Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28351) stillmatic válasza Wesder (#28344) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Akkor az, megragadtad a lényeget.

Figy, nekem is rohadtul tetszik a játék de ha csak nem fizetnek érte nem kellene struccként viselkedned. Vagy DJS is csak egy hisztis gamer?

Mindenkinek aki felemlegeti a szemmel láthatóan félkész játék hiányosságait javaslod az uninstallt. Azért ne tegyünk már úgy mintha ez egy ingyenes béta játék lenne, csak a promója fél évig tartott és nem kevésbe kerül, megsúgom: a Game Pass előfizetést sem ingyen osztogatják!

Ha egy nyílt fórumon nem tudsz felülemelkedni azon hogy egy hibáktól hemzsegő játék hiányosságait ki-ki a saját vérmérséklete szerint kiírja magából akkor kívánom hogy ha veszel egy drága autót és az ablaktörlőt bekapcsolva az arcodba robban a légzsák, akkor miután feldagadt arccal beballagsz a kereskedőhöz reklamálni, üdvözült mosollyal a kezedbe nyomjon egy polírkendőt hogy ha nem tetszik akkor töröld le!

[ Szerkesztve ]

(#28352) NoMagix válasza Qkackca (#28345) üzenetére


NoMagix
addikt

szia! most is benne vagy a játékban? mert akkor megyek!

(#28353) Joccc07


Joccc07
addikt

link
link
link
link

:DD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#28354) Qkackca válasza NoMagix (#28352) üzenetére


Qkackca
őstag

Perpill a 4-ben küzdök A B700 buggy 3. versenyével :DDD
Az elmúlt 2 évben nem küzdöttem ennyit egy versennyel mint ezzel....

De ha gondolod írj rám, aztán megyek az 5-be. Bár lehet inkább csak 2 után, enni kéne :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28355) Bep válasza DaveHutt (#28330) üzenetére


Bep
senior tag

Neked jó. Én a Pista Ferkát 2x kellett az utolsó fejezettől újra kezdeni, mert visszaállt alaphelyzetbe az összeomlás után, de a futamok teljesítettek maradtak (olyat mentem ami még ÚJ volt). Ahol a Jaguárt lehet nyerni azt el se tudtam indítani még. Emellett, az egyiknél azért vagyok gondban, mert tuningolni kellene (osztályt lépve), de örökké tölt vagy dashbord a vége. Mindez SX-n.

(#28356) NoMagix válasza Qkackca (#28354) üzenetére


NoMagix
addikt

ok legyen 14:30 az FH5-ben, bárki mást is szívesen látunk a konvojban!
gyertek!
ugyan ezen a gamertag-on megtaláltok minket

(#28357) Wesder válasza stillmatic (#28351) üzenetére


Wesder
félisten

Nekem nincsen bajom azzal hogy vakaki leírja hogy bugos a jàték, mert az. Agyvérzés helyett meg az uninstall igen is jobb megoldàs. Majd visszarakja ha újra jàtszható lesz, ennyi. Menjen jàtszon màssal addig.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28358) DaveHutt válasza parandroid (#28332) üzenetére


DaveHutt
őstag

Keress rá PaperHeartZero tuningjaira, igen korrekt BMW 2002 Turbo A800-as tuningja van. B700 lassú a Trialhöz. A múlt heti sokkal nehezebb volt X-es drivatarokkal. Ne add fel!

(#28359) stillmatic válasza Qkackca (#28354) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az kvázi megcsinálhatatlan, az ÖSSZES buggyra összevadásztam vagy 15 féle jobb tuningot de nincs mit tenni: bármilyen autóban ülsz a legmagasabbra hangolt végsebességnél is gyorsabb a csaló AI 20-30 km/h-val. Ugyanazzal az autóval is.
Szerintem csak elskálázták a dolgot én megvontam a vállam és elengedtem.
Viszont a trial az nagyon jó lett, a Hot Wheels Mustanggal szétaláztam mindenkit, brutális az az autó.

(#28360) stillmatic válasza Wesder (#28357) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Akkor félreértettelek, bocsánat.

(#28361) DaveHutt válasza Bep (#28355) üzenetére


DaveHutt
őstag

Nem jó, rendszeresen újra kellett indítani.

(#28362) Bep válasza DaveHutt (#28361) üzenetére


Bep
senior tag

Tudom, folyamatosan újra indítom, ezért is nullázta a Pista eventet. Újra belépés után újra kellett kezdenem. Egyszer vártam 20p-t, de nem történt semmi.

(#28363) Qkackca válasza stillmatic (#28359) üzenetére


Qkackca
őstag

Nem. Sikerült :DD VW Bug 5 lett a nyerő.
De amúgy ja, rohadtul mennek. A triál sima volt nekem is, csak egy emberke nem tudta mindegyik botot megelőzni, ilyen is rég volt már.

Tegye fel a kezét aki egyetért, hogy az élet nem viccel (vagy hisz a sorsban, valamilyen vallásban / akármi).

Szóval FH4, B700 buggy bajnokság, általában az alumival megyek, mondom fő a változatosság, ezúttal a penhall lesz.
1. verseny: nehezen nyerek, végig vezetek, az utolsó 2 cp-nél rám esnek a canam-ek, de törmelék van a cél előtt, így nyerek (amúgy vacak az áttételem szerintem...) (Alfee 2.)
2. verseny: canam nyer, én második, itt is a végén gyorsult le (Alfee-nak üdv, komoly tuningja lehet, még akkor is ha turbózva vannak a botok). Így pontegyelőség van...
3. verseny: 5db canam az első öt helyen, én meg a 8., izgi lesz...szóval innentől végig próbáltam a garázsom, a saját canam-mel is csak utolértem őket, max 5. hely...
Aztán az utolsó próbálkozásra jött a vw bug 5, azzal sikerült megelőzni őket, de végére megint majdnem utolértek...

Na ezután írtam ide az előző posztomat. Beültem a kocsiba, elmentem (volna) egy közeli kajáldába. Az utca végén szeretttem volna balra forulni, de jött egy hosszú kocsisor, meg természetesn jobbról is jöttek hézagokkal. Erre mi a balról jövő lemmingvonatban az utolsó?
Egy narancs-fekete Can-Am....mondom neeee, de miééért?
Szóval végülis láttam egyet előben, szépen terpeszt, csak, na, ilyen előzménnyel? :DDD

NoMagix: nem azért szerveződünk hogy segítsünk parandroidnak? :P

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28364) Gabor777


Gabor777
aktív tag

Nálam xboxon autoshowban vásárlás után a saving képernyőnél mindig megáll...csak kilépés-visszalépés segít. Valaki találkozott hasonlóval?

(#28365) parandroid válasza Gabor777 (#28364) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Yep. Ugyanez.

Közben vagyok amúgy, ha valaki tudja, hogy kell konvojt gründolni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28366) homerhamm válasza Qkackca (#28363) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem voltál éhes? :P

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28367) csaba951 válasza Qkackca (#28354) üzenetére


csaba951
veterán

Ez most nekem is nehezen sikerült. Teljesen irreális sebessége az első kocsinak. Első versenyt sikerült megnyerni, a másodikon második lettem. Harmadik versenyen nem akartam szenvedni, inkább "csaltam".

A megoldás a Polaris RZR XP 1000 EPS egy jó tuninggal. 12 mp-nél többel nyertem a harmadik versenyt. :DDD (az alagutat kell hozzá használni, a domb nem jó)

(#28368) Herevirag válasza Gabor777 (#28364) üzenetére


Herevirag
újonc

Szintén zenész. Akkor is kifagy ha az AH-bol egyből veszed át. Viszont akkor nem fagyott ki ha egy kicsit kocsikáztam előtte.

(#28369) Qkackca válasza homerhamm (#28366) üzenetére


Qkackca
őstag

A két hsz között volt 47 perc, szerinted? :P :K

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28370) homerhamm válasza Qkackca (#28369) üzenetére


homerhamm
addikt

enni kéne ---> elmentem (volna)

Tehát mégse voltál, mert csak elmentél VOLNA. :D

Ha nem voltál éhes, miért indultál el?? :P

Bocsi, többet nem kötekszem. :B

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28371) stillmatic


stillmatic
aktív tag

NoMagix gondoltam leszek az első és letöltöttem Vandurára a Helles festésedet. Nem kevés meló lehetett benne. :R

Esetleg egy Bruce Willises változat? :D

(#28372) stillmatic válasza Qkackca (#28363) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Az szép, én is Buggal voltam a legközelebb de az irreális végsebességű top2 miatt bármit csinálhattam.

(#28373) Apollo_21 válasza csaba951 (#28331) üzenetére


Apollo_21
addikt

Na tehát akkor utoljára mert látom az olvasás sem megy.
Tehát k****ra láttam egy baszott videót még mielött kijött volna hogy fasztetves csúszkás geci lesz a motor hang és egyéb hogy fémesen vagy öblösen szóljon a motor mint az NFS-ben. stb..ilyet nem találok..igen tudok tuningolni...de a videóidból sem jön le hogy ez hol van..tehát NINCS.
És egyébként megköszöntem, konstatáltam h nincs ilyen, kész pont. :W

[ Szerkesztve ]

Asus ROG STRIX /ROG-Join the republic/

(#28374) AsakuraDave válasza Apollo_21 (#28373) üzenetére


AsakuraDave
őstag

Hol láttál ilyen videót az FH5-ről? :F Én eléggé követtem a játékot de ilyet sose láttam csak a tuningolást és ott mutatták, ahogy ma is van a játékba, hogy az intake, kipufogó, camshaft, turbo/supercharger-t ha upgradeled akkor hallani a változást, hogy magasabb RPM-ig enged a motor, a turbó jobban sziszeg stb. de ilyen, hogy te magadra finomhangold a kipufogó rezonancia meg stb ami a Heat-ben van sose volt erről szó szerintem, hogy ebbe bekerülne.
Több custom bodywork van a kocsikra én pl ma találtam meg, hogy a Huracan-ra most bekerült a widebody kit mellé egy másik body szett is. Persze közel nincsen egy Heat vagy 2015-ös NFS tuninghoz de ez is valami, itt az 500+ kocsi ami a lényeg nem a vizuális tuning bár nagyon adnám ha NFS szintű bodyworkok lehetnének :K

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#28375) Döglött Róka válasza Apollo_21 (#28373) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha esetleg linkelend az emlegetett videot, lehet nem neznenek hulyenek.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28376) csuvicsuva válasza Apollo_21 (#28373) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Javaslom az uninstallt és a további játékot az NFS-sel. Sokat segít.

;]

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#28377) Wesder válasza csuvicsuva (#28376) üzenetére


Wesder
félisten

Nana... Receptre csak Dr. Hartmann írhat fel Uninstall-t. Napi 3 kanàl a javasolt adag. ;]

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28378) NoMagix válasza stillmatic (#28371) üzenetére


NoMagix
addikt

Kösziiii! :R :R
Nem volt vészes!
Lesz, majd ha nem fossa össze magát a rajz mentéseinél a játék!

(#28379) Qkackca válasza stillmatic (#28372) üzenetére


Qkackca
őstag

Saját tuninggal mentem, ha érdekel: 837 031 426 (vw class 5 baja bug)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#28380) szimszonos


szimszonos
őstag

Ma lenyomtam egy szuszra az összes driftzónát.Nem vagyok nagy driftelő,ezért nem rwd kocsival,nem is az előre beállított formula drift autókkal és manuális váltóval csináltam meg.Számomra a könnyebb utat választottam a Hoonigan kocsikat, letöltöttem egy AWD S1 vagy S2 drift tuningot rájuk,automata váltó,a többi assist természetesen kikapcsolva.Simán elsőre sikerült az összeset 3 csillagra abszolválni.Hoonicorn AWD S2 tuninggal 1200+ lóerő hegynek felfelé is sima ügy.Az 500 ezres pályán 1 millió lett elsőre pedig nagyon bénán mentem.Csak egy tipp akiknek nem a drift az erősségük.

[ Szerkesztve ]

(#28381) DaveHutt válasza szimszonos (#28380) üzenetére


DaveHutt
őstag

Próbáld ki az RTR Mustangokat, ha tetszik ez a stílus. 1700 lovas tuninggal jobban csúsznak, mint a Hoonicorn.

(#28382) szimszonos válasza DaveHutt (#28381) üzenetére


szimszonos
őstag

1700 lóerő :Y .Köszi,ránézek holnap.Ez a Hoonicorn is inkább hegynek fölfelé volt jó,mert lefelé nem volt egyszerű visszafogni.1700 lóerő az már durva lehet,mindenképpen kipróbálom.

[ Szerkesztve ]

(#28383) floatr válasza parandroid (#28365) üzenetére


floatr
veterán

Az első két pályára Ford Capri BDrifty tuningjával, mert elég jól fordul. Simán hozható az egész, ha nem mindenki A800-al jön. A második pálya kifejezetten könnyű. A harmadikat a caprival viszont nem lehet nyerni.

Péntek óta egyfolytában a trialt tolom, és kb minden második-harmadikat nyerjük. Viszont vannak olyan agyatlanok, hogy besz... Jött valami lengyel streamer állatsereg konvojban, és olyan wallride-ot nyomtak, hogy sírtam.

(#28384) rdt89


rdt89
addikt

Ez az új patch több hibát hozott, mint vitt. Kilép sokszor ha versenyt indítok, autóvásárláskor kifagy, tuningoláskor is, sokszor eltűnik a pálya, az ellenfelek repkednek verseny indulásig minden fele, van baj :U

(#28385) Wesder válasza rdt89 (#28384) üzenetére


Wesder
félisten

Tudjuk, màr dolgoznak rajta.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#28386) rdt89 válasza Wesder (#28385) üzenetére


rdt89
addikt

Te vagy az összekötő kapocs a Playground és a Forza fórum között? :C :C :C

(#28387) parandroid válasza floatr (#28383) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Délután végülis meg,ett, PaperHeartZero említett BMW-s tuningja bejött. Az első pályát akármivel is képtelen voltam hozni, a másodikat nyertem vele (valahogy összejött egy-egy hibátlan 2-3. kör), és a 3.-on is elég gyors volt egy második helyre. Négyen voltunk, ketten hozták a középkezőnyt, egy meg fix utolsó volt C431-gyel. Így is elég szoros lett.

Aztán megjött Qkacka, Kisgépkezelő, és NoMagix, aztán letoltuk még egyszer, csakazértis. Meg utána még pár másik versenyt.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#28388) homerhamm


homerhamm
addikt

Remélem bent lesz a Forzabótba ma a Mikulásruha. Jó lenne menni egy kört mikulásruhaba. :D

#28384 Xbox One S, minden működik szinte, meg kidobás se volt. Hibaüzenetet láttam csak.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28389) .LnB válasza homerhamm (#28388) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Majd ha fel akarod venni, akkor elkezdődik a végtelen töltés, és karácsonyig csak menti a mikulás ruhádat. ;]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#28390) Döglött Róka válasza rdt89 (#28386) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Nem, csak elolvassa az uzeneteket a jatekban.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28391) homerhamm válasza .LnB (#28389) üzenetére


homerhamm
addikt

Nálam még nem volt végtelen töltés. :DDD

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28392) plejik válasza rdt89 (#28384) üzenetére


plejik
addikt

Szintén. Mondjuk Én az összes forzával játszattoam és végig is toltam őket, de egyiknél sem emlékszem ennyi problémára induláskor mint az 5 nél. Sajnos efelé halad a játékipar, hogy van az úgy majd javítgatjuk.. :U :))

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#28393) Bep


Bep
senior tag

Online? Úgy sem lát senki :P ;] ;]

(#28394) rdt89 válasza Döglött Róka (#28390) üzenetére


rdt89
addikt

Nekem nem jött üzenet a játéktól mostanáig ezzel kapcsolatban.

#28392 plejik:
Sajnos igen egyre több játék és folytatás engedi ezt meg magának.

(#28395) CrabRave válasza gduck (#28299) üzenetére


CrabRave
junior tag

Szerintem próbáld meg újratelepíteni, hátha :) Milyen hibákat produkál?

Üdv.: Ádám

(#28396) Döglött Róka válasza rdt89 (#28394) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Akkor Fizzie meg én kiválasztottak vagyunk.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#28397) rdt89 válasza Döglött Róka (#28396) üzenetére


rdt89
addikt

Jó nektek :R

(#28398) floatr válasza parandroid (#28387) üzenetére


floatr
veterán

Na akkor csak meglett a ferrari :)

Lehet, hogy én vagyok a lekvár, de először meg szoktam nézni videót arról, hogy mit javasolnak rá. Aztán mentem pár bemelegítő kört a pályákon, hogy ne legyen nagy meglepi. Így elsőre meglett - némi szerencsével is - utána meg beálltam tolni kicsit másoknak. Nekem ez az A800-as kategória nagyon bejön, az S2-vel nagyon szenvedtem.

[ Szerkesztve ]

(#28399) homerhamm válasza plejik (#28392) üzenetére


homerhamm
addikt

Ezért volt jó mikor mi még fiatalok vótunk'! A homokozó nem volt bugos! ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#28400) parandroid válasza homerhamm (#28399) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Dehogynem. Meg is csíptek egy csomószor a rohadékok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.