Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29051) csuvicsuva válasza Dyingsoul (#29048) üzenetére


csuvicsuva
őstag

[link] Itt írtam röviden a játékról, kevesebbet volt a gépen, mint ameddig a letöltése tartott, de ne offoljunk.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29052) cettlee


cettlee
őstag

hali!
multiplayer miatt érdemes megvenni a játékot?
bugok? csalók? szerverek? lag?

(#29053) Qkackca válasza cettlee (#29052) üzenetére


Qkackca
őstag

Előfordul mind.

De szerintem érdemes megvenni, engem leköt annyira mint gondoltam.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29054) Wesder válasza cettlee (#29052) üzenetére


Wesder
félisten

Igen, ez mind előfordul, pont ebben a sorrendben, de mi a kérdés?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29055) nincsnév007


nincsnév007
őstag

bugos még mindig az a ház ami naponta ad pörgetést?

(#29056) homerhamm


homerhamm
addikt

Majdnem legyőztem egy 5-ös szintű terepjárót, de nekimentem egy pótkocsinak. :DDD

Ennek ellenére FH5-ben kiesek 40.-ként. :D

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29057) parandroid válasza nincsnév007 (#29055) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ha nem is minden nap, de hetente 4-5 nap biztosan belépek a megjelenés óta, eddig összesen talán 4 pörgetést kaptam. Szóval ja, valószínűleg.

homerhamm: Annyira üres a terep Mexikóban, hogy itt sokkal többet számít az autó ereje, mint a szerencse. FH4-ben ha bemákoltál valami jó terepet, a másik meg beakadt egy kisebb erdőbe, akkor bármivel lehetett nyerni. Csak ugye ez egy gusztustalan féregség, ilyesmire acsit írni.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29058) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Izgi...

Nyerem az elsőt. Gondoltam akkor gyors legyünk túl rajta, és engedi a másik kettőt. De nem, ő küzd. :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29059) .LnB válasza .LnB (#29058) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mindeközben bebigolok a falba, és mivel nem mozdultam, kidobott a játék a meccsből.... :U

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29060) Kisgépkezelő válasza parandroid (#29057) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

"Bemákol egy terepet" :D:DD:DDD Lehet így is mondani azt, hogy az embernek megvan a pályaismerete ahhoz, hogy elkerülje a rázósabb részeket. Mintha a megfelelő útvonal gyors kigondolása és követése nem egy skill lenne ami, miközben az autód ereje csak attól szerencsétől függ, hogy épp milyet találsz/nyersz.

CJ4567: Szerintem lett volna még ott mástól is Cobra tuning, ha épp nem a tiedet találja meg, úgyhogy nem hinném, hogy kizárólag a te bűnöd. ;] Gondolom azért megdobta a letöltéseidet, hogy a tiedet névvel, share kóddal kirakta a videó alatti táblázatba is. Nekem sajnos csak a képet tette ki, az sokat nem hozott. :DDD

Majd kipróbálok akkor egy-két FD kocsit is. Eddig egyet néztem aszfaltra és egész meglepett, hogy most, hogy lehet normál futóművet és difit, tenni alá, meglepően stabil lett. Azért a 4-ben úgy voltak csak brutálisak, hogy a játék folyamatosan segíteni akart nekem keresztbe menni és végig az ellen kellett küzdeni, hogy magától elkezdjen driftelni a kocsi. Főleg CA-ban, ahol egy kis löködés azért mindig akadt, etéren általában vesztésre állt az ember a játék ellen. :DDD
Ehhez képest meglepett, hogy az első tuning amit az 5-ben készítettem egy FD kocsihoz, nemhogy nem akart minden áron magától driftelni, hanem inkább még alulkormányzott is volt.

(#29061) Wanderlust válasza Qkackca (#29039) üzenetére


Wanderlust
tag

#29039: Ez lesz a megoldás, a rajtrács végét becélozni. Köszi!

Gondoltam, hogy valami ilyesmi van a háttérben. A FH4-ben nem volt tiltott és megdolgozott az ember érte, nem csak úgy az ölembe hullott...Még jó, hogy nem veszik el visszamenőleg a játékosoktól az összeget :((( Köszi a tippet, kipróbálom :)

[ Szerkesztve ]

(#29062) nincsnév007 válasza parandroid (#29057) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem bírtam ki és megvettem kiváncsi leszek :D

(#29063) homerhamm


homerhamm
addikt

Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29064) NoMagix


NoMagix
addikt

Milyen az a gonosz kaktusz és hol lakik? :D szívesen lezúznám!
A fotós elismeréseknél van ahol le kell fényképezni szobrokat stb.. ezek a feladatok teljesítve lettek 3 csillagra és ott ugye fényképezni kellett, akkor ezek miért vannak még üresen az elismeréseknél? Valami mást kihagytam volna?

(#29065) parandroid válasza Kisgépkezelő (#29060) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Eleve a head to head már ott eldőlt, hogy ki milyen kezdősebességgel érkezik, és hogy merre áll az autó eleje. Ráadásul ez fordítottan arányos, lehet, hogy lendületben vagy, tök jó kezdősebességgel, de a hátad mögé teszi le a célt, neked fordulni kell (előtte fékezni, miközben csőszol előre, mint kutya a jégen), az ellenfél meg pont irányban áll. Gusztustalan szar ez az egész eliminator. Ahogy korábban is írtam, két dolgot ötvöztek benne: a head to head versenyeket, meg a cross country futamokat. Ez két olyan dolog, amit mindenki utál, mint a szart, szóval borítékolható volt a siker.

Amúgy asszem pont a Gravelben láttam olyan eliminator futamot (még a régi, dosos időkből is rémlik ilyesmi, de meg nem mondom, melyik játék volt), ahol körverseny van, és minden körben (vagy minden csekkpontnál) az utolsó esik ki. Na, annak még értelme is lenne...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29066) ETOM válasza NoMagix (#29064) üzenetére


ETOM
addikt

Anno bugos volt. Néha nehezen adja be most is.
Egyébként utolsó patch óta ha kirak freeroamba egy irdatlan akadás van. Meg eliminatorba is ha kihívnak megakad egy pillanatra. Idegesítő.

[ Szerkesztve ]

(#29067) homerhamm


homerhamm
addikt

200 FP a Twin Mill, akit érdekel. :)

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29068) Mikiller


Mikiller
aktív tag

A Fozathon - Ősz napi kihívásnál azt kéri teljesítsek egy Horizon történetet. Megcsináltam a Tesztpilóta történet 5x3 fejezetét, mindet 3 csillagra mégsem adja meg. Mit kell teljesíteni hozzá? :F

(#29069) NoMagix


NoMagix
addikt

Ma több alkalommal is játszottam az eliminátorban és sajnos volt bennük hiba, nem tudtam dudálással kihívni az ellent, nem tudtam x-re a kocsit felvenni, többször volt olyan is ha a kocsival nagy sebességgel becsapódtam egy falba, folyó oldalfalába vagy fába, akkor a kocsi nem vált vissza 1-es fokozatba hanem marad pl.3-as vagy 4-es fokozatban csak leváltásokkal lehet újra elindulni.

(#29070) csuvicsuva válasza NoMagix (#29064) üzenetére


csuvicsuva
őstag

A Buggy and The Beast Showcase stadionos részében van. Sajnos, ha nem tudsz mindent megcsinálni, akkor nem lehet onnan újrakezdeni, hanem újra végig kell menni a versenyen is.

Boldog Karácsonyt mindenkinek! :)

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29071) NoMagix válasza csuvicsuva (#29070) üzenetére


NoMagix
addikt

köszi, holnap meglesem :R :R

Kellemes ünnepeket!

(#29072) homerhamm válasza NoMagix (#29069) üzenetére


homerhamm
addikt

Az FH4-ben az autóleosztások is jobbak voltak, ma hajnalban mentem egy kört, mindenhol autó-autó-autóleosztás. FH5-ben elég ritkás az autóleosztás, és arra is remennek öten.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29073) Qkackca válasza Wanderlust (#29061) üzenetére


Qkackca
őstag

Nincs mit.

homerhamm: 200 FP a Ferrari 250 TR is.

NoMagix: az automata váltó az meghülyül az ilyen nagyobb ütésektől, sokszor elég ha 150 felett elugratsz, leérkezéskor meg koppan a futómű...ugyan úgy 'befagy', nem vált, vagy össze vissza váltogat.
Nekem igazából a fékezés hozza helyre (vagyis váltásra kényszerítem), de ez az elejétől fogva jelen van.

ETOM: így van, az utolsó patch óta, ha kijövök a házból, akkor megdermed egy pillanatra, aztán meg hirtelen behozza a lemaradást. Ha ilyenkor gázt adsz meg kormányzol, tök érdekes helyzetekbe találod magad mire visszakapod az irányítást :D... :(

szerk: elértük az ajándékozásnál a télapó ruhát.

[ Szerkesztve ]

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29074) csuvicsuva


csuvicsuva
őstag

Szenteste, életem első Eliminator győzelme. Ma már épp lemaradtam egyről, itt viszont szerintem elcsalta nekem a gép. Mindkétszer eltaláltam az irányt, az elsőnél autópályán valaki behozta a lemaradását. Itt szintén nem sokkal a cél előtt megelőztek, viszont a cél egy felüljárón volt, nekem pedig esélyem sem volt, hogy felmenjek rá, így elengedtem a kontrollert és begurultam alá. Ellenfelem szerintem fel akart menni, mert így is beadta a győzelmet. :C

homerhamm: köszi, hogy szóltál a Forzashop miatt, már elfelejtettem, hogy ilyenkor szórják az autókat. Az a 16 milliós Testa Rossa sem jött rosszul. :R

[ Szerkesztve ]

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29075) chungee


chungee
addikt

Estét!

Steam winter sale keretén belül megvettem a Forza 4-et. Kérdésem az lenne hogy a teljesített versenyeim között hogyan tudom megkülönböztetni melyik versenyen nem végeztem első helyen :F Ugyanis midenhol azt írja hogy teljesített viszont emlékeim szerint voltak ahol 2. vagy 3. helyet értem el. Újra szeretnék versenyezni az első helyért. Hogyan tehetném meg :F

[ Szerkesztve ]

(#29076) NoMagix válasza csuvicsuva (#29074) üzenetére


NoMagix
addikt

Nagy gratula!!! Szép ajándék. :C :C

(#29077) parandroid válasza chungee (#29075) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Accolade-eknél kategóriákra bontva mutatja, hogy melyiket kell még nyerned, az az accolade még teljesítetlen.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29078) CJ4567


CJ4567
veterán

Aki kicsit nosztalgiázni akarna, Crowned csinált pár NFSU1-es Eastsiderz festést. :)
Az R34-hez csináltam egy A osztályú tuningot, 243 110 574 a megosztókódja, direkt ehhez a festéshez illő alkatrészekkel.

[ Szerkesztve ]

No Sana No Life

(#29079) parandroid válasza Qkackca (#29073) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

“elértük az ajándékozásnál a télapó ruhát.”

””elértük””, ja. :D Véletlenül pont 24-én este. Spoiler alert! A titkos autót is el fogjuk érni, véletlenül pont 31-én, éjfélkor. :DDD

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29080) homerhamm válasza parandroid (#29079) üzenetére


homerhamm
addikt

Gondoltam, hogy ez is csak kamu. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29081) Kisgépkezelő válasza parandroid (#29065) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Hogy egy napkeleti bölcs idevágó szavait idézzem:
Kör közepén állok
Így könnyen eltaláltok
Így könnyen eltaláltok, rosszak

Ha egyszer odébbállok
A kör közepébõl majd hiányzok
Rám többé nem találtok, rosszak

Mi ebből a fontos? Hosszú távon előnytelen a kör közepén állni, úgyhogy minél előbb állj odébb onnan! Sokkal jobban megéri a kör szélén álló rossznak lenni. Én arra szoktam menni, hogy amíg még nagyon nagy a kör, addig nem szoktam csatába bonyolódni, mert előbb találok magamnak egy legalább 5-ös car dropot minthogy megvernék elég embert, hogy addig upgradeljek, pont akkor amikor a leghosszabbak a versenyek, nekem meg még a leglassabb autóim vannak.
Utána meg szépen a kör széle felé bóklászok. Ha ott hívok ki valakit, akkor a hátam mögé a halálzónába nem teheti a célt, de még valószínűbb, hogy ha már ki van rajzolva, akkor valahova a kisebb szaggatott vonalas körbe teszi, úgyhogy nyugodtan megindulhatok befelé teljes sebességgel, aztán majd ha már jelzi a célt, akkor legfeljebb egy kisebb kormánymozdulattal korrigálok, de semmiképp sem kell 180 fokot tekerednem.
Azok a kevésbbé szerencsések akik középen indították a maguk 1v1-ét ezzel ellentétben pont valahova a széle felé érkeznek meg, úgyhogy jó esélyeim vannak, hogy már akkor sunyin készülök lecsapni rájuk, amikor még csak a cél felé rohannak. Ha jól taktikázok, akkor én már úgy hívom ki, hogy nagyjából irányba állok, megvan a kezdősebességem, miközben ő épp autócsere után még csak a gyújtáskullcsal babrál.

Ha meg ahogy írod valami oknál fogva nem tudok kitérni a dolog elől és kihívnak úgy, hogy ketten megyünk kétfelé a kör közepén, ahonnan biztosan nem lehet tudni, hogy merre teszi a célt, akkor én taktikailag le szoktam ütközni a szemből jövő kihívót még mielőtt kijelölné a játék a célt. Így mindketten álló helyzetből induljunk, mert úgy van legtöbb szerepe a játéktudásnak és legkevesebb a szerencsének.

Mikiller: Az valami egy (ingame) évvel ezelőtti kihívás volt. Olyan régieket már nem is enged teljesíteni. Talán 5 napon belül lehet most megcsinálni a dolgokat exploitok nélkül. Másrészről meg emlékeim szerint az a kihívás már akkor is bugos volt.

ETOM: Sajnos az az pillanatnyi akadás engem is érint. Amikor leveszi a szöveget a képről, akkor esik hanyatt. Csak annyit bírok tenni, hogy amikor tudom, hogy jönni fog, azelőtt nem egy fa felé megyek, és már nem teszek semmi kormánymozdulatot, és úgy legalább a megpördülést jó esélyel elkerülöm. Garázsból kilépés, meg verseny vége után is van ilyen, de ott legalább nem olyan zavaró.

(#29082) Qkackca válasza chungee (#29075) üzenetére


Qkackca
őstag

Mikor teljesíted a versenyt, nem első helyen, akkor megváltozik az ikonja, lesz körülötte egy keret vagy az alján valami jelölés.
Amikor megnyered akkor pedig ilyen kis babérlevél/koszorú utánzat lesz az aljánál, meg talán arany/sárga keretet kap az ikon. Vagy vmi trófea, már nem rémlik.
Úgy teheted meg, hogy jobban figyelsz, gyorsabb kocsit viszel, vagy agresszív dög leszel és mindenkit kilöksz a francba :DDD

#29078 CJ: köszi majd meglesem, csak előbb kérem a 'télapót' hozzon nekem egy R34-et :B

#29079 parandroid: ó, ne csináld már, most egy negyed világ összeomlott bennem :DDD
Mit kapunk Null Car-t?

#29081 Kisgépkezelő: ez komoly :D , de tetszik, meg ötletes

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29083) i@lex válasza csuvicsuva (#29074) üzenetére


i@lex
őstag

Nem semmi amúgy, hogy a 13 millió játékosból még mindig csak 0,81 százalékon áll ez az achi.

(#29084) .LnB válasza homerhamm (#29067) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig is cserélődtek a Forzathon bolt kínálatai? Mert akkor lehet lemaradtam pár dologról. Vagy ez most csak karácsony miatt van? Hóember, és a Mikulás sapka is ott lesz elérhető, remélem nem néztem be, és még nem voltak. Kocsi mind megvan, az nem érdekel.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29085) NoMagix


NoMagix
addikt

Eliminátorban a legyél benne az első 30-ban heti feladatnál nálam az a technika, hogy a vulkán hegyen kezdek, onnan könnyű lerongyolni a kis bogárral, még akkor is ha ott lenne egy másik kocsi, de ilyen még sosem volt velem.
Ha a hegy kívül is van a kezdő körön akkor is elég időm marad ott rostokolni amíg zsugorodik az első kör, addig az apraja elég rendesen kiosztja magát és utána szépen megyek a következő kör széléhez. Van amikor csak a 30-on belülire koncentrálok van amikor kamikaze módjára kergetem a bogarakat és van amikor vadászom a car drop-kat mikor milyen kedvem van. Így kb.10-ből 8 alkalommal akár a bogárral is kihúzhatom a végső kis körig.

(#29086) ProEvoFan válasza .LnB (#29084) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Eddig csak hetente cserélődtek.

(#29087) homerhamm válasza .LnB (#29084) üzenetére


homerhamm
addikt

Hetente változik átalában, most az únnepek alatt naponta.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29088) parandroid válasza Kisgépkezelő (#29081) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ezek jó ötletek, és nekem még új volt, köszi, megfogadom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29089) .LnB válasza homerhamm (#29087) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Oké, akkor jól tudtam, nem maradtam le semmiről. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29090) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezt a vulkános, hóeséses fotó elismerést, ezt ebben az évszakban lehet megcsinálni? Vagy mikor?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29091) Qkackca válasza .LnB (#29090) üzenetére


Qkackca
őstag

Igen, most.
Fenn a vulkánon van egy kis épületegyüttes, antennával is, ha minden igaz.
Kb onnan kéne neki rugaszkodni az egyik ugratónak, no ott a hóember, azt (azzal) fotózkodj és megadja.

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29092) .LnB válasza Qkackca (#29091) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

A hóeséses Accolade-ra gobdoltam.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29093) Win-T


Win-T
senior tag

Az "Eliminate 5 players in The Eliminator" feladatot egy meccsben kell kell teljesíteni, vagy összeadódik többől is? Mert ha egyben akkor neki se kezdek inkább.

(#29094) Kisgépkezelő válasza parandroid (#29065) üzenetére


Kisgépkezelő
senior tag

Nyilván még így is nagyon komoly a szerencsefaktor az egész Eliminator játékmódban, de azért ha ismeri az ember a pályát, és nagyjából ismeri az ember a játékmechanikákatt, akkor valamilyen mértékig lehet növelni a siker esélyét. Kicsit olyan mint egy kártyajáték, ahol nincs beleszólásod abba, hogy milyen a leosztás, de abba igen, hogy mit kezdesz vele.

Egyébként olyan Eliminátorban jó két évtizeddel ezelőtt volt nekem is részem ahol mindig az utolsó esett ki a kör végén. Nem minden körben, hanem tán minden harmadikban Pályakerékpárban része az olimpiai programnak. Ott elvileg minden második körben van sprint ami után kiesik a leghátsó, de hogy mi milyen szabályok szerint mentünk, arra már nem emlékszem mert itt Pesten nincs szabvány olimpiai kerékpárpálya. Cserében ami van, azon akár autóval is lehet gurulni.

Win-T: Összeadódik, úgyhogy nyugodtan keikezdhetsz.

(#29095) ReSeTer


ReSeTer
senior tag

Helló!

Megéri az árát a Forza Horizon 5? Most ahogy nézem csak 10% akció van rá.
Nem volt problémám az utóbbi NFS játékok irányításával annyira, de igazából Assetto Corsa Competizione játékból jövök, szóval szerintetek mennyire élvezhető a játék az ilyen playernek?

Xbox 360 controllerrel játszanék.
Ami a lényeg, hogy egyszer akarom kifizetni a normál játék árát, utána nem tervezek költeni. Így élvezhető? Miről maradok le, ha nem költök közben? Mennyire van player multiplayer módban? És azok kik? Ez azért érdekel, mert pl az f1 2020-ban kb állandóan oroszok meg törökök voltak, és élvezhetetlenné tették a játékot.

Soha nem játszottam még forza játékkal.

[ Szerkesztve ]

(#29096) ProEvoFan válasza ReSeTer (#29095) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

~13 millió ember próbálta már ki. Jelenleg is rengetegen játszanak vele. Nem szimulátor, hanem szerintem simcade alsó határán mozog, de az irányítása kontrollerrel első rangú. Multiban mindenhol vannak hülyék, ahogy itt is fellelhető...de nem vészes a helyzet. Ez egy nyitott világú autóverseny játék. Rengeteg versennyel (terep, utcai, országúti, földutas, gyorsulási; magyar fordításban), pályával, fix/napi/heti/havi kihivásokkal, a játékosok által készített tartalomról nem is beszélve. Egyszóval tartalom van dögivel.
Lehet a két éves GPU előfizetéssel jobban jársz, ha nem akarod végleg megtartani a játékot.

(#29097) homerhamm


homerhamm
addikt

Érdekesség: 15:30-kor váltásnál hirtelen eltűnik a jégpálya, meg a karacsonyi díszek, újra kell indítani a játékot hogy visszajöjjön. Meg benn maradt az előző forzashop is.

Szerk: tenyleg visszállt eredetire, azt hittem lesz még valami jó deal. :(

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29098) ReSeTer válasza ProEvoFan (#29096) üzenetére


ReSeTer
senior tag

Gondolom a game pass-t azért írtad, hogy ne kelljen annyit vásárolni a játékban?

Ebből a szempontból lenne egy kérdésem. Ha nem veszek semmi pluszt, csak megveszem a játékot, akkor tudok majd játszani az összes autóval, tuningolhatom minden alkatrésszel, tehát teljesítmény szempontjából nem lesz hátrányom a többiekkel szemben?
Az nem lényeg, ha emiatt többet kell játszani. A lényeg, hogy ne legyen az, hogy aki fizet, az jobb autó vásárlására kap lehetőséget, miközben aki nem fizet az meg még lehetőséget se kap rá, hogy megvegye játékpénzért, de több munkával.

[ Szerkesztve ]

(#29099) Win-T válasza Kisgépkezelő (#29094) üzenetére


Win-T
senior tag

Akkor ez is bugos megint, mert letoltam már három eliminator kört 2/1/4 győzelemmel és természetesen nem adta meg teljesítettnek. :W

(#29100) homerhamm


homerhamm
addikt

Érdekesség 2: Erről mai napig nem tudtam, hogy egy kígyó van a fesztiválhelyszínen. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.