyomtam. :)) Csak kár, hogy az FH2-ben nem lehet mások matricáit feltenni :(

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29189) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

5 eliminációs heti küldi bugos vagy egy eliminator alatt kellene?!?!?!?! Beteg állatok hogy kapnának szifiliszt...

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29190) Wesder válasza AsakuraDave (#29189) üzenetére


Wesder
félisten

10-et kell kettő Eliminator alatt, és akkor beadja az egy alatt 5-öt.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29191) csuvicsuva válasza AsakuraDave (#29189) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Összesen kell öt, az mindegy mennyiből. Ettől függetlenül lehet, hogy bugos.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29192) AsakuraDave válasza Wesder (#29190) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Megcsináltam vagy 10-et de semmi.. Aztán csinálom a versenyeket és egyszer csak megadja.. :W

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#29193) parandroid válasza AsakuraDave (#29189) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Én 3 eliminatorral toltam le (egyszer 3, egyszer azonnal kiestem, utána 2). Először nekem sem adta be, szidtam én is, mint a bokrot, de nem volt kedvem már hozzá, szóval játszottam tovább, és kb negyed-fél óra múlva bevillant, hogy megvan.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29194) NoMagix válasza .LnB (#29176) üzenetére


NoMagix
addikt

Tudom, tudom ez csak kérészéletű lesz de olyan jó látni... ;] :DD
A pálya felénél már átkapcsoltam óvatosba, mert nem akartam ütközéssel veszélyeztetni az időmet az első fele számomra megfelelő tempóban ment.

(#29195) .LnB válasza NoMagix (#29194) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Az még az Accolade időm, ahol csak egy tiszta kört mentem. Semmi durvulás. Na de majd ránézek. Nem szeretem az S2-t, túl gyors. :P

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29196) NoMagix válasza .LnB (#29195) üzenetére


NoMagix
addikt

Már nekem is gyors.
Azt nem mondom hogy utánad megyek, főleg ha rádobsz sok másodpercet.

(#29197) ProEvoFan válasza .LnB (#29195) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Az X milyen gyors :Y
Brutál nehéz lekövetni a gyors kanyarokat, a megfelelő féktáv belövéséről nem is beszélve...

(#29198) csuvicsuva válasza NoMagix (#29194) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Ezt a listát riválisok menün belül tudom megnézni? Játékban mindig elfelejtem, de most lustaság fél egészség alapon megkérdezném.

Tegnap valamelyik Road trailen mentem néhány kört A800), sikerült legyőznöm többek között Qkackcát, ami nekem nagy eredmény, utána jött LnB egy olyan autóval, akitől egyenesben minimálisan el tudtam lógni, a gyors kanyarokban viszont esélyem sem volt ellene.
Viszont az Accolade valamiért beragadt, mert az A osztály még mindig 1/2, illetve 1/5. Előtte a B-t megcsináltam, azt elszámolta. Bár az Cross Country volt, lehet, hogy ezt is ott kéne? Nem rémlik, hogy írta volna.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29199) .LnB válasza csuvicsuva (#29198) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Én jobb szeretem a jobban kanyarodó autókat alapból. Sokszor nem kifizetődő. Van amikor a sebesség sokkal jobban kell, pálya függő. De alapból mindig handling-re beállított autókkal próbálkozok. Ha azzal nem megy, akkor váltok. A800 Toyota Supra isteni.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29200) .LnB válasza ProEvoFan (#29197) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szerencsére nincs is Rivals X kategória.
S1 még oké. De ott már ha igazán durvát akarsz menni, akkor az már küzdős. Olyan autók például Goliath-on, ami hármasban is elkapar. Automata váltó így rögtön kilőve. Én nem akarok első lenni minden áron. Addig próbálkozok, és olyan kocsikkal ami még jól esik. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.