Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29601) i@lex


i@lex
őstag

Csávókám nagyon szereti az eliminátort.
400 win :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29602) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Faszom ebbe a szarba. Végigszenvedtem az s2 extreme track toys heti bajnokságot (rühellem a kategóriát is, meg a pi osztályt is), a harmadik verseny után kiírja, hogy fasza vagyok, 60 ponttal nyertem, a jutalmat, meg a teljesítést meg nem adja be. Múlt héten is belefutottam egy ilyenbe, ott is meg kellett csinálni még egyszer a teljes bajnokságot. Rohadjon le a töke az összes balfasznak a pg-nél, hogy volt pofájuk kijönni ezzel a bughalmazzal. Sose lesz 100-as ez a játék. :(

Ja, forgalom nem volt egyik versenyen sem, pedig ugye street race. Az eliminatort tegnap tudtam le, negyedikre lett meg, mert az első 3 alkalommal egyszerűen nem volt sehol egy darab car drop sem, de csak nekem, mert közben villogtak a feliratok, hogy ki milyen autót vesz fel. Aztán persze kihív egy 4-6 szintű, és vége a dalnak. Negyedikre voltak car dropok (teljesen normális gyakorisággal, találtam az első pár percben vagy 6-ot), mindjárt meg is lett valami 14. hely. Az meg azon a szokásos faszságon ment el, hogy jött szembe a kolléga, kihívott, a játék meg beadja a célt 1100 m-re az orra elé, azaz nekem háttal. Mivel mindketten kb fullgázon mentünk, mire megfordultam, ő beért. De az ilyenen már csak röhögni tudok.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#29603) .LnB válasza parandroid (#29602) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem abban a streetben volt forgalom végig. Nagyon random dolgok ezek, de dühítő az tény.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29604) homerhamm válasza parandroid (#29602) üzenetére


homerhamm
addikt

És ezt a bughalmazt jelölték a TGA-ra, ez azért 2021-ben szégyen gyalázat még mindíg. :(((

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29605) Wesder válasza homerhamm (#29604) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt màr múltkor mondtam neked, az hogy legjobb sport/autôs jàtékra jelőlve lett, nem jelent semmit. Ebben a kategóriàban indul a FIFA22 is. Gotyra nem lett nevezve.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29606) homerhamm válasza Wesder (#29605) üzenetére


homerhamm
addikt

Szerintem a többi sporrt/versenyzős játékban nincs összesen ennyi bug mint ebben. Az eFootballt szerintem hagyjuk is. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29607) Wesder válasza homerhamm (#29606) üzenetére


Wesder
félisten

Akik jelölik a jàtékokat nem jàtszottak velük többszàz óràt, de talàn még 50-et sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29608) NoMagix


NoMagix
addikt

Innen üzenem savanyodjon meg a tökük a kedves fejlesztőknek a 160km-es útjukon.
Megoldottam, kiakasztottam gumival a gázkart és elengedtem a kocsit majd elmentem egy órás dolgomra, mire visszaértem csak 25km pörgött a számlálóba és a konti valamiért kikapcsolt, sebaj újra beraktam vágtázni a gépet majd megint felült egy nagy sziklára, na ott már pörögtek rendesen a kilométerek amíg kiporszívóztam. :)

(#29609) stillmatic


stillmatic
aktív tag

Én nem tudom felhúzni magam ezen a 160 km-en. Ez egy autós játék, nem?
A felét beleraktam árkádozással és mentem egy kétkörös góliátot, két különböző napon, nem vesztek el az addigi eredményeim.
A Parandroid által felsorolt bugok hála az égnek már egy ideje elkerülnek. Még a kincsvadászat is azonnal meglett. Úgy látszik van akinél még a helyzet változatlan, a játék első két hónapja nálam is minősíthetetlen volt. :(

Más: az FH4-ben van egy tervezői B700 Modern Rallys bajnokság, érdemes kipróbálni, négy futamos, a Mudkickers pálya vonalvezetése Qkackca legszebb napjaira emlékeztet. :D

(#29610) NoMagix válasza stillmatic (#29609) üzenetére


NoMagix
addikt

Persze, teljesen igazad van ez egy autós játék csak ne ezzel a szutyokkal keljen menni, más bajom nem volt és nem is húzott fel.
A munka miatt behatárolt az időm megoldani a feladatokat.

(#29611) stillmatic válasza NoMagix (#29610) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Vannak rá állat tuningok, alap beállításokkal én is tökön szúrtam volna magam.
Kerestem rá egy B700 tuningot ami mindenre jó, elég erős, ha akarom driftel, terepen is boldogul de a Góliáton is elterelgethető. A tempós kanyaroknál ahogy kiment a fara azon mindig vigyorogtam.
Nem rossz autó, van benne élvezeti faktor. :)

Persze az időhiány ismerős, de nem adom fel és mindig megcsinálom hétvégén az FH4-es listát is 80 százalékra.

[ Szerkesztve ]

(#29612) .LnB válasza NoMagix (#29608) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#29613) Qkackca válasza i@lex (#29591) üzenetére


Qkackca
őstag

Megcsináltad a következőt másnap és megadta? Jó tudni.

stillmatic: hehe, ja, köszi. Engem inkább a többiekére emlékeztet, pont az nem sikerült olyan ritmusúra amilyet szerettem volna. De igen, nekem is az tetszik a legjobban azok közül, az egyik rövid, a másik meg hosszúnak érződik

Nekem kifejezetten tetszik Blower, már a 4-ben is tetszett itt is jó. Az igaz még nem jöttem rá melyik motorral lesz s2, nem mintha nagyon akarnám de jó lenne azért tudni.
Rivalsba mentem pár Gauntletet, egyrészt kb 1 óra alatt megvan a 160 km (b700-al is), közbe meg relatív élvezeteset csapattam, kivéve mikor épp hozzáér a sárvédő csücske vmihez és bedobja hogy ütközés, miközben meg egy rendesen koccanásnál meg tovább enged...és emiatt buktam a legjobb időm (22.45)

http://www.hwbot.org/user.do?userId=8629 | 'hét lakatlan faluban nincsen párja'

(#29614) NoMagix válasza stillmatic (#29611) üzenetére


NoMagix
addikt

C600 ra húztam AWD-vel, sebessége és jó gyorsulása lett, de úgy mászott le a kanyarívről mintha jégen csúszna, na mindegy ez is pipa és ez a lényeg.

más:
megint esős évszak van gondoltam befejezem a kaktuszok irtását (500db) de a számláló megint nem megy, 85% 428db-on megállt. :F

(#29615) ProEvoFan válasza NoMagix (#29614) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Már ez s bugos? :D
Szerencsére nekem beadta.
A kiegészítők megjelenési dátumáról van már valami info?
Őszi dátum? :F

(#29616) Wesder válasza ProEvoFan (#29615) üzenetére


Wesder
félisten

Az első kb tavasszal, a màsodik meg nyàron vagy ősszel jöhet.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29617) ETOM válasza NoMagix (#29614) üzenetére


ETOM
addikt

Viharos évszak van. Meglehet csinálni úgy hogy csinálsz esős évszakos pályát ott ahol sok a kaktusz. :DDD

A nyár az esős évszak.

(#29618) homerhamm válasza Wesder (#29616) üzenetére


homerhamm
addikt

Azok a béták megjelenési idejei. ;] ;] ;]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29619) ProEvoFan válasza homerhamm (#29618) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ez csúnya volt...de félig igaz. ;]
Viszont az az érdekes, hogy így bugosan is eszméletlenül szórakoztató a játék. :K

(#29620) Wesder válasza homerhamm (#29618) üzenetére


Wesder
félisten

Rendben.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#29621) rdt89 válasza ProEvoFan (#29619) üzenetére


rdt89
addikt

Én nekem sokkal nagyobb élmény, még így is, mint a Horizon 4, pedig azt is imádtam, itt az autó hangok félelmetesen jók.

(#29622) i@lex válasza Qkackca (#29613) üzenetére


i@lex
őstag

Igen, megcsináltam az aznapit, és beadta visszamenőleg a másikat is.

[ Szerkesztve ]

(#29623) NoMagix válasza ProEvoFan (#29615) üzenetére


NoMagix
addikt

Az a Ford GT 64-es A800-ban nagyon szedi a lábait! :Y
saját tuning?

(#29624) csuvicsuva válasza NoMagix (#29614) üzenetére


csuvicsuva
őstag

Van rá eventlabos esemény. Én azon röhögtem, hogy ha unbeatable-re rakod a nehézséget, akkor az accolade-eket fixen alacsonyabb nehézségű versenyeken (Tour, Seasonal Championship) is számolja. Tudom, azokra js vannak eventlabos versenyek, de mivel megvannak az autók, így nem grindoltam, majd meglesz.

"Nincsen más, csak a hit és a dac / A tiéd csak az marad, amit másoknak adsz"

(#29625) stillmatic válasza NoMagix (#29614) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Nem tudom hogy a heti Super7 feladatlista az mindenkinek ugyanaz-e, de nekem a harmadik feladat egy szögegyszerű kaktuszzúzda volt a megfelelő évszakkal és egyből beadta a bőrkabátos jutalmat és egy acsit is.

De létrehozhatsz akár te is egy eseményt.

[ Szerkesztve ]

(#29626) ProEvoFan válasza NoMagix (#29623) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Nem.
Korrrupt EU

(#29627) M.Úr


M.Úr
tag

Extreme grafikai beállításokkal tolja valaki? Az úton bizonyos sebességeknél kissé idegesítő artifact jelentkezik... enyhén vibráló, leginkább interferencia-csíkokhoz tudnám hasonlítani. Találkozott valaki hasonló jelenséggel? Extreme, RTX on meg minden...
Gyakorlatilag ingyen hozzájutottam egy RTX 3080-hoz a "leszarom" főnökömnek hála :D

Szerk.: Közben végül csak megtaláltam a jó kulcsszavakat googleben és úgy látom másnál is előjött a hiba. Itt a megoldás, délután kipróbálom:
https://www.reddit.com/r/ForzaHorizon/comments/qn21xh/fh5_lines_on_roads_anybody_know_how_to_get_rid_of/

[ Szerkesztve ]

(#29628) rdt89 válasza M.Úr (#29627) üzenetére


rdt89
addikt

Én Series X-en nyomom quality mód-ba, nekem nincs ilyen, de az rtx3080-tól marha messze is áll a konzol. Amúgy add e la kártyát, vegyél egy Series X-et, a maradékot meg rakd be bankba kamatozni :C :R

(#29629) M.Úr válasza rdt89 (#29628) üzenetére


M.Úr
tag

Kicsit filóztam hogy eladjam-e a kártyát... mert 1660Ti-m volt és az is elég volt mindenre amivel játszok mostanában. De úgy vagyok vele hogy magamtól soha a büdös életbe nem vennék ennyiért videókártyát, és itt az alkalom hogy életemben először (majdnem)csúcs-kártyám legyen. Egyébként nem Magyarországon vagyok és itt nincs hiány 3080-ból, nem 1 millió ft-ba kerül hanem 500k-nak megfelelő dollárba. Annak az 1,3%-os bankbetéti kamatából aligha élnék meg :D

(#29630) rdt89 válasza M.Úr (#29629) üzenetére


rdt89
addikt

:C Jogos, és az érved is teljesen érthető, szerintem én is ugyanígy cselekednék. :R

(#29631) homerhamm


homerhamm
addikt

Jó volt a heti játszótér FH4-ben, 2vs1-re döntetlenre lehoztuka játszmát. (Mi voltunk többen, és nem lépett ki senki.) :D Azért látszik is, hogy nem játszanak annyian a játekkal mint régen

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29632) stillmatic válasza homerhamm (#29631) üzenetére


stillmatic
aktív tag

Trialt próbáltad?
Több repülő autó volt benne mint a Fast & Furiousban, csak kapkodtam a fejem.
Úgy lett meg hogy a második futam elején kilépett mindenki, egyedül lehoztam.

(#29633) plejik válasza i@lex (#29601) üzenetére


plejik
addikt

Jó neki, Én utálom mint a .... :D Annyit csináltam meg belőle ami kell a bónuszokhoz meg mihez, meg amikor éppen kell a szezonális eseményhez de ott se mindig, anélkül is megszokott lenni a kettő kocsi, most is csak arra mentem rá. A bugattis feladatot meg se csinálta, 4,5 milla azért a kocsiért... :DDD

[Apple Watch Series 7][iPhone 14 Pro][MacBook Pro M1 pro 14" 2021][PlayStation 5 Digital Edition][XBOX Series X][LG CX3 OLED]

(#29634) floatr válasza stillmatic (#29632) üzenetére


floatr
veterán

A trial egyszerű volt a múltkorihoz képest, bár meglepően bénák tudnak lenni az emberek még ennél a tempónál is. Bejönnek terepre alap tuningos RWD kocsikkal, aztán csodálkoznak

#29631 homerhamm
Ettől a playgroundtól a hideg ráz mindig. Az első meccsnél lépek, ha vesztettünk, és csak addig próbálom, amíg nem sikerül.

[ Szerkesztve ]

(#29635) NoMagix válasza floatr (#29634) üzenetére


NoMagix
addikt

Teljesen mindegy nyer vagy veszít a csapat az ajándék így is úgy is meg van, ezért nem is értjük miért lépnek ki az emberek. :F

(#29636) homerhamm válasza stillmatic (#29632) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem, csak "nosztalgiából" megcsináltam a PR-t meg a jatszóteret és a fotókihívást.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29637) stillmatic válasza floatr (#29634) üzenetére


stillmatic
aktív tag

FH4 trialt kérdeztem, S2 998 Porsche.
Konkrétan repült mindenki az erdőbe, komikus volt.

Az FH5 trial egyszerű volt.

(#29638) floatr válasza stillmatic (#29637) üzenetére


floatr
veterán

Ja figyelmetlen voltam... Sok a béna ott is, igaz, de eddig mindig találtam valakit, akivel össze lehetett dolgozni.

#29635 NoMagix
Na most megleptél... Nem kell nyerni a csapattal, hogy teljesített legyen ez a feladat? Akkor tényleg feleslegesen stresszelek ezen

[ Szerkesztve ]

(#29639) NoMagix válasza floatr (#29638) üzenetére


NoMagix
addikt

Sebaj! Ezt már a 4-ben is így volt egy frissítés után. :DDD ;]

(#29640) homerhamm válasza floatr (#29638) üzenetére


homerhamm
addikt

Nem kell nyerni elég a második hely is. Ha reménytelen a helyzet én csak autókázok közbe. Ez csak ilyen ingyen pont. Az FH4-ben is már így volt.

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29641) floatr válasza NoMagix (#29639) üzenetére


floatr
veterán

Hehe... akkor ez szép volt ¯\_(ツ)_/¯
Gondolom sokan mások is vannak ezzel így, mint én

(#29642) homerhamm


homerhamm
addikt

Semmi.

[ Szerkesztve ]

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#29643) herrober


herrober
tag

Srácok,
Beruházzak az 5-re, vagy inkább vga-ra? :)
A 4 megy med-hi között normálisan 1080p-ben.
I5 4570/16Gb/gtx 660

[ Szerkesztve ]

Ezüstpaszta mi??

(#29644) cyberkind válasza herrober (#29643) üzenetére


cyberkind
félisten

Az 5-nek húzósabb gép kell, és nem is annyira optimalizált.

Paranormal Cocktivity

(#29645) herrober válasza cyberkind (#29644) üzenetére


herrober
tag

Köszi a gyors választ.
Kb. ez jött le a videokból is, esetemben sajnos...

[ Szerkesztve ]

Ezüstpaszta mi??

(#29646) hülyegyerek válasza herrober (#29643) üzenetére


hülyegyerek
addikt

Én az rx 580-at szerettem volna lecserélni, de szerintem Series x lesz helyette. Olcsóbb, mint egy erősebb vga.

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#29647) lastmohican2


lastmohican2
tag

Nálam a heti Festival ismét bugos. A kincsesládát nem dobja be. Újraindítás után egyszer feljött a felirat, hogy a Treasre hunt kész, de utána a ládát nem adja be többszöri újraindítás után sem...

(#29648) herrober válasza hülyegyerek (#29646) üzenetére


herrober
tag

Jaja, megértem. Nálam ez nem játszik, minden másra is kell a Pc. Na de ez a téma már egy másik (örök) topic... :)

Ezüstpaszta mi??

(#29649) Bib válasza lastmohican2 (#29647) üzenetére


Bib
őstag

Mármint nem jelenik meg a térképen a láda helyét jelölő kör az eliminator területen?

(#29650) lastmohican2


lastmohican2
tag

Sajnos nem. Voltam ott (videó alapján), s láda nincs.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.